Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5792/30263 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

63. Kongres Bałtycki
63rd Bridge Baltic Congress
OTP* - VIII kongresowy o puchary Prezesa Pracodawców Pomorza Tomasza Limona
wtorek, 1 sierpnia 2023r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LD
LD
15
9
67.557940III
III
2.11550
14728
Piotr Marcinowski
Kamil Nowak
DS
SW
17
17
62.547638III
III
3.06556
04399
Sylwester Cieślak
Tomasz Patalan
MA
WM
12
7
61.687337 
 
4.07710
07725
Andrzej Dudzik
Grzegorz Superson
MP
MP
13
15
61.007035 
 
5.04535
04242
Dariusz Bogucki
Andrzej Fronczak
PM
PM
18
18
60.596834 
 
6. 
 
Adrians Imsa
Maris Matisons
LVA
LVA
6
6
60.256533 
 
7.09418
08158
Piotr Kuc-Dzierżawski
Piotr Zatorski
MP
PM
9
21
59.986332 
 
8.04735
15477
Wacław Wejknis
Krzysztof Żak
PM
PM
17
9
59.956030 
 
9.03696
03815
Leszek Falkowski
Michał Lewiński
KP
KP
13
12
59.765829 
 
10.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
21
21
59.735528 
 
11. 
 
Hans Melby
Roy Olsen
NOR
NOR
6
6
59.505327 
 
12.04696
08119
Antoni Sękowski
Waldemar Warzała
PM
PM
18
12
59.445025 
 
13. 
05023
Alec Fettes
Paweł Gruszczyński
CHE
WP
6
9
59.264824 
 
14.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
LD
LD
5
5
59.044523 
 
15.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
58.134322 
 
16.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
58.094020 
 
17.04852
02157
Marta Sikora
Paweł Szymonik
PM
LU
5
7
57.683819 
 
18.06706
01115
Apolinary Kowalski
Krzysztof Martens
WM
MA
24
24
57.483518 
 
19.02666
12634
Andrzej Hycnar
Monika Sautaux
PK
KP
13
5
57.413317 
 
20.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
19
17
57.123015 
 
21.07777
01661
Ewa Banaszkiewicz
Włodzimierz Starkowski
MA
PM
15
24
56.842814 
 
22.02000
02109
Janusz Hliwa
Jerzy Poślednik
LB
LB
7
5
56.372513 
 
23. 
 
Philip Calder
Daniel Josch
-
-
6
6
56.302312 
 
24.10450
06973
Jacek Dmowski
Piotr Tuszyński
MA
MA
13
24
55.962010 
 
25.05111
11296
Wit Klapper
Artur Pomarański
MP
OP
21
9
55.29189 
 
26.01054
12253
Tadeusz Garbacik
Jerzy Kozyczkowski
MP
LD
15
11
55.23168 
 
27.09135
09146
Aleksandra Górska
Piotr Tuczyński
WP
WP
3
24
54.93168 
 
28.01345
05423
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
OP
OP
9
19
54.93158 
 
29.04922
08549
Piotr Busse
Anna Maduzia
ZP
WP
19
11
54.89158 
 
30.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
19
54.89147 
 
31.13841
04829
Marek Parol
Marek Pietrzak
PM
PM
4
7
54.49147 
 
32.05634
05765
Włodzimierz Jakowicki
Rafał Pietrzyk
LD
LD
7
5
54.47147 
 
33.19724
16829
Bartosz Bejenka
Tomasz Zaleski
PD
PD
3
7
54.44137 
 
34.04191
04143
Przemysław Bednarski
Stanisław Gawryszczak
PM
PD
7
7
54.08137 
 
35.20138
06909
Mariusz Kraszewski
Anna Sarniak
MA
MA
0.5
21
54.06126 
 
36.08950
17361
Iwona Czajka
Marta Makarewicz
MA
MA
11
5
53.94126 
 
37.10794
04593
Aleksander Chrenowski
Wacław Janicki
PM
PM
13
17
53.92116 
 
38.05989
06116
Jerzy Kullass
Radosław Szymczak
ZP
ZP
9
7
53.55116 
 
39.18119
08859
Bożena Budnik
Krzysztof Lewandowski
WP
DS
2
7
53.43116 
 
40.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
SL
9
11
53.31105 
 
41.18699
05670
Piotr Ciszak
Andrzej Kozikowski
LD
LD
2.5
15
53.30105 
 
42.04689
04745
Leszek Radomski
Kazimierz Wołowiec
PM
PM
4
5
53.2195 
 
43.01318
01731
Stanisław Gołębiowski
Paweł Wittenbeck
DS
PM
24
12
53.1595 
 
44.20787
18166
Tomasz Kalinowski
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
3
53.0984 
 
