Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5781/29997 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

66. Kongres "Sława"
OTP* - 6. Kongresowy
poniedziałek, 26 czerwca 2023r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
WP
WP
7
13
63.396734III
III
2.05059
05400
Stanisław Janik
Maciej Sobieralski
WP
WP
13
17
63.236432III
III
3.09357
09146
Arkadiusz Majcher
Piotr Tuczyński
MA
WP
13
24
62.836131 
 
4.02644
19197
Grzegorz Gawron
Jakub Gawron
MP
LU
13
2.5
62.635930 
 
5.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
61.215628 
 
6.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LD
LD
15
9
61.195427 
 
7.02806
07545
Wojciech Strzemecki
Aleksander Wład
SW
PK
21
5
60.415126 
 
8.14782
12154
Jakub Patreuha
Mateusz Sobczak
DS
DS
9
15
60.204925 
 
9.03562
01905
Jerzy Ujma
Andrzej Wojnarowski
SL
OP
12
7
59.624724 
 
10.01727
01772
Artur Winkler
Sławomir Zimniak
DS
DS
9
7
59.414422 
 
11.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
7
7
58.024221 
 
12.20806
18536
Mateusz Bakalarski
Jakub Marekwica
SL
SL
2
2
57.803920 
 
13.02519
06802
Bartosz Matras
Tomasz Modrzejewski
WM
WM
9
13
57.763719 
 
14.01381
01711
Piotr Klubiński
Lech Warężak
DS
DS
11
11
57.583417 
 
15.16875
05859
Edward Sucharda
Artur Wasiak
MA
MA
7
13
57.533216 
 
16.06540
13438
Bartosz Chmurski
Rafał Marks
MA
MA
24
15
56.792915 
 
17.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
56.702714 
 
18.11550
14728
Piotr Marcinowski
Kamil Nowak
DS
SW
15
15
56.662513 
 
19.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
9
56.512211 
 
20.08978
05282
Jacek Leśniczak
Jerzy Nowak
WP
WP
17
13
56.372010 
 
21.02489
02976
Jarosław Kaczorowski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
12
12
56.02179 
 
22.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
9
11
55.98158 
 
23.01352
01554
Bernard Jadczak
Janusz Pawlicki
DS
DS
9
7
55.72147 
 
24.07941
05880
Jacek Zając
Marcin Zbroja
LU
LD
4
7
55.70137 
 
25.12999
15259
Adam Krysa
Dominika Ocylok
MP
SL
13
3
55.62137 
 
26.01634
01693
Agnieszka Skrybant-Jaworska
Maciej Terpiłowski
DS
DS
4
5
55.35126 
 
27.01502
01628
Mirosław Miłaszewski
Roman Siwiec
DS
DS
19
4
55.14126 
 
28.04906
05340
Jan Borychowski
Janusz Przybysz
WP
WP
13
9
54.35126 
 
29.17155
06705
Sławomir Bąk
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
5
13
54.26116 
 
30.08166
18890
Renata Dancewicz
Vasil Valchev
MA
SL
7
7
54.24116 
 
31.03422
18392
Andrzej Piecuch
Anna Stelmach
SL
SL
9
2.5
53.99105 
 
32.05889
06101
Patryk Araszkiewicz
Paweł Stężała
ZP
ZP
7
5
53.66105 
 
33.21367
21368
Jakub Bereza
Uladzislau Tsitavets
MA
MA
2.5
2
53.4595 
 
34.18645
05374
Ewa Morawska
Cezary Serek
WP
WP
4
17
53.3895 
 
35.05221
01910
Tadeusz Masłowski
Roman Zabłocki
LB
OP
9
5
53.3395 
 
36.17951
16616
Jakub Bojanowski
Paweł Sankowski
MA
MA
2.5
3
53.1984 
 
37.12320
19830
Sophia Bałdysz
Wojciech Bąk
DS
MA
9
3
53.1384 
 
38.09594
01713
Ewa Dziekańska
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
9
7
52.9874 
 
39.18128
21057
Wojciech Kurkowski
Dariusz Sarzyński
LU
LU
5
2
52.9874 
 
40.10129
05615
Mariusz Ciupiński
Jarosław Gąsiorowski
LD
LD
4
13
52.9574 
 
41.06556
02057
Sylwester Cieślak
Radosław Liskowiak
MA
LB
12
5
52.8363 
 
42.14783
12374
Patryk Patreuha
Zdzisław Patreuha
DS
DS
11
5
52.5763 
 
43.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
52.4753 
 
44.20171
20548
Agnieszka Łuczak
Marta Walczyk
DS
DS
1
1
52.1453 
 
45.05611
09138
Dominik Filipowicz
Danuta Kazmucha
DS
MA
21
19
52.1242 
 
46.02013
07221
Andrzej Jeleniewski
Andrei Kavalenka
WM
WM
18
7
51.4542 
 
47.01952
02000
Andrzej Choniawko
Janusz Hliwa
LB
LB
13
7
51.3442 
 
48.20259
20240
Jan Kot
Bernard Kula
MA
MA
2
2.5
51.3032 
 
49.12985
07849
Eugeniusz Strzyż
Bogdan Szulejewski
PK
MA
5
21
51.2832 
 
50.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
WP
MA
11
24
51.2121 
 
51.01239
07431
Robert Biel
Marek Witek
DS
PM
11
21
51.0221 
 
52.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
50.9821 
 
53.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
50.9511 
 
54.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
13
50.9011 
 
55.17167
13412
Tomasz Kiełbasa
Zuzanna Moszczyńska
MA
MA
9
7
50.7611 
 
56.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
5
50.5111 
 
57.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
WP
WP
13
13
50.5011 
 
58.08165
01718
Marek Czerniawski
Bogumił Wegner
DS
DS
5
12
50.3611 
 
59.05624
11573
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
LD
LD
15
5
50.2711 
 
