Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5751/29679 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

63. Poznański Mityng Brydżowy
63rd Poznan Bridge Meeting
OTP** - 4. Kongresowy
niedziela, 30 kwietnia 2023r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05210
05508
Przemysław Maliszewski
Robert Włodkowski
WP
WP
5
7
61.64131II
II
2.12154
09424
Mateusz Sobczak
Stefan Szenberg
DS
DS
15
13
61.15124III
III
3.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
11
60.01117III
III
4.08970
19663
Bogusław Pawszak
Ewa Wawrowska
MA
MA
12
2
59.95111 
 
5.06556
18165
Sylwester Cieślak
Dariusz Kłodos
MA
MA
12
3
59.54106 
 
6.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
59.19100 
 
7.02934
06802
Krzysztof Kujawa
Tomasz Modrzejewski
SL
WM
19
13
58.0994 
 
8.04949
17254
Michał Dembiński
Krzysztof Jordan
WP
WP
12
4
57.8389 
 
9.20186
05670
Anna Górska
Andrzej Kozikowski
DS
LD
1.5
15
57.6083 
 
10.12999
18890
Adam Krysa
Vasil Valchev
MP
SL
13
7
57.5677 
 
11.05059
05400
Stanisław Janik
Maciej Sobieralski
WP
WP
13
15
57.1171 
 
12.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
PK
PK
18
18
57.0266 
 
13.08978
09126
Jacek Leśniczak
Jacek Zalewski
WP
WP
15
7
56.4860 
 
14.02219
12006
Beata Bojarska
Danuta Krupnik
WP
MA
5
7
56.1354 
 
15.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
LB
LB
4
4
55.7948 
 
16.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
LD
LD
18
18
55.5143 
 
17.07849
11319
Bogdan Szulejewski
Przemysław Zawada
MA
SW
21
21
55.4637 
 
18.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
MA
MA
11
13
55.3031 
 
19.08769
05483
Sławomir Piechocki
Tomasz Wasilewski
WP
WP
11
9
55.1627 
 
20.05081
05430
Marek Juszczak
Janusz Suszczyński
WP
WP
5
5
54.9726 
 
21.08117
03807
Grażyna Brewiak
Tomasz Latos
PM
MA
19
9
54.8425 
 
22.13709
02806
Grzegorz Głasek
Wojciech Strzemecki
SW
SW
11
21
54.7424 
 
23.16728
05192
Paweł Biś
Jarosław Lubczyński
WP
WP
3
5
54.6723 
 
24.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
13
13
54.5322 
 
25.18645
05374
Ewa Morawska
Cezary Serek
WP
WP
4
17
54.5221 
 
26.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
54.4620 
 
27.20797
05548
Jakub Piłat
Janusz Zwierzyński
WP
WP
2.5
12
54.4519 
 
28.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
54.4118 
 
29.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
54.3617 
 
30.05222
05279
Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
WP
WP
5
11
53.9316 
 
31.12108
04852
Aleksandra Jarosz
Marta Sikora
MA
PM
7
5
53.6815 
 
32.15259
11903
Dominika Ocylok
Paweł Szymaszczyk
SL
OP
4
11
53.6114 
 
33.04797
02436
Ryszard Konopka
Krzysztof Tumielewicz
PM
LB
12
9
53.4913 
 
34.07052
09550
Edmund Czubak
Jakub Wojcieszek
MA
MA
11
19
53.3712 
 
35.10534
10536
Waldemar Sroczyński
Mirosław Witek
MA
WP
11
3
52.7811 
 
36.13491
05534
Marek Kudła
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
19
17
52.7210 
 
