Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5798/30355 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

50. Grand Prix Warszawy
50th Grand Prix of Warsaw
OTP* - I KTP o puchary firmy "Eskom" - obok mikstów
piątek, 18 sierpnia 2023r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.12685
10209
Witold Bielecki
Igor Łosiewicz
MA
MA
3
9
63.126332III
III
2.13438
18011
Rafał Marks
Filip Parol
MA
MA
15
4
62.045930III
III
3.17721
17008
Jakub Bazyluk
Filip Trojański
MA
MA
7
4
61.205628 
 
4.16380
16065
Jakub Andruszkiewicz
Konrad Majewski
MA
MA
5
4
61.045327 
 
5.04197
04036
Wojciech Bobrek
Janusz Ciruk
WM
MA
12
11
60.445025 
 
6.06382
02806
Maciej Dobrzyński
Wojciech Strzemecki
SW
SW
9
21
60.404623 
 
7.18284
01318
Aleks Bukat
Stanisław Gołębiowski
DS
DS
4
24
60.174322 
 
8.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
11
17
60.064020 
 
9.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
3
4
59.913719 
 
10.06507
01910
Wojciech Biegajło
Roman Zabłocki
MA
OP
13
5
58.953417 
 
11.14782
03960
Jakub Patreuha
Radosław Szczepański
DS
MA
11
19
58.663116 
 
12.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
58.122814 
 
13.21367
20259
Jakub Bereza
Jan Kot
MA
MA
3
2.5
58.062412 
 
14.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
9
9
57.822111 
 
15.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
21
21
57.19189 
 
16.18862
17738
Dariusz Płoszaj
Witold Żygulski
MA
MA
3
3
56.74158 
 
17.13616
06706
Arunas Jankauskas
Apolinary Kowalski
WM
WM
5
24
56.13137 
 
18.07004
07005
Piotr Wowkonowicz
Rafał Wowkonowicz
MA
MA
11
9
55.80126 
 
19.12139
01826
Remigiusz Kaźmierczak
Janusz Kościelny
DS
WP
5
11
55.33126 
 
20.06616
10107
Łukasz Grodzicki
Paweł Handke
MA
MA
5
3
55.17116 
 
21.11600
06249
Jarosław Stach
Przemysław Ślesicki
SL
MA
11
9
54.80116 
 
22.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
54.36105 
 
23.06813
06982
Krzysztof Najda
Marcin Walczak
MA
MA
7
5
53.90105 
 
24.06634
06823
Stefan Jakubowski
Tomasz Nowacki
MA
MA
5
5
53.8895 
 
25.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
53.3595 
 
26.04198
17232
Adolf Bocheński
Andrzej Szlachta
WM
MA
15
2.5
53.3384 
 
27.07327
07130
Andrzej Huńka
Eugeniusz Konik
OP
OP
4
5
53.2174 
 
28.07812
06877
Zygmunt Kuczyński
Waldemar Radziak
MA
MA
11
12
53.1674 
 
29.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
19
52.5563 
 
30.10450
06973
Jacek Dmowski
Piotr Tuszyński
MA
MA
15
24
52.3263 
 
31.21488
02933
Tomasz Galek
Piotr Kucharski
MA
SW
0
18
51.6253 
 
32.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
PM
13
12
51.6253 
 
33.19830
13098
Wojciech Bąk
Damian Garczarek
MA
WP
4
1.5
51.5442 
 
34.20168
03370
Bogusław Jarosz
Jerzy Miś
SL
SL
3
5
51.3342 
 
35.04108
11319
Przemysław Janiszewski
Przemysław Zawada
SL
SW
21
21
51.1432 
 
36.06765
06355
Piotr Łyczkowski
Lech Warwocki
MA
LD
12
9
51.1332 
 
37.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
WM
WM
17
15
51.0921 
 
38.09734
15023
Krzysztof Kowalczyk
Rafał Łangowski
MA
MA
4
5
50.7721 
 
39.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
9
21
50.7411 
 
40.17640
