Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5709/29758 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2022/2023
Zachodniopomorska Liga Okręgowa
piątek, 30 czerwca 2023r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.15816Włodzimierz AbkowiczZP2.5128ŚMIAŁY Police
2.21476Jacek AdamusZP0.5106AMATORKI I AMATORZY II
3.18877Bolesław AleksandrowiczZP294SSBPB Dama Pik II
4.18846Ewa BargłowskaZP2144PIĄTEK Szczecin
5.18847Ewa BączkowskaZP1.5106AMATORKI I AMATORZY II
6.20120Artur BuciakZP1.5117AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI II
7.20003Katarzyna CantwellZP1.549AMATORKI I AMATORZY
8.18880Roman ChmieleckiZP2.539SSBPB Dama Pik II
9.09588Tadeusz CzajkaZP2.5100FLOTA I Świnoujście
10.09389Jan DamazynZP2.562FLOTA I Świnoujście
11.05921Paweł DickertZP3128PIĄTEK Szczecin
12.23019Władysław DoroszkiewiczZP033SSBPB Dama Pik II
13.18874Juliusz EngelhardtZP159AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI II
14.19432Andrzej GierczyńskiZP2122CKM SZLEMIK Mielno II
15.08343Andrzej GilZP5100ŚMIAŁY Police
16.16161Mirosław GlubaZP2.5150KS Tęcza Szczecinek
17.22258Marcin GosławskiZP0106AMATORKI I AMATORZY II
18.05935Longin GraczkowskiZP592KS Tęcza Szczecinek
19.11518Marcin GraczkowskiZP1.575KS Tęcza Szczecinek
20.19398Ewa HryćZP1.580AMATORKI I AMATORZY
21.08336Stanisław JackowskiZP478ŚMIAŁY Police
22.14576Anna JaniszewskaZP3136PIĄTEK Szczecin
23.18882Wiesław JarmułowiczZP1.589SSBPB Dama Pik II
24.08335Kazimierz JordanZP5144PIĄTEK Szczecin
25.14372Eugeniusz KarczyńskiZP2.5121ŚMIAŁY Police
26.22994Robert KirlejzaZP078SSBPB Dama Pik II
27.20897Anna KołłątajZP1.559AMATORKI I AMATORZY II
28.12327Anna KondyjowskaZP4111SSMBS Brydż-Star - KW Blue-Star 1
29.12328Zygmunt KondyjowskiZP4133SSMBS Brydż-Star - KW Blue-Star 1
30.15086Patryk KoślaZP2117AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI II
31.21487Ewa KrokZP0.598AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI II
32.21219Michał KrokZP1.533AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI II
33.19580Andrzej KryńZP1.589SSBPB Dama Pik II
34.19780Tomasz KuchtaZP250KS Tęcza Szczecinek
35.19399Bogumiła KuryjZP1.577AMATORKI I AMATORZY II
36.20795Józef LemkeZP0.577AMATORKI I AMATORZY II
37.06001Tadeusz LeszczyńskiZP5131FLOTA I Świnoujście
38.19578Marek LeśZP294SSBPB Dama Pik II
39.18878Bogdan LipińskiZP278SSBPB Dama Pik II
40.18367Bożena ListwońZP286AMATORKI I AMATORZY
41.16159Radosław MaćczakZP2117AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI II
42.11490Mieczysław ManikZP3128ŚMIAŁY Police
43.06021Witold MateńkoZP4133SSMBS Brydż-Star - KW Blue-Star 1
44.12694Tadeusz MediuchZP130SSMBS Brydż-Star - KW Blue-Star 1
45.06026Eugeniusz MeyerZP4117KS Tęcza Szczecinek
46.19431Andrzej MigalskiZP1.5122CKM SZLEMIK Mielno II
47.14205Bartosz MuszyńskiZP1.5117AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI II
48.15625Maryla NakonecznaZP2111AMATORKI I AMATORZY
49.19459Wiesław NapierajZP147CKM SZLEMIK Mielno II
50.06049Krzysztof OrzechowskiZP5133SSMBS Brydż-Star - KW Blue-Star 1
51.21047Wiktoria PańcykZP165AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI II
52.14364Roman PawłowskiZP2.5108FLOTA I Świnoujście
53.08359Dariusz PiątekZP554FLOTA I Świnoujście
54.14371Leszek PiechockiZP2.5121ŚMIAŁY Police
55.14502Waldemar PietrzakZP239FLOTA I Świnoujście
56.18881Tadeusz RodakZP1.5100SSBPB Dama Pik II
57.13089Henryk SemeniukZP383KS Tęcza Szczecinek
58.22105Włodzimierz SengerZP0114ŚMIAŁY Police
59.22187Witold SieniućZP059AMATORKI I AMATORZY II
60.15074Danuta SkowronekZP2.5131FLOTA I Świnoujście
61.20294Radosław SokołowskiZP1.5133KS Tęcza Szczecinek
62.20004Mariusz SoldatZP1.5111AMATORKI I AMATORZY
63.16139Dorota SosinowiczZP2.5128PIĄTEK Szczecin
64.19569Dariusz StarzyńskiZP1.5108CKM SZLEMIK Mielno II
65.21712Krzysztof StecZP1.5122CKM SZLEMIK Mielno II
66.06099Wacław SteflukZP4111AMATORKI I AMATORZY
67.20133Franciszek StężałaZP1.533AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI II
68.11673Gabriela StężałaZP233AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI II
69.21220Jadwiga StężałaZP1.533AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI II
70.06103Wacław StupnickiZP4150KS Tęcza Szczecinek
71.10401Marek SzabałowskiZP3150KS Tęcza Szczecinek
72.16173Beata SzczepańskaZP1.5104PIĄTEK Szczecin
73.15840Patryk SzczuczkoZP1.525KS Tęcza Szczecinek
74.21777Tadeusz SzczypkaZP0.5106AMATORKI I AMATORZY II
75.21776Jolanta SzulcZP0.5106AMATORKI I AMATORZY II
76.13718Marek SzumowiczZP2.5150KS Tęcza Szczecinek
77.21525Mariusz TrukawkaZP0.578SSBPB Dama Pik II
78.18368Mieczysław UniejewskiZP2.5111AMATORKI I AMATORZY
79.08346Piotr WęgrzynZP3144PIĄTEK Szczecin
80.08347Krzysztof WielemborekZP343ŚMIAŁY Police
81.20118Bogdan WilińskiZP2133SSMBS Brydż-Star - KW Blue-Star 1
82.06136Kazimierz WilińskiZP7133SSMBS Brydż-Star - KW Blue-Star 1
83.09587Zbigniew WiśniewskiZP4139FLOTA I Świnoujście
84.16823Jan WłoszekZP1.5111AMATORKI I AMATORZY
85.06140Franciszek WnękZP2.554CKM SZLEMIK Mielno II
86.17707Jacek WojteckiZP1.5117AZS UNIWERSYTET SZCZECIŃSKI II
87.11235Sławomir WojtyłkoZP3139FLOTA I Świnoujście
88.06151Hanna ZembrzuskaZP9128ŚMIAŁY Police
89.20977Kazimierz ŻmiejkoZP1.5122CKM SZLEMIK Mielno II
90.16742Piotr ŻmudzkiZP2144PIĄTEK Szczecin

Łącznie 8897 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-03-05 g.07:30:25 (0.2430/100) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.