Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5792/30262 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

63. Kongres Bałtycki
63rd Bridge Baltic Congress
OTP* VII kongresowy o puchary Pani Prezes PPU Tuga Wiesławy Kasperek
wtorek, 1 sierpnia 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.05059
05508
Stanisław Janik
Robert Włodkowski
WP
WP
13
7
66.167236III
III
2.06551
09550
Jacek Ciechomski
Jakub Wojcieszek
MA
MA
19
19
64.456935III
III
3.01318
01731
Stanisław Gołębiowski
Paweł Wittenbeck
DS
PM
24
12
63.916633 
 
4.17775
17544
Maciej Betliński
Łukasz Kasperczyk
DS
MP
3
3
62.056332 
 
5.08485
04588
Grażyna Busse
Sławomir Henclik
ZP
PM
17
19
60.266131 
 
6.02219
08166
Beata Bojarska
Renata Dancewicz
WP
MA
5
7
59.875829 
 
7.05084
07849
Tadeusz Kaczanowski
Bogdan Szulejewski
ZP
MA
19
21
59.765528 
 
8. 
 
Hans Melby
Erik Saelensminde
NOR
NOR
6
6
59.025327 
 
9.02013
04665
Andrzej Jeleniewski
Kazimierz Omernik
WM
PM
18
21
58.425025 
 
10.04949
17254
Michał Dembiński
Krzysztof Jordan
WP
WP
12
4
58.414824 
 
11.20138
06909
Mariusz Kraszewski
Anna Sarniak
MA
MA
0.5
21
58.394523 
 
12.02671
15916
Ryszard Jaśkiewicz
Grzegorz Wieczorkiewicz
MP
MA
11
5
58.004322 
 
13.04783
06815
Michał Górski
Piotr Nawrocki
PM
MA
9
21
57.734020 
 
14.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LD
LD
15
9
57.083819 
 
15.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
PM
13
12
56.933518 
 
16.06923
19770
Jacek Sikora
Martyna Smoleń
PM
PM
7
2.5
56.903216 
 
17.06795
07869
Ewa Miszewska
Sławomir Zawiślak
PK
SL
19
21
56.853015 
 
18.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SW
7
21
56.432714 
 
19.19724
16829
Bartosz Bejenka
Tomasz Zaleski
PD
PD
3
7
55.932513 
 
20.21114
20436
Jakub Ciura
Jan Lorkowski
DS
DS
0.5
0.5
55.892211 
 
21.16140
09785
Andrzej Szepczyński
Tomasz Twaróg
PK
PK
5
5
55.792010 
 
22.12634
04015
Monika Sautaux
Tomasz Woźniak
KP
KP
5
7
55.65179 
 
23.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
21
21
55.42158 
 
24.05615
18128
Jarosław Gąsiorowski
Wojciech Kurkowski
LD
LU
13
5
55.01147 
 
25.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
19
17
54.77147 
 
26.08950
07052
Iwona Czajka
Edmund Czubak
MA
MA
11
12
54.71137 
 
27.05678
05876
Adam Krysiak
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
7
9
54.38137 
 
28.15621
04699
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
PM
PM
21
19
53.83137 
 
29.04563
04735
Ireneusz Dzikowski
Wacław Wejknis
PM
PM
18
17
53.79126 
 
30. 
 
Adrians Imsa
Maris Matisons
LVA
LVA
6
6
53.55126 
 
31.07794
11573
Marta Janeczek
Piotr Kazub
PM
LD
11
5
53.37116 
 
32.05989
06116
Jerzy Kullass
Radosław Szymczak
ZP
ZP
9
7
53.31116 
 
33.04922
14885
Piotr Busse
Marcin Dobrowolski
ZP
WP
19
11
53.28105 
 
34.13616
06706
Arunas Jankauskas
Apolinary Kowalski
WM
WM
5
24
53.21105 
 
35.05708
10533
Janusz Makaruk
Ryszard Pałasz
LD
ZP
18
13
52.88105 
 
36.17082
10148
Maciej Boczar
Paulina Klimentowska
MA
MA
7
9
52.8595 
 
37.18699
05670
Piotr Ciszak
Andrzej Kozikowski
LD
LD
2.5
15
52.6795 
 
38. 
 
