Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6561/31199 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

Charytatywny OTP** na rzecz WOŚP
WOŚP
sobota, 27 stycznia 2024r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.08769
09126
Sławomir Piechocki
Jacek Zalewski
WP
WP
13
9
70.317538II
II
2.10770
05314
Jan Pędziński
Marcin Pędziński
WP
WP
4
15
68.987136III
III
3.17983
17984
John Catlow
Krzysztof Galubiński
WP
WP
4
4
65.876734III
III
4.19484
09146
Urszula Staniszewska
Piotr Tuczyński
MA
WP
2.5
24
65.676432 
 
5.04949
09357
Michał Dembiński
Arkadiusz Majcher
WP
MA
12
15
64.406131 
 
6.18681
05298
Paweł Fiebig
Michał Pabich
WP
WP
5
5
63.895829 
 
7.09549
05069
Maciej Bielawski
Paweł Jassem
DS
WP
13
19
63.625528 
 
8.19485
01661
Adrianna Staniszewska
Włodzimierz Starkowski
MA
MA
2
24
62.995226 
 
9.10479
01608
Krzysztof Obłój
Marek Rużyło
DS
DS
5
5
62.374824 
 
10.12508
18216
Mateusz Górczak
Tomasz Kusztal
WP
WP
2
2.5
61.384523 
 
11.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
WP
17
19
61.024221 
 
12.05282
05400
Jerzy Nowak
Maciej Sobieralski
WP
WP
13
17
60.943920 
 
13.09006
21060
Adam Peszke
Katarzyna Stachowiak
WP
WP
5
2.5
60.193618 
 
14.03401
05534
Jarosław Ostrowski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
17
60.133317 
 
15.15508
04968
Andrzej Chudy
Leszek Ernst
WP
WP
5
4
59.802915 
 
16.02219
21558
Beata Bojarska
Radosław Spychalski
WP
WP
5
2
59.662613 
 
17.05321
05376
Andrzej Pietrkiewicz
Jan Sibilski
WP
WP
5
5
59.082312 
 
18.21821
19938
Antoni Danek
Miłosz Polak
WP
MA
1
2
58.392010 
 
19.05483
05509
Tomasz Wasilewski
Marek Włoszczuk
WP
WP
9
5
58.33179 
 
20.17254
14181
Krzysztof Jordan
Jan Rosochowicz
WP
WP
4
4
58.23158 
 
21.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
WP
WP
5
5
57.72158 
 
22.22189
20069
Jan Ludwig
Ireneusz Sidorowicz
WP
WP
0
1
57.66147 
 
23.10905
02146
Aleksander Blumski
Grzegorz Struzik
WP
WP
1.5
3
57.52147 
 
24.20225
19644
Maciej Cieślukowski
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
2
3
57.50137 
 
25.12780
12779
Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
WP
WP
2.5
5
56.33126 
 
26.09360
02179
Monika Maksymiuk
Kacper Wilczak
MA
LB
3
5
56.25126 
 
27.20349
20079
Izabela Górnicka
Anna Różańska
LB
LB
2
2
56.22116 
 
28.15358
05446
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
WP
WP
4
19
56.13116 
 
29.16585
17935
Adam Pigulski
Ryszard Rosikiewicz
DS
DS
5
5
56.09105 
 
30.11503
16799
Mirosława Miętkiewska
Tomasz Powęzka
WP
WP
3
2.5
55.28105 
 
31.09119
05286
Barbara Boruta
Ryszard Nowicki
WP
WP
3
5
54.8795 
 
32.18778
07849
Robert Głodowski
Bogdan Szulejewski
MA
KP
2.5
21
54.8695 
 
33. 
18071
Justyna Bielawska
Danuta Rudzka
-
WP
0
2
53.5184 
 
34.08979
18621
Krzysztof Jassem
Mariusz Winkler
DS
WP
24
1.5
53.2884 
 
35.04887
05374
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
WP
WP
17
17
52.8874 
 
36.11423
05192
Krzysztof Buzała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
5
5
52.8163 
 
37.23132
23457
Ewa Górska
Jolanta Schmidt
WP
WP
0
0
52.5063 
 
38.21426
22288
Konrad Długosz
Edward Niewolny
KP
KP
0.5
1
52.4753 
 
39.05226
09995
Andrzej Mazurek
Karol Mońko
WP
WP
12
5
52.0453 
 
40.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
13
51.9442 
 
41.22200
22201
Jowita Pogodzińska
Piotr Pogodziński
WP
WP
0
0
51.8742 
 
42.22844
06697
Wojciech Dańczak
Jarosław Kostrzewa
WP
MA
0.5
11
50.9332 
 
43.15107
05525
Jerzy Kamiński
Maciej Wybranowski
WP
WP
3
5
50.6632 
 
44.23454
20670
Maciej Krysztofek
Tomasz Libich
WP
WP
0
0.5
50.4321 
 
45.23453
21691
Martyna Jassem
Katarzyna Odomirska
WP
MP
0
0.5
50.3821 
 
46.05351
05434
Jerzy Rodziewicz
Roman Szalaty
WP
WP
5
3
49.7411 
 
47.19780
15840
Tomasz Kuchta
Patryk Szczuczko
ZP
ZP
2
2
49.6911 
 
48.05350
05356
Wojciech Robiński
Lech Rosochowicz
WP
WP
5
5
49.1111 
 
49. 
13491
Nina Halicka
Marek Kudła
-
WP
0
19
49.0411 
 
50.20068
20043
Alina Dobosz-Sztuba
Hanna Kempka
LB
LB
2
2
49.0111 
 
51.21548
19727
Agnieszka Kwacz
Waldemar Paternoga
WP
WP
2
2
48.9611 
 
52.19403
17209
Andrzej Grześko
Krzysztof Janecki
WP
WP
2
2.5
48.7511 
 
53.23162
 
Małgorzata Borowiak-Koppe
Wojciech Zielonka
WP
-
1
0
48.3311 
 
54.16729
05438
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
WP
WP
5
5
48.1511 
 
