Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5781/29996 turniej par

szczegóły imprezy

66. Kongres "Sława"
1. Wczasowy
poniedziałek, 26 czerwca 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.07061
05822
Marek Różański
Tomasz Spodenkiewicz
MA
LD
9
13
63.4840
2.21337
16699
Anna Napierajczyk
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
1
4
63.1137
3.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
11
7
60.9235
4.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
60.0932
5.04906
05340
Jan Borychowski
Janusz Przybysz
WP
WP
13
9
59.9130
6.06556
02057
Sylwester Cieślak
Radosław Liskowiak
MA
LB
12
5
59.7528
7.18699
05670
Piotr Ciszak
Andrzej Kozikowski
LD
LD
2
15
58.9025
8.10893
01910
Mariusz Tatarczuk
Roman Zabłocki
PD
OP
4
5
58.3523
9.02262
03588
Zbigniew Halat
Maciej Wilkoszewski
LB
SL
12
5
57.4320
10.16544
16637
Hanna Ciuńczyk
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
4
2.5
57.4318
11.05830
19065
Robert Stoliński
Jacek Zubiel
LD
LD
15
1.5
57.3116
12.18860
18996
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
2
2
57.0213
13.05574
07815
Przemysław Błaszczyk
Lena Leszczyńska
LD
ZP
15
9
56.2811
14.01352
01554
Bernard Jadczak
Janusz Pawlicki
DS
DS
9
7
55.358
15.13181
14165
Sławomir Bogdanowicz
Sylwester Gołdyn
DS
DS
4
3
55.328
16.02519
06802
Bartosz Matras
Tomasz Modrzejewski
WM
WM
9
13
54.788
17.11573
08994
Piotr Kazub
Jacek Szkup
LD
LD
5
5
54.547
18.13693
04848
Curt Sjolin
Maria Tomczewska
LB
PM
2.5
7
54.427
19.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
13
53.846
20.18829
15616
Gerhard Langenmayr
Ralf Wollenberg
LB
LB
0.5
1.5
53.376
21.09360
11550
Monika Maksymiuk
Piotr Marcinowski
MA
DS
3
15
53.336
22.18015
21442
Ireneusz Jędrzejewski
Anna Sladek
MA
MA
2
1.5
53.065
23.21731
01381
Marek Brosch
Piotr Klubiński
DS
DS
2.5
11
52.705
24.01968
02036
Sławomir Drewalski
Stanisław Kotas
LB
LB
5
5
52.664
25.13438
12123
Rafał Marks
Mateusz Stępiński
MA
MA
15
11
52.344
26.14885
05282
Marcin Dobrowolski
Jerzy Nowak
ZP
WP
11
13
52.254
27.06507
07431
Wojciech Biegajło
Marek Witek
MA
PM
13
21
52.133
28.01502
01628
Mirosław Miłaszewski
Roman Siwiec
DS
DS
19
4
51.503
29.08950
17361
Iwona Czajka
Marta Makarewicz
MA
MA
11
5
51.482
30.01727
13174
Artur Winkler
Ryszard Zwolak
DS
SL
9
5
51.362
31.06909
03960
Anna Sarniak
Radosław Szczepański
MA
MA
21
19
51.212
32.01416
01493
Marek Kozłowski
Bohdan Mazur
SL
DS
5
13
51.041
33.16585
23155
Adam Pigulski
Oliwia Żmuda
DS
MP
4
0
50.791
34.15906
07130
Dariusz Głowiński
Eugeniusz Konik
ZP
OP
4
5
50.611
35.07102
18684
Jacek Omelańczuk
Grzegorz Wasiak
LD
LD
4
2.5
49.991
36.12985
07849
Eugeniusz Strzyż
Bogdan Szulejewski
PK
MA
5
21
49.791
37.03350
03529
Zbigniew Miara
Jacek Szczerbowski
SL
SL
2.5
9
49.551
38.12176
07221
Aneta Buze
Andrei Kavalenka
ZP
WM
5
7
49.491
39.06551
11551
Jacek Ciechomski
Grzegorz Jarząbek
MA
MA
19
7
49.301
39.09464
13084
Bartosz Gajewski
Łukasz Wieczorek
LB
LB
5
4
49.301
41.05675
12999
Mariusz Kraśnicki
Adam Krysa
LD
MP
9
13
49.191
42.05889
06101
Patryk Araszkiewicz
Paweł Stężała
ZP
ZP
7
5
48.931
43.07090
05691
Anna Kowalska
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
13
18
48.731
44.20167
21124
Magdalena Judek
Katarzyna Pogłód
MA
MA
2
1.5
48.391
45.02644
17545
Grzegorz Gawron
Franciszek Kurlit
MP
MP
13
4
48.161
46.17951
20787
Jakub Bojanowski
Tomasz Kalinowski
MA
MA
2.5
2
48.141
47.04161
08854
Bartosz Mer
Joanna Przytycka
MA
MA
5
4
47.971
48.18645
15259
Ewa Morawska
Dominika Ocylok
WP
SL
4
4
47.691
49.19730
17001
Jakub Korzeniowski
Jakub Lenkiewicz
MP
MP
2
3
47.091
50.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
1.5
13
46.061
51.20186
16716
Anna Kozikowska
Lena Ostrowska
DS
MA
2
4
45.741
52.21051
16616
Grzegorz Raniewicz
Paweł Sankowski
LU
MA
0
3
45.531
53.16875
21368
Edward Sucharda
Uladzislau Tsitavets
MA
MA
7
2
45.241
54.18011
20770
Filip Parol
Maksymilian Szczurowski
MA
MA
4
1.5
44.891
55.04873
03472
Bogusław Barański
Kazimierz Róg
WP
SL
4
9
44.751
56.21114
20436
Jakub Ciura
Jan Lorkowski
DS
DS
0
0.5
44.711
57.20178
01668
Marian Chrzanowski
Edward Szafraniec
DS
DS
2.5
11
44.251
58.17386
19532
Wojciech Potapczyk
Adrian Sinicki
DS
DS
1.5
1
44.121
59.22284
23041
Pavlo Mykhashchuk
Petro Mykhashchuk
DS
DS
0.5
0
40.601
60.08859
01713
Krzysztof Lewandowski
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
7
7
40.561
61.01239
03345
Robert Biel
Zbigniew Mącior
DS
SL
11
18
37.261
62.22495
05635
Marta Haszkiewicz
Bogusław Jakóbczyk
LB
LB
1
5
33.671
63.22283
19545
Katarzyna Kujałowicz
Nina Przybylska
DS
DS
0
1
31.891
64.21151
19531
Michalina Barbarowicz
Iga Przybylska
DS
DS
0.5
0.5
30.491
65.21156
21164
Kajetan Kęska
Maja Schroeder
DS
DS
0.5
0.5
28.511

Łącznie 904 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2023

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.17:22:15 (0.1987/140) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.