Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4054/22695 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** 21. Mistrzostwa Polski Teamów Pattona, GPPT 2018/19 (1)
MP Pattonem 2018
sobota, 22 września 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01781
10533
02831
01770
Andrzej Aleksandrzak
Ryszard Pałasz
Włodzimierz Wala
Aleksander Zdybel
WP
DS
MP
DS
15
9
19
9
107.75300I
I
I
I
2.06551
13709
08979
07431
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
Krzysztof Jassem
Marek Witek
SW
SW
DS
SL
19
7
24
21
101.00240I
I
I
I
3.01220
08294
06554
01272
05611
01749
Grzegorz Bajek
Mariusz Bartkowski
Jarosław Cieślak
Marek Czerepak
Dominik Filipowicz
Maciej Wręczycki
DS
SW
DS
DS
DS
DS
11
17
19
12
21
15
105.30190II
II
II
II
II
II
4.04762
04111
09755
09550
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
Łukasz Witkowski
Jakub Wojcieszek
WP
WP
SW
MA
21
21
13
17
89.25150II
II
II
II
5.01347
07809
07341
05363
02121
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
Ireneusz Kowalczyk
Jerzy Russyan
Ryszard Sakowicz
Piotr Walczak
LU
LU
SL
WP
LB
WP
18
17
21
21
17
21
93.00120 
 
 
 
 
 
6.04922
07796
07827
07869
Piotr Busse
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
Sławomir Zawiślak
SL
SW
SW
SL
19
18
17
21
85.90100 
 
 
 
7.17161
15511
14782
14783
15120
12899
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
MA
MA
DS
DS
OP
OP
4
5
4
5
5
7
81.0090 
 
 
 
 
 
8.07190
05111
07725
02827
Paweł Chindelewicz
Wit Klapper
Grzegorz Superson
Marek Urbański
PM
SL
MP
LB
12
21
11
13
79.1080 
 
 
 
9.05574
10450
05624
06795
Przemysław Błaszczyk
Jacek Dmowski
Jacek Grzelczak
Ewa Miszewska
LD
OP
LD
WP
15
13
13
19
77.2066 
 
 
 
10.01373
01831
01508
12374
01727
01772
Andrzej Kaźmierczak
Marian Kupnicki
Jarosław Molenda
Zdzisław Patreuha
Artur Winkler
Sławomir Zimniak
DS
KP
DS
DS
DS
DS
12
17
9
5
9
5
75.0053 
 
 
 
 
 
11.02683
02727
02774
07617
Krzysztof Kleinrok
Andrzej Lubojemski
Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
MP
MP
MP
MP
12
13
12
12
72.5040 
 
 
 
12.15595
01865
11600
05423
04842
Maciej Dąbrowski
Andrzej Pawlak
Jarosław Stach
Jeremi Stępiński
Leszek Sztyrak
OP
OP
OP
OP
OP
9
17
9
19
19
71.0027 
 
 
 
 
13.01945
02302
02424
07926
Mirosław Bublewicz
Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
Maciej Wierzbicki
LB
LB
LB
LB
11
7
9
9
65.1016 
 
 
 
14.07775
04531
11296
04707
Piotr Anastaziak
Marek Barylewski
Artur Pomarański
Mirosław Szaliński
WP
WP
ZP
PM
9
18
5
12
65.0014 
 
 
 
15.02460
02495
18128
07542
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
LU
MA
13
9
3
3
64.5012 
 
 
 
16.09794
04109
01019
07053
02013
06689
Joanna Brede
Łukasz Brede
Andrzej Byzdra
Krzysztof Gołaś
Andrzej Jeleniewski
Andrzej Kondeja
SL
WP
PK
MA
ZP
MA
5
17
7
5
18
13
55.509 
 
 
 
 
 
17.12914
02037
07906
02116
Łukasz Frąckowiak
Tadeusz Kowalicki
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
LB
LB
2
7
5
7
56.007 
 
 
 
18.05989
06080
06112
06131
Jerzy Kullass
Jerzy Sadowski
Roman Szlachetka
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
ZP
ZP
7
12
12
7
55.005 
 