21144
Marek Chylewski
Krzysztof Szufnara
MA
MA
2.5
2
50.2411 
 
41.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
9
11
50.0011 
 
42.06707
16140
Maciej Kowalski
Andrzej Szepczyński
MA
PK
12
5
49.8611 
 
43.08978
05856
Jacek Leśniczak
Piotr Walczak
WP
WP
17
21
49.6011 
 
44.08308
06445
Kamil Walczyk
Ryszard Wójcik
SW
MA
9
4
49.5211 
 
45.17254
09643
Krzysztof Jordan
Tomasz Sielicki
WP
MA
4
11
49.0611 
 
46.18821
18843
Marek Melsztyński
Wojciech Słysz
MA
MA
2.5
2
48.8411 
 
47.07729
01208
Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
PK
PK
9
12
48.6911 
 
48.14006
12224
Andrzej Tarlecki
Aleksander Waślicki
MA
MA
4
4
48.0911 
 
49.18417
16456
Robert Czernecki
Sylwester Sokół
LD
LD
3
5
48.0311 
 
50.16528
18166
Piotr Kruczek
Arkadiusz Wódkowski
PK
MA
3
3
47.9811 
 
51.08543
17051
Marek Jaroszkiewicz
Jan Wadowski
MA
MA
4
2.5
47.1811 
 
52.09710
18801
Mariusz Mączewski
Radosław Rozman
MA
MA
3
3
46.2411 
 
53.05944
22169
Adam Hintertan
Romuald Kąkiel
MA
PD
12
2
46.1211 
 
54.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
45.8911 
 
55.06591
07053
Grzegorz Fijałkowski
Krzysztof Gołaś
MA
MA
11
7
45.4311 
 
56.16373
16707
Krzysztof Pietruszka
Piotr Trębski
LD
LD
3
3
45.3811 
 
57.19722
09755
Michał Korwek
Łukasz Witkowski
MA
SW
2
17
45.3111 
 
58.15582
09620
Tomasz Kozłowski
Adam Żelazny
MA
MA
4
5
45.1311 
 
59.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
4
7
45.0511 
 
60.06697
19938
Jarosław Kostrzewa
Miłosz Polak
MA
MA
11
2
44.5111 
 
61.06540
 
Bartosz Chmurski
Andrzej Jaszczak
MA
BGR
24
6
44.3411 
 
62.21391
18298
Jan Druch
Ryszard Pietrzak
MA
MA
2.5
2.5
44.2211 
 
63.19233
07018
Marek Grabowski
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
2
9
44.1911 
 
64.21122
21988
Ewa Cieśla
Urszula Probulska
MA
MA
1
0.5
43.3411 
 
65.04042
04043
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
12
11
43.1511 
 
66.16859
06705
Ireneusz Grynczewski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
7
13
43.1511 
 
67.18165
13462
Dariusz Kłodos
Dariusz Puczyński
MA
MA
4
4
42.2411 
 
68.09622
22316
Andrzej Bajko
Paweł Wydra
MA
MA
2
1
41.9611 
 
69.07814
23361
Piotr Kuźmicz
Paweł Pacanowski
MA
MA
3
0
41.4711 
 
70.23222
23223
Iwona Karnowska
Katarzyna Pomorska
MA
MA
0
0
40.8811 
 
71.21850
21704
Wojciech Duda
Jakub Jaworski
MA
MA
1.5
1.5
40.6911 
 
72.19723
09213
Adam Rogowski
Grzegorz Witkowski
MA
MA
2.5
4
40.1111 
 
73.06488
07555
Wiesław Andruk
Stanisław Stachlewski
WM
MA
9
9
39.6311 
 
74.21234
21690
Monika Borowska
Aleksandra Wilk
MA
MA
1
1
38.6811 
 
75.22348
22349
Dorota Winarska
Magdalena Winarska
MA
MA
0.5
0.5
37.6811 
 
76.21132
21737
Sabina Blitek
Oliwia Dusińska
MA
MA
1.5
1.5
37.5111 
 
77.01380
21902
Zdzisław Klimczak
Igor Wojciechowski
DS
MA
5
1
35.1011 
 
78.22655
22654
Justyna Otulak
Magdalena Smolińska
MA
MA
0
0
34.0211 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1634 punkty PKL, w tym 876 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2023/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.15:56:34 (0.2521/166) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.