Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3860/21982 zbitka
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2017/2018
Ekstraklasa
czwartek, 31 maja 2018r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK aPKL drużyna ks*
1.04762Konrad AraszkiewiczWP212500CONNECTOR PoznańMM
2.04163Andrei ArlovichDS151535KS AZS Wratislavia I WR 
3.03633Mariusz ArutiuniancKP131847Konkret ChełmnoM
4.07271Adrian BakalarzSL7800KONSTANTA Bielsko-Biała 
5.19120David BakhshiLU19881SYNERGIA Lublin 
6.08294Mariusz BartkowskiSW171900SPS CONSTRUCTION KielceI
7.04531Marek BarylewskiWP181096RAL VYTAS Poznań 
8.04887Olech BestrzyńskiWP132143CONNECTOR PoznańMM
9.09549Maciej BielawskiDS112100KS AZS Wratislavia I WRM
10.12474Marek BlatSL111800KONSTANTA Bielsko-Biała 
11.05574Przemysław BłaszczykLD151550KDK I Kutno 
12.04535Dariusz BoguckiPM131450ANDRZEJKI Gdańsk 
13.14362Paweł BorutaZP3939ZOIM & FIORI Szczecin 
14.07291Krzysztof BurasMA242021Bridge24.plMM
15.04922Piotr BusseSL191700TB Silesia I Gliwice 
16.06540Bartosz ChmurskiMA21368Bridge24.pl 2. 
17.14619Maksymilian ChodackiSL71800KONSTANTA Bielsko-Biała 
18.06551Jacek CiechomskiSW191900SPS CONSTRUCTION KielceI
19.01032Jacek CzaykowskiPK12778Skobud Tarnobrzeg 
20.02894Krzysztof CzulPK181750Skobud Tarnobrzeg 
21.17134Marek DaleckiMA91350MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
22.15922Grzegorz Darkiewicz-MoniuszkoMA51137MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
23.15595Maciej DąbrowskiOP91600SYNIS Opole 
24.10450Jacek DmowskiOP131267SYNIS Opole 
25.04563Ireneusz DzikowskiPM18798ANDRZEJKI Gdańsk 
26.08513Piotr GawryśDS242100KS AZS Wratislavia I WRM
27.04250Bogusław GierulskiWP211400RAL VYTAS Poznań 
28.13709Grzegorz GłasekSW71810SPS CONSTRUCTION KielceI
29.01318Stanisław GołębiowskiDS242100KS AZS Wratislavia I WRM
30.15621Tomasz GotardPM191088ANDRZEJKI Gdańsk 
31.06620Igor GrzejdziakLU151850SYNERGIA LublinI
32.06621Sabina GrzejdziakLU131762SYNERGIA LublinI
33.05624Jacek GrzelczakLD131386KDK I Kutno 
34.04588Sławomir HenclikPM181450ANDRZEJKI Gdańsk 
35.05944Adam HintertanSL12500KONSTANTA Bielsko-Biała 
36.02666Andrzej HycnarPK131459Skobud Tarnobrzeg 
37.01347Piotr IlczukLU181850SYNERGIA LublinI
38.04108Przemysław JaniszewskiMA212250Bridge24.plMM
39.02912Jacek JanowskiPM18508ANDRZEJKI Gdańsk 
40.08979Krzysztof JassemDS242100KS AZS Wratislavia I WRM
41.10054Andrzej JaszczakOP151600SYNIS Opole 
42.07796Marek JeleniewskiSW181900SPS CONSTRUCTION KielceI
43.02676Jarosław JurkiewiczPK131750Skobud Tarnobrzeg 
44.05097Janusz KalidaWP7366RAL VYTAS Poznań 
45.06658Jacek KalitaMA241654Bridge24.plMM
46.10563Paweł KlapperSL41800KONSTANTA Bielsko-Biała 
47.05111Wit KlapperSL211800KONSTANTA Bielsko-Biała 
48.07809Piotr KołudaLU151850SYNERGIA LublinI
49.04111Krzysztof KotorowiczWP212500CONNECTOR PoznańMM
50.06706Apolinary KowalskiWP241400RAL VYTAS Poznań 
51.02501Mariusz KowalskiLU131674SYNERGIA LublinI
52.05670Andrzej KozikowskiLD131550KDK I Kutno 
53.06714Piotr KrajewskiMA111350MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
54.07811Marcin KrupowiczSL211700TB Silesia I Gliwice 
55.12999Adam KrysaPK91750Skobud Tarnobrzeg 
56.04802Cezary KrzemińskiWP181035RAL VYTAS Poznań 
57.02934Krzysztof KujawaSL191652TB Silesia I Gliwice 
58.01831Marian KupnickiKP172000Konkret ChełmnoM
59.05691Grzegorz LewaciakLD18594KDK I Kutno 
60.02515Piotr LutekLU71146SYNERGIA Lublin 
61.06336Piotr LutostańskiLB181650Ilanka 1 Rzepin 
62.10209Igor ŁosiewiczMA7782MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
63.05701Marta Maj-RudnickaLD131550KDK I Kutno 
64.01840Leszek MajdańskiKP152000Konkret ChełmnoM
65.19121Artur MalinowskiLU19881SYNERGIA Lublin 
