Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4036/22506 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** 31. Mistrzostwa Polski Teamów "Waza Bałtyku", GPPT 2017/18 (13)
VII Kongresowy - MP Teamów
środa, 8 sierpnia 2018r., godz. 09:30

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04250
05176
04451
01661
Bogusław Gierulski
Michał Kwiecień
Jerzy Skrzypczak
Włodzimierz Starkowski
WP
MP
WP
MP
21
24
21
24
11134.75450M
M
M
M
2.01054
05111
03847
05464
07544
Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
Jarosław Michałowski
Witold Turant
Marek Tyran
MP
SL
KP
LD
LD
12
21
18
18
13
11123.80349I
I
I
I
I
3.08294
17134
15595
09822
01865
05423
Mariusz Bartkowski
Marek Dalecki
Maciej Dąbrowski
Zdzisław Ingielewicz
Andrzej Pawlak
Jeremi Stępiński
SW
MA
OP
MA
OP
OP
17
9
9
7
15
19
11118.74280I
I
I
I
I
I
4.04887
05374
02806
06963
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
Wojciech Strzemecki
Marek Szymanowski
WP
WP
MA
LD
15
15
21
24
11116.39200II
II
II
II
5.09549
12450
01502
09424
10085
Maciej Bielawski
Katarzyna Dufrat
Mirosław Miłaszewski
Stefan Szenberg
Justyna Żmuda
DS
MP
DS
DS
MP
11
15
19
13
17
10130.98186II
II
II
II
II
6.01318
12197
02934
14728
06973
11319
Stanisław Gołębiowski
Michał Klukowski
Krzysztof Kujawa
Kamil Nowak
Piotr Tuszyński
Przemysław Zawada
DS
MP
SL
MA
LB
MA
24
24
19
11
24
19
9129.90165II
II
II
II
II
II
7.04562
09667
15802
13028
09696
Piotr Dybowski
Arkadiusz Górzewski
Adam Suchodolski
Piotr Suchodolski
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
PM
PM
PM
5
5
4
5
5
8116.77144 
 
 
 
 
8.01220
06554
01272
01749
Grzegorz Bajek
Jarosław Cieślak
Marek Czerepak
Maciej Wręczycki
DS
DS
DS
DS
11
19
12
15
7113.38123 
 
 
 
9.08979
06706
01539
10370
07242
08158
Krzysztof Jassem
Apolinary Kowalski
Wojciech Olański
Erikas Vainikonis
Vytautas Vainikonis
Piotr Zatorski
DS
WP
WP
DS
WP
MP
24
24
21
13
17
21
6111.07102 
 
 
 
 
 
10.13661
02703
09418
11769
Adam Harasimowicz
Marcin Krawczyk
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
MP
MP
4
12
7
9
5109.8881 
 
 
 
11.07277
04165
12357
10238
Aliaksandr Prakapenka
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
Alexander Zhukov
PD
MA
PD
PD
4
7
11
9
4123.9060 
 
 
 
12.04527
15621
04588
05084
04699
04751
Krzysztof Antas
Tomasz Gotard
Sławomir Henclik
Tadeusz Kaczanowski
Krzysztof Sikorski
Andrzej Zaleski
PM
PM
PM
ZP
PM
PM
19
19
18
19
19
9
3109.2553 
 
 
 
 
 
13.04535
05574
18699
07431
Dariusz Bogucki
Przemysław Błaszczyk
Piotr Ciszak
Marek Witek
PM
LD
LD
SL
13
15
1.5
21
2116.3049 
 
 
 
14.05023
05059
08978
08769
Paweł Gruszczyński
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
Sławomir Piechocki
LB
LB
LB
LB
7
13
15
9
1114.9645 
 
 
 
15.04922
08485
07796
07827
07869
Piotr Busse
Grażyna Busse
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
Sławomir Zawiślak
SL
WP
SW
SW
SL
19
15
18
17
21
109.9542 
 
 
 
 
16.04601
04621
08565
12010
Witold Kaliński
Marek Kryniewski
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
PM
PM
12
5
5
4
108.2938 
 
