Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6235/31703 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Kongres Poznański
OTP** Biało-Czerwony
piątek, 3 maja 2024r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04250
04588
Bogusław Gierulski
Sławomir Henclik
WM
PM
21
19
2487.64118II
II
2. 
21316
Egons Lavendelis
Martins Lorencs
LVA
MA
6
0.5
2424.34114 
III
3.14782
12374
Jakub Patreuha
Zdzisław Patreuha
MA
DS
11
5
2378.10109III
III
4.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
2298.72105 
 
5.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
MA
15
19
2274.02101 
 
6.05314
05483
Marcin Pędziński
Tomasz Wasilewski
WP
WP
15
9
2270.0098 
 
7.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
13
13
2257.1394 
 
8.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
PM
13
12
2255.3090 
 
9.18284
17935
Aleks Bukat
Ryszard Rosikiewicz
DS
DS
4
5
2246.1587 
 
10.04042
10893
Janusz Kowalewski
Mariusz Tatarczuk
PD
PD
12
4
2237.3683 
 
11.05624
07087
Jacek Grzelczak
Piotr Kaczorowski
LD
LD
15
5
2217.1879 
 
12.17916
20655
Kajetan Gościański
Dominika Lucka
WP
SL
2.5
3
2201.5275 
 
13.01840
05534
Leszek Majdański
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
17
2200.9372 
 
14.15519
07725
Piotr Kulesza
Grzegorz Superson
ZP
MP
9
15
2200.7668 
 
15.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
13
17
2194.0064 
 
16.06795
16140
Ewa Miszewska
Andrzej Szepczyński
PK
PK
19
5
2188.6961 
 
17.01807
11296
Roman Grzelak
Artur Pomarański
OP
OP
15
9
2158.2057 
 
18.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
WP
KP
9
9
2154.2153 
 
19.05574
05856
Przemysław Błaszczyk
Piotr Walczak
LD
WP
18
21
2152.3850 
 
20.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
2132.0346 
 
21.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
7
2118.9742 
 
22. 
11550
Andrzej Jaszczak
Piotr Marcinowski
BGR
PM
6
17
2094.0039 
 
23.16859
06629
Ireneusz Grynczewski
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
7
17
2077.4335 
 
24.19724
18645
Bartosz Bejenka
Ewa Morawska
PD
WP
4
5
2074.9031 
 
25.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
5
5
2046.1128 
 
26.16317
15665
Marian Krasowski
Andrei Sotnikau
PD
PD
7
4
2026.7024 
 
27.03815
03920
Michał Lewiński
Grzegorz Rojewski
KP
KP
13
13
2011.9723 
 
28.05944
03345
Adam Hintertan
Zbigniew Mącior
MA
MP
12
18
1979.9523 
 
29.10022
05517
Piotr Urbański
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
5
7
1882.2822 
 
30.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
1818.7222 
 
31.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
9
11
2193.5221 
 
32.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
WP
MA
11
24
2076.5720 
 
33.05400
05446
Maciej Sobieralski
Marek Szukała
WP
WP
17
19
2048.6220 
 
34.02666
07312
Andrzej Hycnar
Dariusz Sosin
PK
PK
13
7
2032.8519 
 
35.07902
02131
Damian Mazurak
Ryszard Smejda
LB
LB
7
7
2026.8918 
 
36.18119
05367
Bożena Budnik
Zbigniew Sabała
WP
WP
2.5
12
2020.7918 
 
37.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
WP
WP
13
13
2001.5917 
 
38.18625
04829
Krzysztof Boniek
Marek Pietrzak
PM
PM
3
7
1996.6117 
 
39.04802
01726
Cezary Krzemiński
Tomasz Winciorek
PM
MA
18
19
1990.4816 
 
40.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
1969.1815 
 
41.14252
05876
Stefan Kopyt
Piotr Wulkiewicz
PD
LD
5
9
1945.8215 
 
42.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
7
7
1944.6914 
 
43. 
 
