Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5365/26673 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Grand Prix Warszawy 2021
OTP* - VI KTP o puchary SPS Construction Kielce
piątek, 27 sierpnia 2021r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
5
64.006231III
III
2.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
7
60.395930III
III
3.17854
11595
Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
MA
MA
4
3
59.095528 
 
4.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
LD
LD
18
17
58.175226 
 
5.19830
18284
Wojciech Bąk
Aleks Bukat
MA
DS
2
2.5
57.754925 
 
6.11447
06823
Paweł Lasota
Tomasz Nowacki
MA
MA
2.5
4
57.004623 
 
7.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
11
7
56.984322 
 
8.02468
09491
Jerzy Brzustowski
Rafał Niedzielski
LU
LU
5
9
56.924020 
 
9.08294
06554
Mariusz Bartkowski
Jarosław Cieślak
OP
DS
17
19
56.863719 
 
10.13622
10549
Mirosław Łopaciuk
Jerzy Małożewski
MA
MA
5
9
56.733417 
 
11.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
7
7
56.473116 
 
12.06638
07821
Włodzimierz Janeczek
Andrzej Miklaszewski
MA
MA
11
5
56.232814 
 
13.04242
04699
Andrzej Fronczak
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
19
56.192513 
 
14.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
9
9
56.152211 
 
15.04110
10095
Jakub Kotorowicz
Paweł Miechowicz
LU
LU
18
17
55.761910 
 
16.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
55.40168 
 
17.15906
11296
Dariusz Głowiński
Artur Pomarański
ZP
OP
3
7
54.64137 
 
18.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
2.5
7
54.12126 
 
19.06551
09357
Jacek Ciechomski
Arkadiusz Majcher
MA
MA
19
11
53.97126 
 
20.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
53.76116 
 
21.06801
16140
Maciej Modrzejewski
Andrzej Szepczyński
MA
WP
12
5
53.70116 
 
22.16460
12224
Zbigniew Komorowski
Aleksander Waślicki
MA
MA
2
4
53.56105 
 
23.10721
02533
Sławomir Czech
Tomasz Pawluk
LU
LU
7
5
53.35105 
 
24.06591
20117
Grzegorz Fijałkowski
Andrzej Górniakowski
MA
MA
9
1.5
53.1095 
 
25.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
5
52.9295 
 
26.15857
15760
Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
MA
MA
4
4
52.8084 
 
27.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
12
11
52.7984 
 
28.07291
06336
Krzysztof Buras
Piotr Lutostański
MA
MP
24
18
52.7474 
 
29.13616
06706
Arunas Jankauskas
Apolinary Kowalski
PD
WM
5
24
52.6274 
 
30.06545
06724
Michał Chojnacki
Paweł Kubacki
MA
MA
5
5
52.4363 
 
31.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
SW
7
5
52.1163 
 
32.07814
08859
Piotr Kuźmicz
Krzysztof Lewandowski
PK
DS
2.5
7
52.0953 
 
33.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
9
12
52.0753 
 
34.06702
14417
Janusz Kowalczyk
Maciej Mosakowski
MA
MA
5
2.5
51.9442 
 
35.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
2
5
51.4942 
 
36. 
16146
Stig Martinussen
Frank Svindahl
NOR
MA
6
7
51.2632 
 
37.06659
08411
Maciej Kalita
Krzysztof Kobyliński
LD
MA
5
11
51.2232 
 
38.12175
08428
Sławomir Kostecki
Krzysztof Sokół
MA
MA
2
4
50.6521 
 
39.21144
07004
Krzysztof Szufnara
Piotr Wowkonowicz
MA
MA
0
11
50.4621 
 
40.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
SL
PK
19
3
50.2011 
 
41.15023
07901
Rafał Łangowski
Rafał Łuczak
MA
MA
5
4
50.0611 
 
42.11928
02495
Krystian Dowolski
Andrzej Kokoryka
MA
LU
5
11
50.0011 
 
43.05691
07544
Grzegorz Lewaciak
Marek Tyran
LD
LD
18
15
49.9811 
 
44.06854
06904
Janusz Pietrzak
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
49.7011 
 