Ad Van der Lint
Anton Zegwarrd
NLD
NLD
6
6
52.6484 
 
39.06540
11550
Bartosz Chmurski
Piotr Marcinowski
MA
DS
24
17
52.4884 
 
40.04531
04242
Marek Barylewski
Andrzej Fronczak
MA
PM
18
18
52.3574 
 
41.17001
23155
Jakub Lenkiewicz
Oliwia Żmuda
MP
MP
3
0.5
52.2674 
 
42.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
52.1363 
 
43.04008
21408
Aniela Bocheńska
Krzysztof Świątkowski
WM
SL
2
2.5
51.9963 
 
44.03064
01865
Michał Błach
Andrzej Pawlak
MA
SW
7
17
51.9063 
 
45.04551
15802
Robert Czarnecki
Adam Suchodolski
PM
PM
5
5
51.8953 
 
46.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
51.8153 
 
47.02519
06802
Bartosz Matras
Tomasz Modrzejewski
WM
WM
9
13
51.6342 
 
48. 
05023
Alec Fettes
Paweł Gruszczyński
CHE
WP
6
9
51.5342 
 
49.02673
07725
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
MP
MP
13
15
51.3532 
 
50.14230
10798
Adam Betliński
Kazimierz Gierulski
PM
PM
4
4
51.1832 
 
51.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
13
50.8321 
 
52.11444
09555
Grzegorz Adamski
Przemysław Klęsk
ZP
ZP
5
5
50.7221 
 
53.01054
12253
Tadeusz Garbacik
Jerzy Kozyczkowski
MP
LD
15
11
50.4821 
 
54.06488
18119
Wiesław Andruk
Bożena Budnik
WM
WP
9
2
50.4011 
 
55.11806
04818
Olga Jackiewicz
Krzysztof Materek
PM
PM
2
4
50.3911 
 
56.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
50.0611 
 
57.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
13
13
49.7711 
 
58.04198
07221
Adolf Bocheński
Andrei Kavalenka
WM
WM
15
7
49.7311 
 
59.18644
17925
Szymon Graś
Adam Zalwowski
WP
WP
3
2.5
49.0711 
 
60.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
9
49.0411 
 
61.02666
12006
Andrzej Hycnar
Danuta Krupnik
PK
MA
13
7
49.0311 
 
62.10794
04632
Aleksander Chrenowski
Jacek Lew
PM
PM
13
15
48.9811 
 
63.15313
21060
Małgorzata Augustyn
Katarzyna Stachowiak
WP
WP
3
2.5
48.8211 
 
64.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PD
PD
4
4
48.6611 
 
65.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
MA
MA
21
11
48.4911 
 
66.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
48.2911 
 
67. 
 
