Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5306/26237 turniej par

szczegóły imprezy

Mityng "Bastion Smaku" online
Specjały Bastionu Smaku
sobota, 13 lutego 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
13
17
69.3146
2.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
5
64.8844
3.02601
10105
Rudolf Borusiewicz
Robert Głowacki
MA
MA
5
13
60.9442
4.05691
07544
Grzegorz Lewaciak
Marek Tyran
LD
LD
18
15
60.0840
5.12129
09245
Grzegorz Deptuła
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
9
7
59.5638
6.12009
16317
Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
PD
PD
5
7
59.2536
7.03648
19380
Albin Borkowski
Marek Borkowski
KP
PM
5
1.5
58.4734
8.05606
06348
Grzegorz Dziębowski
Tomasz Radwański
LD
LD
9
5
57.8032
9.01590
01679
Piotr Ratajski
Jacek Szwed
DS
DS
7
5
57.6630
10.10472
16699
Samuel Bałdysz
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
5
4
57.3628
11.11769
15757
Tomasz Stryszawski
Marcin Wilczyński
MP
MP
9
5
56.9426
12.12573
12571
Zdzisław Koza
Włodzimierz Wasielewski
PM
PM
3
2.5
56.2324
13.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
56.0422
14.04319
04360
Dariusz Kozłowski
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
12
13
55.9620
15.04242
12220
Andrzej Fronczak
Kazimierz Konefał
WM
WM
18
5
55.9218
16.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
55.8416
17.11296
16829
Artur Pomarański
Tomasz Zaleski
WM
PD
7
5
55.8214
18.11240
15744
Andrzej Pluszczewski
Tadeusz Szpak
SL
SL
2.5
3
55.8212
19.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
13
54.9610
20.05030
01189
Bogdan Grzelak
Tadeusz Urbanek
WP
PK
5
5
54.929
21.01444
01613
Ryszard Laskowski
Marek Rzeszutek
DS
DS
7
7
54.899
22.17082
06904
Maciej Boczar
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
54.889
23.12685
06697
Witold Bielecki
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
2.5
11
54.798
24.03309
03311
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
WM
WM
2
2
54.588
25.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
54.578
26.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
LB
13
13
54.227
27.07053
14006
Krzysztof Gołaś
Andrzej Tarlecki
MA
MA
5
4
54.167
28.04125
04124
Mariusz Faliński
Roman Kruk
MA
PD
5
7
53.877
29.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
4
53.606
30.02671
07614
Ryszard Jaśkiewicz
Marek Kiepura
MP
MP
11
5
52.916
31.15906
14175
Dariusz Głowiński
Andrzej Jabłoński
ZP
ZP
3
5
52.846
32.19344
19474
Łukasz Chrzanowski
Agnieszka Tokarczyk
MA
MA
1.5
1
52.645
33.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
52.525
34.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
5
52.405
35.03933
06355
Eugeniusz Seichter
Lech Warwocki
KP
LD
12
9
52.374
36.06338
08297
Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
7
7
52.094
37.11092
12154
Tytus Bisping
Mateusz Sobczak
MP
DS
7
11
52.044
38.16528
12629
Piotr Kruczek
Tomasz Magryś
PK
PK
2
2
51.993
39.04633
08057
Adam Lewandowski
Zbigniew Pinkiewicz
PM
PM
3
13
51.783
40.02519
15916
Bartosz Matras
Grzegorz Wieczorkiewicz
LU
SW
9
5
51.343
41.08797
05880
Michał Tuszyński
Marcin Zbroja
MP
LD
5
5
51.092
42.11371
05996
Maciej Chrobot
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
4
12
50.772
43. 
18862
Piotr Kotarski
Dariusz Płoszaj
-
MA
0
2
50.622
44.18964
16229
Wiesław Gorczewski
Anna Leśniewska
KP
KP
3
4
50.271
45.02460
02489
Marek Atalski