 
 
17.06795
05400
08434
05534
Ewa Miszewska
Maciej Sobieralski
Witold Tomaszek
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
WP
WP
19
15
12
17
107.7435 
 
 
 
18.06620
06621
01347
02501
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
Piotr Ilczuk
Mariusz Kowalski
LU
LU
LU
LU
15
13
18
15
107.5331 
 
 
 
19.17082
11928
10148
04829
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
Paulina Klimentowska
Marek Pietrzak
MA
MA
PM
PM
3
4
7
4
107.3427 
 
 
 
20.03206
15120
03529
12899
13174
Maciej Janeczko
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Szczerbowski
Michał Wróbel
Ryszard Zwolak
SL
OP
SL
OP
SL
7
5
7
7
4
106.2624 
 
 
 
 
21.06668
12634
03960
16693
Ewa Kater
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
Tom Townsend
MA
KP
PK
MA
11
4
18
18
106.2120 
 
 
 
22.14885
02673
08549
12272
02827
Marcin Dobrowolski
Marek Jaworski
Anna Maduzia
Anna Makarewicz
Marek Urbański
WP
MP
WP
DS
LB
7
12
7
4
13
105.2717 
 
 
 
 
23.04540
16130
04618
16784
Rafał Bownik
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
Władysław Łobacz
PM
PM
PM
PM
7
5
5
3
104.1013 
 
 
 
24.03064
04108
04111
04665
04842
09755
Michał Błach
Przemysław Janiszewski
Krzysztof Kotorowicz
Kazimierz Omernik
Leszek Sztyrak
Łukasz Witkowski
WP
MA
WP
PM
OP
SW
5
21
21
19
19
13
103.219 
 
 
 
 
 
25.05670
05691
07114
11428
Andrzej Kozikowski
Grzegorz Lewaciak
Waldemar Skóra
Paweł Zubiel
LD
LD
LD
LD
13
18
13
7
102.796 
 
 
 
26.14845
06822
04411
12680
Robert Krawczyk
Anna Nosalska
Zbigniew Prasek
Michał Wróblewski
PM
PM
PM
PM
5
7
5
3
101.962 
 
 
 
27.05989
06080
06112
06131
Jerzy Kullass
Jerzy Sadowski
Roman Szlachetka
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
ZP
ZP
7
12
12
7
101.41  
 
 
 
28.12263
11573
14983
12503
Anna Jaguszewska
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
Wojciech Uszynski
MA
LD
LD
MA
4
4
4
13
100.86  
 
 
 
29.03266
05718
03523
02831
Stefan Kowalczyk
Jerzy Michałek
Jan Sucharkiewicz
Włodzimierz Wala
SL
SL
SL
MP
18
21
18
19
100.57  
 
 
 
30.02666
02676
11471
02794
07642
Andrzej Hycnar
Jarosław Jurkiewicz
Maciej Rodzaj
Ryszard Skotarski
Witold Stachnik
PK
PK
MP
MA
MA
13
13
9
12
9
99.73  
 
 
 
 
31.02460
02976
07725
15477
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
LU
LU
MP
MP
13
12
11
5
99.04  
 
 
 
32.05314
03920
01726
09550
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
Tomasz Winciorek
Jakub Wojcieszek
WP
KP
SW
MA
15
12
18
17
98.37  
 
 
 
33.16187
04559
12983
13707
04686
Krzysztof Czapczyk
Kazimierz Dominiak
Janusz Kobylarski
Mirosław Małypan
Janusz Przybyszewski
PM
PM
PM
PM
PM
3
9
5
4
11
96.37  
 
 
 
 
34.11591
06689
10930
12196
Tadeusz Bożek
Andrzej Kondeja
Zbigniew Niedziałkowski
Zbigniew Skibicki
MA
MA
MA
MA
5
13
5
5
93.92  
 
 
 
