Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5826/30483 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

29. Bolesławiecka Trzydniówka
II OTP* im. Antoniego Ochota o Puchar Starosty Bolesławieckiego
sobota, 2 września 2023r., godz. 11:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
MA
15
19
66.256332III
III
2.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
19
18
61.316030III
III
3.14585
15988
Anna Burda
Ryszard Cieślik
MP
MP
3
4
60.865729 
 
4.01321
01713
Jarosław Grabek
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
3
7
59.155528 
 
5.05670
05678
Andrzej Kozikowski
Adam Krysiak
LD
LD
15
7
59.065226 
 
6.01882
01643
Andrzej Skotniczny
Ewa Sobolewska
OP
OP
9
15
58.455025 
 
7.12154
03512
Mateusz Sobczak
Wojciech Sołtysik
DS
DS
15
5
58.264724 
 
8.06795
18890
Ewa Miszewska
Vasil Valchev
PK
SL
19
7
58.234523 
 
9.01840
05534
Leszek Majdański
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
17
57.614221 
 
10.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
13
57.614020 
 
11.18284
05856
Aleks Bukat
Piotr Walczak
DS
WP
4
21
56.813719 
 
12.01952
02000
Andrzej Choniawko
Janusz Hliwa
LB
LB
13
7
56.813518 
 
13.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
WP
WP
7
13
56.673216 
 
14.08574
08194
Mariusz Szumski
Leszek Urbańczyk
DS
DS
2.5
5
56.063015 
 
15.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
DS
DS
19
9
55.882714 
 
16.06079
06112
Grzegorz Rybacki
Roman Szlachetka
ZP
ZP
7
12
55.852513 
 
17.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
17
19
55.582211 
 
18.01628
01718
Roman Siwiec
Bogumił Wegner
DS
DS
4
12
55.442010 
 
19.01381
01711
Piotr Klubiński
Lech Warężak
DS
DS
11
11
55.27179 
 
20.16717
02831
Aleksander Swatler
Włodzimierz Wala
ZP
MP
13
21
55.24158 
 
21.07080
18251
Tomasz Freitag
Elżbieta Lis
DS
DS
5
3
55.13137 
 
22.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
15
54.79126 
 
23.18896
19189
Jakub Franczak
Zofia Trojan
DS
DS
2.5
2.5
54.78126 
 
24.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
54.69126 
 
25.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
54.67116 
 
26.02223
02365
Piotr Brzeziński
Jan Obuchowicz
LB
LB
12
9
53.85116 
 
27.02673
05282
Marek Jaworski
Jerzy Nowak
MP
WP
13
13
53.77105 
 
28.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
9
9
53.40105 
 
29.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
KP
KP
12
12
53.3695 
 
30.07327
09201
Andrzej Huńka
Tomasz Walania
OP
OP
4
5
53.1495 
 
31.09549
10045
Maciej Bielawski
Jacek Krystecki
DS
DS
13
5
53.0895 
 
32.05400
05446
Maciej Sobieralski
Marek Szukała
WP
WP
17
19
52.7484 
 
33.21756
06697
Stanisław Heimrath
Jarosław Kostrzewa
WP
MA
1.5
11
52.7184 
 
34.02533
02976
Tomasz Pawluk
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
7
12
52.6474 
 
35.10721
09491
Sławomir Czech
Rafał Niedzielski
LU
LU
9
9
52.5374 
 
36.05708
10533
Janusz Makaruk
Ryszard Pałasz
LD
ZP
18
13
52.4063 
 
37.21731
22574
Marek Brosch
Wojciech Sadowski
DS
DS
2.5
1.5
51.8163 
 
38.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
MA
DS
15
17
51.7963 
 
39.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
7
7
51.7153 
 
40.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
7
7
51.6453 
 
41.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
51.6142 
 
42.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
51.3942 
 
43.03430
05797
Janusz Pisarek
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
7
7
51.3832 
 
44.08164
01480
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
DS
DS
5
5
51.2432 
 
45.08859
17935
Krzysztof Lewandowski
Ryszard Rosikiewicz
DS
DS
7
4
51.1232 
 
46.04887
05374
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
WP
WP
17
17
51.0521 
 
