Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5781/29987 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

66. Kongres "Sława"
OTP* - 2. Kongresowy
piątek, 23 czerwca 2023r., godz. 15:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
9
13
64.496734III
III
2.10129
05615
Mariusz Ciupiński
Jarosław Gąsiorowski
LD
LD
4
13
63.756432III
III
3.06554
05691
Jarosław Cieślak
Grzegorz Lewaciak
DS
LD
21
18
62.126131 
 
4.06551
13438
Jacek Ciechomski
Rafał Marks
MA
MA
19
15
61.235829 
 
5.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
7
7
61.005528 
 
6.12985
07849
Eugeniusz Strzyż
Bogdan Szulejewski
PK
MA
5
21
60.855327 
 
7.05282
05534
Jerzy Nowak
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
13
17
59.655025 
 
8.05611
09138
Dominik Filipowicz
Danuta Kazmucha
DS
MA
21
19
59.584724 
 
9.08978
01502
Jacek Leśniczak
Mirosław Miłaszewski
WP
DS
17
19
58.894523 
 
10.05221
08769
Tadeusz Masłowski
Sławomir Piechocki
LB
WP
9
11
58.384221 
 
11.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LD
LD
15
9
57.653920 
 
12.19484
11903
Urszula Staniszewska
Paweł Szymaszczyk
MA
OP
2
11
57.533618 
 
13.17775
17544
Maciej Betliński
Łukasz Kasperczyk
DS
MP
2.5
3
57.183417 
 
14.18011
16637
Filip Parol
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
4
2.5
56.943116 
 
15.02395
02121
Krzysztof Rogoziński
Ryszard Sakowicz
LB
LU
12
18
56.442814 
 
16.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
9
13
56.342613 
 
17.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
19
56.032312 
 
18.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
MA
MA
11
24
56.022010 
 
19.05624
11573
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
LD
LD
15
5
55.80189 
 
20.18119
04958
Bożena Budnik
Tomasz Dorobek
WP
DS
2
4
55.49158 
 
21.12999
17030
Adam Krysa
Anna Zaręba
MP
WP
13
5
55.47147 
 
22.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
3
4
55.37137 
 
23.20178
01668
Marian Chrzanowski
Edward Szafraniec
DS
DS
2.5
11
55.36137 
 
24.06795
18890
Ewa Miszewska
Vasil Valchev
PK
SL
19
7
55.36126 
 
25.12139
21337
Remigiusz Kaźmierczak
Anna Napierajczyk
DS
DS
5
1
55.14126 
 
26.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
13
55.06116 
 
27.07941
05880
Jacek Zając
Marcin Zbroja
LU
LD
4
7
54.94116 
 
28.06540
09146
Bartosz Chmurski
Piotr Tuczyński
MA
WP
24
24
54.74105 
 
29.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
MA
MA
11
13
54.37105 
 
30.02000
02109
Janusz Hliwa
Jerzy Poślednik
LB
LB
7
5
54.2395 
 
31.06802
19065
Tomasz Modrzejewski
Jacek Zubiel
WM
LD
13
1.5
54.1695 
 
32.08994
06355
Jacek Szkup
Lech Warwocki
LD
LD
5
9
52.8295 
 
33.12320
16585
Sophia Bałdysz
Adam Pigulski
DS
DS
11
5
52.7484 
 
34.16717
02831
Aleksander Swatler
Włodzimierz Wala
ZP
MP
13
21
52.6484 
 
35.14782
12154
Jakub Patreuha
Mateusz Sobczak
DS
DS
11
15
52.3474 
 
36.18699
05670
Piotr Ciszak
Andrzej Kozikowski
LD
LD
2
15
52.0274 
 
37.17721
17167
Jakub Bazyluk
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
7
9
51.9063 
 
38.21101
21505
Leonard Lubina
Szymon Lubina
MA
LU
1.5
1
51.8963 
 
39.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
51.6853 
 
40.04161
05822
Bartosz Mer
Tomasz Spodenkiewicz
MA
LD
5
13
51.6353 
 
41.20761
20770
Magdalena Klimczewska
Maksymilian Szczurowski
MA
MA
1.5
1.5
51.5942 
 
42.02673
11769
Marek Jaworski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
13
9
51.4542 
 