45.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LB
PM
15
17
49.4811 
 
46.07928
10435
Mariusz Łasiewicki
Waldemar Putz
MA
MA
4
5
49.4711 
 
47.02489
18128
Jarosław Kaczorowski
Wojciech Kurkowski
LU
LU
12
5
49.4111 
 
48.06697
19938
Jarosław Kostrzewa
Miłosz Polak
MA
MA
11
1
49.3311 
 
49.17082
02121
Maciej Boczar
Ryszard Sakowicz
MA
LU
5
18
49.2511 
 
50.07053
06766
Krzysztof Gołaś
Wiesław Maciejczuk
MA
MA
5
13
49.0711 
 
51.06556
06559
Sylwester Cieślak
Tadeusz Cymbalista
MA
DS
12
5
48.9411 
 
52.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
48.4611 
 
53.14007
14006
Tomasz Szleszyński
Andrzej Tarlecki
MA
MA
3
4
48.4211 
 
54.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
48.4111 
 
55.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
MA
SW
5
21
48.2611 
 
56.07812
10096
Zygmunt Kuczyński
Adam Zdrojewski
MA
MA
11
4
48.1211 
 
57.20076
16829
Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
PD
PD
1.5
5
47.9011 
 
58.13087
06813
Mariusz Czesnar
Krzysztof Najda
PK
MA
2.5
7
47.4111 
 
59.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
9
9
46.7411 
 
60.05670
05678
Andrzej Kozikowski
Adam Krysiak
LD
LD
15
5
46.6911 
 
61.17951
06690
Jakub Bojanowski
Emil Kończak
MA
MA
2
1.5
46.6811 
 
62. 
06973
Leonard Malesza
Piotr Tuszyński
-
DS
6
24
46.6211 
 
63.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
7
24
46.4111 
 
64.11591
09734
Tadeusz Bożek
Krzysztof Kowalczyk
MA
MA
7
4
45.7611 
 
65.15582
07038
Tomasz Kozłowski
Stefan Zieliński
MA
MA
4
3
45.6111 
 
66.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
5
45.2911 
 
67.12685
14195
Witold Bielecki
Jarosław Skibiński
MA
MA
2.5
2
44.9511 
 
68.12129
09245
Grzegorz Deptuła
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
9
7
43.7111 
 
69.17336
17324
Jan Cieśliński
Mikołaj Jankowski
WP
WP
2
2
43.7011 
 
70.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
9
43.2911 
 
71.06387
07975
Bogdan Gancarz
Jerzy Maludziński
MA
SW
5
11
42.9311 
 
72.19722
19723
Michał Korwek
Adam Rogowski
PD
PD
1.5
1.5
41.9211 
 
73.10191
06661
Artur Duczmalewski
Waldemar Kałużyński
MA
MA
4
9
41.0111 
 
74.04067
09763
Tomasz Bliński
Adam Wszeborowski
PD
PD
7
5
40.5411 
 
75.21065
20237
Jan Kwiatkowski
Bartłomiej Lech
MA
MA
0
0.5
39.7111 
 
76.17644
17643
Emil Dragańczuk
Michał Powałka
MA
MA
1
2
39.1811 
 
77.16053
21112
Filip Czaplicki
Adam Rdzanek
MA
MA
2
0
38.8011 
 
78.18780
10520
Andrzej Makohin
Adam Ziółkowski
MA
MA
0.5
1
38.4811 
 
79.18644
20797
Szymon Graś
Jakub Piłat
WP
WP
2
1
37.9411 
 
80.21310
20763
Antoni Binasik
Andrzej Polak
MA
MA
0
0.5
34.3011 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1652 punkty PKL, w tym 886 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2021/new_program.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-08 g.13:25:33 (0.3066/170) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.