Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6595/31422 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Ziemi Radomskiej - 6. Memoriał Mariana Kucharskiego
OTP** VI Memoriał Mariana Kucharskiego
niedziela, 10 marca 2024r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
KP
MA
21
19
61.45100II
II
2.10450
06973
Jacek Dmowski
Piotr Tuszyński
MA
MA
15
24
60.5894III
III
3.02946
09357
Andrzej Majcher
Arkadiusz Majcher
SW
MA
9
15
60.1388III
III
4.02998
03020
Marcin Terelak
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
5
11
60.0184 
 
5.06382
06387
Maciej Dobrzyński
Bogdan Gancarz
SW
SW
9
5
59.0779 
 
6.07291
06336
Krzysztof Buras
Piotr Lutostański
SW
SW
24
24
58.2374 
 
7.05615
18128
Jarosław Gąsiorowski
Wojciech Kurkowski
LD
LU
13
7
58.1469 
 
8.08283
09919
Andrzej Iwański
Bolesław Sprawka
SW
MA
13
1
57.6164 
 
9.05713
08994
Mirosław Marszał
Jacek Szkup
LD
LD
5
5
57.2759 
 
10.06540
13709
Bartosz Chmurski
Grzegorz Głasek
MA
SW
24
11
56.3354 
 
11.21982
22210
Jakub Adamczak
Michał Brzozowski
MA
MA
2
2
56.2849 
 
12.06385
06447
Zygmunt Figura
Jan Zalewski
MA
MA
7
7
55.8844 
 
13.18398
15357
Artur Antoniak
Włodzimierz Pieniążek
MA
MA
2
3
55.8039 
 
14.20034
06898
Katarzyna Grabarczyk-Steć
Włodzimierz Rutkowski
MA
MA
2
4
55.3134 
 
15.07937
07941
Michał Świdziński
Jacek Zając
LU
LU
5
4
55.0729 
 
16.07810
06854
Waldemar Kostrzewa
Janusz Pietrzak
MA
MA
5
7
54.9124 
 
17.06591
20117
Grzegorz Fijałkowski
Andrzej Górniakowski
MA
MA
11
2.5
54.8320 
 
18.08393
06427
Janusz Anczakowski
Jerzy Podkański
MA
MA
5
7
54.8219 
 
19.14699
15412
Dariusz Bebko
Bogdan Kościelny
MA
MA
2
2.5
54.5119 
 
20.02681
07312
Mariusz Kita
Dariusz Sosin
PK
PK
12
7
54.4218 
 
21.06627
21979
Krzysztof Hołowacz
Michał Hołowacz
MA
MA
7
1.5
54.3417 
 
22.08931
15582
Andrzej Fengler
Tomasz Kozłowski
MA
MA
5
4
54.2416 
 
23.03005
07494
Piotr Waluszewski
Artur Więckowski
SW
SW
5
5
54.0715 
 
24.18785
05423
Paweł Sierakowski
Jeremi Stępiński
MA
OP
4
21
54.0414 
 
25.23012
23247
Witold Klecz
Elżbieta Zalewska
MA
MA
0.5
0.5
53.5214 
 
26.16936
18494
Bolesław Radko
Jakub Wieleba
LU
LU
4
2
53.0713 
 
27.14679
08853
Mirosław Kaczor
Łukasz Sznajder
MA
MA
4
3
53.0312 
 
28.07053
09710
Krzysztof Gołaś
Mariusz Mączewski
MA
MA
7
3
52.8311 
 
29.08288
06414
Grzegorz Bachanek
Sławomir Kutyła
MA
MA
5
7
52.7910 
 
30.15919
06402
Andrzej Czubak
Sławomir Kamiński
MA
MA
2.5
5
52.189 
 
31.10571
06813
Marek Kubicki
Krzysztof Najda
MA
MA
5
7
52.099 
 
32.06380
08285
Stanisław Dąbrowski
Czesław Popiel
MA
MA
4
3
52.088 
 
33.06488
14609
Wiesław Andruk
Piotr Szczygieł
WM
SW
9
5
51.857 
 
34.06556
01152
Sylwester Cieślak
Grzegorz Rewer
MA
MA
12
11
51.516 
 
35.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
2.5
5
51.335 
 
36.08305
17480
Edward Błaż
Wojciech Woźniak
MA
MA
3
2
51.024 
 
37.07975
15916
Jerzy Maludziński
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
MA
11
5
50.873 
 
38.07982
07990
Marcin Pachniewski
Wojciech Sołtysiak
LU
LU
4
2.5
50.763 
 
39.06616
13463
Łukasz Grodzicki
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
5
5
50.142 
 