Tor Holm
Geir Skar
NOR
NOR
6
6
48.2011 
 
68.17983
09006
John Catlow
Adam Peszke
WP
WP
4
5
48.0711 
 
69.06556
02057
Sylwester Cieślak
Radosław Liskowiak
MA
LB
12
5
48.0111 
 
70.16145
 
Andrzej Proczkowski
Piotr Żółtowski
PK
-
4
0
47.4711 
 
71.04609
14983
Roman Kmieciak
Andrzej Kończak
PM
LD
5
5
47.4211 
 
72.11726
11509
Ryszard Kamiński
Czesław Thrun
PM
PM
4
5
47.2411 
 
73.04660
04848
Marek Niesłuchowski
Maria Tomczewska
PM
PM
7
7
47.1011 
 
74.04581
04712
Kazimierz Gralak
Leszek Szkudlarek
PM
PM
18
9
46.9911 
 
75.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
SL
9
11
46.9811 
 
76.07777
01661
Ewa Banaszkiewicz
Włodzimierz Starkowski
MA
PM
15
24
46.9511 
 
77.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
11
7
46.3411 
 
78.03920
12229
Grzegorz Rojewski
Robert Rychlicki
KP
KP
13
7
46.1211 
 
79.16623
20978
Wojciech Ligman
Cyprian Morawski
PM
PM
2.5
2
46.0711 
 
80.05111
11296
Wit Klapper
Artur Pomarański
MP
OP
21
9
46.0111 
 
81.19384
21438
Leszek Ekert
Maciej Raczkiewicz
PM
MA
4
1
45.9411 
 
82.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
45.9211 
 
83.04191
04143
Przemysław Bednarski
Stanisław Gawryszczak
PM
PD
7
7
45.8011 
 
84.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
45.7811 
 
85.20787
18166
Tomasz Kalinowski
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
3
45.6911 
 
86.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
WP
13
11
45.6711 
 
87.17810
14282
Tomasz Czekała
Mirosław Giełczyński
PM
PM
2.5
2
45.6511 
 
88.18048
17912
Łukasz Józkowiak
Alicja Kaczmarek
WP
WP
2.5
1.5
45.3511 
 
89.21391
19463
Jan Druch
Bogdan Kowalczyk
MA
KP
2.5
4
45.0011 
 
90.18063
21417
Robert Grisdale
Sebastian Grisdale
PM
PM
1
0
44.8011 
 
91.14430
04341
Teresa Górkiewicz
Jan Lech
PM
PM
3
5
44.4811 
 
92.17221
04063
Halina Perkowska
Andrzej Prasalski
PD
PD
2
7
44.2011 
 
93.04303
17231
Roman Kierznowski
Stanisław Król
WM
WM
21
2.5
43.6811 
 
94.20067
13800
Ewa Jaworska
Jarosław Jaworski
PM
PM
1
2.5
43.5511 
 
95.17361
02157
Marta Makarewicz
Paweł Szymonik
MA
LU
5
7
43.4711 
 
96.04696
04745
Antoni Sękowski
Kazimierz Wołowiec
PM
PM
18
5
43.3111 
 
97.02775
02819
Małgorzata Praszałowicz
Halina Święch
MP
MP
5
7
42.9811 
 
98. 
 
Jan De Ruiter
Peter Dekker
NLD
NLD
6
6
42.9011 
 
99. 
 
Witold Anderman
Kazimierz Wasilewski
-
-
0
0
42.3311 
 
100. 
 
Daniel Josch
Magdalena Linkiewicz
-
-
6
0
41.6911 
 
101.08057
04751
Zbigniew Pinkiewicz
Andrzej Zaleski
PM
PM
13
11
41.6611 
 
102.13841
04829
Marek Parol
Marek Pietrzak
PM
PM
4
7
41.0311 
 
103.10790
14767
Grzegorz Antosz
Mariusz Skrzypczak
PM
PM
3
1.5
40.5411 
 
104.09138
21642
Danuta Kazmucha
Lidia Nowak
MA
WP
21
1
40.4811 
 
105.20010
15044
Aneta Klaczyńska
Piotr Surdyk
WP
WP
2
4
38.5611 
 
106.23062
21550
Jakub Czujko
Władysław Tomaszewicz
PM
PM
0
0.5
38.3411 
 
107.17344
 
Krzysztof Chełstowski
Barbara Ludwikowska
PM
-
2.5
0
37.4011 
 
108.18272
18273
Dorota Niewińska
Waldemar Niewiński
PM
PM
2
2
36.5311 
 
109.22102
20635
Jolanta Maślanka
Anna Tańska
DS
DS
0.5
0
30.7511 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2558 punktów PKL, w tym 1360 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.15:18:25 (0.2810/228) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.