Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3474/18764 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** 5. Mistrzostwa Polski Teamów (BAM), GPT (9)
MP Teamów BAM
sobota, 13 sierpnia 2016r., godz. 16:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04762
04108
06658
04662
02806
11319
Konrad Araszkiewicz
Przemysław Janiszewski
Jacek Kalita
Michał Nowosadzki
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
WP
WM
KP
KP
WM
WM
19
21
24
24
21
17
100.00300I
I
I
I
I
I
2.18197
01138
13037
01206
Andrzej Knap
Marek Pietraszek
Artur Wasik
Jacek Znamirowski
PK
PK
PK
PK
6
18
11
15
98.00240I
I
I
I
3.07283
05307
03423
07603
Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
Marek Pieczka
Tomasz Pilch
SL
SL
SL
SL
12
13
11
19
96.00190II
II
II
II
4.02460
02495
02934
02976
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
Krzysztof Kujawa
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
LU
LU
12
9
19
12
94.00150II
II
II
II
5.07811
02121
06973
09755
09550
Marcin Krupowicz
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
Łukasz Witkowski
Jakub Wojcieszek
SL
LB
LB
SW
MA
21
17
24
12
15
93.20120 
 
 
 
 
6.13661
09418
05176
11769
Adam Harasimowicz
Piotr Kuc-Dzierżawski
Michał Kwiecień
Tomasz Stryszawski
MA
MP
DS
MP
3
5
24
7
89.20100 
 
 
 
7.08203
09822
05056
06341
06815
04740
Wojciech Gaweł
Zdzisław Ingielewicz
Rafał Jagniewski
Grzegorz Narkiewicz
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
MA
KP
MA
MA
17
5
21
24
17
15
84.0090 
 
 
 
 
 
8.13074
02723
02794
02846
Maciej Grabiec
Bogusław Lesiecki
Ryszard Skotarski
Ryszard Woliński
MP
MP
MP
MP
5
12
12
12
84.0080 
 
 
 
9.02894
02666
07729
01171
02830
07722
Krzysztof Czul
Andrzej Hycnar
Wojciech Paszko
Stefan Skowron
Renata Wajdowicz
Janusz Wesołowski
PK
PK
PK
PK
PK
PK
18
12
7
12
12
13
83.0062 
 
 
 
 
 
10.07710
16259
02933
07431
Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
Marek Witek
MP
MP
SW
LB
12
3
18
21
78.4046 
 
 
 
11.05624
05691
06346
11428
Jacek Grzelczak
Grzegorz Lewaciak
Adam Pawłowski
Paweł Zubiel
LD
WP
LD
LD
11
18
13
7
57.2030 
 
 
 
12.07782
06620
06621
10793
Piotr Butryn
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
Natalia Sakowska
LU
LU
LU
LU
13
15
13
15
56.0016 
 
 
 
13.04531
06551
02966
01726
Marek Barylewski
Jacek Ciechomski
Stanisław Pająk
Tomasz Winciorek
WP
SW
SW
WP
18
19
13
18
54.0013 
 
 
 
14.04535
01347
01840
01865
Dariusz Bogucki
Piotr Ilczuk
Leszek Majdański
Andrzej Pawlak
PM
WP
WP
OP
13
18
15
13
53.0010 
 
 
 
15.01019
02904
03003
08930
Andrzej Byzdra
Janusz Gawęcki
Hubert Urban
Maja Żabierek
PK
SW
SW
SW
5
18
7
4
53.008 
 
 
 
16.02013
05111
05718
01502
Andrzej Jeleniewski
Wit Klapper
Jerzy Michałek
Mirosław Miłaszewski
WP
SL
SL
DS
18
21
21
19
53.005 
 
 
 
17.08520
01128
14234
01208
Tomasz Bajorek
Roman Opaliński
Jakub Zawada
Adam Żarnowski
PK
PK
PK
PK
9
18
5
11
53.002 
 
 
 
18.02891
02921
02990
03020
Bartosz Ceglarski
Tadeusz Kowalczewski
Adam Strzelecki
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
SW
SW
7
12
7
9
52.00  
 
 
 
19.01027
01044
01158
01170
Stanisław Cisek
Bogusław Ferenc
Jan Rusin
Mieczysław Sipowicz
PK
PK
PK
PK
5
11
5
5
48.00  
 
 
 
20.15595
17134
06706
06795
Maciej Dąbrowski
Marek Dalecki
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
MA
MA
WP
WP
5
7
24
19
56.00  
 
 
 
21.14420
06540
09643
09146
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
Tomasz Sielicki
Piotr Tuczyński
MA
MA
MA
MA
2.5
21
5
15
55.00  
 
 
 
22.05675
12999
02507
12154
Mariusz Kraśnicki
Adam Krysa
Grzegorz Kułak
Mateusz Sobczak
LD
MP
LU
DS
7
9
13
7
53.60  
 
 
 
23.01020
01024
01068
01180
Lesław Chmiel
Władysław Chodziński
Janusz Jarząbek
Bogusław Surowiec
PK
PK
PK
PK
5
7
5
5
53.60  
 
 
 
24.17029
01291
01617
01713
Joanna Dziekańska
Krzysztof Dziekański
Przemysław Saliński
Stanisław Wawszczyk
MA
DS
DS
DS
1.5
12
7
5
53.60  
 
 
 
25.14704
13933
 
 
Igor Godun
Oleg Gradovski
A Kovalenko
I Radjukevich
PD
PD
NZ
-
3
4
0
0
53.20  
 
 
 
26.02673
12272
07642
16140
02827
Marek Jaworski
Anna Makarewicz
Witold Stachnik
Andrzej Szepczyński
Marek Urbański
MP
DS
MP
MA
LB
12
3
7
3
12
50.60  
 
 
 
 
27.07405
11471
02804
07725
Piotr Radzikowski
Maciej Rodzaj
Piotr Stopa
Grzegorz Superson
MP
MP
MP
MP
7
7
13
11
50.20  
 
 
 
28.01067
01071
01183
01910
Leszek Jarosz
Jan Kadula
Tadeusz Szemraj
Roman Zabłocki
PK
PK
PK
OP
4
12
5
5
49.40  
 
 
 
29.01051
01130
01162
01205
Hieronim Furman
Jerzy Paja
Stanisław Sadło
Ryszard Zdon
PK
PK
PK
PK
9
7
5
5
48.00  
 
 
 
30.01006
06612
01090
06978
Zdzisław Baryła
Jerzy Góralczyk
Bogusław Kruczek
Tomasz Ukraiński
PK
PK
PK
PK
4
5
11
12
47.20  
 
 
 
31.14845
08516
01166
13882
Robert Krawczyk
Zbigniew Niezgoda
Jan Sączawa
Agnieszka Wiankowska
PM
PK
PK
PM
4
3
4
4
41.20  
 
 
 
32.01007
07712
07704
01093
Zygmunt Bącal
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
Maciej Krzywka
PK
PK
PK
PK
7
5
4
4
40.80  
 
 
 
33. 
 
01053
10984
Witold Brusztunov
Jerzy Czechowicz
Leszek Garbacik
Zbigniew Kwoka
-
-
PK
PK
0
0
5
5
37.20  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 6872 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.yoursite.com/turpage.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-11-28 g.12:06:10 (0.2724/150) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.