Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3746/17599 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

OTP* Turniej Otwarcia Sezonu
Turniej Otwarcia GPPZ 2016
Szczecin
sobota, 6 lutego 2016r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.06115
06148
Radosław Szopiński
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
7
7
62.667035III
III
2.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
4
3
61.516432III
III
3.02000
02174
Janusz Hliwa
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
7
12
60.555930 
 
4.02103
09326
Zdzisław Pleskot
Krzysztof Stypuła
ZP
ZP
11
9
59.405427 
 
5.05900
06067
Lechosław Błaziński
Julian Pisarek
ZP
ZP
12
13
57.604925 
 
6.05939
06139
Stanisław Grzyb
Wojciech Witkowski
ZP
ZP
5
3
57.594523 
 
7.12269
05348
Tomasz Jakóbczak
Włodzimierz Reszelski
ZP
ZP
3
11
57.374020 
 
8.05890
08990
Marek Banach
Ryszard Sałata
ZP
ZP
5
3
56.863518 
 
9.05084
02131
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Smejda
WP
ZP
19
7
56.583015 
 
10.09393
09387
Damian Ćwirko
Cezary Jarmuł
ZP
ZP
5
5
55.742513 
 
11.06042
06079
Zbigniew Nowak
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
5
55.372010 
 
12.14834
06080
Roman Marczewski
Jerzy Sadowski
ZP
ZP
5
12
55.27158 
 
13.14175
14835
Andrzej Jabłoński
Andrzej Pożerski
ZP
ZP
4
4
55.16147 
 
14.06086
10403
Ryszard Sawicki
Andrzej Wielowieyski
WP
ZP
5
2
54.82137 
 
15.05944
17100
Adam Hintertan
Andrzej Waszyński
ZP
ZP
12
2.5
54.72126 
 
16.06093
06152
Marian Siwy
Maciej Zembrzuski
ZP
ZP
11
7
54.52116 
 
17.11104
06088
Sławomir Niajko
Zbigniew Sękowski
ZP
ZP
12
3
53.91105 
 
18.08814
06023
Czesław Dalecki
Andrzej Matysek
ZP
ZP
3
3
53.73105 
 
19.10235
08348
Radosław Sielczak
Piotr Wilczok
ZP
ZP
2.5
3
53.4995 
 
20.05973
09394
Ryszard Kłosiński
Marek Siech
ZP
ZP
7
4
53.4684 
 
21.08825
06074
Cezary Kawiak
Mieczysław Rogowski
ZP
ZP
4
5
52.7174 
 
22.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
5
4
52.4263 
 
23.15633
02163
Bogusław Drozd
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
2.5
5
51.2753 
 
24.08328
06014
Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
ZP
ZP
5
3
50.8153 
 
25.06125
14368
Ryszard Urbański
Andrzej Żmuda
ZP
ZP
5
3
50.6542 
 
26.05957
16470
Edward Kaczmarek
Agata Pyclik-Chojenka
ZP
ZP
9
1
50.6332 
 
27.08817
13601
Kazimierz Duszyński
Mirosław Wojcieszek
ZP
ZP
4
2.5
50.5521 
 
28.11296
06085
Artur Pomarański
Zbigniew Sawicki
ZP
ZP
3
11
50.5411 
 
29.14940
06151
Roman Gazduła
Hanna Zembrzuska
ZP
ZP
2
9
50.29   
 
30.08334
08847
Czesław Osmólski
Marek Tuziemski
ZP
ZP
7
2.5
50.26   
 
31.05918
08350
Tomasz Derba
Władysław Tomasiak
ZP
ZP
11
13
50.16   
 
32.08343
08819
Andrzej Gil
Marek Goraj
ZP
ZP
4
3
49.96   
 
33.13068
05931
Ryszard Bielawski
Rudolf Głuszek
ZP
ZP
2.5
3
49.71   
 
34.15055
06157
Jerzy Dziemidowicz
Marek Żakowicz
ZP
ZP
2.5
12
49.65   
 
35.10104
05988
Ryszard Gaca
Stanisław Kulesza
ZP
ZP
4
11
49.27   
 
36.03135
03134
Andrzej Filas
Halina Jabłońska-Filas
ZP
ZP
2.5
2.5
48.61   
 
37.14372
14371
Eugeniusz Karczyński
Leszek Piechocki
ZP
ZP
2
2
48.43   
 
38.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
4
48.38   
 
39.01958
05951
Andrzej Czernow
Tadeusz Janiak
ZP
ZP
3
3
47.68   
 
40.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
7
5
46.66   
 
41.15105
08838
Waldemar Folbrycht
Dżemil Półtorzycki
ZP
ZP
1.5
3
46.60   
 
42.05996
13767
Zbigniew Lasocki
Robert Zaciura
ZP
ZP
12
2
46.52   
 
43.14374
14375
Czesław Socha
Bogusław Zieliński
ZP
ZP
4
5
46.49   
 
44.02262
02040
Zbigniew Halat
Skarbimir Kozar
LB
LB
12
5
46.34   
 
45. 
15212
Stanisław Kludacz
Marian Wojtachnio
NZ
ZP
0
0.5
45.91   
 
46.15816
16179
Włodzimierz Abkowicz
Rafał Kowalczyk
ZP
ZP
1.5
1.5
45.28   
 
47.13249
15074
Krzysztof Małolepszy
Danuta Skowronek
ZP
ZP
3
2
45.13   
 
48.05912
 
Stefan Cichy
Marzena Wojciechowska
ZP
NZ
4
0
44.79   
 
49.06117
14687
Franciszek Świderski
Sławomir Zwierzyński
ZP
ZP
9
1
43.18   
 
50.11371
14565
Maciej Chrobot
Daniel Fira
ZP
ZP
3
3
41.77   
 
51.08833
09427
Zdzisław Michalski
Mariusz Wierzchowski
ZP
ZP
3
2
39.89   
 
52.15733
11490
Maria Domagałło
Mieczysław Manik
PM
ZP
1
2.5
39.74   
 
53.10730
16139
Ryszard Pawłowski
Dorota Sosinowicz
ZP
ZP
5
1.5
39.73   
 
54.06027
16823
Zbigniew Michałek
Jan Włoszek
ZP
ZP
3
1
36.44   
 
55. 
13999
Agata Kowalczyk
Barbara Smulska
NZ
ZP
0
0
34.75   
 
56.17496
 
Adam Dąbrowski
Zofia Suchorska
ZP
NZ
0
0
30.20   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1252 punkty PKL, w tym 640 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.zzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-06-20 g.14:43:47 (0.3207/122) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.