Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5361/26892 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* Mityng Senator Starachowice
OTP** - V Mityngowy Turniej Par
sobota, 16 października 2021r., godz. 16:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.12503
21475
Wojciech Uszyński
Sophie Waksman
MA
MA
13
0
64.0211357II
II
2.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
19
21
63.0310754III
III
3.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
60.9010050III
III
4.17495
06802
Robert Barankiewicz
Tomasz Modrzejewski
LD
LD
3
11
60.689548 
 
5.01345
01865
Maciej Hutyra
Andrzej Pawlak
OP
OP
7
17
60.498945 
 
6.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
SW
SW
21
21
60.308442 
 
7.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
59.917839 
 
8.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
7
59.577337 
 
9.15511
07849
Kacper Kopka
Bogdan Szulejewski
KP
KP
7
21
59.366834 
 
10.07221
18128
Andrei Kavalenka
Wojciech Kurkowski
PD
LU
7
5
58.896231 
 
11.13438
18890
Rafał Marks
Vasil Valchev
MA
MP
13
5
58.665729 
 
12.11089
06478
Marek Michalczyk
Stanisław Tranda
LU
LU
4
4
58.295126 
 
13.08308
15916
Kamil Walczyk
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
9
5
57.314623 
 
14.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
5
7
56.674020 
 
15.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
56.503518 
 
16.07283
07431
Jarosław Figlus
Marek Witek
SL
PM
13
21
56.203015 
 
17.15595
12999
Maciej Dąbrowski
Adam Krysa
OP
PK
11
11
56.052412 
 
18.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
54.702211 
 
19.04198
04842
Adolf Bocheński
Leszek Sztyrak
WM
MA
13
19
54.272111 
 
20.10533
05856
Ryszard Pałasz
Piotr Walczak
ZP
SW
11
21
54.232010 
 
21.06815
18760
Piotr Nawrocki
Joanna Zalewska
MA
MA
21
3
53.972010 
 
22.07291
06336
Krzysztof Buras
Piotr Lutostański
MA
MP
24
18
53.721910 
 
23.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SW
5
21
53.12189 
 
24.04535
04707
Dariusz Bogucki
Mirosław Szaliński
PM
PM
17
15
52.99179 
 
24.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
7
52.99179 
 
26.02913
02954
Edmund Jas
Włodzimierz Niedolaz
SW
SW
7
7
52.97158 
 
27.03064
08195
Michał Błach
Dariusz Kowalski
SW
SW
7
21
52.86147 
 
28.06341
03971
Grzegorz Narkiewicz
Karol Szwenkel
MA
KP
24
9
52.74137 
 
29.03454
05797
Jacek Radomski
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
11
7
52.56126 
 
30.14234
11319
Jakub Zawada
Przemysław Zawada
PK
SW
9
19
52.44116 
 
30.04110
10095
Jakub Kotorowicz
Paweł Miechowicz
LU
LU
18
17
52.44116 
 
32.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
52.3195 
 
33.17155
06973
Sławomir Bąk
Piotr Tuszyński
MA
DS
5
24
52.0584 
 
34.13622
08970
Mirosław Łopaciuk
Bogusław Pawszak
MA
MA
5
12
51.9174 
 
35.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
SW
SW
7
18
50.9074 
 
36.10721
02495
Sławomir Czech
Andrzej Kokoryka
LU
LU
7
11
50.8163 
 
37.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
50.4353 
 
38.07090
05423
Anna Kowalska
Jeremi Stępiński
LD
OP
13
19
49.7442 
 
38.09491
01152
Rafał Niedzielski
Grzegorz Rewer
LU
LU
9
11
49.7442 
 
40.05918
06112
Tomasz Derba
Roman Szlachetka
ZP
ZP
11
12
49.7021 
 
41.01822
11296
Andrzej Jurkiewicz
Artur Pomarański
OP
OP
4
7
49.5311 
 
42.04660
04829
Marek Niesłuchowski
Marek Pietrzak
PM
PM
7
5
49.4311 
 
43.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
13
15
49.4011 
 
44.05691
07114
Grzegorz Lewaciak
Waldemar Skóra
LD
LD
18
15
49.3211 
 
45.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
OP
9
9
48.7611 
 
46.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
7
5
48.6811 
 
47.15414
16926
Wojciech Okuniewski
Oskar Tokarczuk
LU
DS
4
2.5
48.6211 
 
48.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
2
2.5
48.5011 
 
49.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
47.8611 
 
50.04329
04396
Zbigniew Krzepkowski
Krzysztof Pakuła
WM
WM
5
9
47.7611 
 
51.01025
12985
Roman Cieśla
Eugeniusz Strzyż
PK
PK
9
5
47.1811 
 
52.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
13
47.1411 
 
53.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
9
15
46.9711 
 
54.04350
04463
Jarosław Łosiak
Jan Stańczak
WM
WM
11
9
46.8211 
 
55.07939
07940
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
LU
MP
7
12
46.5411 
 
56.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
46.3211 
 
57.08026
08043
Andrzej Potrzyszcz
Piotr Zawiślak
LU
LU
7
5
46.1111 
 
58.12263
12272
Anna Jaguszewska
Anna Makarewicz
MA
MA
4
5
45.9211 
 
59.14142
04848
Ryhor Abramovich
Maria Tomczewska
SW
PM
2.5
7
45.8511 
 
60.14782
03512
Jakub Patreuha
Wojciech Sołtysik
DS
SL
7
5
45.8111 
 
61.15120
07542
Agnieszka Pietrzyk
Marek Tekieli
SL
OP
7
9
45.7311 
 
62.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
45.1511 
 
63.06556
08435
Sylwester Cieślak
Adam Tomczyński
MA
MA
12
4
44.8711 
 
63.07543
06355
Przemysław Teleszyński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
44.8711 
 
65.12129
04360
Grzegorz Deptuła
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
9
13
44.4011 
 
66.09357
09550
Arkadiusz Majcher
Jakub Wojcieszek
MA
WP
11
17
44.1511 
 
67.09322
14609
Mirosław Kotowski
Piotr Szczygieł
SW
SW
5
5
43.5911 
 
68. 
 
Martin Koychev
Ilko Popov
BGR
BGR
6
6
43.4211 
 
69.02489
02519
Jarosław Kaczorowski
Bartosz Matras
LU
LU
12
9
43.3811 
 
70.09774
06904
Krzysztof Kwiatkowski
Lech Sadoś
MA
MA
4
12
43.0211 
 
71.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
13
42.7411 
 
72.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
42.6511 
 
73.18625
04818
Krzysztof Boniek
Krzysztof Materek
PM
PM
1
3
42.5611 
 
74.04670
04701
Mariusz Pater
Jan Staniszewski
PM
PM
11
5
42.0111 
 
75.04242
04279
Andrzej Fronczak
Jan Janiak
PM
WM
18
7
41.7511 
 
76.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
SL
PK
19
3
41.7111 
 
77.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
3
41.1411 
 
77.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
MP
MP
9
7
41.1411 
 
79.01807
06659
Roman Grzelak
Maciej Kalita
LD
LD
15
5
40.5611 
 
80.08833
15263
Zdzisław Michalski
Andrzej Rzechuła
ZP
MA
4
3
39.5711 
 
81.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
38.7011 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2950 punktów PKL, w tym 1536 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-08 g.12:07:14 (0.2811/172) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.