43.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
MA
MA
7
13
51.3832 
 
44.02424
09004
Eugeniusz Szczepański
Konrad Wójcik
LB
LB
9
4
51.3732 
 
45.05378
21558
Jerzy Sieracki
Radosław Spychalski
WP
WP
12
2
51.2332 
 
46.19830
01726
Wojciech Bąk
Tomasz Winciorek
MA
MA
4
19
51.1621 
 
47.12383
13065
Andrzej Chodowski
Anna Jankowska
DS
DS
3
5
50.7621 
 
48.02683
02727
Krzysztof Kleinrok
Andrzej Lubojemski
MP
MP
13
13
50.6811 
 
49.05675
18128
Mariusz Kraśnicki
Wojciech Kurkowski
LD
LU
9
5
50.4911 
 
50.18645
05374
Ewa Morawska
Cezary Serek
WP
WP
4
17
50.3511 
 
51.15032
10056
Rafał Maszenda
Piotr Nowicki
MA
MA
5
7
50.2411 
 
52.16544
12123
Hanna Ciuńczyk
Mateusz Stępiński
MA
MA
4
11
49.9911 
 
53.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
49.9611 
 
54.08854
07061
Joanna Przytycka
Marek Różański
MA
MA
4
9
49.5811 
 
55.20259
20240
Jan Kot
Bernard Kula
MA
MA
2
2.5
48.8011 
 
56.19926
19777
Jacek Barski
Piotr Cegielski
DS
DS
3
2
48.2311 
 
57.01270
01498
Grzegorz Czapulak
Marek Michalski
DS
DS
5
5
48.0211 
 
58.07130
03562
Eugeniusz Konik
Jerzy Ujma
OP
SL
5
12
47.5111 
 
59.02806
07545
Wojciech Strzemecki
Aleksander Wład
SW
PK
21
5
47.4111 
 
60.18860
18996
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
2
2
47.2511 
 
61.14783
12374
Patryk Patreuha
Zdzisław Patreuha
DS
DS
11
5
47.1511 
 
62.23068
16898
Justyna Kalisoras
Maciej Kędzierski
LB
MA
0
7
47.1411 
 
63.07221
10893
Andrei Kavalenka
Mariusz Tatarczuk
WM
PD
7
4
47.0711 
 
64.14728
07431
Kamil Nowak
Marek Witek
SW
PM
17
21
47.0411 
 
65.17495
05678
Robert Barankiewicz
Adam Krysiak
LD
LD
5
7
47.0411 
 
66.12508
18216
Mateusz Górczak
Tomasz Kusztal
WP
WP
2
2
47.0011 
 
67.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
WP
WP
13
13
47.0011 
 
68.01905
01910
Andrzej Wojnarowski
Roman Zabłocki
OP
OP
7
5
46.8211 
 
69.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
46.7011 
 
70.17001
23155
Jakub Lenkiewicz
Oliwia Żmuda
MP
MP
3
0
46.6111 
 
71.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
7
46.2811 
 
72.01952
02036
Andrzej Choniawko
Stanisław Kotas
LB
LB
13
5
45.9011 
 
73.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
45.3011 
 
74.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
7
45.2811 
 
75.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1.5
1.5
45.2111 
 
76.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
4
4
44.8811 
 
77.15906
14369
Dariusz Głowiński
Józef Klimowski
ZP
ZP
4
4
44.4911 
 
78.22155
21920
Marek Dzierżawa
Paweł Skrzypek
MP
MP
1
1.5
44.3311 
 
79.06556
02057
Sylwester Cieślak
Radosław Liskowiak
MA
LB
12
5
44.0211 
 
80.02219
05298
Beata Bojarska
Michał Pabich
WP
WP
5
5
43.9611 
 
81.22156
21921
Marta Kreis
Marta Ziętal
MP
MP
1
1
43.9311 
 
82.16372
16456
Tadeusz Osiecki
Sylwester Sokół
LD
LD
3
5
43.8511 
 
83.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
MA
DS
15
15
43.8011 
 
84.03345
03423
Zbigniew Mącior
Marek Pieczka
SL
SL
18
13
43.7311 
 
85.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
42.2011 
 
86.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
9
41.8311 
 
87.21114
20436
Jakub Ciura
Jan Lorkowski
DS
DS
0
0.5
41.6111 
 
88.19780
15840
Tomasz Kuchta
Patryk Szczuczko
ZP
ZP
2
1.5
41.3111 
 
89.16888
16707
Ireneusz Liberadzki
Piotr Trębski
LD
LD
3
3
40.9211 
 
90.18642
15259
Maria Niklaus
Dominika Ocylok
MA
SL
3
4
40.7411 
 
91.20787
19485
Tomasz Kalinowski
Adrianna Staniszewska
MA
MA
2
1.5
40.7311 
 
92.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
5
5
40.4711 
 
93.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
2.5
39.6911 
 
94.21367
21368
Jakub Bereza
Uladzislau Tsitavets
MA
MA
2.5
2
39.4511 
 
95. 
14283
Jagoda Misiaczek
Piotr Wzorek
-
MP
0
3
38.6811 
 
96.01523
01768
Jan Niebudek
Jerzy Zatorski
DS
DS
3
4
37.6811 
 
97.18015
16716
Ireneusz Jędrzejewski
Lena Ostrowska
MA
MA
2
4
31.3011 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2136 punktów PKL, w tym 1142 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2023

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:48:58 (0.2634/204) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.