Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5709/29551 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2022/2023
III Liga Dolnośląska
piątek, 30 czerwca 2023r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.07588Grzegorz AdamekWP2170(n/a)
2.11451Tomasz BajDS4156SBS Impas Lubin
3.01222Maciej BałazińskiDS7230KBS Kolejarz II Wrocław
4.19926Jacek BarskiDS2.5138AZS Wratislavia XIII
5.01234Kazimierz BednarekDS9165NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
6.17775Maciej BetlińskiDS2.5160KS AZS Wratislavia V WR
7.01005Andrzej BilińskiDS2.5180KBS Kolejarz III Wrocław
8.01243Jan BiniewskiDS5144KBS Kolejarz III Wrocław
9.15769Piotr BirowskiDS3120KBS I Miłkowice
10.18925Andrzej BojdaDS2.5101NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław IV
11.20150Marta BojdaDS276NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław IV
12.12691Stanisław BorowiecDS4165SBS Impas Lubin
13.21731Marek BroschDS2175NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław III
14.11213Edmund BudkaDS2260PROMOST AZS Wratislavia X Wrocław
15.16213Dariusz BudnikDS4190NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław IV
16.19777Piotr CegielskiDS1.5121AZS Wratislavia XIII
17.17337Ariel ChlaściakDS1155AZS Wratislavia XIII
18.18493Jarosław ChłądowiczDS236AZS XI Wratislavia
19.01260Maciej ChojnackiDS5123KB Zabobrze I Jelenia Góra
20.13779Andrzej ChomiczewskiDS467KBS II Miłkowice
21.10425Artur CieleckiDS2121AZS Wratislavia XIII
22.06559Tadeusz CymbalistaDS5159KBS I Miłkowice
23.01274Marek CzolijDS9300Piast II PONAR LKB Lubań
24.01277Krzysztof ĆwikDS5230KBS Kolejarz II Wrocław
25.20260Anna DiakunDS2121AZS Wratislavia XIII
26.04958Tomasz DorobekDS4170OKBS Progress Ostrzeszów
27.01287Marek DreckiDS799BKB I Bolesławiec
28.01289Marek DuczmalDS4156PROMOST AZS Wratislavia X Wrocław
29.02899Mariusz DziechDS2160KBS I Miłkowice
30.07700Tomasz DziubatyDS1.526PROMOST AZS Wratislavia X Wrocław
31.22311Marek FilakDS1156PROMOST AZS Wratislavia X Wrocław
32.18896Jakub FranczakDS2.5124KS AZS Wratislavia V WR
33.07080Tomasz FreitagDS5185KB Zabobrze I Jelenia Góra
34.08170Marian GaniczDS3100KBS Kolejarz I Wrocław
35.13126Lesław GrakowiczDS2.537SBS Impas Lubin
36.10488Krzysztof GrelaDS553KBS I Miłkowice
37.11533Jan GrocholskiDS3128SBS Impas Lubin
38.01325Maciej GrodzkiDS5156KBS Kolejarz III Wrocław
39.18473Małgorzata HawryliszynDS2185KB Zabobrze I Jelenia Góra
40.18869Dominik HołyśDS2300Piast II PONAR LKB Lubań
41.14563Marek JakubowskiDS2.5165SBS Impas Lubin
42.13118Andrzej JaniakDS4133KBS I Miłkowice
43.13775Piotr JanichDS2.5110SBS Impas Lubin
44.13065Anna JankowskaDS5153AZS WRATISLAVIA XVI WROCŁAW
45.21441Michał JanuszDS0.536KS AZS Wratislavia V WR
46.01361Tomasz JaworskiDS9260PROMOST AZS Wratislavia X Wrocław
47.13572Marek KacprzyńskiDS2165SBS Impas Lubin
48.01369Piotr KalinowskiDS7230KBS Kolejarz II Wrocław
49.01370Jan KamionkaDS476NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
50.18304Radosław KarpińskiDS1.526PROMOST AZS Wratislavia X Wrocław
51.11521Kazimierz KomorowiczDS5175NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław III
52.17313Stanisław KoronaDS3117NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław III