 
 
19.01224
14885
11479
08549
Marek Bałdysz
Marcin Dobrowolski
Tomasz Koźlecki
Anna Maduzia
DS
WP
DS
WP
13
7
4
7
55.003 
 
 
 
20.08950
01054
17361
06845
Iwona Czajka
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
Tomasz Paluchowski
MA
LU
MA
MA
7
13
3
13
54.00  
 
 
 
21.02671
07989
07722
02846
Ryszard Jaśkiewicz
Wiesław Skubisz
Janusz Wesołowski
Ryszard Woliński
MP
LU
PK
MP
11
9
13
12
54.00  
 
 
 
22.09594
01291
09568
01433
15519
01713
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
Mariusz Ilnicki
Aleksander Kud
Piotr Kulesza
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
DS
LB
DS
DS
9
12
7
11
7
5
53.00  
 
 
 
 
 
23.05568
05708
05464
07544
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
LD
LD
18
17
18
13
53.00  
 
 
 
24.05944
16217
05994
03345
10219
Adam Hintertan
Patrycja Krupnik
Władysław Kutynia
Zbigniew Mącior
Jacek Stokowacki
SL
DS
ZP
SL
SL
12
1
1
18
4
53.00  
 
 
 
 
25.17721
16903
17935
17008
17509
Jakub Bazyluk
Roman Madej
Ryszard Rosikiewicz
Filip Trojański
Urszula Wądołowska
MA
MP
DS
MA
MA
2.5
2.5
2
2
1.5
52.60  
 
 
 
 
26.06382
02904
02966
08308
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
Kamil Walczyk
SW
SW
SW
SW
7
18
15
7
52.00  
 
 
 
27. 
12253
08978
 
08769
Jerzy Kożyczkowski
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
Marcin Pędziński
Sławomir Piechocki
-
LB
LB
-
WP
0
11
15
0
9
49.00  
 
 
 
 
28.04535
02673
05718
18890
Dariusz Bogucki
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
Vasil Valchev
PM
MP
SL
ZP
13
12
21
3
48.00  
 
 
 
29.02580
02698
02703
11769
Agata Kowal
Jakub Kowal
Marcin Krawczyk
Tomasz Stryszawski
MP
MP
MP
MP
7
12
12
9
46.60  
 
 
 
30.07052
08166
10217
01726
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
Urszula Kędzierska
Tomasz Winciorek
MA
MA
MA
SW
11
5
5
18
46.00  
 
 
 
31.08328
06014
06072
06079
Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
Jan Przybyś
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
ZP
ZP
5
4
3
7
45.00  
 
 
 
32.08485
07815
01483
01705
Grażyna Busse
Lena Leszczyńska
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
WP
MA
DS
DS
15
7
7
7
42.40  
 
 
 
33.04906
03787
03815
05386
05454
02158
Jan Borychowski
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
Paweł Siwiński
Bogdan Świątek
Zdzisław Świątek
WP
LB
LB
LB
WP
LB
13
12
12
12
12
13
42.20  
 
 
 
 
 
34.08164
01474
01480
10503
Jerzy Cychowski
Ryszard Makuch
Eugeniusz Małecki
Bronisław Tabisz
DS
DS
DS
DS
5
5
4
4
42.00  
 
 
 
35.18895
16585
16699
16000
Kacper Błasiak
Adam Pigulski
Arkadiusz Poziemski
Szymon Superson
DS
DS
DS
MP
1
2.5
3
2.5
37.20  
 
 
 
36.13179
18265
12377
08148
Janusz Kozioł
Ewa Sokolińska
Albina Suder
Ryszard Suder
DS
DS
DS
DS
2
1.5
2.5
3
35.20  
 
 
 
37.17843
17832
17934
14060
Mariana Hernandez
Bartosz Macioł
Szymon Ostrowski
Adam Szuszkiewicz
MA
DS
DS
DS
2
1
1.5
2.5
28.20  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 7039 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.yoursite.com/turpage.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-19 g.06:59:27 (0.3526/176) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.