Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C3260/18198 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par (6)
51. OTP Łuczniczka - pod patronatem Prezydenta Miasta Bydgoszczy
niedziela, 15 maja 2016r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.02820
02846
Józef Tokarz
Ryszard Woliński
MP
MP
7
12
60.84219I
I
2.05282
07591
Jerzy Nowak
Aleksander Nowakowski
WP
DS
12
11
60.42211II
II
3.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
DS
DS
24
19
59.99203II
II
4.03724
03529
Leszek Hejne
Jacek Szczerbowski
MA
OP
5
7
59.38195III
III
5.02673
06845
Marek Jaworski
Tomasz Paluchowski
MP
DS
12
13
59.26189III
III
6.04108
05176
Przemysław Janiszewski
Michał Kwiecień
WM
DS
21
24
58.67182III
III
7.15595
02827
Maciej Dąbrowski
Marek Urbański
MA
LB
5
11
58.50176 
 
8.09357
14728
Arkadiusz Majcher
Kamil Nowak
MA
LB
7
7
58.27169 
 
9.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
12
12
57.98163 
 
10.10054
04842
Andrzej Jaszczak
Leszek Sztyrak
ZP
WM
15
19
57.95156 
 
11.05118
05508
Cezary Kmiecik
Robert Włodkowski
WP
WP
4
5
57.65150 
 
12.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LB
LB
15
24
57.16143 
 
13.09549
01318
Maciej Bielawski
Stanisław Gołębiowski
DS
DS
9
24
56.65137 
 
14.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
12
12
56.50130 
 
15.06648
05423
Piotr Jurek
Jeremi Stępiński
MA
MA
18
19
56.47124 
 
16.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
5
7
56.37117 
 
17.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
7
19
56.34111 
 
18.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WP
WP
24
21
56.31104 
 
19.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
11
4
56.0798 
 
20.05340
03933
Janusz Przybysz
Eugeniusz Seichter
KP
KP
9
11
56.0191 
 
21.11550
12123
Piotr Marcinowski
Mateusz Stępiński
DS
MA
5
7
55.9185 
 
22.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
4
3
55.8578 
 
23.07283
05307
Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
SL
SL
12
13
55.1372 
 
24.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
SL
LU
18
21
55.0965 
 
25.17134
06801
Marek Dalecki
Maciej Modrzejewski
MA
MA
7
11
54.9359 
 
26.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
WM
2.5
19
54.1752 
 
27.07053
07020
Krzysztof Gołaś
Jan Zabrocki
MA
MA
5
7
54.1346 
 
28.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
DS
MA
11
13
53.8443 
 
29.08117
04022
Grażyna Brewiak
Adam Wujków
PM
KP
19
15
53.6642 
 
30.03644
03939
Adam Błachnio
Aleksander Skop
KP
KP
13
12
53.6641 
 
31.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
13
13
53.6140 
 
32.03266
03562
Stefan Kowalczyk
Jerzy Ujma
SL
OP
18
12
53.5339 
 
33.01347
06795
Piotr Ilczuk
Ewa Miszewska
WP
WP
18
19
53.3238 
 
34.05675
05701
Mariusz Kraśnicki
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
7
13
52.9337 
 
35.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
7
11
52.8036 
 
36.11198
06066
Krzysztof Lipowski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
2.5
7
52.7434 
 
