Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5372/26776 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** Budimex GPPP
OTP*** IV KTP - Budimex Grand Prix Polski Par
niedziela, 26 września 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.15511
07849
Kacper Kopka
Bogdan Szulejewski
KP
KP
7
21
62.18206I
I
2.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
15
19
59.80199II
II
3.06341
21438
Grzegorz Narkiewicz
Maciej Raczkiewicz
MA
MA
24
0
59.66191II
II
4.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
9
15
59.54184III
III
5.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
WP
WP
9
9
59.00178III
III
6.04762
09755
Konrad Araszkiewicz
Łukasz Witkowski
SW
SW
21
15
58.36172III
III
7.06554
01272
Jarosław Cieślak
Marek Czerepak
DS
DS
19
13
58.32166 
 
8.18284
18897
Aleks Bukat
Kornel Krawiec
DS
DS
2.5
2
58.27160 
 
9.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
58.25154 
 
10.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
58.25148 
 
11.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
5
58.06142 
 
12.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
MA
9
19
57.80136 
 
13.08294
10095
Mariusz Bartkowski
Paweł Miechowicz
OP
LU
17
17
57.62130 
 
14.03881
08308
Tomasz Osiński
Kamil Walczyk
KP
SW
12
9
57.02124 
 
15.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
13
56.62118 
 
16.18011
16637
Filip Parol
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
3
2.5
55.96112 
 
17.07809
17361
Piotr Kołuda
Marta Makarewicz
LU
MA
17
4
55.93106 
 
18.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
WM
7
7
55.86100 
 
19.03750
04670
Julian Jurski
Mariusz Pater
KP
PM
11
11
55.6294 
 
20.16135
15040
Marie Eggeling
Thomas Gotard
WP
WP
3
5
55.5787 
 
21.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
13
55.4181 
 
22.15595
10217
Maciej Dąbrowski
Urszula Kędzierska
OP
MA
11
7
55.3675 
 
23.04665
04699
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
21
19
55.3469 
 
24.07725
18890
Grzegorz Superson
Vasil Valchev
MP
MP
13
5
55.2363 
 
25.09549
07431
Maciej Bielawski
Marek Witek
DS
PM
13
21
55.2157 
 
26.06815
18760
Piotr Nawrocki
Joanna Zalewska
MA
MA
21
3
55.0951 
 
27.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
MA
MA
7
12
55.0245 
 
28.07052
12108
Edmund Czubak
Aleksandra Jarosz
MA
MA
11
5
54.7741 
 
29.07891
02131
Piotr Klimacki
Ryszard Smejda
ZP
LB
18
7
54.6540 
 
30.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
11
54.4739 
 
31.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
LB
13
13
54.1338 
 
32. 
21317
Janis Ilzins
Maija Romanovska
LVA
MA
0
0.5
54.1337 
 
33.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
53.7436 
 
34.07815
05352
Lena Leszczyńska
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
ZP
WP
9
7
53.6935 
 
35.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
4
53.3134 
 
36.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
53.2333 
 
37.01826
05202
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
WP
WP
9
12
53.1332 
 
38.14619
13438
Maksymilian Chodacki
Rafał Marks
MA
MA
9
13
53.0931 
 
39.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
9
52.6930 
 
40.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
52.6329 
 
41.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
OP
SL
17
7
52.6228 
 
42.06382
02806
Maciej Dobrzyński
Wojciech Strzemecki
SW
SW
7
21
52.5927 
 
43.10472
16699
Samuel Bałdysz
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
7
4
52.5226 
 
44.07283
03170
Jarosław Figlus
Cezary Góra
SL
SL
13
9
52.4825 
 
45.05920
06112
Andrzej Dębowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
52.4024 
 
46.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
52.2323 
 
47.17935
16926
Ryszard Rosikiewicz
Oskar Tokarczuk
DS
DS
3
2.5
52.0722 
 
48.11296
06129
Artur Pomarański
Piotr Wasylko
OP
ZP
7
12
51.8621 
 
49.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LB
LB
15
7
51.7720 
 
50.11423
05863
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
WP
WP
5
5
51.6619 
 
