Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4153/21561 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (5)
Grand Prix Polski Par Wąbrzeźno
niedziela, 18 lutego 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
7
7
63.13212I
I
2.14619
13438
Maksymilian Chodacki
Rafał Marks
SL
MA
7
9
62.26205II
II
3.02977
08308
Mirosław Rafalski
Kamil Walczyk
SW
SW
18
7
60.87198II
II
4.04405
03939
Krzysztof Pikus
Aleksander Skop
KP
KP
19
12
59.99191III
III
5.06580
17167
Piotr Dybicz
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
11
4
59.85185III
III
6.08213
04034
Rafał Borgula
Tadeusz Żurek
KP
KP
2
4
59.38180III
III
7.11653
11652
Igor Kravchenko
Alexander Nekhoroshev
PD
PD
5
5
59.02174 
 
8.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
WP
WP
18
17
58.15168 
 
9.02666
07725
Andrzej Hycnar
Grzegorz Superson
PK
MP
13
11
58.15163 
 
10.04198
04212
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
WM
WM
12
19
57.64157 
 
11.03724
04360
Leszek Hejne
Mirosław Makatrewicz
KP
WM
7
13
57.45151 
 
12.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
9
9
57.40146 
 
13.04682
08119
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
57.26140 
 
14.04699
04735
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
19
15
57.19134 
 
15.04535
05624
Dariusz Bogucki
Jacek Grzelczak
PM
LD
13
13
57.17129 
 
16.02519
11296
Bartosz Matras
Artur Pomarański
LU
ZP
7
5
57.02123 
 
17.10533
01617
Ryszard Pałasz
Przemysław Saliński
DS
DS
9
9
56.98117 
 
18.03647
03785
Cezary Bołądź
Roman Kowalkowski
KP
KP
9
5
56.96112 
 
19.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
11
11
56.78106 
 
20.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
56.41100 
 
21.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
LB
LB
5
9
56.1395 
 
22.10056
06352
Piotr Nowicki
Leszek Szeląg
LD
LD
5
5
56.1289 
 
23.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
WM
WM
7
5
55.9184 
 
24.06689
12196
Andrzej Kondeja
Zbigniew Skibicki
MA
MA
13
5
55.8878 
 
25.09607
10561
Henryk Przybysławski
Tadeusz Więckiewicz
MA
WM
5
5
55.6872 
 
26.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
55.6267 
 
27.14728
11319
Kamil Nowak
Przemysław Zawada
MA
MA
11
17
55.4161 
 
28.07190
04602
Paweł Chindelewicz
Aleksander Kasprzak
PM
PM
12
18
55.3155 
 
29.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
13
12
54.8850 
 
30.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
54.8244 
 
31.09355
10922
Mariusz Grabowski
Piotr Jerka
KP
KP
9
2.5
54.7442 
 
32.04783
09768
Michał Górski
Sebastian Piepióra
PM
PM
9
9
54.7241 
 
33.04242
04665
Andrzej Fronczak
Kazimierz Omernik
WM
PM
18
19
54.6340 
 
34.09357
01726
Arkadiusz Majcher
Tomasz Winciorek
PK
SW
9
18
54.4539 
 
35.03978
04022
Jarosław Śmieszek
Adam Wujków
KP
KP
15
17
54.0438 
 
36.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
3
4
53.9837 
 
37.03763
15477
Leszek Kawski
Krzysztof Żak
KP
MP
9
5
53.9636 
 
38.15352
05517
Michał Maszenda
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
3
5
53.9635 
 
39.04906
05548
Jan Borychowski
Janusz Zwierzyński
WP
WP
12
11
53.9334 
 
40.06526
05363
Waldemar Burakowski
Jerzy Russyan
MA
WP
15
21
53.6333 
 
41.05670
14028
Andrzej Kozikowski
Zdzisław Radwański
LD
LD
13
7
53.5032 
 
42.02933
02806
Piotr Kucharski
Wojciech Strzemecki
SW
MA
18
21
53.3331 
 
43.09138
06909
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
WM
WM
15
19
53.2231 
 
44.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
53.1530 
 
45.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
LU
19
2.5
52.8629 
 
46.03847
18890
Jarosław Michałowski
Vasil Valchev
KP
ZP
18
0.5
52.4828 
 
47.13074
16875
Maciej Grabiec
Edward Sucharda
MP
MA
7
4
52.3927 
 
48.02673
10534
Marek Jaworski
Waldemar Sroczyński
MP
LB
12
9
52.2126 
 
49.05111
05264
Wit Klapper
Jerzy Mścisz
SL
WP
21
13
52.1525 
 
50.03960
12018
Radosław Szczepański
Andrzej Wilemski
PK
KP
18
5
52.1124 
 
51.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
5
52.0223 
 
52.13920
08271
Wojciech Adamkiewicz
Adam Karczmarz
WM
WM
4
5
52.0122 
 
53.06813
06940
Krzysztof Najda
Sylwester Sommer
MA
MA
5
5
51.9521 
 
54.10450
06845
Jacek Dmowski
Tomasz Paluchowski
OP
MA
13
13
51.9120 
 
55.05574
05701
Przemysław Błaszczyk
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
15
13
51.8519 
 
