Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6269/31610 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

BUDIMEX Grand Prix Polski Par (4)
Budimex Grand Prix Polski Par
niedziela, 21 kwietnia 2024r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.08978
18890
Jacek Leśniczak
Vasil Valchev
WP
LU
17
7
61.48251I
I
2.09418
22882
Piotr Kuc-Dzierżawski
Giorgi Zedginidze
MP
MP
9
2
60.50242II
II
3.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
SW
SL
17
9
59.88232II
II
4.01318
04108
Stanisław Gołębiowski
Przemysław Janiszewski
DS
DS
24
21
59.87223III
III
5.02496
05329
Cezary Komajda
Jacek Poletyło
LU
LU
12
19
59.77216III
III
6.01807
06659
Roman Grzelak
Maciej Kalita
OP
OP
15
7
59.64208III
III
7.04762
04788
Konrad Araszkiewicz
Ireneusz Jarosz
SW
PM
21
18
59.33201 
 
8.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
7
13
59.32193 
 
9.07725
06249
Grzegorz Superson
Przemysław Ślesicki
MP
MA
15
9
58.90185 
 
10.09357
01726
Arkadiusz Majcher
Tomasz Winciorek
MA
MA
15
19
58.62178 
 
11.09755
09550
Łukasz Witkowski
Jakub Wojcieszek
SW
MA
17
19
58.19170 
 
12.02934
03423
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
SL
SL
19
13
55.98163 
 
13.08294
07431
Mariusz Bartkowski
Marek Witek
MA
PM
18
21
55.54155 
 
14.03293
03546
Patryk Kuczera-Dyga
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
9
13
55.47148 
 
15.02507
21890
Grzegorz Kułak
Kazimierz Stanicki
LU
LU
13
4
55.44140 
 
16.07849
11319
Bogdan Szulejewski
Przemysław Zawada
KP
PK
21
21
55.35132 
 
17.11296
05830
Artur Pomarański
Robert Stoliński
OP
LD
9
15
55.26125 
 
18.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
9
11
55.06117 
 
19.06795
03529
Ewa Miszewska
Jacek Szczerbowski
PK
SL
19
9
54.80110 
 
20.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
WP
WP
9
13
54.78102 
 
21.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
11
12
54.5395 
 
22.02489
03006
Jarosław Kaczorowski
Krzysztof Warzocha
LU
LU
12
12
54.4687 
 
23.03064
08195
Michał Błach
Dariusz Kowalski
MA
WM
7
21
54.4379 
 
24.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
DS
11
19
54.4272 
 
25.05615
18128
Jarosław Gąsiorowski
Wojciech Kurkowski
LD
LU
13
7
54.2964 
 
26.21272
11769
Łukasz Czajkowski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
2
9
54.0757 
 
27.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
4
53.9950 
 
28.06629
10148
Włodzimierz Ilnicki
Paulina Klimentowska
MA
MA
17
9
53.9549 
 
29.02519
15414
Bartosz Matras
Wojciech Okuniewski
WM
LU
9
5
53.6448 
 
30.13993
16936
Grzegorz Cieślak
Bolesław Radko
LU
LU
5
4
53.3947 
 
31.06336
01138
Piotr Lutostański
Marek Pietraszek
SW
PK
24
18
53.3945 
 
32.17495
12923
Robert Barankiewicz
Maciej Szalewicz
LD
LD
5
5
53.3144 
 
33. 
 
Marius Moraru
Ioana Pagu
ROU
ROU
6
6
53.2943 
 
34.02501
10095
Mariusz Kowalski
Paweł Miechowicz
SW
KP
15
17
53.1541 
 
35.02919
02952
Aleksander Knawa
Ireneusz Michalski
SW
SW
13
9
53.0640 
 
36.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
WM
WM
17
15
53.0439 
 
37.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
13
13
53.0137 
 
38.10709
05517
Piotr Frankowski
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
5
7
52.6936 
 
