Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3482/19233 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** 21. Memoriał Irka Nowaka
Turniej par na maksy
niedziela, 27 listopada 2016r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.17361
07431
Marta Makarewicz
Marek Witek
MA
PK
2
21
62.81126II
II
2.05282
05352
Jerzy Nowak
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
12
5
61.92120III
III
3.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
9
24
61.48113III
III
4.04842
11319
Leszek Sztyrak
Przemysław Zawada
WM
LB
19
17
61.07108 
 
5.04922
04665
Piotr Busse
Kazimierz Omernik
SL
PM
18
19
61.01102 
 
6.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
60.9197 
 
7.09562
02179
Łukasz Gaweł
Kacper Wilczak
DS
DS
7
5
60.7891 
 
8.02093
02198
Stanisław Owczarski
Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka
LB
LB
12
9
58.5586 
 
9.09138
06909
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
WP
MA
15
19
57.6981 
 
10.01781
05856
Andrzej Aleksandrzak
Piotr Walczak
WP
WP
13
21
57.6275 
 
11.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
SL
SL
15
21
57.2970 
 
12.05070
03401
Piotr Jassem
Jarosław Ostrowski
WP
WP
9
13
57.2764 
 
13.04920
05017
Marek Bukowski
Józef Grewling
WP
WP
5
7
56.8959 
 
14.06526
06629
Waldemar Burakowski
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
15
17
56.7454 
 
15.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
7
9
56.6248 
 
16.08979
05069
Krzysztof Jassem
Paweł Jassem
KP
ZP
24
17
56.5143 
 
17.02000
02174
Janusz Hliwa
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
7
12
55.7738 
 
18.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
WP
LB
18
18
55.3132 
 
19.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
5
55.2127 
 
20.04887
05374
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
WP
WP
13
15
55.1325 
 
21.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
4
55.0824 
 
22.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
24
24
54.9023 
 
23.01347
05084
Piotr Ilczuk
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
18
19
54.8922 
 
24.05213
11809
Paweł Małecki
Krzysztof Mielnik
WP
PM
11
7
54.6021 
 
25.15614
15615
Bernd Gahntz
Waldemar Pietrasiewicz
LB
LB
0.5
2
53.7820 
 
26.05064
05243
Andrzej Janowicz
Tomasz Mieloch
WP
WP
5
4
53.7019 
 
27.05400
05534
Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
13
53.6218 
 
28.06795
01726
Ewa Miszewska
Tomasz Winciorek
WP
WP
19
18
53.3518 
 
29.11401
11400
Robert Komar
Piotr Stanikowski
WP
WP
2
2.5
53.2417 
 
30.05264
05314
Jerzy Mścisz
Marcin Pędziński
WP
WP
13
15
53.1916 
 
31.05351
05430
Jerzy Rodziewicz
Janusz Suszczyński
WP
WP
4
4
53.1415 
 
32.07080
09096
Tomasz Freitag
Piotr Kobyłka
WP
WP
5
4
52.8914 
 
33.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
4
52.4613 
 
34.10533
02827
Ryszard Pałasz
Marek Urbański
DS
LB
7
12
51.8412 
 
35.15358
05446
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
WP
WP
2.5
19
51.7911 
 
36.02219
04848
Beata Bojarska
Maria Tomczewska
WP
PM
5
7
51.3910 
 
37.02601
04545
Rudolf Borusiewicz
Roman Budzik
MA
PM
4
13
51.239 
 
38.11423
05863
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
LD
LD
4
5
50.848 
 
39.04943
05527
Sławomir Czapliński
Janusz Wygowski
WP
WP
5
9
50.747 
 
40.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
50.616 
 
41.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
11
12
50.336 
 
42.08769
05353
Sławomir Piechocki
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
LB
WP
7
11
50.245 
 
43.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
50.064 
 
44.05212
05491
Mirosław Małecki
Marek Wichtowski
WP
WP
9
5
49.723 
 
45.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
4
49.652 
 
46.05189
05315
Wiesław Lisowski
Maciej Piasecki
WP
WP
7
5
49.261 
 
47.05135
11293
Włodzimierz Kozicki
Radzisław Oczkowicz
WP
WP
5
4
49.18  
 
48.07695
05170
Czesław Kościelak
Włodzimierz Kwiatkowski
WP
WP
4
12
49.16  
 
49.11296
06085
Artur Pomarański
Zbigniew Sawicki
ZP
ZP
4
11
49.09  
 
50.17508
15931
Maciej Masłowski
Kajetan Wroński
WP
WP
1.5
2
48.69  
 
51.09099
08980
Tomasz Lipiński
Zbyszko Paluczek
WP
WP
4
4
48.63  
 
52.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
2
12
48.57  
 
53.09122
07656
Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
WP
WP
3
3
48.23  
 