66.11550Piotr MarcinowskiDS91858KS AZS Wratislavia I WRM
67.03345Zbigniew MąciorSL18500KONSTANTA Bielsko-Biała 
68.05718Jerzy MichałekSL211800KONSTANTA Bielsko-Biała 
69.10095Paweł MiechowiczLB151650Ilanka 1 Rzepin 
70.06801Maciej ModrzejewskiMA121350MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
71.06812Jan NadajMA131350MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
72.06341Grzegorz NarkiewiczMA241378Bridge24.pl 
73.06815Piotr NawrockiWP192500CONNECTOR PoznańMM
74.05730Wiesław NicińskiLD131550KDK I Kutno 
75.14728Kamil NowakMA112250Bridge24.plMM
76.04662Michał NowosadzkiMA241470Bridge24.pl 
77.06830Andrzej OgłoblinMA151350MKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki 
78.07827Lech OhryskoSW171629SPS CONSTRUCTION KielceI
79.01539Wojciech OlańskiWP21670RAL VYTAS Poznań 
80.04665Kazimierz OmernikPM191450ANDRZEJKI Gdańsk 
81.01865Andrzej PawlakOP151467SYNIS Opole 
82.06346Adam PawłowskiLD131386KDK I Kutno 
83.05310Bogusław PazurSL211700TB Silesia I Gliwice 
84.03423Marek PieczkaSL1198TB Silesia I Gliwice 
85.04405Krzysztof PikusKP192000Konkret ChełmnoM
86.07603Tomasz PilchSL191360TB Silesia I Gliwice 
87.05341Jacek PszczołaMA24552Bridge24.pl 
88.05363Jerzy RussyanWP211400RAL VYTAS Poznań 
89.02121Ryszard SakowiczLB171650Ilanka 1 Rzepin 
90.05374Cezary SerekWP152245CONNECTOR PoznańMM
91.04699Krzysztof SikorskiPM191450ANDRZEJKI Gdańsk 
92.05808Adam SkalskiLU9881SYNERGIA Lublin 
93.03939Aleksander SkopKP122000Konkret ChełmnoM
94.01171Stefan SkowronPK12778Skobud Tarnobrzeg 
95.04451Jerzy SkrzypczakWP211400RAL VYTAS Poznań 
96.03497Jerzy SkwarkSL131800KONSTANTA Bielsko-Biała 
97.02131Ryszard SmejdaZP7434ZOIM & FIORI Szczecin 
98.12154Mateusz SobczakDS91697KS AZS Wratislavia I WRM
99.10534Waldemar SroczyńskiLB11825Ilanka 1 Rzepin 
100.11600Jarosław StachOP71400SYNIS Opole 
101.05423Jeremi StępińskiOP19467SYNIS Opole 
102.05830Robert StolińskiZP15939ZOIM & FIORI Szczecin 
103.02806Wojciech StrzemeckiMA212250Bridge24.plMM
104.13071Artur SulichOP51000SYNIS Opole 
105.03525Aleksy SwobodaSL7800KONSTANTA Bielsko-Biała 
106.03960Radosław SzczepańskiPK181362Skobud Tarnobrzeg 
107.04842Leszek SztyrakOP191600SYNIS Opole 
108.07849Bogdan SzulejewskiSW211539SPS CONSTRUCTION Kielce 
109.03978Jarosław ŚmieszekKP152000Konkret ChełmnoM
110.07854Witalis TalarOP131267SYNIS Opole 
111.06973Piotr TuszyńskiLB241650Ilanka 1 Rzepin 
112.02827Marek UrbańskiLB131559Ilanka 1 Rzepin 
113.10370Erikas VainikonisDS111535KS AZS Wratislavia I WR 
114.07242Vytautas VainikonisWP17670RAL VYTAS Poznań 
115.05856Piotr WalczakWP21548RAL VYTAS Poznań 
116.06128Andrzej WasylkoZP71300ZOIM & FIORI Szczecin 
117.06129Piotr WasylkoZP121300ZOIM & FIORI Szczecin 
118.04735Wacław WejknisPM151233ANDRZEJKI Gdańsk 
119.07722Janusz WesołowskiPK131750Skobud Tarnobrzeg 
120.04740Piotr WiankowskiWP192500CONNECTOR PoznańMM
121.01726Tomasz WinciorekSW181267SPS CONSTRUCTION Kielce 
122.09755Łukasz WitkowskiSW131900SPS CONSTRUCTION KielceI
123.01730Michał WittenbeckZP71300ZOIM & FIORI Szczecin 
124.01731Paweł WittenbeckZP121300ZOIM & FIORI Szczecin 
125.05519Marcin WoźniakWP9307CONNECTOR Poznań 
126.06147Paweł WoźnickiZP91156ZOIM & FIORI Szczecin 
127.05520Marek WójcickiSL191700TB Silesia I Gliwice 
128.04022Adam WujkówKP172000Konkret ChełmnoM
129.04751Andrzej ZaleskiPM9653ANDRZEJKI Gdańsk 
130.11319Przemysław ZawadaMA172250Bridge24.plMM
131.07869Sławomir ZawiślakSL211700TB Silesia I Gliwice 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 190637 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-07 g.06:19:28 (0.3299/141) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.