39.11471
02846
Maciej Rodzaj
Ryszard Woliński
MP
MP
9
13
52.6735 
 
40.07271
14525
Adrian Bakalarz
Przemysław Kurzak
SL
MP
9
4
52.6334 
 
41.23038
05670
Stefan Georgiev
Andrzej Kozikowski
KP
LD
0.5
15
52.5132 
 
42.13087
06813
Mariusz Czesnar
Krzysztof Najda
PK
MA
3
7
52.3631 
 
43.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
18
18
52.2230 
 
44.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
WP
13
13
52.1528 
 
45.15595
11600
Maciej Dąbrowski
Jarosław Stach
OP
OP
13
11
52.1427 
 
46.07809
02515
Piotr Kołuda
Piotr Lutek
LU
LU
18
11
51.9726 
 
47.09734
07901
Krzysztof Kowalczyk
Rafał Łuczak
MA
MA
5
5
51.9024 
 
48.12006
05363
Danuta Krupnik
Jerzy Russyan
MA
WM
7
21
51.8723 
 
49.01345
05423
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
OP
OP
11
21
51.8122 
 
50.21057
11940
Dariusz Sarzyński
Dariusz Serafin
SL
SL
3
5
51.4621 
 
51.12999
12154
Adam Krysa
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
15
51.3519 
 
52.07710
02673
Andrzej Dudzik
Marek Jaworski
MP
MP
13
13
51.2818 
 
53.02888
02891
Zbigniew Borkowski
Bartosz Ceglarski
SW
SW
12
9
51.2517 
 
54.02998
03020
Marcin Terelak
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
5
11
50.7015 
 
55.06382
08308
Maciej Dobrzyński
Kamil Walczyk
SW
SW
9
9
50.6914 
 
56.07984
07617
Bogdan Palikot
Mirosław Sady
MP
MP
7
12
50.5613 
 
57.01054
02727
Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
15
13
50.5512 
 
58.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
50.5010 
 
59.23633
05876
Adam Królak
Piotr Wulkiewicz
WP
LD
1
9
50.469 
 
60.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
5
50.448 
 
61.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
50.356 
 
62.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
9
50.295 
 
63.02671
02672
Ryszard Jaśkiewicz
Stanisław Jaśkiewicz
MP
MP
11
9
50.274 
 
64.02683
02774
Krzysztof Kleinrok
Jarosław Posłuszny
MP
MP
13
12
50.082 
 
65.06387
09322
Bogdan Gancarz
Mirosław Kotowski
SW
SW
5
5
49.821 
 
66.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
7
7
49.791 
 
67.02468
10721
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
LU
LU
7
9
49.781 
 
68.04329
04396
Zbigniew Krzepkowski
Krzysztof Pakuła
WM
WM
7
9
49.741 
 
69.02921
15916
Tadeusz Kowalczewski
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
MA
12
5
49.601 
 
70.03170
07337
Cezary Góra
Aleksandra Świątkowska
SL
SL
9
5
49.591 
 
71.08288
06414
Grzegorz Bachanek
Sławomir Kutyła
MA
MA
5
7
49.441 
 
72.10191
09702
Artur Duczmalewski
Sławomir Sierocki
MA
MA
5
5
49.371 
 
73.19722
19723
Michał Korwek
Adam Rogowski
MA
MA
2.5
2.5
49.251 
 
74.08970
19663
Bogusław Pawszak
Ewa Wawrowska
MA
MA
12
2.5
49.151 
 
75.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
49.141 
 
76.06707
10571
Maciej Kowalski
Marek Kubicki
MA
MA
12
5
48.501 
 
77.11550
14728
Piotr Marcinowski
Kamil Nowak
PM
SW
17
17
48.411 
 
78.07644
07312
Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
MP
PK
5
7
48.231 
 
79.16724
10937
Adam Grobler
Jacek Stasica
MP
MP
5
13
48.221 
 
80.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
5
4
48.081 
 
81.05307
21408
Zbigniew Papierniak
Krzysztof Świątkowski
SL
SL
13
2.5
48.051 
 
82.07052
12108
Edmund Czubak
Aleksandra Jarosz
MA
PM
12
7
48.031 
 
83.06370
06447
Jacek Bors
Jan Zalewski
MA
MA
7
7
48.011 
 
84.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
4
48.011 
 
85.06591
20117
Grzegorz Fijałkowski
Andrzej Górniakowski
MA
MA
11
2.5
47.931 
 
86.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
7
47.761 
 
87.09245
08389
Tomasz Sinkiewicz
Krzysztof Trunowicz
WM
WM
7
3
47.641 
 
88.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
7
9
47.471 
 
89.04242
04751
Andrzej Fronczak
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
11
47.311 
 
90.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
3
47.241 
 
91.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
47.181 
 
92.07729
01208
Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
PK
PK
9
12
47.171 
 
93. 
 