37.14710
16128
Yauheni Hardzei
Pavel Peradziryi
PD
PD
2.5
2.5
52.4733 
 
38.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
7
7
52.3832 
 
39.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
15
15
52.3631 
 
40.07796
07811
Marek Jeleniewski
Marcin Krupowicz
WM
SL
17
21
52.3630 
 
41.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
5
18
52.2329 
 
42.05670
05797
Andrzej Kozikowski
Karol Ruszkiewicz
LD
SL
13
5
52.1828 
 
43.03884
13570
Wiesław Paczkowski
Piotr Proporowicz
KP
KP
5
4
52.1827 
 
44.03780
03821
Rafał Konieczny
Maciej Łaniewski
KP
KP
11
5
52.1126 
 
45.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
7
5
52.0524 
 
46.04670
04748
Mariusz Pater
Andrzej Wyborski
PM
PM
11
5
51.8723 
 
47.03184
03185
Artur Guła
Zbigniew Guła
SL
SL
15
13
51.8522 
 
48.08370
03763
Bartłomiej Kamelski
Leszek Kawski
KP
KP
7
7
51.7021 
 
49.14655
04034
Arkadiusz Stanisławski
Tadeusz Żurek
KP
KP
2.5
3
51.7020 
 
50.05084
05856
Tadeusz Kaczanowski
Piotr Walczak
WP
WP
19
21
51.5919 
 
51.06346
06355
Adam Pawłowski
Lech Warwocki
LD
LD
13
7
51.5218 
 
52.13709
06954
Grzegorz Głasek
Adam Suwik
SW
SW
5
18
51.4817 
 
53.04797
02382
Ryszard Konopka
Sławomir Polak
PM
WP
12
5
51.3216 
 
54.04242
04463
Andrzej Fronczak
Jan Stańczak
WM
WM
18
9
51.0814 
 
55.04601
12983
Witold Kaliński
Janusz Kobylarski
PM
PM
12
4
51.0513 
 
56.15802
13028
Adam Suchodolski
Piotr Suchodolski
PM
PM
2.5
4
51.0212 
 
57.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
3
5
50.9211 
 
58.05900
06148
Lechosław Błaziński
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
12
7
50.9210 
 
59.03647
03785
Cezary Bołądź
Roman Kowalkowski
KP
KP
9
5
50.859 
 
60.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
5
50.838 
 
61.03815
03920
Michał Lewiński
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
50.757 
 
62.02671
12272
Ryszard Jaśkiewicz
Anna Makarewicz
MP
DS
9
3
50.736 
 
63.06526
07830
Waldemar Burakowski
Jerzy Pawelec
MA
MA
15
4
50.524 
 
64.03960
12018
Radosław Szczepański
Andrzej Wilemski
LB
KP
18
5
50.463 
 
65.04793
07901
Krzysztof Kluf
Rafał Łuczak
MA
MA
12
3
50.402 
 
66.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
2.5
2.5
50.391 
 
67.09764
03999
Bogusz Nalazek
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
7
5
50.34  
 
68.04531
07431
Marek Barylewski
Marek Witek
WP
LB
18
21
50.31  
 
69.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
4
5
50.31  
 
70.12777
05866
Piotr Piotrowski
Eugeniusz Wiliński
LD
LD
4
5
50.26  
 
71.14885
07642
Marcin Dobrowolski
Witold Stachnik
MA
MP
4
7
50.20  
 
72.08094
12010
Zdzisław Jędrzejczak
Dariusz Zieliński
PM
PM
4
4
50.18  
 
73.01826
05202
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
WP
WP
9
12
50.11  
 
