Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4129/20625 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** Kongresowy Turniej Teamów Grand Prix Warszawy, GPPT 2017 (8)
Grand Prix Warszawy - GPTT
sobota, 26 sierpnia 2017r., godz. 16:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1. 
 
 
 
Ben Hayes
Janis Jlzins
Maija Romanovska
Karlis Rubins
-
-
LAT
-
6
6
0
6
217.88299 
 
 
 
2.06580
16645
17167
12123
11903
Piotr Dybicz
Piotr Jasiński
Tomasz Kiełbasa
Mateusz Stępiński
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
MA
MA
MA
11
3
3
7
7
138.16261II
II
II
II
II
3.04547
06542
06543
07794
Andrzej Bunikowski
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
Marta Janeczek
PM
LU
LU
PM
18
18
18
9
116.24230II
II
II
II
4.02460
02912
02495
08308
Marek Atalski
Jacek Janowski
Andrzej Kokoryka
Kamil Walczyk
LU
MP
LU
SW
13
18
9
5
111.53199 
 
 
 
5.08203
09822
05056
06341
06815
04740
Wojciech Gaweł
Zdzisław Ingielewicz
Rafał Jagniewski
Grzegorz Narkiewicz
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
MA
MA
MA
MA
19
7
21
24
17
19
110.16102 
 
 
 
 
 
6.15922
06714
10209
06812
06830
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Piotr Krajewski
Igor Łosiewicz
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
MA
MA
MA
5
11
7
13
15
106.6883 
 
 
 
 
7.04762
09138
04111
06909
Konrad Araszkiewicz
Danuta Kazmucha
Krzysztof Kotorowicz
Anna Sarniak
WP
WP
ZP
MA
21
15
21
19
106.0664 
 
 
 
8.02644
02642
02698
02809
Grzegorz Gawron
Przemysław Gałek
Jakub Kowal
Rafał Synowiec
MP
MP
MP
MP
12
7
12
9
104.2345 
 
 
 
9.04198
01347
02121
05856
07431
09550
Adolf Bocheński
Piotr Ilczuk
Ryszard Sakowicz
Piotr Walczak
Marek Witek
Jakub Wojcieszek
WM
WP
LB
WP
PK
SW
12
18
17
21
21
17
102.7135 
 
 
 
 
 
10.08294
17134
15595
10095
04842
06973
Mariusz Bartkowski
Marek Dalecki
Maciej Dąbrowski
Paweł Miechowicz
Leszek Sztyrak
Piotr Tuszyński
SW
MA
MA
LB
WM
LB
17
9
7
15
19
24
100.6832 
 
 
 
 
 
11.10450
11600
13071
07854
Jacek Dmowski
Jarosław Stach
Artur Sulich
Witalis Talar
MA
MA
MA
MA
13
7
5
13
100.3229 
 
 
 
12.04535
05574
04588
04699
Dariusz Bogucki
Przemysław Błaszczyk
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
PM
LD
PM
PM
13
15
18
19
99.8125 
 
 
 
13.02468
10721
01152
07939
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
Grzegorz Rewer
Elżbieta Waniurska
LU
LU
LU
LU
4
7
9
7
97.0422 
 
 
 
14.06551
13709
07849
01726
09755
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
Łukasz Witkowski
SW
SW
MA
WP
SW
19
7
21
18
13
94.8819 
 
 
 
 
15.12012
06744
06872
07555
17363
Jacek Koter
Jacek Kwiatkowski
Kazimierz Puczyński
Stanisław Stachlewski
Janusz Tomaszczuk
MA
MA
MA
MA
MA
4
4
13
9
2
94.7815 
 
 
 
 
16.08283
02933
02966
02977
Andrzej Iwański
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
Mirosław Rafalski
SW
SW
SW
SW
13
18
13
18
93.8712 
 
 
 
17.13661
02703
11769
07940
Adam Harasimowicz
Marcin Krawczyk
Tomasz Stryszawski
Piotr Waniurski
MP
MP
MP
MP
4
12
7
11
93.579 
 
 
 
18.01019
02894
02904
07722
Andrzej Byzdra
Krzysztof Czul
Janusz Gawęcki
Janusz Wesołowski
PK
PK
SW
PK
5
18
18
13
92.875 
 