Florinel Filip
Bogdan Marina
ROU
ROU
6
19
46.971 
 
94.07777
05856
Ewa Banaszkiewicz
Piotr Walczak
MA
WP
15
21
46.941 
 
95.04551
04399
Robert Czarnecki
Tomasz Patalan
PM
PM
5
7
46.911 
 
96.01785
16178
Tomasz Baranowski
Leszek Tarnogrodzki
OP
OP
5
4
46.821 
 
97.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
46.141 
 
98.12250
19331
Małgorzata Rozman
Michał Szołucha
MA
MA
2.5
1.5
46.101 
 
99.02545
02572
Adam Pruszkowski
Paweł Zaleski
LU
LU
5
5
46.101 
 
100.04793
15023
Krzysztof Kluf
Rafał Łangowski
PM
MA
12
7
46.081 
 
101.07982
07990
Marcin Pachniewski
Wojciech Sołtysiak
LU
LU
4
2.5
45.891 
 
102.03186
02666
Sebastian Gumula
Andrzej Hycnar
PK
PK
4
13
45.431 
 
103. 
 
Valentin Ivanov
Milena Ruscheva
BGR
BGR
6
6
45.361 
 
104.10472
02877
Samuel Bałdysz
Adam Bartosik
DS
SW
7
3
45.271 
 
105.07812
06877
Zygmunt Kuczyński
Waldemar Radziak
MA
MA
11
12
44.981 
 
106.23068
16898
Justyna Kalisoras
Maciej Kędzierski
LB
LU
1
7
44.981 
 
107.01152
07941
Grzegorz Rewer
Jacek Zając
MA
LU
11
4
44.951 
 
108.03345
07545
Zbigniew Mącior
Aleksander Wład
MP
OP
18
5
44.921 
 
109.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
2
7
44.691 
 
110.06634
11447
Stefan Jakubowski
Paweł Lasota
MA
MA
5
4
44.561 
 
111.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
4
4
44.151 
 
112.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
43.941 
 
113.05592
20919
Dariusz Cygan
Leszek Supera
LD
LD
4
2
43.861 
 
114.02559
02571
Jerzy Tarajko
Marek Zaleski
LU
LU
5
3
43.821 
 
115.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
3
4
43.611 
 
116.08931
07053
Andrzej Fengler
Krzysztof Gołaś
MA
MA
5
7
43.491 
 
117.11466
03881
Tadeusz Laszczak
Tomasz Osiński
MA
SW
9
12
42.841 
 
118.18165
15582
Dariusz Kłodos
Tomasz Kozłowski
MA
MA
4
4
42.381 
 
119.07102
12777
Jacek Omelańczuk
Piotr Piotrowski
LD
LD
5
5
42.181 
 
120.15647
09332
Jan Ciulkin
Janusz Galewski
PD
PD
5
5
42.101 
 
121.21505
22067
Szymon Lubina
Andżelika Petruczenko
LU
LU
1.5
0.5
41.931 
 
122.02928
02806
Marek Kozdrach
Wojciech Strzemecki
SW
DS
5
21
41.601 
 
123.05675
05678
Mariusz Kraśnicki
Adam Krysiak
LD
LD
9
7
40.341 
 
124.06402
15913
Sławomir Kamiński
Adam Rydz
MA
MA
5
4
39.851 
 
125.01782
07130
Piotr Andres
Eugeniusz Konik
OP
OP
5
5
38.881 
 
126.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
35.741 
 
127.02460
09491
Marek Atalski
Rafał Niedzielski
LU
LU
13
9
28.011 
 
128.06551
02533
Jacek Ciechomski
Tomasz Pawluk
LU
LU
19
7
27.531 
 
129.02495
02976
Andrzej Kokoryka
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
11
13
27.291 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 10028 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2024/starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.19:17:21 (0.3400/268) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.