Olena Golub
Sergio Nitsche
-
-
6
6
1942.6413 
 
44.18417
16456
Robert Czernecki
Sylwester Sokół
LD
LD
3
7
1920.4913 
 
45.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
1919.3612 
 
46.02673
02519
Marek Jaworski
Bartosz Matras
MP
WM
13
9
1918.6612 
 
47.05226
05487
Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
WP
WP
12
11
1917.4911 
 
48.01005
18493
Andrzej Biliński
Jarosław Chłądowicz
DS
DS
2.5
2
1911.2010 
 
49.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
DS
PK
21
21
1907.9210 
 
50.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
9
1887.629 
 
51.09418
22882
Piotr Kuc-Dzierżawski
Giorgi Zedginidze
MP
MP
9
2.5
1859.798 
 
52.20167
18996
Magdalena Judek
Natalia Węgleńska
MA
MA
2
2.5
1839.748 
 
53.12253
15615
Jerzy Kozyczkowski
Waldemar Pietrasiewicz
WP
LB
11
2.5
1838.347 
 
54.14971
14973
Bartosz Ćwiek
Piotr Duszak
MA
MA
4
4
1782.496 
 
55.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
7
7
1782.006 
 
56.15803
06822
Monika Granica
Anna Nosalska
PM
PD
4
9
1770.875 
 
57.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
5
7
1751.925 
 
58.21042
15621
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
PM
PM
2
21
1744.114 
 
59.20010
09006
Aneta Klaczyńska
Adam Peszke
WP
WP
2.5
5
1720.213 
 
60.19926
12450
Jacek Barski
Katarzyna Dufrat
DS
PM
3
19
1717.203 
 
61.04797
08859
Ryszard Konopka
Krzysztof Lewandowski
PM
DS
12
7
1647.722 
 
62.20225
19644
Maciej Cieślukowski
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
2
3
1632.771 
 
63.21756
22119
Stanisław Heimrath
Antoni Krawiecki
WP
WP
2
2
1617.821 
 
64.11423
05450
Krzysztof Buzała
Rafał Szymański
WP
WP
5
5
1598.051 
 
65.23068
16898
Justyna Kalisoras
Maciej Kędzierski
LB
LU
1
7
1596.261 
 
66.19722
19723
Michał Korwek
Adam Rogowski
MA
MA
2.5
2.5
1562.671 
 
67.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
WP
WP
5
5
1553.571 
 
68.19899
20033
Milena Klimiuk
Dominik Magryś
MP
PK
4
4
1523.161 
 
69.18677
20054
Andrzej Kita
Łukasz Taczalski
KP
LU
2.5
1
1439.301 
 
70.01968
02074
Sławomir Drewalski
Bogusław Mazierski
LB
LB
5
4
1424.621 
 
71.08128
04535
Zenon Betański
Dariusz Bogucki
PM
PM
5
18
1882.541 
 
72.05918
06112
Tomasz Derba
Roman Szlachetka
ZP
ZP
11
12
1817.891 
 
73.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
1795.081 
 
74.20706
20133
Jakub Michalski
Franciszek Stężała
MP
ZP
3
2
1792.921 
 
75.09387
02185
Cezary Jarmuł
Damian Wroński
ZP
ZP
7
12
1791.151 
 
76.12108
17030
Aleksandra Jarosz
Anna Zaręba
PM
SW
7
5
1768.481 
 
77.02219
12316
Beata Bojarska
Andrzej Proniewicz
WP
WP
5
4
1717.701 
 
78.17254
13491
Krzysztof Jordan
Marek Kudła
WP
WP
4
19
1710.521 
 
79.05242
04848
Ewa Knapik
Maria Tomczewska
WP
PM
5
7
1706.751 
 
80.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
3
4
1701.261 
 
81.10472
21337
Samuel Bałdysz
Anna Napierajczyk
DS
DS
7
1.5
1685.341 
 
82.07152
01916
Jacek Mazurkiewicz
Dariusz Zbieg
OP
OP
5
5
1683.361 
 
83.12780
12779
Alina Arndt-Kufel
Jacek Kufel
WP
WP
2.5
5
1662.411 
 
84.06627
21979
Krzysztof Hołowacz
Michał Hołowacz
MA
MA
7
2
1661.561 
 
85.05192
21060
Jarosław Lubczyński
Katarzyna Stachowiak
WP
WP
5
3
1650.821 
 
86.08970
19663
Bogusław Pawszak
Ewa Wawrowska
MA
MA
12
2.5
1613.111 
 
87.22752
18952
Piotr Michałkiewicz
Jerzy Węglarz
WP
WP
1.5
2
1598.661 
 
88.15259
16585
Dominika Ocylok
Adam Pigulski
WP
DS
5
5
1589.671 
 
89.16729
05438
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
WP
WP
5
5
1584.971 
 