35.12127
04531
07190
05932
04602
04707
Jarosław Bartosiński
Marek Barylewski
Paweł Chindelewicz
Remigiusz Góralczyk
Aleksander Kasprzak
Mirosław Szaliński
PM
WP
PM
ZP
PM
PM
7
18
12
5
18
12
91.91  
 
 
 
 
 
36.03696
04242
11296
16140
Leszek Falkowski
Andrzej Fronczak
Artur Pomarański
Andrzej Szepczyński
KP
WM
ZP
MA
13
18
5
4
91.48  
 
 
 
37.04547
07794
08899
06923
04852
07860
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
Marcin Osmański
Jacek Sikora
Marta Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
PM
PM
PM
PM
18
9
4
5
4
7
90.27  
 
 
 
 
 
38.05675
05730
07543
06355
Mariusz Kraśnicki
Wiesław Niciński
Przemysław Teleszyński
Lech Warwocki
LD
LD
LD
LD
9
13
13
9
89.95  
 
 
 
39.07052
08166
17361
16146
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
Marta Makarewicz
Frank Svindahl
MA
MA
MA
MA
11
5
3
7
88.08  
 
 
 
40.16184
11834
01397
16183
Tomasz Bartnicki
Jakub Jagodziński
Piotr Korecki
Zofia Miechowicz
LB
LU
LB
LB
5
5
7
4
87.96  
 
 
 
41.14651
14650
13474
11652
Sergey Belko
Dmitry Kamlyuk
Valery Kanstantsinau
Alexander Nekhoroshev
PD
PD
PM
PD
1.5
2
4
5
83.94  
 
 
 
42.04198
04212
09138
04303
04431
06909
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
Danuta Kazmucha
Roman Kierznowski
Zbigniew Rogowski
Anna Sarniak
WM
WM
WM
WM
WM
WM
13
19
15
21
18
19
82.80  
 
 
 
 
 
43.12445
04670
04701
04748
Tomasz Brzęcki
Mariusz Pater
Jan Staniszewski
Andrzej Wyborski
PM
PM
PM
PM
5
11
5
7
81.14  
 
 
 
44.15059
18197
18835
 
Agata Chojnicka
Andrzej Knap
Małgorzata Knap
Alan Maddock
PM
PK
PK
ESP
2.5
5
0
6
80.97  
 
 
 
45.02904
16259
02933
02966
Janusz Gawęcki
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
MP
SW
SW
18
4
18
15
80.11  
 
 
 
46.10790
14230
10797
10798
08562
08563
Grzegorz Antosz
Adam Betliński
Zdzisław Gębal
Kazimierz Gierulski
Bogusław Kozłowski
Andrzej Osiński
PM
PM
PM
PM
PM
PM
2.5
4
1.5
4
3
2.5
79.79  
 
 
 
 
 
47.05893
12575
11371
05996
Jacek Batóg
Wojciech Bondarewicz
Maciej Chrobot
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
ZP
ZP
7
3
3
12
79.38  
 
 
 
48.08605
04143
04095
04105
07209
16829
Krzysztof Dach
Stanisław Gawryszczak
Dariusz Hutnik
Andrzej Jakimiec
Krzysztof Krajewski
Tomasz Zaleski
PD
PD
PD
PD
PD
PD
3
5
5
5
7
4
78.67  
 
 
 
 
 
49.19384
 
16145
 
Leszek Ekert
Gundega Loyane
Andrzej Proczkowski
Maciej Raczkiewicz
PM
-
PK
-
3
0
2.5
0
77.94  
 
 
 
50.08129
17231
 
03939
18890
Edward Bednarczyk
Stanisław Król
Bruno Rubenis
Aleksander Skop
Vasil Valchev
PM
WM
LAT
KP
ZP
5
1.5
6
13
2.5
67.05  
 
 
 
 
51.18495
18764
15803
18494
Alicja Jaskulecka
Piotr Stankiewicz
Monika Suchodolska
Jakub Wieleba
LU
LU
PM
LU
1
1
3
1
54.74  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 12184 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-04 g.03:49:05 (0.3353/243) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.