60.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
3
4
49.9711 
 
61.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
7
7
49.5911 
 
62.21114
20436
Jakub Ciura
Jan Lorkowski
DS
DS
0
0.5
49.0511 
 
63.02673
11769
Marek Jaworski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
13
9
49.0111 
 
64.15519
10403
Piotr Kulesza
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
9
5
48.7511 
 
65.02382
10893
Sławomir Polak
Mariusz Tatarczuk
LB
PD
7
4
48.6011 
 
66.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
13
11
48.2911 
 
67.18699
05670
Piotr Ciszak
Andrzej Kozikowski
LD
LD
2
15
48.2311 
 
68.17775
20680
Maciej Betliński
Wojciech Okrzesik
DS
MP
2.5
3
48.2111 
 
69.01361
07815
Tomasz Jaworski
Lena Leszczyńska
DS
ZP
9
9
47.9811 
 
70.17544
19730
Łukasz Kasperczyk
Jakub Korzeniowski
MP
MP
3
2
47.9811 
 
71.04873
01968
Bogusław Barański
Sławomir Drewalski
WP
LB
4
5
47.9011 
 
72.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
9
13
47.7511 
 
73.01416
01493
Marek Kozłowski
Bohdan Mazur
SL
DS
5
13
47.6011 
 
74.21538
21408
Jan Luber
Krzysztof Świątkowski
SL
SL
2
2
47.1511 
 
75.07090
01433
Anna Kowalska
Aleksander Kud
LD
PK
13
12
46.2411 
 
76.18794
21642
Danuta Kaczmarek
Lidia Nowak
WP
WP
1.5
0.5
45.9411 
 
77.17001
12123
Jakub Lenkiewicz
Mateusz Stępiński
MP
MA
3
11
45.8811 
 
78.08950
17361
Iwona Czajka
Marta Makarewicz
MA
MA
11
5
45.6911 
 
79.02262
02395
Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
12
12
45.3511 
 
80.05675
05822
Mariusz Kraśnicki
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
9
13
45.2511 
 
81.11551
16585
Grzegorz Jarząbek
Adam Pigulski
MA
DS
7
4
45.0011 
 
82.01523
01768
Jan Niebudek
Jerzy Zatorski
DS
DS
3
4
44.8711 
 
83.03472
03588
Kazimierz Róg
Maciej Wilkoszewski
SL
SL
9
5
44.7211 
 
84.08854
07061
Joanna Przytycka
Marek Różański
MA
MA
4
9
44.6911 
 
85.13181
14165
Sławomir Bogdanowicz
Sylwester Gołdyn
DS
DS
4
3
44.2911 
 
86.18860
18996
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
2
2
44.2111 
 
87.12376
01508
Dorota Kwintkiewicz
Jarosław Molenda
DS
DS
3
9
43.7111 
 
88.01321
09568
Jarosław Grabek
Mariusz Ilnicki
DS
DS
3
9
43.3811 
 
89.16898
21921
Maciej Kędzierski
Marta Ziętal
MA
MP
7
1
43.1211 
 
90.21502
21601
Alex Cimr
Natalia Fręchowicz
SL
SL
1.5
1.5
43.1011 
 
91.01224
08859
Marek Bałdysz
Krzysztof Lewandowski
DS
DS
13
7
42.7411 
 
92.03345
03423
Zbigniew Mącior
Marek Pieczka
SL
SL
18
13
42.4811 
 
93.21124
21442
Katarzyna Pogłód
Anna Sladek
MA
MA
1.5
1.5
41.7911 
 
94.12383
13065
Andrzej Chodowski
Anna Jankowska
DS
DS
3
5
41.4311 
 
95.21646
22102
Kamil Grzybek
Jolanta Maślanka
DS
DS
0
0
41.2911 
 
96.01270
10283
Grzegorz Czapulak
Witold Dudek
DS
DS
5
3
40.9611 
 
97.15906
07130
Dariusz Głowiński
Eugeniusz Konik
ZP
OP
4
5
40.9511 
 
98.20178
01668
Marian Chrzanowski
Edward Szafraniec
DS
DS
2
11
40.3911 
 
99.05691
08994
Grzegorz Lewaciak
Jacek Szkup
LD
LD
18
5
40.1511 
 
100.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
11
7
40.1011 
 
101.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
1.5
13
39.8411 
 
102.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
39.4511 
 
103.18221
17539
Łucja Ciborowska
Kacper Kuflowski
MP
MP
3
4
39.4011 
 
104.07102
18684
Jacek Omelańczuk
Grzegorz Wasiak
LD
LD
4
2.5
39.2711 
 
105.06990
18014
Urszula Górecka-Wideryńska
Krystyna Jędrzejewska
MA
MA
3
1.5
38.9911 
 
106.19780
15840
Tomasz Kuchta
Patryk Szczuczko
ZP
ZP
2
1.5
37.5811 
 
107.20657
21512
Mikołaj Kubiczek
Kaja Pustułka
SL
SL
1.5
1.5
33.4411 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2348 punktów PKL, w tym 1256 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2023

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.17:21:31 (0.3492/224) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.