Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5363/26617 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

60. Międzynarodowy Kongres Bałtycki*
OTP** III KTP o puchar Prezesa Idego Group
sobota, 7 sierpnia 2021r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.02673
18128
Marek Jaworski
Wojciech Kurkowski
MP
LU
13
5
64.3910452II
II
2.15595
01865
Maciej Dąbrowski
Andrzej Pawlak
OP
OP
11
17
64.2010151III
III
3.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
11
61.249749III
III
4.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
19
21
61.239447 
 
5.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
60.649146 
 
6.07812
06877
Zygmunt Kuczyński
Waldemar Radziak
MA
MA
11
12
60.178844 
 
7.04588
04665
Sławomir Henclik
Kazimierz Omernik
PM
PM
18
21
60.088543 
 
8.06648
02515
Piotr Jurek
Piotr Lutek
LU
LU
18
9
60.058241 
 
9.16187
04696
Krzysztof Czapczyk
Antoni Sękowski
PM
PM
4
18
59.157940 
 
10.04985
02121
Rafał Gardzielewski
Ryszard Sakowicz
LU
LU
12
18
58.797739 
 
11.01054
05340
Tadeusz Garbacik
Janusz Przybysz
MP
WP
15
9
58.687437 
 
12.03064
08195
Michał Błach
Dariusz Kowalski
SW
SW
7
21
58.477136 
 
13.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
57.766834 
 
14.12575
06101
Wojciech Bondarewicz
Paweł Stężała
ZP
ZP
5
5
57.536533 
 
15.10721
15414
Sławomir Czech
Wojciech Okuniewski
LU
LU
7
4
57.196231 
 
16.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
57.015930 
 
17.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
KP
MA
21
18
56.865729 
 
18.01840
05534
Leszek Majdański
Stanisław Zakrzewski
KP
WP
15
17
56.565427 
 
19.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
SW
7
5
56.055126 
 
20.02831
01770
Włodzimierz Wala
Aleksander Zdybel
MP
DS
19
9
55.744824 
 
21.01807
06659
Roman Grzelak
Maciej Kalita
LD
LD
15
5
55.654523 
 
22.07809
01739
Piotr Kołuda
Rafał Wolański
LU
OP
17
9
55.334221 
 
23.07221
08859
Andrei Kavalenka
Krzysztof Lewandowski
WM
DS
7
7
55.254020 
 
24.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
4
4
55.223719 
 
25.17495
17494
Robert Barankiewicz
Aleksander Zatke
LD
LD
3
3
54.973417 
 
26.17046
06904
Jerzy Kuhn
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
54.933116 
 
27.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
13
54.922814 
 
28.12983
04755
Janusz Kobylarski
Danuta Żabicka
PM
PM
5
7
54.882513 
 
29.04111
09424
Krzysztof Kotorowicz
Stefan Szenberg
SW
DS
21
13
54.802211 
 
30.07815
09491
Lena Leszczyńska
Rafał Niedzielski
ZP
LU
9
9
54.572111 
 
31.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
LB
13
13
54.512111 
 
32.20167
09357
Magdalena Judek
Arkadiusz Majcher
MA
MA
0.5
11
54.422010 
 
33.04108
09755
Przemysław Janiszewski
Łukasz Witkowski
SW
SW
21
15
54.392010 
 
34.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SW
5
21
54.021910 
 
35.03992
03999
Roman Wachowiak
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
18
5
53.951910 
 
36.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
53.94189 
 
37.04762
05374
Konrad Araszkiewicz
Cezary Serek
SW
WP
21
17
53.66189 
 
38.02666
12634
Andrzej Hycnar
Monika Sautaux
PK
KP
13
5
53.63179 
 
39.07052
20028
Edmund Czubak
Anna Kołodziejczyk
MA
DS
11
0.5
53.59179 
 
40.04559
04712
Kazimierz Dominiak
Leszek Szkudlarek
PM
PM
9
9
53.44168 
 
41.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
13
17
53.30168 
 
42.12272
17361
Anna Makarewicz
Marta Makarewicz
MA
MA
5
4
53.27158 
 
43.04699
04735
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
19
17
53.05158 
 
44.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
53.01147 
 
45.16140
09785
Andrzej Szepczyński
Tomasz Twaróg
WP
WP
5
5
52.85147 
 
46.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
52.82137 
 
47.05624
11573
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
SL
LD
13
4
52.73137 
 
