Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5380/27043 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** Budimex GPPP
GPPP - V Memoriał Renaty Wajdowicz
niedziela, 14 listopada 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL
1.03807
06341
Tomasz Latos
Grzegorz Narkiewicz
WP
MA
9
24
59.28248
2.04198
07642
Adolf Bocheński
Witold Stachnik
WM
MP
13
9
59.15234
3.04110
04111
Jakub Kotorowicz
Krzysztof Kotorowicz
LU
SW
18
21
59.10220
4.20680
20641
Wojciech Okrzesik
Maximilian Szemik
SL
SL
2
2
59.00209
5.06540
01726
Bartosz Chmurski
Tomasz Winciorek
MA
MA
24
18
57.05197
6.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
56.71186
7.02888
02904
Zbigniew Borkowski
Janusz Gawęcki
SW
SW
12
18
56.48174
8.02676
12999
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
PK
PK
13
13
56.39163
9.18284
07849
Aleks Bukat
Bogdan Szulejewski
DS
KP
3
21
56.33151
10.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
DS
DS
13
19
55.73140
11.01128
11319
Roman Opaliński
Przemysław Zawada
PK
SW
18
19
55.47128
12.14728
05341
Kamil Nowak
Jacek Pszczoła
SW
SW
15
24
55.44117
13.02934
03423
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
SL
SL
19
11
55.35105
14.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
13
55.1394
15.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
OP
SL
17
7
55.1282
16.01345
01739
Maciej Hutyra
Rafał Wolański
OP
SL
7
9
54.9171
17.04535
06382
Dariusz Bogucki
Maciej Dobrzyński
PM
SW
17
7
54.8059
18. 
07616
Zdzisław Czajkowski
Jerzy Stępień
-
MP
0
4
54.6350
19.02723
02846
Bogusław Lesiecki
Ryszard Woliński
MP
MP
12
12
54.5348
20.01318
14782
Stanisław Gołębiowski
Jakub Patreuha
DS
DS
24
7
54.1746
21.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
53.6944
22.07725
18890
Grzegorz Superson
Vasil Valchev
SL
SL
13
5
53.4742
23.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
11
53.2240
24.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
52.9938
25.09357
18760
Arkadiusz Majcher
Joanna Zalewska
MA
MA
13
4
52.8736
26.07691
15757
Janusz Natorski
Marcin Wilczyński
MP
MP
5
5
52.8134
27.09418
11471
Piotr Kuc-Dzierżawski
Maciej Rodzaj
MP
MP
7
9
52.8032
28.08283
05856
Andrzej Iwański
Piotr Walczak
SW
SW
13
21
52.6530
29.05574
07544
Przemysław Błaszczyk
Marek Tyran
LB
LD
15
15
52.6428
30.07221
18128
Andrei Kavalenka
Wojciech Kurkowski
PD
LU
7
5
52.4926
31.14619
13438
Maksymilian Chodacki
Rafał Marks
MA
MA
11
13
52.1824
32.02681
07312
Mariusz Kita
Dariusz Sosin
PD
PD
12
5
52.0922
33.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
WM
9
19
52.0620
34.07617
02787
Mirosław Sady
Zbigniew Sagan
MP
MP
12
9
52.0018
35.02966
02806
Stanisław Pająk
Wojciech Strzemecki
SW
SW
15
21
51.9716
36.17495
05670
Robert Barankiewicz
Andrzej Kozikowski
LD
LD
3
15
51.8414
37.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
11
12
51.4512
38.04242
06131
Andrzej Fronczak
Marek Wawrzyniak
PM
ZP
18
9
51.3910
39.01146
14688
Robert Przybyło
Jacek Szczerba
PK
MP
7
5
51.338
40.07729
01208
Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
PK
PK
9
12
51.176
41.02673
14783
Marek Jaworski
Patryk Patreuha
MP
DS
13
7
51.074
42.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
5
9
50.642
43.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
7
5
50.601
44.12272
17030
Anna Makarewicz
Anna Zaręba
MA
MA
5
4
49.961
45.20655
12899
Dominika Lucka
Michał Wróbel
SL
SL
2
9
49.951
46.09643
05520
Tomasz Sielicki
Marek Wójcicki
MA
SL
9
19
49.871
47.02672
02820
Stanisław Jaśkiewicz
Józef Tokarz
MP
MP
7
9
49.341
48.02660
02678
Jacek Gurgul
Jacek Kalinowski
MP
MP
5
7
49.241
49.05111
05718
Wit Klapper
Jerzy Michałek
MP
MP
21
21
49.241
50.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
11
12
49.221
51.02666
02794
Andrzej Hycnar
Ryszard Skotarski
PK
MP
13
12
49.171
52.01032
01171
Jacek Czaykowski
Stefan Skowron
PK
PK
12
12
49.161
53.16434
07621
Beata Madej
Jerzy Wielgus
SL
MP
3
4
48.511
54.01054
02727
Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
15
13
48.441
55.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
7
47.821
56.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
LB
PK
1.5
4
47.701
57.03064
07431
Michał Błach
Marek Witek
SW
SW
7
21
47.541
58.01104
01189
Jan Lipior
Tadeusz Urbanek
PK
PK
5
5
47.501
59.06973
02827
Piotr Tuszyński
Marek Urbański
DS
MP
24
15
47.401
60.02460
07984
Marek Atalski
Bogdan Palikot
MP
MP
13
7
47.381
61.13372
 
Piotr Tryba
Mirosław Witkowski
MP
-
1
0
47.121
62.14584
15715
Marek Heichel
Robert Podsiadły
MP
MP
4
5
46.611
63.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
2.5
2
46.291
64.07644
07613
Piotr Markiewicz
Marek Surmiak
MP
MP
5
5
46.251
65.06599
10954
Waldemar Gałek
Stanisław Makuch
LD
LB
4
3
45.861
66.18246
11584
Krzysztof Malejka
Wanda Wiszniewska
OP
OP
2
3
45.781
67.01231
01822
Longin Bartnik
Andrzej Jurkiewicz
DS
OP
7
4
45.621
68.07322
11232
Andrzej Pietrucha
Zbigniew Świderek
MP
MP
7
4
45.181
69.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
45.181
70.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
5
5
45.081
71.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
3
44.921
72.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
44.821
73.11092
02831
Tytus Bisping
Włodzimierz Wala
MP
MP
7
21
44.521
74.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
4
5
44.091
75.14882
12854
Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
MP
MP
5
5
43.951
76.17545
18066
Franciszek Kurlit
Michał Stasik
MP
MP
3
2.5
42.821
77.15906
11198
Dariusz Głowiński
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
3
5
42.121
78.15810
14866
Stanisław Drwal
Wiesława Kotelon
MP
MP
2.5
3
41.831
79.02669
15815
Stanisław Jaros
Eugenia Stefanów
MP
MP
7
3
40.481
80.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
2.5
2.5
38.651
81.02671
07473
Ryszard Jaśkiewicz
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
37.151
82.20818
21106
Adam Gdowski
Katarzyna Wolak
MP
MP
1
1
34.721
83.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
34.141
84.15595
05423
Maciej Dąbrowski
Jeremi Stępiński
OP
OP
11
19
26.951

Łącznie 6540 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/tarnow/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-16 g.22:38:46 (0.3609/178) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.