 
 
19.06620
06621
07796
02501
06954
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
Marek Jeleniewski
Mariusz Kowalski
Adam Suwik
LU
LU
SW
LU
SW
15
13
18
13
18
91.042 
 
 
 
 
20.06540
14728
02806
06963
11319
Bartosz Chmurski
Kamil Nowak
Wojciech Strzemecki
Marek Szymanowski
Przemysław Zawada
MA
MA
LB
WP
LB
21
11
21
24
17
89.48  
 
 
 
 
21.05670
07809
05876
11428
Andrzej Kozikowski
Piotr Kołuda
Piotr Wulkiewicz
Paweł Zubiel
LD
LU
LD
LD
13
15
5
7
87.96  
 
 
 
22.07052
10217
16716
16146
Edmund Czubak
Urszula Kędzierska
Lena Ostrowska
Frank Svindahl
MA
MA
MA
MA
11
5
2.5
7
87.06  
 
 
 
23.11932
16859
06845
07033
Marek Borewicz
Ireneusz Grynczewski
Tomasz Paluchowski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
MA
MA
9
3
13
13
86.06  
 
 
 
24.12266
10105
12263
06689
Marek Drukier
Robert Głowacki
Anna Jaguszewska
Andrzej Kondeja
WP
MA
MA
MA
4
13
4
13
85.38  
 
 
 
25.14885
08549
06795
08434
07869
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
Sławomir Zawiślak
MA
MA
WP
MA
SL
5
5
19
12
21
84.03  
 
 
 
 
26.06522
06746
06800
06895
Henryk Brodawski
Zdzisław Laszczak
Sylwester Młynarczuk
Artur Rutkowski
MA
MA
MA
MA
13
13
18
19
81.32  
 
 
 
27.09491
06765
06915
02157
Rafał Niedzielski
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
Paweł Szymonik
MA
MA
MA
MA
7
11
11
7
81.04  
 
 
 
28.17384
06661
06758
08970
Joanna Derewońko
Waldemar Kałużyński
Tadeusz Luzak
Bogusław Pawszak
MA
MA
MA
MA
2.5
9
12
12
79.86  
 
 
 
29.06724
15200
15199
07859
Paweł Kubacki
Małgorzata Purta
Marcin Purta
Maciej Urbaniak
MA
MA
MA
MA
5
2
2
3
78.59  
 
 
 
30.04793
06813
06940
13591
Krzysztof Kluf
Krzysztof Najda
Sylwester Sommer
Konrad Stenzel
MA
MA
MA
MA
12
5
5
4
76.54  
 
 
 
31.06526
07190
06556
06703
06797
Waldemar Burakowski
Paweł Chindelewicz
Sylwester Cieślak
Sławomir Kowalczyk
Andrzej Miszewski
MA
PM
MA
MA
MA
15
12
12
9
18
72.60  
 
 
 
 
32.07812
07815
12272
06877
Zygmunt Kuczyński
Lena Leszczyńska
Anna Makarewicz
Waldemar Radziak
MA
MA
DS
MA
11
7
4
12
70.14  
 
 
 
33.02928
07642
03003
08930
Marek Kozdrach
Witold Stachnik
Hubert Urban
Maja Żabierek
OP
MP
SW
SW
4
7
7
4
69.94  
 
 
 
34.06507
02673
12362
16140
Wojciech Biegajło
Marek Jaworski
Justyna Stachowiak-Kluz
Andrzej Szepczyński
MA
MP
WP
MA
13
12
7
3
69.83  
 
 
 
35.06664
06705
12196
06306
Jan Kandybowicz
Zdzisław Kowalewski
Zbigniew Skibicki
Kazimierz Wielechowski
MA
MA
MA
MA
13
13
5
12
68.57  
 
 
 
36.10444
06629
10563
05111
07725
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
Paweł Klapper
Wit Klapper
Grzegorz Superson
MA
MA
SL
SL
MP
9
17
4
21
11
58.36  
 
 
 
 
37.01054
17361
01483
01705
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
MP
MA
DS
DS
12
2.5
7
7
49.51  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 6670 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://warsbrydz.pl/gpw/gpw2017/gp2017.php?main=2

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-09-19 g.16:29:57 (0.3755/173) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.