56.13411
03546
Michał Kaleta
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
3
13
51.8318 
 
57.08370
04011
Bartłomiej Kamelski
Michał Włoszek
KP
KP
7
7
51.7417 
 
58.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
MA
MA
7
19
51.7016 
 
59.03843
09764
Józef Matuszewski
Bogusz Nalazek
KP
KP
4
7
51.6415 
 
60.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
7
51.6014 
 
61.02121
02827
Ryszard Sakowicz
Marek Urbański
LB
LB
17
13
51.5513 
 
62.06225
06249
Wojciech Palmowski
Przemysław Ślesicki
MA
MA
9
7
51.4712 
 
63.03954
10903
Maciej Sukniak
Ryszard Sukniak
KP
KP
3
2.5
51.3711 
 
64.05226
05446
Andrzej Mazurek
Marek Szukała
WP
WP
11
19
51.3710 
 
65.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
7
7
51.309 
 
66.04240
04399
Dariusz Filipek
Tomasz Patalan
WM
WM
5
4
51.268 
 
67.17083
06950
Paweł Płocki
Piotr Strzelczyk
MA
MA
2.5
5
51.177 
 
68.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
51.106 
 
69.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
5
11
50.995 
 
70.08301
08297
Adam Cybulski
Leszek Pęcherzewski
LD
LD
7
7
50.944 
 
71.01345
01739
Maciej Hutyra
Rafał Wolański
DS
DS
5
7
50.833 
 
72.06090
06080
Robert Cylwik
Jerzy Sadowski
ZP
ZP
5
12
50.822 
 
73.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
50.721 
 
74.14714
05678
Krzysztof Han
Adam Krysiak
LD
LD
2.5
4
50.72  
 
75.17230
17157
Krzysztof Bonowicz
Marek Wyżlic
KP
KP
1.5
1.5
50.51  
 
76.04250
04588
Bogusław Gierulski
Sławomir Henclik
WP
PM
21
18
49.93  
 
77.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
49.81  
 
78.09835
05282
Tomasz Kłys
Jerzy Nowak
WP
WP
5
12
49.68  
 
79.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
5
5
49.55  
 
80.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
3
4
49.48  
 
81.13707
04755
Mirosław Małypan
Danuta Żabicka
PM
PM
4
7
49.41  
 
82.03635
09259
Dariusz Bartoś
Kazimierz Ligęza
KP
KP
3
5
49.28  
 
83.06327
11600
Paweł Górmiński
Jarosław Stach
MA
OP
5
7
49.04  
 
84.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
48.81  
 
85.10023
15032
Leszek Łuniewski
Rafał Maszenda
LD
MA
12
3
48.76  
 
86.04279
04463
Jan Janiak
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
48.74  
 
87.04078
16317
Jan Gardocki
Marian Krasowski
PD
PD
7
7
48.67  
 
88.03714
03820
Andrzej Grela
Jarosław Łakomy
KP
KP
9
7
48.63  
 
89.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
PM
ZP
19
19
48.55  
 
90.01826
05856
Janusz Kościelny
Piotr Walczak
DS
WP
9
21
48.52  
 
91.03644
07849
Adam Błachnio
Bogdan Szulejewski
KP
SW
13
21
48.29  
 
92.14369
08348
Józef Klimowski
Piotr Wilczok
ZP
ZP
4
3
48.19  
 
93.02013
06112
Andrzej Jeleniewski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
18
12
47.98  
 
94.17228
10469
Mirosław Derwojed
Grzegorz Gralik
KP
KP
1.5
3
47.89  
 
95.08117
04547
Grażyna Brewiak
Andrzej Bunikowski
WP
PM
19
18
47.82  
 
96.03744
08379
Andrzej Jarmużek
Zdzisław Zachwieja
KP
KP
4
3
47.66  
 
97.04601
04621
Witold Kaliński
Marek Kryniewski
PM
PM
12
5
47.50  
 
98.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
4
47.48  
 
99.03650
03999
Tomasz Borucki
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
5
5
47.47  
 