51.14705
07277
Viktar Lipnitski
Aliaksandr Prakapenka
PD
PD
3
4
51.6518 
 
52.06348
07544
Tomasz Radwański
Marek Tyran
LD
LD
5
15
51.6317 
 
53.01437
10479
Zdzisław Kunc
Krzysztof Obłój
DS
DS
11
5
51.5315 
 
54.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
51.4714 
 
55.14441
20153
Maksymilian Karpierz
Wiesława Mirosław
DS
DS
2
2.5
51.3213 
 
56.18642
16585
Maria Niklaus
Adam Pigulski
WP
MP
2
3
51.1512 
 
57.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
50.9811 
 
58.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
5
7
50.7010 
 
59.04949
05400
Michał Dembiński
Maciej Sobieralski
WP
WP
12
15
50.449 
 
60.15023
07901
Rafał Łangowski
Rafał Łuczak
MA
MA
5
4
50.438 
 
61.05226
05436
Andrzej Mazurek
Mieczysław Szczechowiak
WP
WP
12
5
50.377 
 
62.21042
15621
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
PM
PM
1
19
50.376 
 
63.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
7
5
50.245 
 
64.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
7
50.164 
 
65.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
WP
WP
12
12
50.123 
 
66.12272
05423
Anna Makarewicz
Jeremi Stępiński
MA
OP
5
19
50.112 
 
67.17294
11800
Marek Bałabuch
Mariusz Krakowiak
KP
KP
3
5
50.101 
 
68.18896
19189
Jakub Franczak
Zofia Trojan
DS
DS
2
1.5
49.851 
 
69.17495
06802
Robert Barankiewicz
Tomasz Modrzejewski
LD
LD
3
11
49.721 
 
70.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
4
5
49.471 
 
71.04876
11293
Romuald Bartoszko
Radzisław Oczkowicz
WP
WP
5
5
49.341 
 
72.01744
01770
Krzysztof Wójcik
Aleksander Zdybel
DS
DS
7
9
49.291 
 
73.13899
14789
Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
WP
WP
5
4
49.161 
 
74.03763
15477
Leszek Kawski
Krzysztof Żak
KP
PM
9
7
49.141 
 
75.19163
18647
Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
WP
WP
2
2
49.071 
 
76.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2.5
3
49.041 
 
77.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
KP
5
18
48.801 
 
78.18644
20797
Szymon Graś
Jakub Piłat
WP
WP
2
1
48.661 
 
79.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
11
12
48.651 
 
80.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
SW
7
21
48.631 
 
81.05118
05508
Cezary Kmiecik
Robert Włodkowski
WP
WP
5
5
48.571 
 
82. 
 