37.01826
06041
Janusz Kościelny
Edward Niewierowski
WP
WP
9
11
52.569 
 
38.05282
05446
Jerzy Nowak
Marek Szukała
WP
WP
13
19
52.378 
 
39.20260
20261
Anna Diakun
Roger Szarek
DS
DS
2
2
52.317 
 
40.12093
10352
Jarosław Marczewski
Krzysztof Staśkiewicz
WP
WP
3
3
51.786 
 
41.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
51.635 
 
42.13438
13060
Rafał Marks
Dominika Ogłoblin
MA
MA
15
5
51.054 
 
43.17775
18284
Maciej Betliński
Aleks Bukat
DS
DS
2.5
4
50.293 
 
44.04108
17030
Przemysław Janiszewski
Anna Zaręba
SL
WP
21
5
50.212 
 
45.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
ZP
ZP
11
11
50.001 
 
46.05242
16729
Ewa Knapik
Barbara Podgórska
WP
WP
5
5
49.891 
 
47.05055
01621
Jolanta Jacoszek
Wojciech Sękowski
WP
DS
4
5
49.881 
 
48.18860
18996
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
2
2
49.821 
 
49.02673
07431
Marek Jaworski
Marek Witek
MP
PM
13
21
49.031 
 
50.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
9
13
48.891 
 
51.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
2.5
48.771 
 
52.21234
21548
Monika Borowska
Agnieszka Kwacz
MA
WP
0.5
1
48.771 
 
53.12383
13065
Andrzej Chodowski
Anna Jankowska
DS
DS
3
5
48.121 
 
54.08638
05338
Andrzej Dymek
Zbigniew Przybylczak
WP
WP
5
4
47.761 
 
55.07725
01739
Grzegorz Superson
Rafał Wolański
MP
SL
15
9
47.661 
 
56.18128
08859
Wojciech Kurkowski
Krzysztof Lewandowski
LU
DS
5
7
47.631 
 
57.19926
12450
Jacek Barski
Katarzyna Dufrat
DS
PM
2.5
19
47.401 
 
58.18491
12434
Tadeusz Dziadykiewicz
Wojciech Kaniewski
WP
WP
3
5
47.101 
 
59.07221
04848
Andrei Kavalenka
Maria Tomczewska
WM
PM
7
7
46.961 
 
60.10770
05314
Jan Pędziński
Marcin Pędziński
WP
WP
4
15
46.911 
 
61.21731
01381
Marek Brosch
Piotr Klubiński
DS
DS
2.5
11
46.751 
 
62.12316
19644
Andrzej Proniewicz
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
4
2.5
46.751 
 
63.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
WP
WP
7
13
46.621 
 
64.05351
18502
Jerzy Rodziewicz
Małgorzata Węglewska
WP
WP
5
3
46.251 
 
65.05371
05525
Grzegorz Samol
Maciej Wybranowski
WP
WP
5
5
46.191 
 
66.17984
05438
Krzysztof Galubiński
Witold Szczepaniak
WP
WP
4
5
46.191 
 
67.07596
04665
Krzysztof Brudka
Kazimierz Omernik
WP
PM
13
21
46.111 
 
68.14276
06822
Pavel Klebanovich
Anna Nosalska
PD
PM
5
7
45.991 
 
69.19755
05876
Marek Łukaszewski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
2
7
45.721 
 
70.15508
03787
Andrzej Chudy
Adam Kozłowski
WP
KP
5
12
45.711 
 
71.05574
20171
Przemysław Błaszczyk
Agnieszka Łuczak
LD
DS
15
1
45.041 
 
72.04198
04829
Adolf Bocheński
Marek Pietrzak
WM
PM
13
5
44.431 
 
73.01005
20173
Andrzej Biliński
Maciej Schmidt
DS
DS
2.5
2
44.101 
 
74.15630
12435
Marian Kanikowski
Janusz Kopras
WP
WP
4
5
43.921 
 
75.20068
13607
Alina Dobosz-Sztuba
Jan Sztuba
WP
WP
1.5
2.5
43.881 
 
76.04872
18952
Zygfryd Banecki
Jerzy Węglarz
WP
WP
4
1.5
43.611 
 
77.22099
19178
Witold Dobroszek
Mirosław Rumak
LD
LD
1
2
43.291 
 
78.20043
20038
Hanna Kempka
Robert Kempka
WP
WP
1.5
2
42.611 
 
79.11244
22393
Tomasz Kierepka
Sara Maryniok
SL
SL
2
0
42.111 
 
80.21351
21695
Elżbieta Chmielowska
Małgorzata Olejnik
MA
MA
1
1
41.891 
 
81.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
11
12
41.541 
 
82.20193
20192
Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
WP
WP
2
2
41.011 
 
83.21478
21501
Katarzyna Rzepka
Kazimierz Woliński
WP
WP
1
1
40.801 
 
84.21536
21408
Milena Gryzło
Krzysztof Świątkowski
SL
SL
1.5
2.5
40.611 
 
85.21538
21512
Jan Luber
Kaja Pustułka
SL
SL
1.5
1.5
38.301 
 
86.22752
20308
Piotr Michałkiewicz
Marek Stawujak
WP
WP
0
1
38.251 
 
87.01840
05856
Leszek Majdański
Piotr Walczak
WP
WP
15
21
36.221 
 
88.21210
22419
Franciszek Kierepka
Mieszko Szmigel
SL
SL
1.5
1
35.091 
 
89.22397
22378
Jakub Bździuch
Karol Złocki
SL
SL
0.5
0.5
34.271 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3728 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/poznan/k4/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.15:08:00 (0.2481/188) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.