45.06658
12197
Jacek Kalita
Michał Klukowski
MA
MA
24
24
53.0584 
 
46.06795
07869
Ewa Miszewska
Sławomir Zawiślak
PK
SL
19
21
52.9284 
 
47.04540
12983
Rafał Bownik
Janusz Kobylarski
PM
PM
7
7
52.7874 
 
48.23138
06341
Jacek Latomski
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
0
24
52.2674 
 
49.11729
11730
Leszek Czarnecki
Piotr Darznik
PM
PM
4
2.5
52.1763 
 
50.08166
07849
Renata Dancewicz
Bogdan Szulejewski
MA
MA
7
21
52.0563 
 
51.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
PM
PM
19
21
51.7853 
 
52. 
 
Udo Petersen
Ralph Vitters
-
-
6
6
51.6053 
 
53.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
11
7
51.5653 
 
54.02671
15916
Ryszard Jaśkiewicz
Grzegorz Wieczorkiewicz
MP
MA
11
5
51.2542 
 
55.02775
02819
Małgorzata Praszałowicz
Halina Święch
MP
MP
5
7
51.2242 
 
56.07291
11466
Krzysztof Buras
Tadeusz Laszczak
MA
MA
24
9
51.2232 
 
57.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
51.1532 
 
58.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
51.0821 
 
59.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
MA
WP
21
17
50.9121 
 
60.16187
08062
Krzysztof Czapczyk
Zbigniew Stikel
PM
PM
5
2.5
50.8921 
 
61. 
 
