Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5740/29617 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

24. Mityng Hotel Senator
OTP* - III Mityngowy Turniej Par
piątek, 21 kwietnia 2023r., godz. 16:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.05691
07109
Grzegorz Lewaciak
Jerzy Ronke
LD
LD
18
13
61.167839III
III
2.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
PK
PK
18
18
60.237236III
III
3.19724
04067
Bartosz Bejenka
Tomasz Bliński
PD
PD
2.5
7
59.206734 
 
4.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
9
9
58.956231 
 
5.06795
06801
Ewa Miszewska
Maciej Modrzejewski
PK
MA
19
12
58.545829 
 
6.09357
07849
Arkadiusz Majcher
Bogdan Szulejewski
MA
MA
13
21
57.345327 
 
7.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
57.234824 
 
8.02888
02921
Zbigniew Borkowski
Tadeusz Kowalczewski
SW
SW
12
12
56.454322 
 
9.07939
07940
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
LU
MP
7
12
56.363819 
 
10.01865
11319
Andrzej Pawlak
Przemysław Zawada
SW
SW
17
21
55.413317 
 
11.09763
16829
Adam Wszeborowski
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
7
55.242915 
 
12.23138
06341
Jacek Latomski
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
0
24
54.762412 
 
13.12985
01206
Eugeniusz Strzyż
Jacek Znamirowski
PK
PK
5
15
54.361910 
 
14.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
ZP
ZP
11
11
54.04168 
 
15.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
MA
15
19
53.73158 
 
16.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
MA
7
5
52.96147 
 
17.10721
02157
Sławomir Czech
Paweł Szymonik
LU
LU
9
7
52.88137 
 
18.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
3
52.80126 
 
19.06382
03003
Maciej Dobrzyński
Hubert Urban
SW
MA
9
9
52.65126 
 
20.02501
03881
Mariusz Kowalski
Tomasz Osiński
SW
SW
15
12
52.56116 
 
21.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
52.55105 
 
22.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
WM
11
19
52.2995 
 
23.02673
07431
Marek Jaworski
Marek Witek
MP
PM
13
21
52.2684 
 
24.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
9
52.2384 
 
25.02489
02496
Jarosław Kaczorowski
Cezary Komajda
LU
LU
12
12
51.7574 
 
26.11834
02976
Jakub Jagodziński
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
7
12
51.7263 
 
27.06488
04399
Wiesław Andruk
Tomasz Patalan
WM
WM
9
5
51.1953 
 
28.06556
18165
Sylwester Cieślak
Dariusz Kłodos
MA
MA
12
3
51.0442 
 
29.04198
01502
Adolf Bocheński
Mirosław Miłaszewski
WM
DS
13
19
50.8232 
 
30.07809
17361
Piotr Kołuda
Marta Makarewicz
LU
MA
17
5
50.3132 
 
31.12006
07722
Danuta Krupnik
Janusz Wesołowski
MA
LU
7
13
50.2621 
 
32.13156
03006
Paweł Szymański
Krzysztof Warzocha
LU
LU
3
12
50.1111 
 
33.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
11
12
50.0811 
 
34.02928
02806
Marek Kozdrach
Wojciech Strzemecki
SW
SW
5
21
49.6611 
 
35.02460
09491
Marek Atalski
Rafał Niedzielski
LU
LU
13
9
49.4511 
 
36.06539
06591
Robert Chmielak
Grzegorz Fijałkowski
MA
MA
7
11
49.2211 
 
37.07221
10893
Andrei Kavalenka
Mariusz Tatarczuk
WM
PD
7
4
48.9911 
 
38.02671
07312
Ryszard Jaśkiewicz
Dariusz Sosin
MP
PD
11
7
48.9011 
 
39. 
 
Galin Nenov
Ilko Popov
BGR
BGR
6
6
48.7811 
 
40.14226
15757
Zbigniew Przeginiak
Marcin Wilczyński
MP
MP
5
7
48.3811 
 
41.08978
18890
Jacek Leśniczak
Vasil Valchev
WP
SL
15
7
48.1911 
 
42.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
18
48.1511 
 
43.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
47.5911 
 
44.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
SL
9
9
47.4511 
 
45.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
7
7
47.0911 
 
46.16259
14728
Maciej Kliś
Kamil Nowak
MP
SW
5
15
47.0611 
 
47. 
 
Atanas Donchev
Svetlan Kazakov
BGR
BGR
6
6
46.5311 
 
48.02519
01152
Bartosz Matras
Grzegorz Rewer
WM
LU
9
11
45.9511 
 
49.17155
06705
Sławomir Bąk
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
5
13
45.8611 
 
50.01397
05670
Piotr Korecki
Andrzej Kozikowski
LD
LD
9
15
45.7311 
 
51.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
3
3
45.6411 
 
52.17495
05678
Robert Barankiewicz
Adam Krysiak
LD
LD
4
7
45.1811 
 
53.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
WP
7
21
44.9811 
 
54.19830
18392
Wojciech Bąk
Anna Stelmach
MA
SL
3
2.5
44.9111 
 
55.14276
06822
Pavel Klebanovich
Anna Nosalska
PD
PM
5
7
43.9011 
 
56.01345
05423
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
OP
OP
9
19
42.9411 
 
57.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
5
42.9311 
 
58.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
42.8811 
 
59.03724
06802
Leszek Hejne
Tomasz Modrzejewski
KP
WM
7
13
42.2111 
 
60.02877
14444
Adam Bartosik
Edward Kończak
SW
WM
3
3
42.1611 
 
61.08308
06445
Kamil Walczyk
Ryszard Wójcik
SW
MA
9
4
40.1511 
 
62.11806
04818
Olga Jackiewicz
Krzysztof Materek
PM
PM
2
3
37.3911 
 
63.02934
03423
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
SL
SL
19
13
29.6411 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1628 punktów PKL, w tym 860 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:57:44 (2.1242/136) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.