40.02921
02990
Tadeusz Kowalczewski
Adam Strzelecki
SW
SW
12
9
50.131 
 
41.11022
 
Tadeusz Motyka
Piotr Zawadzki
MA
-
0
0
49.731 
 
42.06368
06441
Jerzy Bednarz
Roman Urbańczyk
MA
MA
5
7
49.601 
 
43.20167
12899
Magdalena Judek
Michał Wróbel
MA
MA
2
11
49.551 
 
44.10687
07158
Lech Adach
Zbigniew Hałaczkiewicz
LU
LU
5
5
49.541 
 
45.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
4
4
48.631 
 
46.07555
17363
Stanisław Stachlewski
Janusz Tomaszczuk
MA
MA
9
2.5
48.261 
 
47. 
 
Andrzej Belina
Jacek Gubała
-
-
0
0
47.981 
 
48.22358
22316
Andrzej Giluk
Paweł Wydra
MA
MA
1
1
47.971 
 
49.12685
06697
Witold Bielecki
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
3
11
47.941 
 
50.08294
16859
Mariusz Bartkowski
Ireneusz Grynczewski
MA
MA
18
7
47.881 
 
51.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
47.821 
 
52.09607
10340
Henryk Przybysławski
Michał Tuczyński
MA
MA
5
3
47.721 
 
53.22169
07814
Romuald Kąkiel
Piotr Kuźmicz
PD
MA
2.5
3
47.611 
 
54.07519
02913
Marcin Horodyski
Edmund Jas
SW
SW
3
7
47.571 
 
55.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
12
12
47.191 
 
56.06370
09210
Jacek Bors
Tatiana Verkhos
MA
MA
7
4
47.131 
 
57.18165
17854
Dariusz Kłodos
Dariusz Krakowiak
MA
MA
4
5
46.881 
 
58.10152
12695
Robert Pasek
Leszek Wójtowicz
MA
MA
3
2.5
46.871 
 
59.12012
11942
Jacek Koter
Bogdan Radwański
MA
MA
5
7
46.681 
 
60.08543
19157
Marek Jaroszkiewicz
Grażyna Jaskulska
MA
MA
4
3
46.351 
 
61.15917
02522
Jacek Chojnacki
Leszek Młodziński
MA
MA
2
5
46.111 
 
62.23721
15356
Ewa Jabłonka
Marian Jabłonka
MA
MA
0
2
45.681 
 
63.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
2
7
45.561 
 
64.02495
02519
Andrzej Kokoryka
Bartosz Matras
LU
WM
11
9
45.521 
 
65.21124
18996
Katarzyna Pogłód
Natalia Węgleńska
MA
MA
1.5
2.5
45.471 
 
66.18399
07492
Piotr Mazurek
Krzysztof Sztompke
MA
MA
2.5
12
45.431 
 
67.19984
19122
Mirosław Rożek
Anna Zalewska
MA
MA
2
2.5
44.391 
 
68.20112
13111
Mirosław Dorau
Grażyna Kościelny
MA
MA
2
2
43.811 
 
69.22012
15913
Piotr Jakubczak
Adam Rydz
MA
MA
0.5
4
43.391 
 
70.20787
18166
Tomasz Kalinowski
Arkadiusz Wódkowski
SW
MA
2.5
4
42.861 
 
71.17657
18761
Krystyna Frąckiewicz
Grażyna Ożóg
MA
MA
1.5
2
42.271 
 
72.23218
22686
Robert Olszański
Jerzy Tyczyński
MA
MA
0.5
1
41.821 
 
73.21129
21136
Marta Jakubisiak
Beata Rożek
MA
MA
1.5
1.5
41.281 
 
74.14682
 
Andrzej Sołtysiak
Paweł Swynynka
MA
-
1.5
0
41.121 
 
75.11836
16842
Jerzy Karwacki
Paweł Mazurek
MA
LU
4
2
40.971 
 
76.23681
23684
Marek Bargiel
Janusz Karpeta
MA
MA
0
0
40.901 
 
77.21351
21690
Elżbieta Chmielowska
Aleksandra Wilk
MA
MA
1.5
1.5
40.501 
 
78.18195
21391
Anna Dawiec
Jan Druch
SW
SW
2
3
38.881 
 
79.19920
19921
Svetlana Gudkova
Małgorzata Olborska
MA
MA
2
2
38.641 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2556 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://brydz.radom.pl/turniej/Memoria%C5%82/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-05-25 g.17:13:48 (0.3993/168) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.