Arild Holdaas
Steinar Ovrid
NOR
NOR
6
6
50.8411 
 
62.04531
14845
Marek Barylewski
Robert Krawczyk
MA
PM
18
7
50.8011 
 
63.04198
07221
Adolf Bocheński
Andrei Kavalenka
WM
WM
15
7
50.6811 
 
64.06923
15803
Jacek Sikora
Monika Suchodolska
PM
PM
7
4
50.3611 
 
65.17775
17544
Maciej Betliński
Łukasz Kasperczyk
DS
MP
3
3
50.2611 
 
66.19388
19770
Andrzej Jarząbkowski
Martyna Smoleń
PM
PM
2
2.5
50.0911 
 
67.01297
12927
Mirosław Fechner
Adam Waszkiewicz
DS
DS
7
5
49.8811 
 
68.08097
06822
Włodzimierz Kocoń
Anna Nosalska
PM
PM
5
7
49.8211 
 
69.04588
05084
Sławomir Henclik
Tadeusz Kaczanowski
PM
ZP
19
19
49.7011 
 
70.04699
04751
Krzysztof Sikorski
Andrzej Zaleski
PM
PM
19
11
49.5311 
 
71.16140
09785
Andrzej Szepczyński
Tomasz Twaróg
PK
PK
5
5
49.4811 
 
72.16784
13707
Władysław Łobacz
Mirosław Małypan
PM
PM
4
5
49.4311 
 
73.01865
01726
Andrzej Pawlak
Tomasz Winciorek
SW
MA
17
19
49.0411 
 
74.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
9
49.0011 
 
75.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
PM
13
12
49.0011 
 
76.04581
04712
Kazimierz Gralak
Leszek Szkudlarek
PM
PM
18
9
48.9911 
 
77.10118
08115
Jarosław Pęski
Mirosław Wiśniewski
PM
PM
5
2.5
48.9211 
 
78.15701
19450
Sławomir Hennig
Janusz Karczewski
PM
PM
2.5
2
48.8011 
 
79.04601
04848
Witold Kaliński
Maria Tomczewska
PM
PM
12
7
48.6911 
 
80.02219
13028
Beata Bojarska
Piotr Suchodolski
WP
PM
5
7
48.4511 
 
81.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
13
48.4211 
 
82.06540
03960
Bartosz Chmurski
Radosław Szczepański
MA
MA
24
19
48.2011 
 
83.08294
02121
Mariusz Bartkowski
Ryszard Sakowicz
LU
LU
18
18
48.1211 
 
84.06488
04632
Wiesław Andruk
Jacek Lew
WM
PM
9
15
47.6511 
 
85.02057
16145
Radosław Liskowiak
Andrzej Proczkowski
LB
PK
5
4
47.3611 
 
86.12220
 
Kazimierz Konefał
Sachko Romanov
WM
-
5
6
47.2111 
 
87.04660
04755
Marek Niesłuchowski
Danuta Żabicka
PM
PM
7
7
46.8211 
 
88.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SW
7
21
46.8011 
 
89.04783
09768
Michał Górski
Sebastian Piepióra
PM
PM
9
9
46.6911 
 
90.17495
12923
Robert Barankiewicz
Maciej Szalewicz
LD
LD
5
5
46.5711 
 
91.07052
12006
Edmund Czubak
Danuta Krupnik
MA
MA
12
7
46.5711 
 
92. 
 
Ulrike Koeppchen
Felix Schadendorf
-
-
6
0
45.7211 
 
93.10790
08563
Grzegorz Antosz
Andrzej Osiński
PM
PM
3
3
45.7211 
 
94.04573
10799
Michał Gapa
Michał Gutowski
PM
PM
5
4
45.4411 
 
95.02013
04665
Andrzej Jeleniewski
Kazimierz Omernik
WM
PM
18
21
45.1111 
 
96.06551
09550
Jacek Ciechomski
Jakub Wojcieszek
MA
MA
19
19
45.0811 
 
97. 
 
Peter Dekker
Anton Zegwarrd
NLD
NLD
6
6
44.9411 
 
98.05615
18128
Jarosław Gąsiorowski
Wojciech Kurkowski
LD
LU
13
5
44.8911 
 
99.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
44.7911 
 
100. 
 
Michael Fruehling
Magdalena Linkiewicz
-
-
6
0
44.5511 
 
101.04551
15802
Robert Czarnecki
Adam Suchodolski
PM
PM
5
5
44.4411 
 
102.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
43.5511 
 
103.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
WP
13
11
43.4711 
 
104.04719
22688
Artur Toeplitz
Nina Zwiercan
PM
PM
7
0.5
43.1911 
 
105.08485
14885
Grażyna Busse
Marcin Dobrowolski
ZP
WP
17
11
42.7311 
 
106.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Adam Lewandowski
PM
PM
2.5
3
42.4411 
 
107.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
7
7
41.9411 
 
108.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
3
41.8911 
 
109.09685
04744
Jerzy Rozenberg
Andrzej Wojnowski
PM
PM
3
3
41.8411 
 
110.17001
23155
Jakub Lenkiewicz
Oliwia Żmuda
MP
MP
3
0.5
41.6711 
 
111.20985
12678
Marcin Bohdziewicz
Tomasz Gawrys
PM
PM
1.5
2
41.1311 
 
112.16147
04710
Marek Bednarczyk
Stanisław Szejko
PM
PM
3
7
40.3911 
 
113.22618
21408
Wiktor Stasiński
Krzysztof Świątkowski
PM
SL
0.5
2.5
39.5511 
 
114.19384
04609
Leszek Ekert
Roman Kmieciak
PM
PM
4
5
38.9611 
 
115.11806
04818
Olga Jackiewicz
Krzysztof Materek
PM
PM
2
4
38.3911 
 
116.21555
21553
Agnieszka Ciesielska
Ewa Gallas
PM
PM
0.5
0.5
38.3311 
 
117.09676
 
Tomasz Lewiński
Andrzej Tamulewicz
PM
-
2.5
0
37.5411 
 
118.22102
20635
Jolanta Maślanka
Anna Tańska
DS
DS
0.5
0
36.8911 
 
119.16623
20978
Wojciech Ligman
Cyprian Morawski
PM
PM
2.5
2
35.8011 
 
120.21114
20436
Jakub Ciura
Jan Lorkowski
DS
DS
0.5
0.5
35.7911 
 
121.21391
19463
Jan Druch
Bogdan Kowalczyk
MA
KP
2.5
4
33.1011 
 
122.05242
16729
Ewa Knapik
Barbara Podgórska
WP
WP
5
5
33.0611 
 
123.05678
05876
Adam Krysiak
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
7
9
32.2111 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3138 punktów PKL, w tym 1660 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.15:17:27 (0.3072/256) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.