48.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
OP
7
17
52.65126 
 
49.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
11
52.48126 
 
50.01318
04852
Stanisław Gołębiowski
Marta Sikora
DS
PM
24
5
52.45116 
 
51.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
5
5
52.37116 
 
52.07827
07869
Lech Ohrysko
Sławomir Zawiślak
SL
SL
18
21
52.31105 
 
53.14359
09034
Jerzy Maciejak
Janusz Warchoł
PM
PM
1.5
4
52.30105 
 
54.04642
04731
Marek Małysa
Sylwester Walerowicz
PM
WP
7
15
52.2395 
 
55.06672
05670
Urban Kielichowski
Andrzej Kozikowski
LD
LD
13
15
51.9495 
 
56.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
51.8184 
 
57.04783
15477
Michał Górski
Krzysztof Żak
PM
PM
9
7
51.8084 
 
58.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
SW
MA
15
9
51.7574 
 
59.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
51.6174 
 
60.08166
10217
Renata Dancewicz
Urszula Kędzierska
MA
MA
7
7
51.5663 
 
61.04396
04435
Krzysztof Pakuła
Jan Romot
WM
WM
9
11
51.4063 
 
62.12253
04662
Jerzy Kozyczkowski
Michał Nowosadzki
ZP
SW
11
24
51.3953 
 
63.06382
06341
Maciej Dobrzyński
Grzegorz Narkiewicz
SW
MA
7
24
51.2653 
 
64.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
5
51.2142 
 
65.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
51.0142 
 
66.06313
14090
Adam Amrozy
Grzegorz Zgorzelski
MA
MA
4
4
50.9232 
 
67.12006
15032
Danuta Krupnik
Rafał Maszenda
MA
MA
7
4
50.8632 
 
68. 
 
Roy Hugo Olsen
Are Sivertsen
NOR
NOR
6
6
50.7821 
 
69.18645
20797
Ewa Morawska
Jakub Piłat
WP
WP
2
0.5
50.6021 
 
70.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
50.5811 
 
71.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
7
50.5611 
 
72.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
7
7
50.4311 
 
73.04198
04250
Adolf Bocheński
Bogusław Gierulski
WM
WM
13
21
50.1511 
 
74.17921
17925
Józef Bugajewski
Adam Zalwowski
WP
WP
2
2
50.1111 
 
75.02131
02185
Ryszard Smejda
Damian Wroński
ZP
ZP
7
11
50.0411 
 
76.03750
06355
Julian Jurski
Lech Warwocki
KP
LD
11
9
49.7511 
 
77.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
2.5
12
49.5811 
 
78.06822
07544
Anna Nosalska
Marek Tyran
PM
LD
7
15
49.4911 
 
79.17294
11800
Marek Bałabuch
Mariusz Krakowiak
KP
KP
3
5
49.4311 
 
80.19163
18647
Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
WP
WP
1.5
2
49.4011 
 
81.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
2.5
7
49.3911 
 
82.04350
12303
Jarosław Łosiak
Przemysław Zyśk
WM
WM
11
4
49.3211 
 
83.04602
04707
Aleksander Kasprzak
Mirosław Szaliński
PM
PM
18
12
49.2111 
 
84.04105
04103
Andrzej Jakimiec
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
5
5
49.2011 
 
85.17155
06973
Sławomir Bąk
Piotr Tuszyński
MA
DS
5
24
49.1111 
 
86.16719
14430
Janina Buszman
Teresa Górkiewicz
PM
PM
2
3
48.9511 
 
87.10019
15858
Maryla Zdrojewska
Iwona Zielińska
MA
MA
2
3
48.8611 
 
88.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
48.6711 
 
89.10148
06817
Paulina Klimentowska
Renata Neronowicz
PM
MA
9
12
48.5411 
 
90.11726
11509
Ryszard Kamiński
Czesław Thrun
PM
PM
4
5
48.3211 
 
91.07775
11296
Piotr Anastaziak
Artur Pomarański
PM
OP
9
7
48.3011 
 
92.03960
04015
Radosław Szczepański
Tomasz Woźniak
KP
KP
18
7
48.1511 
 
93.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
15
19
47.9611 
 
94.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
47.9511 
 
95.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
13
12
47.8311 
 
96.12009
04077
Mirosław Hryszko
Mirosław Morchat
PD
PD
5
5
47.8211 
 
97.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LB
PM
15
17
47.8211 
 
98.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
5
47.7611 
 
99.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
47.6711 
 
100.01223
12320
Cathy Bałdysz
Sophia Bałdysz
DS
DS
19
7
47.6411 
 
101.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
47.5211 
 
102.12108
10043
Aleksandra Jarosz
Łukasz Kalbarczyk
MA
MA
5
7
47.5111 
 
103.04242
04751
Andrzej Fronczak
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
9
47.4411 
 