74.09355
03936
Mariusz Grabowski
Dariusz Sielski
KP
KP
7
5
49.89  
 
75.04772
04798
Bogusław Dyk
Mirosław Kopowski
PM
PM
12
12
49.63  
 
76.03454
03546
Jacek Radomski
Krzysztof Śliwoń
OP
SL
9
13
49.63  
 
77.03712
03761
Mirosław Graczkowski
Waldemar Kamiński
KP
KP
5
7
49.47  
 
78.04696
08119
Antoni Sękowski
Waldemar Warzała
PM
PM
18
11
49.43  
 
79.05059
05403
Stanisław Janik
Piotr Solecki
LB
WP
12
7
49.28  
 
80.08052
08133
Bohdan Pliszka
Jerzy Zieliński
KP
KP
7
5
49.16  
 
81.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
3
5
49.06  
 
82.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
2
5
49.02  
 
83.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
48.68  
 
84.03714
03867
Andrzej Grela
Jan Nawrocki
KP
KP
9
9
48.55  
 
85.04198
09550
Adolf Bocheński
Jakub Wojcieszek
WM
MA
12
15
48.48  
 
86.14883
09259
Andrzej Buczkowski
Kazimierz Ligęza
KP
KP
3
5
48.30  
 
87.06382
08308
Maciej Dobrzyński
Kamil Walczyk
MA
SW
5
4
48.22  
 
88.04920
05017
Marek Bukowski
Józef Grewling
WP
WP
5
7
47.89  
 
89.03822
04360
Lech Łaniewski
Mirosław Makatrewicz
KP
WM
13
13
47.51  
 
90.12278
 
Michał Dolny
Bogumił Drews
KP
-
2
0
47.44  
 
91.17083
06904
Paweł Płocki
Lech Sadoś
MA
MA
2
12
47.11  
 
92.12783
10012
Robert Mrukowski
Waldemar Zieliński
KP
KP
5
4
46.98  
 
93.11296
06112
Artur Pomarański
Roman Szlachetka
ZP
ZP
3
12
46.88  
 
94.09008
09009
Alicja Kupczyk
Tomasz Kupczyk
KP
KP
5
5
46.78  
 
95.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
1.5
12
46.76  
 
96.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
4
46.43  
 
97.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
2.5
1.5
46.40  
 
98.09643
09146
Tomasz Sielicki
Piotr Tuczyński
MA
MA
4
15
46.36  
 
99. 
13339
Andrzej Koziński
Jan Siwczyński
-
KP
0
1
46.29  
 
100.05595
05674
Zenon Darmaszek
Alfred Kram
LD
LD
4
5
46.26  
 
101.12046
03969
Przemysław Kacprzak
Mirosław Szparaga
KP
KP
3
5
46.20  
 
102.05135
05527
Włodzimierz Kozicki
Janusz Wygowski
WP
WP
5
9
46.20  
 
103.03750
04015
Julian Jurski
Tomasz Woźniak
KP
KP
11
5
45.93  
 
104.14845
04434
Robert Krawczyk
Wojciech Romaszko
PM
PM
4
3
45.77  
 
105.05242
05170
Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
WP
WP
5
12
45.69  
 
106.12639
12002
Jacek Rosenthal
Jerzy Rosenthal
KP
KP
3
3
45.56  
 
107.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
45.35  
 
108.14565
 
Daniel Fira
Vasyl Walczew
ZP
-
3
6
45.16  
 
109.06103
10401
Wacław Stupnicki
Marek Szabałowski
ZP
ZP
4
2.5
44.97  
 
110.13017
17819
Tomasz Bogucki
Zbigniew Witt
KP
KP
1.5
0
44.91  
 
111.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
3
3
44.72  
 
112.09006
15655
Adam Peszke
Małgorzata Zielonacka
WP
WP
4
1.5
44.63  
 
113.05890
08990
Marek Banach
Ryszard Sałata
ZP
ZP
5
3
44.56  
 
114.08328
06033
Piotr Kiełczewski
Włodzimierz Mysłek
ZP
ZP
5
5
44.40  
 
115.17230
17228
Krzysztof Bonowicz
Mirosław Derwojed
KP
KP
1
1
43.73  
 
116. 
12042
Henryk Kolesinski
Jerzy Tomasik
GER
KP
5
5
43.70  
 
117.17294
03650
Marek Bałabuch
Tomasz Borucki
KP
KP
0.5
5
43.68  
 
118.16803
16655
Dariusz Kosiorek
Tadeusz Szczepański
LD
LD
0.5
1.5
43.50  
 
119.05615
06705
Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
43.40  
 
120.07190
04707
Paweł Chindelewicz
Mirosław Szaliński
PM
PM
12
12
43.11  
 
121.14370
14369
Marek Figurski
Józef Klimowski
ZP
ZP
3
3
42.80  
 
122.16676
10225
Mariusz Wróblewicz
Marian Zarembski
KP
KP
1.5
3
42.45  
 
123.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
5
7
42.42  
 
124.15263
06950
Andrzej Rzechuła
Piotr Strzelczyk
MA
MA
2
5
42.42  
 
125.03635
12003
Dariusz Bartoś
Jarosław Żurawski
KP
KP
2.5
4
40.75  
 
126.10222
03864
Włodzimierz Heymann
Bogdan Najmrodzki
KP
KP
3
9
40.15  
 
127.15399
17610
Leszek Gozdek
Tytus Żurawski
KP
KP
1.5
1
39.00  
 
128.13592
18164
Jerzy Jankowiak
Elżbieta Więch
WP
KP
2
0
38.37  
 
129.12445
04701
Tomasz Brzęcki
Jan Staniszewski
PM
PM
5
5
36.05  
 
130.08383
17815
Dariusz Góralski
Karolina Tarabańska
KP
KP
3
0
35.05  
 
131.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
5
2
28.66  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 8782 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2016/_gpp/06bydgoszcz/W-gppp.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-04-22 g.01:19:31 (0.4429/274) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.