Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4017/22350 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

61. Kongres "Sława"
1. Kongresowy TP*
piątek, 29 czerwca 2018r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
PK
DS
9
9
64.476030III
III
2.14619
13438
Maksymilian Chodacki
Rafał Marks
SL
MA
7
9
64.235829III
III
3.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
2.5
3
63.105528 
 
4.01352
01554
Bernard Jadczak
Janusz Pawlicki
DS
DS
9
5
60.975327 
 
5.16070
14250
Krystian Bączek
Marcin Szymański
MA
MP
3
4
60.805126 
 
6.06338
05517
Aleksander Marciniak
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
7
5
60.404925 
 
7.05691
09520
Grzegorz Lewaciak
Marek Przybyła
LD
LD
18
5
60.164724 
 
8.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
12
21
59.634422 
 
9.09138
06909
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
WM
WM
15
19
59.094221 
 
10.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
12
18
58.924020 
 
11.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
58.543819 
 
12.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
57.933618 
 
13.07283
03423
Jarosław Figlus
Marek Pieczka
SL
SL
13
11
57.683417 
 
14.19373
19374
Daniel Buse
Christian Loewenstein
LB
LB
0
0
57.493216 
 
15.01318
18890
Stanisław Gołębiowski
Vasil Valchev
DS
ZP
24
1.5
57.283015 
 
16.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
5
57.092814 
 
17.16184
02121
Tomasz Bartnicki
Ryszard Sakowicz
LB
LB
5
17
56.852613 
 
18.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
56.522312 
 
19.12575
06116
Wojciech Bondarewicz
Radosław Szymczak
ZP
ZP
3
4
56.492111 
 
20.05221
07542
Tadeusz Masłowski
Marek Tekieli
WP
LU
7
7
56.481910 
 
21.05242
05170
Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
WP
WP
5
12
56.41179 
 
22.07725
02831
Grzegorz Superson
Włodzimierz Wala
MP
MP
11
19
56.31158 
 
23.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
17
56.12137 
 
24.02223
16177
Piotr Brzeziński
Roman Miłkowski
LB
LB
12
5
56.10126 
 
25.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
5
55.81126 
 
26.16255
16875
Joanna Kokot
Edward Sucharda
DS
MA
2
4
55.80116 
 
27.09924
15916
Jacek Kowalski
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
5
3
55.48116 
 
28.12158
06954
Izabella Jaworska
Adam Suwik
LD
SW
3
18
55.38116 
 
29.07849
05856
Bogdan Szulejewski
Piotr Walczak
SW
WP
21
21
54.97105 
 
30.17721
17935
Jakub Bazyluk
Ryszard Rosikiewicz
MA
DS
1.5
1.5
54.82105 
 
31.03455
01905
Jerzy Radomski
Andrzej Wojnarowski
SL
OP
12
7
54.73105 
 
32.18699
13975
Piotr Ciszak
Andrzej Mik
LD
MP
1
0
54.7095 
 
33.07090
11428
Anna Kowalska
Paweł Zubiel
WP
LD
13
7
54.5495 
 
34.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
54.3795 
 
35.06274
16217
Ryszard Kiełczewski
Patrycja Krupnik
SL
DS
18
1
54.2484 
 
36.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
54.1884 
 
37.11834
18494
Jakub Jagodziński
Jakub Wieleba
LU
LU
5
0.5
54.1284 
 
38.03356
01770
Katarzyna Michałek
Aleksander Zdybel
MP
DS
7
9
54.1174 
 
39.12450
07809
Katarzyna Dufrat
Piotr Kołuda
MP
LU
15
17
54.0274 
 
40.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
1.5
1.5
53.8263 
 
41.03787
03920
Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
53.4963 
 
42.02495
18128
Andrzej Kokoryka
Wojciech Kurkowski
LU
LU
9
2.5
52.7863 
 
43.10043
15511
Łukasz Kalbarczyk
Kacper Kopka
MA
MA
5
5
52.3353 
 
44.07221
04165
Andrei Kavalenka
Ihar Radziukevich
PD
PD
5
7
52.0153 
 
45.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
LD
LD
5
12
51.8353 
 
46.02055
07917
Andrzej Libera
Jerzy Sosiński
LB
LB
5
5
51.7242 
 
47.05635
08408
Bogusław Jakóbczyk
Bogdan Kaczyński
LD
MA
5
4
51.5442 
 
48.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
51.4042 
 
49.12985
07431
Eugeniusz Strzyż
Marek Witek
PK
SL
5
21
51.2932 
 
50.01231
01822
Longin Bartnik
Andrzej Jurkiewicz
OP
OP
7
4
51.1932 
 
51.14458
11374
Paweł Górzyński
Paweł Grocholski
DS
DS
2
2
51.1621 
 
52.03206
15120
Maciej Janeczko
Agnieszka Pietrzyk
SL
OP
7
5
51.0821 
 
53.05111
01138
Wit Klapper
Marek Pietraszek
SL
PK
21
18
50.8921 
 
54.14317
11882
Aleksandra Talaczek
Elżbieta Twardowska
MP
SL
2
2.5
50.7411 
 
55.12266
17083
Marek Drukier
Paweł Płocki
WP
MA
5
3
50.5911 
 
56.05656
07815
Andrzej Kaźmierczak
Lena Leszczyńska
LD
MA
5
7
50.5511 
 
57.17681
12318
Rafał Malinowski
Jacek Nawrocki
WP
WP
1
1.5
50.05   
 
58.08929
04161
Jan Mazurkiewicz
Bartosz Mer
MA
MA
7
3
49.95   
 
59.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
49.78   
 
60.17843
18011
Mariana Hernandez
Filip Parol
MA
MA
1.5
2
49.76   
 
61.04360
03847
Mirosław Makatrewicz
Jarosław Michałowski
WM
KP
13
18
48.98   
 
62.12320
17030
Sophia Bałdysz
Anna Zaręba
DS
MA
5
2.5
48.81   
 
63.02013
08519
Andrzej Jeleniewski
Jacek Młyńczyk
ZP
MP
18
13
48.33   
 
64.06079
10403
Grzegorz Rybacki
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
7
3
48.21   
 