100.11198
10324
Krzysztof Lipowski
Filip Piotrowski
ZP
ZP
3
2.5
47.47  
 
101.11591
06904
Tadeusz Bożek
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
47.44  
 
102. 
18240
Ryszard Dzedzej
Zbigniew Klamczyński
NZ
KP
0
2
47.06  
 
103.16470
06923
Agata Pyclik-Chojenka
Jacek Sikora
ZP
PM
1.5
5
46.99  
 
104.12783
03884
Robert Mrukowski
Wiesław Paczkowski
KP
KP
5
5
46.96  
 
105.03822
03821
Lech Łaniewski
Maciej Łaniewski
KP
KP
13
7
46.92  
 
106.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
1.5
11
46.88  
 
107.12445
04670
Tomasz Brzęcki
Mariusz Pater
PM
PM
5
11
46.75  
 
108.11423
05863
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
LD
LD
4
5
46.27  
 
109.13571
18334
Józef Kurnik
Wit Monarski
KP
KP
3
1.5
46.18  
 
110.04143
16829
Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
PD
PD
5
4
46.03  
 
111.11573
18181
Piotr Kazub
Paweł Serwatowski
LD
LD
4
0
45.96  
 
112.07812
06877
Zygmunt Kuczyński
Waldemar Radziak
MA
MA
11
12
45.95  
 
113.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
3
3
45.95  
 
114.03818
03904
Piotr Litwin
Grzegorz Prusak
KP
KP
5
5
45.18  
 
115.06822
07860
Anna Nosalska
Adam Walczyński
PM
PM
7
7
44.91  
 
116.15803
15802
Monika Suchodolska
Adam Suchodolski
PM
PM
3
3
44.39  
 
117.14845
04411
Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
PM
PM
5
5
44.38  
 
118.08328
02115
Piotr Kiełczewski
Czesław Rekret
ZP
LB
5
4
44.11  
 
119.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
44.05  
 
120.04700
04701
Mieczysław Smugała
Jan Staniszewski
PM
PM
3
5
43.89  
 
121.08950
17361
Iwona Czajka
Marta Makarewicz
MA
MA
7
3
43.81  
 
122.04350
09162
Jarosław Łosiak
Jacek Trętowski
WM
WM
9
4
43.44  
 
123.16536
12205
Anna Borowska
Marek Niemir
KP
KP
1
1.5
43.18  
 
124.06634
06823
Stefan Jakubowski
Tomasz Nowacki
MA
MA
3
4
43.12  
 
125.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
42.98  
 
126.12320
05242
Sophia Bałdysz
Ewa Knapik
DS
WP
5
5
42.51  
 
127.10864
03927
Józef Adamski
Zbigniew Rychlik
KP
KP
4
4
42.15  
 
128. 
 
Eugeniusz Koralikowski
Jan Kowalczyk
NZ
NZ
0
0
41.86  
 
129.14531
04703
Marcin Foryś
Eugeniusz Starzyński
PM
PM
1
7
41.44  
 
130.16716
17030
Lena Ostrowska
Anna Zaręba
MA
MA
3
2
41.42  
 
131. 
 
Zygmunt Igliński
Czesław Różyński
NZ
NZ
0
0
41.28  
 
132.15869
08094
Karol Dunst
Zdzisław Jędrzejczak
PM
PM
2.5
4
41.08  
 
133.14655
04033
Arkadiusz Stanisławski
Mariusz Żurek
KP
KP
2.5
3
41.08  
 
134.16187
13028
Krzysztof Czapczyk
Piotr Suchodolski
PM
PM
3
5
40.46  
 
135.03733
03892
Piotr Iwanus
Marcin Piotrowski
KP
KP
5
5
40.13  
 
136.09455
18224
Henryk Komodziński
Marek Nicewicz
KP
KP
0
1
40.08  
 
137.16229
18514
Anna Leśniewska
Zbigniew Leśniewski
KP
KP
3
1
39.80  
 
138.18497
18981
Krzysztof Chechłowski
Paweł Piasecki
KP
KP
1
0
39.21  
 
139.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
1.5
2
38.67  
 
140.18258
13674
Radosław Nowak
Wiesław Wruck
KP
KP
0.5
2
38.46  
 
141.12278
18164
Michał Dolny
Elżbieta Więch
KP
WP
2
0.5
35.53  
 
142.10799
10821
Michał Gutowski
Daniel Wesołowski
PM
PM
3
4
33.94  
 
143.01054
17625
Tadeusz Garbacik
Honorata Sobolewska
MP
MA
12
2.5
30.08  
 
144.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
28.26  
 
145.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
2.5
23.72  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 9440 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/gpp/02wabrzezno/gp.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-06-17 g.07:54:22 (0.5122/302) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.