Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3340/18508 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

59. Kongres "Sława"
Turniej Kongresowy K-10
sobota, 9 lipca 2016r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.01019
07431
Andrzej Byzdra
Marek Witek
PK
LB
5
21
63.838241III
III
2.13438
13412
Rafał Marks
Zuzanna Moszczyńska
MA
WP
7
3
62.457739III
III
3.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
WP
LB
18
18
61.457337 
 
4.06526
06689
Waldemar Burakowski
Andrzej Kondeja
MA
MA
15
13
60.506935 
 
5.12176
06528
Aneta Buze
Włodzimierz Buze
ZP
MA
4
18
60.286533 
 
6.09568
01713
Mariusz Ilnicki
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
5
5
60.116030 
 
7.13001
06598
Anna Gałązka
Karol Gałązka
MA
MA
3
9
58.875628 
 
8.09575
11519
Krzysztof Komenda
Bożena Rakuzy
DS
DS
4
2
58.565226 
 
9.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
MP
12
5
57.614824 
 
10.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
WM
PK
19
5
57.524422 
 
11.14728
08158
Kamil Nowak
Piotr Zatorski
LB
DS
7
19
57.474020 
 
12.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
5
12
56.623618 
 
13.04921
05030
Cezary Bura
Bogdan Grzelak
WP
WP
9
5
55.113216 
 
14.02966
02977
Stanisław Pająk
Mirosław Rafalski
SW
SW
13
18
55.102814 
 
15.14167
10260
Dariusz Lisiecki
Piotr Śmieliński
WP
WP
3
3
55.062412 
 
16.08769
05353
Sławomir Piechocki
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
LB
WP
7
11
54.522010 
 
17.14458
01502
Paweł Górzyński
Mirosław Miłaszewski
DS
DS
2
19
54.47179 
 
18.01347
01361
Piotr Ilczuk
Tomasz Jaworski
WP
DS
18
9
54.38168 
 
19.12266
07543
Marek Drukier
Przemysław Teleszyński
WP
LD
4
13
54.31158 
 
20.11444
09555
Grzegorz Adamski
Przemysław Klęsk
ZP
ZP
4
4
54.23158 
 
21.01373
01727
Andrzej Kaźmierczak
Artur Winkler
DS
DS
12
9
54.08147 
 
22.02223
02434
Piotr Brzeziński
Jerzy Trembowski
LB
LB
12
11
53.72137 
 
23.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LB
LB
17
24
53.66137 
 
24.06488
07190
Wiesław Andruk
Paweł Chindelewicz
MA
PM
9
12
53.64126 
 
25.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
12
15
53.64126 
 
26.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
11
53.61116 
 
27.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
7
5
53.45105 
 
28.05189
05378
Wiesław Lisowski
Jerzy Sieracki
WP
WP
7
12
53.0295 
 
29.01945
02395
Mirosław Bublewicz
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
11
12
52.7484 
 
30.11092
05307
Tytus Bisping
Zbigniew Papierniak
MP
SL
5
13
52.6784 
 
31.10043
10570
Łukasz Kalbarczyk
Wojciech Kaźmierczak
MA
LD
5
12
52.6674 
 
32.17169
17167
Paweł Hulanicki
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
1.5
2
52.1363 
 
33.02025
02143
Roman Klejny
Mieczysław Stefański
LB
LB
11
7
51.8063 
 
34.01224
10472
Marek Bałdysz
Sammy Bałdysz
DS
DS
13
4
51.7653 
 
35.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
2
2
51.6542 
 
36.12197
10085
Michał Klukowski
Justyna Żmuda
DS
MA
24
13
51.5342 
 
37.02262
03472
Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
LB
SL
12
9
51.1732 
 
38. 
 