65.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1
1
47.83   
 
66.18943
15680
Witold Chmarzyński
Tomasz Toboła
WP
WP
0
2
47.65   
 
67.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
LD
2.5
7
47.63   
 
68.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
4
47.60   
 
69.18222
03096
Konrad Ciborowski
Konrad Ciborowski
MP
MP
1.5
11
47.59   
 
70.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
5
7
47.37   
 
71.09562
09146
Łukasz Gaweł
Piotr Tuczyński
DS
MA
7
17
47.36   
 
72.02387
02402
Stanisław Pryputniewicz
Zygmunt Sanocki
LB
LB
5
5
47.23   
 
73.02331
02433
Edward Makarewicz
Zbigniew Telec
LB
LB
3
3
47.14   
 
74.02310
02115
Zdzisław Kulesza
Czesław Rekret
LB
LB
9
4
46.90   
 
75.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
11
24
46.63   
 
76.18493
19372
Jarosław Chłądowicz
Maria Wasielewska
DS
LB
0.5
1.5
46.21   
 
77.03933
03999
Eugeniusz Seichter
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
11
5
46.04   
 
78.01270
01498
Grzegorz Czapulak
Marek Michalski
DS
DS
5
5
45.73   
 
79.08166
01726
Renata Dancewicz
Tomasz Winciorek
MA
SW
5
18
45.59   
 
80.18495
15292
Alicja Jaskulecka
Maja Mrozek
LU
MP
0.5
2
45.36   
 
81.06522
11466
Henryk Brodawski
Tadeusz Laszczak
MA
MA
13
7
45.33   
 
82.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
44.77   
 
83.13181
18871
Sławomir Bogdanowicz
Piotr Zborowski
DS
DS
2.5
0.5
44.71   
 
84.02311
10041
Edward Kulus
Dariusz Kwiatkowski
LB
LB
11
4
44.70   
 
85.02590
02826
Józef Barczyk
Stanisław Urbanowski
MP
MP
7
7
44.15   
 
86.17832
17934
Bartosz Macioł
Szymon Ostrowski
DS
DS
1
1.5
44.15   
 
87.18778
18774
Robert Głodowski
Ewa Orłowska
MA
MA
0.5
0.5
44.07   
 
88.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
OP
OP
11
4
44.00   
 
89.05226
09038
Andrzej Mazurek
Marcin Rodziewicz
WP
WP
11
2.5
43.95   
 
90.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
43.74   
 
91.18149
18763
Karolina Melkonyan
Maria Zarzycka
MA
MA
1.5
0.5
43.74   
 
92.08993
04848
Tadeusz Karpik
Maria Tomczewska
LD
PM
4
7
43.74   
 
93.07190
11296
Paweł Chindelewicz
Artur Pomarański
PM
ZP
12
5
43.68   
 
94.17892
16000
Aron Shindler
Szymon Superson
MP
MP
1.5
2
43.43   
 
95.01523
01768
Jan Niebudek
Jerzy Zatorski
DS
DS
2.5
3
43.40   
 
96.03434
03529
Grzegorz Plewniak
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
7
43.23   
 
97.18860
18841
Karolina Matraszek
Michał Szadkowski
MA
MA
0
0
43.18   
 
98. 
02057
Kajetan Granops
Radosław Liskowiak
-
LB
0
5
42.67   
 
99.16585
14060
Adam Pigulski
Adam Szuszkiewicz
DS
DS
2.5
2.5
42.27   
 
100.18858
18996
Michał Frączek
Natalia Węgleńska
MA
MA
0.5
0.5
41.87   
 
101.18392
07501
Anna Stelmach
Jan Styczyński
SL
SL
0.5
5
41.86   
 
102.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
3
5
41.81   
 
103.08299
06351
Tadeusz Gawroński
Piotr Sobczak
MA
MA
4
5
41.57   
 
104.16616
18382
Paweł Sankowski
Jakub Urbanowicz
MA
MA
2
1
41.31   
 
105.02666
07642
Andrzej Hycnar
Witold Stachnik
PK
MA
13
9
41.12   
 
106.04078
07614
Jan Gardocki
Marek Kiepura
PD
MP
7
5
40.16   
 
107.18829
10020
Gerhard Langenmayr
Jerzy Słomski
LB
MA
0.5
2.5
40.09   
 
108.18015
16716
Ireneusz Jędrzejewski
Lena Ostrowska
MA
MA
1.5
3
39.99   
 
109.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
MA
MA
0
0
38.20   
 
110.10019
15858
Maryla Zdrojewska
Iwona Zielińska
MA
MA
2
2.5
35.10   
 
111.18221
 
Łucja Ciborowska
Magdalena Fornal
MP
-
1
0
30.88   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2086 punktów PKL, w tym 1070 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2018

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-01 g.04:20:04 (0.4854/232) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.