47.19532
20270
Adrian Sinicki
Konrad Wójcik
DS
DS
1
1.5
50.9821 
 
48.18088
03498
Józef Kowalik
Zbigniew Słaby
SL
SL
2
7
50.8611 
 
49.01508
01727
Jarosław Molenda
Artur Winkler
DS
DS
9
9
50.7311 
 
50.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
9
13
50.5711 
 
51.13411
15414
Michał Kaleta
Wojciech Okuniewski
LU
LU
7
5
50.5011 
 
52.01438
01668
Jerzy Kurianowicz
Edward Szafraniec
DS
DS
5
11
50.1311 
 
53.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
50.1111 
 
54.05055
01621
Jolanta Jacoszek
Wojciech Sękowski
WP
DS
4
5
50.0911 
 
55.07130
01893
Eugeniusz Konik
Janusz Środa
OP
OP
5
4
50.0111 
 
56.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
9
13
49.5911 
 
57.08567
10479
Maciej Barszczewski
Krzysztof Obłój
DS
DS
3
5
49.4011 
 
58.12006
10056
Danuta Krupnik
Piotr Nowicki
MA
MA
7
7
48.9711 
 
59.18925
20150
Andrzej Bojda
Marta Bojda
DS
DS
2.5
2
48.9111 
 
60.08978
09126
Jacek Leśniczak
Jacek Zalewski
WP
WP
17
7
48.8711 
 
61.18128
21057
Wojciech Kurkowski
Dariusz Sarzyński
LU
LU
7
2.5
48.8311 
 
62.23068
16898
Justyna Kalisoras
Maciej Kędzierski
LB
MA
0.5
7
48.6811 
 
63.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
5
5
48.6111 
 
64.03920
03992
Grzegorz Rojewski
Roman Wachowiak
KP
KP
13
18
48.4411 
 
65.03345
10219
Zbigniew Mącior
Jacek Stokowacki
SL
SL
18
5
48.4111 
 
66.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
7
48.3011 
 
67.05059
05483
Stanisław Janik
Tomasz Wasilewski
WP
WP
13
9
48.2811 
 
68.14782
12374
Jakub Patreuha
Zdzisław Patreuha
DS
DS
11
5
47.7511 
 
69.17775
14060
Maciej Betliński
Adam Szuszkiewicz
DS
MA
3
4
47.6811 
 
70.16699
16586
Arkadiusz Poziemski
Maciej Racewicz
DS
DS
5
4
47.3211 
 
71.01005
20173
Andrzej Biliński
Maciej Schmidt
DS
DS
2.5
2
47.3011 
 
72.21151
21156
Michalina Barbarowicz
Kajetan Kęska
DS
DS
0.5
0.5
46.7911 
 
73. 
 
Petr Bahnik
Eva Bahnikova
CZE
CZE
0
0
46.7111 
 
74.01822
11296
Andrzej Jurkiewicz
Artur Pomarański
OP
OP
5
9
46.6311 
 
75.05010
18488
Andrzej Góźdź
Zbigniew Zalesiński
LB
LB
3
1.5
46.0711 
 
76.01720
16777
Ryszard Wiącek
Tomasz Wiącek
DS
DS
2.5
2
45.7211 
 
77.22038
22911
Krzysztof Deberny
Yaroslav Saienko
DS
DS
0.5
0
45.5711 
 
78.01270
10503
Grzegorz Czapulak
Bronisław Tabisz
DS
DS
5
4
45.4311 
 
79.22119
19938
Antoni Krawiecki
Miłosz Polak
WP
MA
1.5
2
44.9811 
 
80.13709
02806
Grzegorz Głasek
Wojciech Strzemecki
SW
SW
11
21
44.6611 
 
81.19531
21164
Iga Przybylska
Maja Schroeder
DS
DS
0.5
0.5
43.9111 
 
82.14124
13187
Katarzyna Rębisz
Lech Rębisz
DS
DS
1.5
2
43.8511 
 
83.12139
21337
Remigiusz Kaźmierczak
Anna Napierajczyk
DS
DS
5
1.5
43.8011 
 
84.18645
15259
Ewa Morawska
Dominika Ocylok
WP
SL
4
4
42.3611 
 
85.07271
17539
Adrian Bakalarz
Kacper Kuflowski
SL
MP
9
4
42.1211 
 
86.15217
01571
Zofia Diakowska
Tadeusz Pogwizd
DS
DS
5
5
42.0511 
 
87.19926
20028
Jacek Barski
Anna Kołodziejczyk
DS
LD
3
1.5
41.9511 
 
88.12377
08148
Albina Suder
Ryszard Suder
DS
DS
3
3
41.1211 
 
89.16213
15122
Dariusz Budnik
Wojciech Peisert
DS
DS
4
3
41.0111 
 
90.13638
22099
Włodzimierz Biernacki
Witold Dobroszek
LD
LD
3
1.5
40.6011 
 
91.20268
19545
Paweł Odrzywół
Nina Przybylska
DS
DS
1.5
1
40.3111 
 
92.20171
20548
Agnieszka Łuczak
Marta Walczyk
DS
DS
1.5
1.5
40.2511 
 
93.17872
01592
Remigiusz Mincger
Ryszard Rączkowski
DS
DS
2.5
5
40.2211 
 
94.21666
01380
Piotr Dimitriu
Zdzisław Klimczak
DS
DS
2
5
40.0811 
 
95.21222
15324
Barbara Czarnecka
Henryk Gayny
DS
DS
1.5
2.5
37.4711 
 
96.13185
22680
Jarosław Kuźniar
Małgorzata Wiącek
DS
DS
2.5
0
37.2711 
 
97.05822
05876
Tomasz Spodenkiewicz
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
13
9
35.6211 
 
98.15751
16233
Jan Kulczycki
Eugeniusz Swendrowski
DS
DS
2.5
2.5
33.2611 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2038 punktów PKL, w tym 1094 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://mzbskarkonosze.internetdsl.pl/trzydniowka/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:16:32 (2.1092/206) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.