Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C3340/18488 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

59. Kongres "Sława"
Turniej Kongresowy K-2
sobota, 2 lipca 2016r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.13438
13412
Rafał Marks
Zuzanna Moszczyńska
MA
WP
7
3
64.546834III
III
2.03185
03546
Zbigniew Guła
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
63.886633III
III
3.05226
01661
Andrzej Mazurek
Włodzimierz Starkowski
WP
WP
11
24
63.606332 
 
4.01369
01674
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
DS
DS
7
11
63.576030 
 
5.09952
03561
Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
5
12
60.225829 
 
6.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
59.785528 
 
7.09835
05314
Tomasz Kłys
Marcin Pędziński
SL
WP
4
15
58.705327 
 
8.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
11
58.615126 
 
9.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
4
58.294824 
 
10.06551
09357
Jacek Ciechomski
Arkadiusz Majcher
SW
MA
19
7
58.174623 
 
11.07779
15976
Jan Betley
Stanisław Mączka
MA
MA
9
3
58.074422 
 
12.02671
06973
Ryszard Jaśkiewicz
Piotr Tuszyński
MP
LB
9
24
57.754121 
 
13.14369
06066
Józef Klimowski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
3
7
57.263920 
 
14.08166
01726
Renata Dancewicz
Tomasz Winciorek
MA
WP
5
18
57.213719 
 
15.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
WP
LB
18
18
56.593518 
 
16.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
4
4
56.363216 
 
17.01905
01910
Andrzej Wojnarowski
Roman Zabłocki
OP
OP
7
5
56.333015 
 
18.16145
07501
Andrzej Proczkowski
Jan Styczyński
PK
SL
1.5
5
56.012814 
 
19.05084
05111
Tadeusz Kaczanowski
Wit Klapper
WP
SL
19
21
55.682513 
 
20.04762
04788
Konrad Araszkiewicz
Ireneusz Jarosz
WP
WP
19
18
55.462312 
 
21.01803
01824
Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
OP
OP
5
3
54.962111 
 
22.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
WP
WP
24
19
54.86189 
 
23.12320
16699
Zofia Bałdysz
Arkadiusz Poziemski
WP
DS
3
2
54.78168 
 
24.12624
12620
Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
PM
PM
3
3
54.58147 
 
25.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
WP
4
3
54.38147 
 
26.15595
01865
Maciej Dąbrowski
Andrzej Pawlak
MA
OP
5
13
54.34137 
 
27.01223
01627
Cathy Bałdysz
Waldemar Siuda
MA
DS
17
12
54.29137 
 
28.05615
05665
Jarosław Gąsiorowski
Zbigniew Kotliński
MA
LD
13
4
54.24126 
 
29.03068
03103
Michał Bojanowski
Robert Cimr
SL
SL
7
5
54.23126 
 
30.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
12
18
54.15126 
 
31.01297
01347
Mirosław Fechner
Piotr Ilczuk
DS
WP
7
18
54.12116 
 
32.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
54.03116 
 
33.08978
17625
Jacek Leśniczak
Honorata Sobolewska
LB
LB
15
1.5
54.02105 
 
34.02683
02727
Krzysztof Kleinrok
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
13
53.97105 
 
35.06648
05423
Piotr Jurek
Jeremi Stępiński
MA
MA
18
19
53.69105 
 
36.10971
17284
Dariusz Kiewlicz
Jacek Śliwiński
LB
LB
2.5
1.5
53.5395 
 
37.02121
05856
Ryszard Sakowicz
Piotr Walczak
LB
WP
15
21
53.5195 
 
38.05670
05691
Andrzej Kozikowski
Grzegorz Lewaciak
LD
WP
13
18
53.4884 
 
39.01250
10938
Andrzej Bondarewicz
Wojciech Rozwadowski
DS
DS
13
5
53.1084 
 
40.13074
12999
Maciej Grabiec
Adam Krysa
MP
MP
5
9
53.0884 
 
41.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
5
7
52.7374 
 
42.09568
01713
Mariusz Ilnicki
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
5
5
52.6774 
 
43.03562
12899
Jerzy Ujma
Michał Wróbel
OP
MA
12
4
52.4363 
 
44.05059
02158
Stanisław Janik
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
52.4163 
 
45.07291
11466
Krzysztof Buras
Tadeusz Laszczak
KP
MA
24
7
52.0963 
 
46.06507
06707
Wojciech Biegajło
Maciej Kowalski
MA
MA
13
11
51.7753 
 
47.02650
03434
Krzysztof Góra
Grzegorz Plewniak
OP
OP
7
5
51.7353 
 
48.14234
11319
Jakub Zawada
Przemysław Zawada
PK
WM
5
15
51.6442 
 
49.07809
05808
Piotr Kołuda
Adam Skalski
LU
LU
15
9
51.5542 
 
50.03211
03499
Andrzej Jarecki
Andrzej Sładki
SL
SL
5
9
51.5442 
 
51.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
LB
LB
11
9
51.5032 
 
52.14167
10533
Dariusz Lisiecki
Ryszard Pałasz
WP
DS
3
7
51.4232 
 
53.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
5
7
51.3921 
 
54.08253
11842
Witold Grochulski
Piotr Matuszewski
LU
LU
5
3
51.3421 
 
55.09956
06599
Kazimierz Adamski
Waldemar Gałek
LD
LD
2.5
4
51.2821 
 
56.12176
06528
Aneta Buze
Włodzimierz Buze
ZP
MA
4
18
51.2111 
 
57.06526
07190
Waldemar Burakowski
Paweł Chindelewicz
MA
PM
15
12
51.1811 
 
58.03421
03538
Jacek Piątek
Zbigniew Szuster
SL
SL
5
3
51.16   
 
59.05635
14845
Bogusław Jakóbczyk
Robert Krawczyk
LD
PM
5
4
51.06   
 
60.09549
01318
Maciej Bielawski
Stanisław Gołębiowski
DS
DS
9
24
51.05   
 
61.04242
03861
Andrzej Fronczak
Leszek Moszczyński
WM
KP
18
7
51.02   
 
62.13570
03999
Piotr Proporowicz
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
4
5
50.85   
 