104.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
17
13
47.2211 
 
105.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
7
21
47.0711 
 
106.19926
19777
Jacek Barski
Piotr Cegielski
DS
DS
2
1.5
46.9311 
 
107.05242
16729
Ewa Knapik
Barbara Podgórska
WP
WP
5
5
46.9211 
 
108.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
PM
WM
5
7
46.3411 
 
109.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
2.5
46.3111 
 
110.04279
04427
Jan Janiak
Edmund Reczuga
WM
WM
7
7
46.1311 
 
111.04531
05856
Marek Barylewski
Piotr Walczak
MA
SW
18
21
46.0211 
 
112.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
5
5
45.7411 
 
113.04578
04341
Józef Gnaciński
Jan Lech
PM
PM
5
5
45.4911 
 
114.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
9
7
45.0111 
 
115.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
44.7411 
 
116.06507
06921
Wojciech Biegajło
Dariusz Sierocki
MA
MA
13
9
44.7211 
 
117.21042
15621
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
PM
PM
1
19
44.6811 
 
118.20186
20261
Anna Górska
Roger Szarek
DS
DS
0.5
1
44.2911 
 
119.19384
04609
Leszek Ekert
Roman Kmieciak
PM
PM
3
5
43.9111 
 
120.12266
03523
Marek Drukier
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
5
18
43.8111 
 
121.04360
04490
Mirosław Makatrewicz
Andrzej Tutaj
WM
WM
13
5
43.7811 
 
122.05893
06556
Jacek Batóg
Sylwester Cieślak
ZP
MA
7
12
43.3711 
 
123.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Adam Lewandowski
PM
PM
2.5
3
43.0911 
 
124.06338
15352
Aleksander Marciniak
Michał Maszenda
MA
MA
7
4
42.6411 
 
125.05634
07102
Włodzimierz Jakowicki
Jacek Omelańczuk
WP
LD
7
4
42.4911 
 
126.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
7
5
42.3711 
 
127.19724
07209
Bartosz Bejenka
Krzysztof Krajewski
PD
PD
2
7
41.6611 
 
128.09332
14252
Janusz Galewski
Stefan Kopyt
PD
PD
5
4
41.6111 
 
129.13622
08428
Mirosław Łopaciuk
Krzysztof Sokół
MA
MA
5
4
41.3511 
 
130.20010
18842
Aneta Klaczyńska
Rafał Milinkiewicz
WP
WP
1
2
40.8911 
 
131.18778
19484
Robert Głodowski
Urszula Staniszewska
MA
MA
2
1.5
40.8811 
 
132.15023
07901
Rafał Łangowski
Rafał Łuczak
MA
MA
5
4
40.7111 
 
133.04001
04509
Adam Wróblewski
Janusz Wróblewski
WM
WM
1
9
39.8811 
 
134.07341
18392
Ireneusz Kowalczyk
Anna Stelmach
SL
SL
21
2
39.7311 
 
135.19388
17730
Andrzej Jarząbkowski
Janusz Menkina
PM
PM
1
0
39.3111 
 
136. 
20548
Jolanta Maślanka
Marta Walczyk
-
DS
0
0
39.3011 
 
137.19637
19080
Piotr Okonek
Jan Szewczyk
MA
MA
1.5
2
39.2611 
 
138.18048
17912
Łukasz Józkowiak
Alicja Kaczmarek
WP
WP
2
1.5
38.9711 
 
139.20459
20457
Alina Faliush
Aleksandra Imioła
WP
WP
0.5
0
38.7411 
 
140. 
 
Asia Mnich
Lidia Nowak
-
-
0
0
37.4711 
 
141.09778
17291
Szczepan Chruścicki
Marek Piętak
PM
PM
5
2
35.7311 
 
142.05017
05038
Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
WP
WP
7
7
34.0111 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 4688 punktów PKL, w tym 2452 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-01 g.05:02:37 (0.5079/294) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.