55.15044
18502
Piotr Surdyk
Małgorzata Węglewska
WP
LB
5
3
47.6011 
 
56.22637
22638
Arletta Pawłowska
Tomasz Pawłowski
WP
WP
0
0
46.8611 
 
57.17921
17925
Józef Bugajewski
Adam Zalwowski
WP
WP
2.5
2.5
46.5711 
 
58.15459
10769
Jakub Domeracki
Bartosz Pędziński
WP
WP
2.5
2.5
46.3611 
 
59.20669
17686
Anna Kulesza
Wiesław Rakowski
WP
WP
0
2
46.1411 
 
60. 
 
Ryszard Duda
Jerzy Kiedrowicz
-
-
0
0
45.7311 
 
61.05436
05490
Mieczysław Szczechowiak
Grzegorz Wichtowski
WP
WP
5
5
45.4711 
 
62.20966
09135
Anna Brukwicka
Aleksandra Górska
LB
WP
1
3
44.9111 
 
63.22166
05244
Hanna Bukowiec
Bogna Latowska
WP
WP
0.5
2.5
44.8611 
 
64.04958
11424
Tomasz Dorobek
Henryk Duszyński
DS
WP
4
5
44.6411 
 
65.22771
22779
Filip Grześkowiak
Mateusz Krzyżaniak
WP
WP
0
0
44.6311 
 
66.21683
21681
Sebastian Kopaszewski
Karolina Schaefer-Kopaszewska
WP
WP
0
0
44.4811 
 
67.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
3
3
43.3911 
 
68.04961
05279
Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
WP
WP
5
11
42.7311 
 
69.21743
22119
Anna Gorwa
Antoni Krawiecki
WP
WP
1
1.5
42.3011 
 
70.15630
12435
Marian Kanikowski
Janusz Kopras
WP
WP
4
5
42.0911 
 
71.22313
23407
Marzena Bartel
Dariusz Szymkowiak
WP
WP
1
0
41.5711 
 
72.22782
22787
Tatiana Owczarzak
Weronika Schmelz
WP
WP
0
0
41.3711 
 
73.19346
 
Andrzej Dachtera
Jarosław Gólski
WP
-
2
0
41.2311 
 
74.18491
13607
Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
WP
WP
3
2.5
40.8211 
 
75.21131
22752
Maciej Kwacz
Piotr Michałkiewicz
WP
WP
1.5
1
40.7611 
 
76.23697
05096
Józef Dymon
Jan Kalicki
WP
WP
0
4
40.6111 
 
77.20010
05420
Aneta Klaczyńska
Alicja Stefanowska
WP
WP
2.5
4
40.5211 
 
78. 
 
Magdalena Jassem
Wiesław Jendraszyk
-
-
0
0
40.2811 
 
79.23718
23645
Michał Kaczmarek
Mariusz Zaród
WP
WP
0
0
40.2311 
 
80.22493
22492
Hubert Świątek
Marlena Świątek
WP
WP
0.5
0.5
40.1411 
 
81.22769
22777
Michał Glinkowski
Tomasz Walczak
WP
WP
0
0
39.9011 
 
82.20193
20192
Elżbieta Paluczek
Ryszard Paluczek
WP
WP
2
2
39.7811 
 
83.20457
21738
Aleksandra Imioła
Jędrzej Wołoszczuk
WP
WP
1.5
1.5
38.8511 
 
84.21754
21753
Kinga Maćkowiak
Maria Ślebzak
WP
WP
1
1
38.8311 
 
85.23262
23261
Sławomir Janiński
Magdalena Tomczyk
WP
WP
0
0
38.4811 
 
86.22198
22323
Ewa Antoniewicz
Gabriela Ceglarek
WP
WP
1
0.5
37.6311 
 
87.22190
22197
Agnieszka Burkowska
Beata Światłowska
WP
WP
0
1
36.9711 
 
88.20902
21187
Anna Koczorowska
Karol Koczorowski
WP
WP
1
1
36.9111 
 
89. 
 
Jolanta Jassem
Mariusz Pawlaczyk
-
-
0
0
36.5211 
 
90. 
 
Barbara Kubiak
Justyna Reinisch
C
C
0
0
31.6111 
 
91.21215
21217
Bożena Jakubowicz
Marta Mańkiewicz
WP
WP
1
1
31.0411 
 
92. 
23090
Magdalena Łabędzka
Jan Masarz
-
WP
0
0
29.0211 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2252 punkty PKL, w tym 1196 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-05-25 g.15:21:32 (0.5316/194) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.