54.04948
04797
Grzegorz Dembiński
Ryszard Konopka
WP
PM
7
12
48.21  
 
55.02025
02057
Roman Klejny
Radosław Liskowiak
LB
LB
11
5
48.21  
 
56.13899
14789
Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
WP
WP
3
2.5
47.87  
 
57.11424
12872
Henryk Duszyński
Stefan Samól
WP
WP
4
3
47.75  
 
58.02365
02387
Jan Obuchowicz
Stanisław Pryputniewicz
LB
LB
9
5
47.74  
 
59.05192
05246
Jarosław Lubczyński
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
5
4
47.61  
 
60.05350
05356
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
WP
WP
5
5
47.31  
 
61.05242
12362
Ewa Knapik
Justyna Stachowiak-Kluz
WP
WP
5
5
47.06  
 
62.12777
05866
Piotr Piotrowski
Eugeniusz Wiliński
LD
LD
4
5
46.98  
 
63.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
46.76  
 
64.17336
17113
Jan Cieśliński
Patryk Morawski
WP
WP
1
1.5
46.60  
 
65.04871
05489
Jerzy Bajka
Jacek Wędrychowicz
WP
WP
5
12
46.55  
 
66.05279
16729
Jadwiga Nowak
Barbara Podgórska
WP
WP
11
4
46.33  
 
67.08328
06014
Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
ZP
ZP
5
3
46.15  
 
68.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
3
2
45.25  
 
69.05595
05674
Zenon Darmaszek
Alfred Kram
LD
LD
4
5
44.95  
 
70.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2
1
44.73  
 
71.04878
12996
Włodzimierz Bąk
Zdzisław Wawrzyniak
WP
WP
5
3
44.59  
 
72.15630
05100
Marian Kanikowski
Michał Kanikowski
WP
WP
3
5
44.46  
 
73.05045
05357
Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
WP
WP
9
9
44.39  
 
74.05286
04829
Ryszard Nowicki
Marek Pietrzak
WP
PM
4
4
44.33  
 
75.05174
05226
Andrzej Latanowicz
Andrzej Mazurek
WP
WP
7
11
44.25  
 
76.12320
09142
Zofia Bałdysz
Tadeusz Miesiąc
DS
WP
4
3
44.05  
 
77.14724
14510
Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
WP
WP
2
2
44.02  
 
78.05436
05490
Mieczysław Szczechowiak
Grzegorz Wichtowski
WP
WP
4
5
43.98  
 
79.02311
09995
Edward Kulus
Karol Mońko
LB
WP
9
4
43.62  
 
80.10424
05144
Bogumiła Jakubowska
Krzysztof Krause
WP
WP
2.5
5
43.61  
 
81.05021
05726
Tadeusz Grobys
Andrzej Mystek
WP
WP
3
4
43.26  
 
82.05229
05525
Adam Meller
Maciej Wybranowski
WP
WP
5
4
43.10  
 
83.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
WP
WP
5
2.5
42.75  
 
84.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
9
5
42.43  
 
85.09006
05438
Adam Peszke
Witold Szczepaniak
WP
WP
4
5
42.18  
 
86.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
1
1
42.01  
 
87.09082
07752
Eugeniusz Dota
Leszek Zembrowski
WP
WP
2
4
41.27  
 
88.05222
09118
Stefan Masternak
Włodzimierz Robak
WP
WP
5
2.5
40.92  
 
89.05059
05228
Stanisław Janik
Jacek Melcer
LB
WP
13
5
40.71  
 
90.15044
05466
Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
WP
WP
2.5
4
39.90  
 
91.10778
14098
Joanna Kazmucha
Karolina Skubich
WP
WP
3
2
39.61  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3566 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.brydz.poznan.pl/w/ROZNE_MIZI/2016/IN-MEM-161127/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-27 g.01:23:40 (0.3157/194) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.