Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5464/28278 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

49. Grand Prix Warszawy
49th Grand Prix of Warsaw
OTP** - IX Kongresowy o puchary "Dreamtex"
piątek, 5 sierpnia 2022r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.07291
06336
Krzysztof Buras
Piotr Lutostański
MA
MA
24
18
71.449849II
II
2.05696
05830
Igor Łobodziński
Robert Stoliński
LD
LD
7
15
63.139548III
III
3.07710
16259
Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
MP
MP
13
5
62.569146III
III
4.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
WM
WM
17
15
62.378844 
 
5.02468
13993
Jerzy Brzustowski
Grzegorz Cieślak
LU
LU
5
5
61.918543 
 
6.07053
10533
Krzysztof Gołaś
Ryszard Pałasz
MA
ZP
5
11
61.308241 
 
7.01318
14782
Stanisław Gołębiowski
Jakub Patreuha
DS
DS
24
9
60.777940 
 
8.08929
06815
Jan Mazurkiewicz
Piotr Nawrocki
MA
MA
9
21
59.697638 
 
9.08294
11296
Mariusz Bartkowski
Artur Pomarański
KP
OP
18
7
59.697337 
 
10.04198
04250
Adolf Bocheński
Bogusław Gierulski
WM
WM
13
21
58.147035 
 
11.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
5
5
58.086734 
 
12.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
19
21
57.636432 
 
13.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
MA
MA
21
9
57.336131 
 
14.22167
07431
Jonas Drobulis
Marek Witek
MA
SW
0
21
57.275829 
 
15.08513
06973
Piotr Gawryś
Piotr Tuszyński
DS
PM
24
24
57.035528 
 
16.05423
07849
Jeremi Stępiński
Bogdan Szulejewski
OP
KP
19
21
56.585226 
 
17.07812
10096
Zygmunt Kuczyński
Adam Zdrojewski
MA
MA
11
4
56.534925 
 
18.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
SL
SL
11
9
56.194623 
 
19.18032
18260
Maciej Kulikowski
Tomasz Wolfke
MA
MA
5
3
55.944422 
 
20.06488
06638
Wiesław Andruk
Włodzimierz Janeczek
PM
MA
9
11
55.424121 
 
21.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
3
3
55.373819 
 
22.15511
14783
Kacper Kopka
Patryk Patreuha
MA
DS
7
9
54.943518 
 
23.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
MA
WP
19
17
54.883216 
 
24.04535
18128
Dariusz Bogucki
Wojciech Kurkowski
SW
WM
18
5
54.762915 
 
25.06526
06703
Waldemar Burakowski
Sławomir Kowalczyk
MA
MA
15
9
54.712613 
 
26.02966
08308
Stanisław Pająk
Kamil Walczyk
SW
SW
15
9
54.712312 
 
27.03064
03170
Michał Błach
Cezary Góra
SL
SL
7
9
54.672010 
 
28.07821
19705
Andrzej Miklaszewski
Jan Syska
MA
MA
5
3
54.462010 
 
29.10043
05856
Łukasz Kalbarczyk
Piotr Walczak
MA
WP
7
21
54.341910 
 
30.17766
04043
Yuliy Chumak
Mirosław Liszewski
PD
PD
4
11
54.181910 
 
31.06877
16140
Waldemar Radziak
Andrzej Szepczyński
MA
PK
12
5
54.07189 
 
32.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
7
24
53.69189 
 
33.09020
08854
Kazimierz Grzeszkowiak
Joanna Przytycka
MA
MA
5
4
53.62179 
 
34.08166
18015
Renata Dancewicz
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
7
1.5
53.55179 
 
35.16585
16926
Adam Pigulski
Oskar Tokarczuk
KP
DS
4
3
53.29168 
 
36.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
9
11
53.23168 
 
37.13438
17030
Rafał Marks
Anna Zaręba
MA
MA
13
4
53.22158 
 
38.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
11
21
53.20158 
 
39.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
SL
PK
19
3
52.83147 
 
40.05055
05210
Jolanta Jacoszek
Przemysław Maliszewski
WP
WP
4
5
52.67147 
 
41.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
12
11
52.30137 
 
42.11551
08188
Grzegorz Jarząbek
Robert Księżopolski
MA
DS
5
5
52.16137 
 
43.17082
06904
Maciej Boczar
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
52.14126 
 