53.01402Lech KosteckiDS5210NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
54.01410Tadeusz KowalikDS542BKB I Bolesławiec
55.17019Janusz KowalskiDS223NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław III
56.18897Kornel KrawiecDS2.589KS AZS Wratislavia V WR
57.16217Patrycja KrupnikDS2107KS AZS Wratislavia V WR
58.18927Robert KrużewskiDS1.570NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław III
59.08177Wiesław KubińskiDS5156KBS Kolejarz III Wrocław
60.13828Kamila KukułaDS7152NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław IV
61.01436Stanisław KulpaczyńskiDS5117KBS Kolejarz I Wrocław
62.01438Jerzy KurianowiczDS5300Piast II PONAR LKB Lubań
63.01455Roland LippikDS5107KBS I Miłkowice
64.18251Elżbieta LisDS3185KB Zabobrze I Jelenia Góra
65.01456Andrzej LitwińskiDS5210NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
66.18068Teresa LubasDS2117KBS Kolejarz I Wrocław
67.01458Wojciech LubasDS5133KBS Kolejarz I Wrocław
68.01462Tadeusz ŁukasiewiczDS4213AZS WRATISLAVIA XVI WROCŁAW
69.01464Leon ŁukaszewiczDS546SBS Impas Lubin
70.01465Robert ŁukomskiDS3220AZS WRATISLAVIA XVI WROCŁAW
71.09592Waldemar MajewskiDS417KBS Kolejarz I Wrocław
72.01478Zdzisław MalkiewiczDS4220AZS WRATISLAVIA XVI WROCŁAW
73.11803Agnieszka MałasDS3142KS AZS Wratislavia V WR
74.21015Henryk MarciniakDS0.5117KBS Kolejarz I Wrocław
75.09595Jan MarcinkowskiDS5191NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
76.01484Dariusz MarczakDS5100KBS Kolejarz I Wrocław
77.19074Marian MatusewiczDS1.5100KBS Kolejarz I Wrocław
78.11534Marek MazurekDS1.5101SBS Impas Lubin
79.01495Ryszard MenzfeldDS5123KB Zabobrze I Jelenia Góra
80.11710Franciszek MiazgaDS337SBS Impas Lubin
81.01499Dominik MichniewskiDS252AZS Wratislavia XIII
82.01500Wiktor MieszczanowiczDS317Piast I PONAR LKB Lubań
83.17872Remigiusz MincgerDS2.5173KBS I Miłkowice
84.01508Jarosław MolendaDS9240BKB I Bolesławiec
85.14454Marcin MotykiewiczDS5191NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
86.01511Robert MroczekDS4150KBS Kolejarz I Wrocław
87.17483Daniel MrugałaWP0.5170(n/a)
88.16775Elżbieta NiewiadomskaDS2.5177NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław IV
89.16776Szymon NiewiadomskiDS3177NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław IV
90.01532Henryk NowińskiDS4117KBS Kolejarz I Wrocław
91.01533Marek NowotarskiDS5230KBS Kolejarz II Wrocław
92.01536Paweł OfmanDS446SBS Impas Lubin
93.01537Wiesław OgrodnikDS599BKB I Bolesławiec
94.11512Dariusz PannekDS2.5113OKBS Progress Ostrzeszów
95.07759Marcin PaplaczykDS2.5191NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
96.12374Zdzisław PatreuhaDS5226BKB I Bolesławiec
97.21062Tomasz PawlikDS1117KBS Kolejarz I Wrocław
98.08208Antoni PażuchaDS2.550KBS Kolejarz I Wrocław
99.15122Wojciech PeisertDS3190NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław IV
100.10493Janusz PękalaDS4213AZS WRATISLAVIA XVI WROCŁAW
101.09452Maciej PileckiDS3170OKBS Progress Ostrzeszów
102.05333Mirosław PowązkaDS4159OKBS Progress Ostrzeszów
103.01576Jerzy PoznarDS5165SBS Impas Lubin
104.10477Elżbieta PrzelickaDS267KBS Kolejarz I Wrocław
105.13125Wiesław PytkaDS337SBS Impas Lubin
106.01592Ryszard RączkowskiDS5173KBS I Miłkowice