Ilze Andersone
Egons Lavendelis
LVA
LVA
0
0
48.421 
 
83.01945
02037
Mirosław Bublewicz
Tadeusz Kowalicki
LB
LB
11
7
48.111 
 
84.04788
03920
Ireneusz Jarosz
Grzegorz Rojewski
WP
WP
18
13
48.061 
 
85.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
LU
LU
5
9
48.051 
 
86.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
47.981 
 
87.04985
02121
Rafał Gardzielewski
Ryszard Sakowicz
LU
LU
12
18
47.931 
 
88.03644
08117
Adam Błachnio
Grażyna Brewiak
KP
OP
13
19
47.891 
 
89.17083
06904
Paweł Płocki
Lech Sadoś
MA
MA
3
12
47.791 
 
90.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
9
7
47.651 
 
91.09464
09427
Bartosz Gajewski
Mariusz Wierzchowski
LB
ZP
4
3
47.651 
 
92.17336
17324
Jan Cieśliński
Mikołaj Jankowski
WP
WP
2
2
47.581 
 
93.09006
21060
Adam Peszke
Katarzyna Stachowiak
WP
WP
5
0.5
47.501 
 
94.19197
17916
Jakub Gawron
Kajetan Gościański
SL
WP
2
2
47.321 
 
95.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2.5
2.5
47.001 
 
96.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
3
3
46.961 
 
97.07591
05487
Aleksander Nowakowski
Przemysław Weymann
WP
WP
11
11
46.931 
 
98.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
46.931 
 
99.05055
05210
Jolanta Jacoszek
Przemysław Maliszewski
WP
WP
4
5
46.901 
 
100.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
4
3
46.781 
 
101.15259
11903
Dominika Ocylok
Paweł Szymaszczyk
DS
MA
3
11
46.601 
 
102.04535
04751
Dariusz Bogucki
Andrzej Zaleski
PM
PM
17
9
46.581 
 
103.15519
10533
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
ZP
ZP
9
11
46.501 
 
104.19727
19644
Waldemar Paternoga
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
1
1.5
46.461 
 
105.15906
11198
Dariusz Głowiński
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
3
5
46.411 
 
106.20655
20672
Dominika Lucka
Natalia Suszanowicz
SL
SL
1.5
1.5
46.111 
 
107.04198
04250
Adolf Bocheński
Bogusław Gierulski
WM
WM
13
21
45.981 
 
108.15107
05525
Jerzy Kamiński
Maciej Wybranowski
WP
WP
3
5
45.851 
 
109.01952
02000
Andrzej Choniawko
Janusz Hliwa
ZP
LB
13
7
45.611 
 
110.05340
05454
Janusz Przybysz
Bogdan Świątek
WP
WP
9
12
45.331 
 
111.05242
05170
Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
WP
WP
5
12
45.161 
 
112.20043
20038
Hanna Kempka
Robert Kempka
WP
WP
0.5
1
44.731 
 
113.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
2.5
2
44.731 
 
114. 
06973
Leonard Malesza
Piotr Tuszyński
-
DS
6
24
44.721 
 
115.17921
17925
Józef Bugajewski
Adam Zalwowski
WP
WP
2
2
44.471 
 
116.17984
18220
Krzysztof Galubiński
Janusz Zabacki
WP
WP
3
1.5
44.451 
 
117.17724
18784
Maksymilian Grochowski
Agnieszka Mankiewicz
MA
MA
2.5
1.5
43.811 
 
118.10905
07678
Aleksander Blumski
Michał Nowaczyk
WP
WP
0.5
4
43.791 
 
119.05996
06086
Zbigniew Lasocki
Ryszard Sawicki
ZP
WP
12
5
43.731 
 
120.12508
18216
Mateusz Górczak
Tomasz Kusztal
WP
WP
0.5
2
43.431 
 
121.14358
19449
Piotr Kardasiński
Liliana Suflida
LD
LD
1.5
1.5
42.751 
 
122.16729
05438
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
WP
WP
5
5
42.401 
 
123.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
42.361 
 
124.18491
12434
Tadeusz Dziadykiewicz
Wojciech Kaniewski
WP
WP
2.5
4
42.131 
 
125. 
 
Simon Archinger
Ruben Büttner
DEU
DEU
0
0
41.621 
 
126.20921
20914
Jolanta Lewandowska
Marta Lewandowska
WP
WP
0.5
0
40.891 
 
127.17681
12318
Rafał Malinowski
Jacek Nawrocki
WP
WP
2
2
40.141 
 
128.19673
02119
Andrzej Pawlik
Edward Sajkowski
LB
LB
1
4
40.121 
 
129. 
 
Laura Dohse
Heike Lagemann
DEU
DEU
0
0
40.031 
 
130.16712
18502
Ewa Krakówka
Małgorzata Węglewska
KP
WP
2
2.5
39.611 
 
131.07814
08859
Piotr Kuźmicz
Krzysztof Lewandowski
PK
DS
2.5
7
39.121 
 
132.20349
20079
Izabela Górnicka
Anna Różańska
WP
WP
0.5
0.5
36.041 
 
133.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
26.911 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 8518 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/poznan/gp/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-08 g.12:22:22 (0.4221/276) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.