Romuald Arnolt
Gerard Langenmayr
-
GER
0
6
50.8921 
 
39.05856
05859
Piotr Walczak
Artur Wasiak
WP
WP
21
12
50.6221 
 
40.12376
01772
Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
DS
DS
2.5
5
50.4711 
 
41.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
3
3
50.43   
 
42.01474
10503
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
DS
DS
5
3
50.39   
 
43.02213
02346
Tadeusz Birecki
Mirosław Miłaszewicz
LB
LB
5
5
50.23   
 
44.01508
12871
Jarosław Molenda
Rafał Molenda
DS
DS
9
2.5
49.82   
 
45.06580
16645
Piotr Dybicz
Piotr Jasiński
MA
MA
11
2.5
49.76   
 
46.12320
15595
Zofia Bałdysz
Maciej Dąbrowski
WP
MA
3
5
49.42   
 
47. 
17636
Danuta Kaczmarek
Zbigniew Sieszycki
GER
MA
6
0.5
49.38   
 
48.12999
12154
Adam Krysa
Mateusz Sobczak
MP
DS
9
7
49.12   
 
49.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
WP
4
4
49.03   
 
50.10576
02310
Ryszard Beleć
Zdzisław Kulesza
LB
LB
3
9
48.89   
 
51.09549
01318
Maciej Bielawski
Stanisław Gołębiowski
DS
DS
9
24
48.16   
 
52.07052
01726
Edmund Czubak
Tomasz Winciorek
MA
WP
11
18
48.12   
 
53.16526
16377
Kinga Kiraga
Karolina Kupczyk
MA
MA
2
2
47.83   
 
54.05064
05320
Andrzej Janowicz
Franciszek Pieprzyk
WP
WP
5
5
47.71   
 
55.03206
13174
Maciej Janeczko
Ryszard Zwolak
OP
OP
7
3
47.66   
 
56.06551
09357
Jacek Ciechomski
Arkadiusz Majcher
SW
MA
19
7
47.15   
 
57.01217
11666
Krystyna Augustyniak
Zbigniew Stachniuk
DS
MA
3
1.5
46.87   
 
58.02398
02399
Sławomir Rutecki
Jerzy Ryndak
LB
LB
7
5
46.58   
 
59.08144
08194
Ireneusz Siemieniako
Leszek Urbańczyk
DS
DS
4
4
46.12   
 
60.15340
03561
Aleksander Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
2.5
12
45.84   
 
61.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
3
3
45.45   
 
62.15615
15616
Waldemar Pietrasiewicz
Ralf Wollenberg
LB
LB
2
1
44.48   
 
63.02219
05282
Beata Bojarska
Jerzy Nowak
WP
WP
5
12
44.46   
 
64.02228
02417
Olgierd Chmielewski
Jan Stoklasek
LB
LB
2.5
4
44.04   
 
65.17161
18149
Krzysztof Cichy
Karolina Melkonyan
MA
MA
1
0
43.80   
 
66.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
4
4
43.44   
 
67.11550
11319
Piotr Marcinowski
Przemysław Zawada
DS
WM
7
15
43.05   
 
68.15292
14000
Maja Mrozek
Łukasz Pląder
MP
MP
2
3
42.24   
 
69.05635
14845
Bogusław Jakóbczyk
Robert Krawczyk
LD
PM
5
4
42.01   
 
70.16544
11358
Hanna Ciuńczyk
Aleksander Krych
MA
MA
1.5
7
41.79   
 
71.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
40.78   
 
72.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
7
12
40.77   
 
73.16145
07501
Andrzej Proczkowski
Jan Styczyński
PK
SL
1.5
5
40.53   
 
74. 
 
Jadwiga Pętlak
Andrzej Wojciuszkiewicz
-
-
0
0
40.19   
 
75.14514
01571
Halina Pietrzykowska
Tadeusz Pogwizd
DS
DS
2
5
38.96   
 
76.09835
12272
Tomasz Kłys
Anna Makarewicz
SL
DS
4
3
38.89   
 
77.18014
18015
Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
0
0
38.73   
 
78.13074
16875
Maciej Grabiec
Edward Sucharda
MP
MA
5
2.5
38.12   
 
79.02057
 
Radosław Liskowiak
Eugeniusz Pogodziński
LB
-
5
0
38.04   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2038 punktów PKL, w tym 1034 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2016

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-17 g.16:01:54 (0.3268/168) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.