63.03206
15120
Maciej Janeczko
Agnieszka Pietrzyk
OP
OP
7
4
50.82   
 
64.15126
12382
Adam Adamski
Zygmunt Adamski
DS
DS
0
2
50.76   
 
65.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
5
7
50.56   
 
66.07130
10584
Eugeniusz Konik
Wiesław Puton
OP
DS
4
5
50.10   
 
67.12266
07543
Marek Drukier
Przemysław Teleszyński
WP
LD
4
13
50.08   
 
68.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
13
13
49.87   
 
69.01234
01632
Kazimierz Bednarek
Aleksander Skorupa
DS
DS
9
5
49.73   
 
70.06689
11428
Andrzej Kondeja
Paweł Zubiel
MA
LD
13
7
49.64   
 
71.14533
03525
Maciej Mendrek
Aleksy Swoboda
SL
OP
1.5
7
49.54   
 
72.12272
05830
Anna Makarewicz
Robert Stoliński
DS
LD
3
15
49.10   
 
73.12873
15632
Michał Drankiewicz
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
2
2
49.00   
 
74.01231
01822
Longin Bartnik
Andrzej Jurkiewicz
OP
OP
7
4
48.84   
 
75.02673
10563
Marek Jaworski
Paweł Klapper
MP
WP
12
3
48.68   
 
76.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
48.32   
 
77.15292
14000
Maja Mrozek
Łukasz Pląder
MP
MP
2
3
48.31   
 
78.01361
01693
Tomasz Jaworski
Maciej Terpiłowski
DS
DS
9
5
47.91   
 
79.02316
02401
Leszek Latocki
Zdzisław Rzucidło
LB
LB
5
5
47.77   
 
80.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
47.69   
 
81.04360
08519
Mirosław Makatrewicz
Jacek Młyńczyk
WM
MP
13
13
47.18   
 
82.03256
03543
Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
SL
SL
5
3
46.33   
 
83.07140
09002
Jerzy Ignyś
Henryk Radek
LB
LB
5
5
46.17   
 
84.02055
07917
Andrzej Libera
Jerzy Sosiński
LB
LB
4
5
46.12   
 
85.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
5
12
46.11   
 
86.03787
03920
Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
45.57   
 
87.03029
03063
Stanisław Adamczyk
Tadeusz Biskup
SL
SL
7
5
45.41   
 
88. 
15615
Gerard Langenmayr
Waldemar Pietrasiewicz
GER
LB
6
2
45.20   
 
89.10721
15803
Sławomir Czech
Monika Suchodolska
MA
PM
5
2.5
45.05   
 
90.02261
02042
Krzysztof Hajkowski
Aleksander Kozłowski
LB
LB
9
3
44.47   
 
91.02966
02977
Stanisław Pająk
Mirosław Rafalski
SW
SW
13
18
44.45   
 
92.01224
10472
Marek Bałdysz
Sammy Bałdysz
DS
DS
13
4
43.45   
 
93.03387
06355
Tadeusz Nędzi
Lech Warwocki
SL
LD
7
7
43.35   
 
94.01523
01768
Jan Niebudek
Jerzy Zatorski
DS
DS
2.5
3
43.02   
 
95.13882
04740
Agnieszka Sławenta
Piotr Wiankowski
PM
MA
4
15
42.89   
 
96.02040
02372
Skarbimir Kozar
Wiesław Pastuszko
LB
LB
5
7
42.84   
 
97.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
2
5
42.31   
 
98.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
MP
12
5
42.21   
 
99.03724
03529
Leszek Hejne
Jacek Szczerbowski
MA
OP
5
7
42.15   
 
100.03454
17610
Jacek Radomski
Tytus Żurawski
OP
KP
9
1
41.75   
 
101.16526
16377
Kinga Kiraga
Karolina Kupczyk
MA
MA
2
2
41.53   
 
102.16729
05438
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
WP
WP
3
5
41.08   
 
103.02907
11089
Waldemar Haponiuk
Marek Michalczyk
SW
LU
5
2.5
40.64   
 
104.08299
10020
Tadeusz Gawroński
Jerzy Słomski
MA
MA
4
2.5
40.64   
 
105.07052
17361
Edmund Czubak
Marta Makarewicz
MA
MA
11
2
39.42   
 
106.01474
10503
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
DS
DS
5
3
39.21   
 
107.03064
03184
Michał Błach
Artur Guła
SL
SL
4
15
38.35   
 
108.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
0.5
0.5
37.71   
 
109.02262
03472
Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
LB
SL
12
9
37.49   
 
110.15388
15389
Marcin Witkowski
Mateusz Witkowski
DS
DS
0
0
36.93   
 
111.02224
02227
Mirosław Bubiłek
Ryszard Chmiel
LB
LB
13
9
35.60   
 
112.15802
09903
Adam Suchodolski
Michał Witkowski
PM
OP
2.5
4
34.96   
 
113. 
11551
Jacek Bednarczyk
Grzegorz Jarząbek
-
DS
0
5
32.24   
 
114.14728
02806
Kamil Nowak
Wojciech Strzemecki
LB
WM
7
19
25.68   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2418 punktów PKL, w tym 1234 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2016

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-18 g.19:02:07 (1.7737/238) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.