Jarosław Kaczorowski
LU
LU
13
12
49.911
46.14234
11319
Jakub Zawada
Przemysław Zawada
PK
SW
9
19
49.751
47.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
49.72 
48.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
49.65 
49.20710
19383
Katarzyna Liszewska
Jacek Liszewski
PM
PM
0
1
49.63 
50.06822
05876
Anna Nosalska
Piotr Wulkiewicz
PM
PD
7
7
49.33 
51.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
49.13 
52.15974
20168
Bogdan Bialik
Bogusław Jarosz
SL
SL
3
1.5
49.04 
53.03063
03616
Tadeusz Biskup
Rudolf Zając
SL
SL
7
11
48.80 
54. 
09138
Krzysztof Danielewicz
Danuta Kazmucha
-
OP
0
17
48.75 
55.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
4
5
48.68 
56.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
15
7
48.43 
57.04198
04491
Adolf Bocheński
Ewa Tutaj
WM
WM
13
5
48.12 
58.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
48.07 
59.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
MA
SW
3
21
47.98 
60.04399
04755
Tomasz Patalan
Danuta Żabicka
PM
PM
5
7
47.97 
61.17150
07500
Mirosław Kapustka
Roman Zwonek
WP
SL
3
5
47.61 
62.03724
18890
Leszek Hejne
Vasil Valchev
KP
SL
7
5
47.04 
63.06599
10447
Waldemar Gałek
Mikołaj Komorowski
LD
MA
4
3
46.85 
64.16296
16675
Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
MA
MA
3
3
46.75 
65.03763
04012
Leszek Kawski
Andrzej Wojnowski
KP
KP
9
3
46.71 
66.05118
05403
Cezary Kmiecik
Piotr Solecki
WP
WP
5
7
46.67 
67.20033
20817
Dominik Magryś
Maciej Zych
PK
PK
1.5
1
46.63 
68.01390
04294
Wiktor Ilwicki
Józef Kamiński
WM
WM
0.5
9
46.56 
69.01152
13156
Grzegorz Rewer
Paweł Szymański
LU
LU
11
3
46.44 
70.19071
18840
Wojciech Gajzler
Paweł Wolski
MA
MA
1.5
1.5
45.87 
71.05785
12923
Krzysztof Robaszek
Maciej Szalewicz
LD
LD
5
4
45.76 
72.03029
03499
Stanisław Adamczyk
Andrzej Sładki
SL
SL
7
9
45.65 
73.09322
07975
Mirosław Kotowski
Jerzy Maludziński
SW
SW
5
11
45.41 
74.06629
10563
Włodzimierz Ilnicki
Paweł Klapper
MA
LD
17
5
45.40 
75.20988
20922
Jan Goliński
Janusz Lekki
MP
MP
0.5
1
45.03 
76.01068
01183
Janusz Jarząbek
Tadeusz Szemraj
PK
PK
5
5
45.00 
77.03636
04808
Mieczysław Lebiecki
Krzysztof Pękała
WM
WM
2.5
3
45.00 
78.04405
04474
Krzysztof Pikus
Andrzej Sulima
WM
WM
19
11
44.89 
79.19926
12450
Jacek Barski
Katarzyna Dufrat
DS
PM
1.5
15
44.70 
80.07814
14179
Piotr Kuźmicz
Ryszard Pisarczyk
PK
PK
2.5
5
44.64 
81.05084
05400
Tadeusz Kaczanowski
Maciej Sobieralski
ZP
WP
19
15
44.12 
82.03168
09951
Roman Goszcz
Jacek Michalski
SL
SL
5
4
43.40 
83.07167
01910
Eryk Hamerski
Roman Zabłocki
OP
OP
3
5
41.46 
84.04427
04430
Edmund Reczuga
Jan Rogowski
WM
WM
7
18
41.20 
85.09350
21177
Martyna Ksyta
Przemysław Patelka
MP
MP
3
0
39.10 
86.19497
03030
Andrzej Gintrowicz
Zbigniew Listewnik
WP
WM
2
2
38.90 
87.10709
15263
Piotr Frankowski
Andrzej Rzechuła
MA
MA
4
3
38.50 
88.02666
12006
Andrzej Hycnar
Danuta Krupnik
PK
MA
13
7
37.73 
89.09667
13028
Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
PM
PM
7
5
37.03 
90.18272
18273
Dorota Niewińska
Waldemar Niewiński
PM
PM
1.5
1.5
35.70 
91.01313
04171
Cezary Kozłowski
Czesław Wojniusz
WM
WM
0.5
2.5
35.67 
92.01492
01491
Michał Klincewicz
Monika Klincewicz
WM
WM
0
0
34.62 

Łącznie 1334 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/bastion/p1/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-17 g.20:35:23 (0.4111/194) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.