107.01598Sławomir RobelDS5165NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław IV
108.15260Zbigniew RoguszDS267KBS II Miłkowice
109.20224Krzysztof RokitaDS1155AZS Wratislavia XIII
110.01604Jerzy RomańczykDS5185KB Zabobrze I Jelenia Góra
111.21390Tomasz RomańczykDS1.512KB Zabobrze I Jelenia Góra
112.01615Jan SadowskiDS4220AZS WRATISLAVIA XVI WROCŁAW
113.20173Maciej SchmidtDS2108KBS Kolejarz III Wrocław
114.01621Wojciech SękowskiDS599BKB I Bolesławiec
115.19000Marek SiedleckiDS170NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław III
116.01628Roman SiwiecDS4147KBS I Miłkowice
117.01631Wojciech SkoniecznyDS5165NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław IV
118.01632Aleksander SkorupaDS5210NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
119.01633Grzegorz SkowronekDS4159KBS I Miłkowice
120.01634Agnieszka Skrybant-JaworskaDS4234PROMOST AZS Wratislavia X Wrocław
121.08145Dominik SobańskiDS471KS AZS Wratislavia V WR
122.01641Zbigniew SobczykDS12212BKB I Bolesławiec
123.10301Andrzej SobinaDS3175NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław III
124.01645Bogdan SokółDS4100KBS Kolejarz I Wrocław
125.01648Zbigniew SosnaDS5168KBS Kolejarz III Wrocław
126.01045Jacek SroczyńskiDS2.5132KBS Kolejarz III Wrocław
127.09646Adam StachuraDS2.580KBS II Miłkowice
128.01655Janusz StaniówDS5156KBS Kolejarz III Wrocław
129.01657Waldemar StaniszewskiDS3127NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław IV
130.01662Tomasz StruzikDS5160KS AZS Wratislavia V WR
131.05426Andrzej StypczyńskiDS4185KB Zabobrze I Jelenia Góra
132.01664Andrzej SuchodolskiDS5180KBS Kolejarz III Wrocław
133.13127Stanisław SulimaDS228SBS Impas Lubin
134.15123Grzegorz SzablewskiDS2121AZS Wratislavia XIII
135.01668Edward SzafraniecDS11300Piast II PONAR LKB Lubań
136.11572Wojciech SzałapakDS452AZS Wratislavia XIII
137.01670Jan SzamkołowiczDS7230KBS Kolejarz II Wrocław
138.20261Roger SzarekDS2138AZS Wratislavia XIII
139.09654Lilianna SzatańskaDS4220AZS WRATISLAVIA XVI WROCŁAW
140.18921Bolesław SzkodzińskiDS1.518SBS Impas Lubin
141.16971Paweł ŚwiątkowskiDS236KS AZS Wratislavia V WR
142.01693Maciej TerpiłowskiDS5260PROMOST AZS Wratislavia X Wrocław
143.01707Stanisław WachelDS7178NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław I
144.01711Lech WarężakDS11212BKB I Bolesławiec
145.01720Ryszard WiącekDS2.5175NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław III
146.16777Tomasz WiącekDS2175NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław III
147.01724Jerzy WięcławskiDS547NORMAZET MKS Zakrzów Wrocław III
148.01727Artur WinklerDS9240BKB I Bolesławiec
149.18306Adam WojciechowskiDS1.552PROMOST AZS Wratislavia X Wrocław
150.08206Norbert WolskiDS3260PROMOST AZS Wratislavia X Wrocław
151.05531Zdzisława ZabłockaDS391OKBS Progress Ostrzeszów
152.17787Tymoteusz ZaborowskiDS1.536KS AZS Wratislavia V WR
153.19931Janusz ZajączkowskiDS2.555SBS Impas Lubin
154.01769Jerzy ZatylnyDS5300Piast II PONAR LKB Lubań
155.01772Sławomir ZimniakDS7240BKB I Bolesławiec
156.17789Sebastian ZimorskiDS2.5133KS AZS Wratislavia V WR

Łącznie 22238 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-24 g.03:09:23 (0.4027/166) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.