90.21478
21501
Katarzyna Rzepka
Kazimierz Woliński
WP
WP
2
2
1581.341 
 
91.21850
21704
Wojciech Duda
Jakub Jaworski
MA
MA
2
2
1578.891 
 
92.21821
19938
Antoni Danek
Miłosz Polak
WP
MA
1.5
2.5
1565.751 
 
93.10479
01608
Krzysztof Obłój
Marek Rużyło
DS
DS
5
5
1564.051 
 
94.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
4
1563.541 
 
95.04921
02382
Cezary Bura
Sławomir Polak
WP
LB
9
7
1557.921 
 
96.21752
21743
Wiktoria Glura-Karasiewicz
Anna Gorwa
WP
WP
1
1
1545.741 
 
97.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
1534.541 
 
98.17836
12629
Leszek Jędrzejczak
Tomasz Magryś
MA
PK
3
4
1533.571 
 
99.23717
18502
Waldemar Majtas
Małgorzata Węglewska
WP
LB
0
3
1511.981 
 
100.23633
16718
Adam Królak
Jolanta Materniak
WP
WP
1
2.5
1504.791 
 
101.08097
04719
Włodzimierz Kocoń
Artur Toeplitz
PM
PM
5
7
1495.791 
 
102.04883
05525
Witold Beger
Maciej Wybranowski
WP
WP
4
5
1478.841 
 
103.22099
19178
Witold Dobroszek
Mirosław Rumak
LD
LD
1.5
2
1474.741 
 
104.21731
01381
Marek Brosch
Piotr Klubiński
DS
DS
3
11
1471.001 
 
105.08638
18220
Andrzej Dymek
Janusz Zabacki
WP
WP
5
2.5
1465.101 
 
106.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
3
1447.971 
 
107.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
3
1443.371 
 
108.06556
22169
Sylwester Cieślak
Romuald Kąkiel
MA
PD
12
2.5
1441.261 
 
109.18951
09115
Stefan Gronowski
Arkadiusz Pohl
WP
WP
2.5
2.5
1431.661 
 
110.11401
11400
Robert Komar
Piotr Stanikowski
LB
WP
4
4
1428.251 
 
111.15511
19474
Kacper Kopka
Agnieszka Tokarczyk
MA
MA
9
2.5
1425.101 
 
112.01045
15044
Jacek Sroczyński
Piotr Surdyk
DS
WP
3
5
1393.521 
 
113.12093
10352
Jarosław Marczewski
Krzysztof Staśkiewicz
WP
WP
4
4
1391.691 
 
114.21739
21754
Michał Grabowski
Kinga Maćkowiak
WP
WP
1.5
1
1386.981 
 
115.22189
22288
Jan Ludwig
Edward Niewolny
WP
KP
1
1
1366.871 
 
116.23209
21220
Marcel Prokopowicz
Jadwiga Stężała
MP
ZP
1.5
2
1365.541 
 
117.07701
23472
Leszek Patuła
Konrad Siemianowski
WP
WP
3
0.5
1358.721 
 
118.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
4
5
1358.361 
 
119.20046
23475
Witold Lachowski
Ciprian Pitis
WP
WP
1.5
0
1249.641 
 
120.22313
22190
Marzena Bartel
Agnieszka Burkowska
WP
WP
1.5
0
1222.751 
 
121.15656
15655
Piotr Czarnecki
Małgorzata Zielonacka
WP
WP
3
4
1210.071 
 
122.21234
20079
Monika Borowska
Anna Różańska
MA
LB
1.5
2
1122.181 
 
123.23091
23090
Magdalena Łabędzka
Jan Masarz
WP
WP
0
0
923.461 
 
124.08117
14753
Grażyna Brewiak
Jarosław Piasecki
PM
PM
19
12
345.641 
 
125.22270
23456
Kinga Lesińska
Remigiusz Szymański
WP
WP
0.5
0
318.101 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 4668 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2024/poznan/bc/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-06-15 g.19:57:20 (2.3224/260) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.