44.06817
16716
Renata Neronowicz
Lena Ostrowska
MA
MA
12
4
52.06126 
 
45.11550
14728
Piotr Marcinowski
Kamil Nowak
DS
SW
15
15
52.02116 
 
46.17451
16068
Wojciech Grzegorzewski
Konrad Paluszek
MA
MA
2.5
2.5
51.99116 
 
47.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
5
24
51.97105 
 
48.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
51.90105 
 
49.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
51.8795 
 
50.07801
09550
Michał Kania
Jakub Wojcieszek
MA
WP
11
17
51.8395 
 
51.10571
06813
Marek Kubicki
Krzysztof Najda
MA
MA
4
7
51.8284 
 
52.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
51.4284 
 
53.09357
03960
Arkadiusz Majcher
Radosław Szczepański
MA
MA
13
18
51.4174 
 
54.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
13
13
51.0374 
 
55.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
1.5
1.5
51.0163 
 
56.09710
18505
Mariusz Mączewski
Tomasz Przegaliński
MA
MA
2.5
2
50.9063 
 
57.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
WP
WP
7
12
50.7553 
 
58.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
50.6553 
 
59.05242
12362
Ewa Knapik
Justyna Stachowiak-Kluz
WP
WP
5
7
50.6442 
 
60.06702
14417
Janusz Kowalczyk
Maciej Mosakowski
MA
MA
5
2.5
50.5742 
 
61.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
SL
13
15
50.5132 
 
62.15906
06066
Dariusz Głowiński
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
3
9
50.3232 
 
63.07814
06935
Piotr Kuźmicz
Janusz Sobolewski
PK
MA
2.5
4
50.2421 
 
64.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
50.1321 
 
65.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
13
17
50.0311 
 
66.17675
17837
Janusz Królikowski
Mirosław Zawiślak
MA
MA
4
3
49.6411 
 
67.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
49.5211 
 
68.12685
06697
Witold Bielecki
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
2.5
11
49.5211 
 
69.06628
06684
Krzysztof Hordyński
Stefan Knothe
MA
MA
3
9
49.4211 
 
70.16898
18645
Maciej Kędzierski
Ewa Morawska
MP
WP
7
3
49.3011 
 
71.03104
07346
Kazimierz Cios
Kazimierz Lichawski
SL
SL
11
13
49.2411 
 
72.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
3
7
49.1811 
 
73.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
49.1511 
 
74.06598
13462
Karol Gałązka
Dariusz Puczyński
MA
MA
11
4
49.0611 
 
75.07786
17998
Bogdan Dejnakowski
Joanna Serwatowska
MA
MA
4
2
48.8611 
 
75.15825
14534
Kazimierz Salak
Roman Wajs
MA
MA
2.5
4
48.8611 
 
77.20186
05670
Anna Górska
Andrzej Kozikowski
DS
LD
1
15
48.7711 
 
78.05624
11573
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
LD
LD
13
4
48.3311 
 
79.07052
19482
Edmund Czubak
Magda Urbańska
MA
MA
11
1.5
48.2611 
 
80.06382
02806
Maciej Dobrzyński
Wojciech Strzemecki
SW
SW
9
21
48.1411 
 
81.06387
07975
Bogdan Gancarz
Jerzy Maludziński
MA
SW
5
11
48.0911 
 
82.10548
06801
Tadeusz Filaber
Maciej Modrzejewski
MA
MA
7
12
48.0811 
 
83.12266
12263
Marek Drukier
Anna Jaguszewska
WP
MA
5
4
47.9811 
 
84.07043
07061
Sandra Różańska
Marek Różański
MA
MA
3
9
47.9111 
 
85.21391
16528
Jan Druch
Piotr Kruczek
PK
PK
2
2.5
47.7311 
 
86.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
DS
DS
13
19
47.7011 
 
87.12503
17242
Wojciech Uszyński
Andrzej Zawada
MA
MA
13
7
47.3111 
 
88.17155
06705
Sławomir Bąk
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
5
13
46.8711 
 
89.06556
12629
Sylwester Cieślak
Tomasz Magryś
MA
PK
12
3
46.8311 
 
90.01025
12985
Roman Cieśla
Eugeniusz Strzyż
PK
PK
9
5
46.7511 
 
91.04001
04509
Adam Wróblewski
Janusz Wróblewski
WM
WM
1.5
9
46.7411 
 
92.07555
17363
Stanisław Stachlewski
Janusz Tomaszczuk
MA
MA
9
2.5
46.5611 
 
93.17061
06911
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
MA
MA
3
3
46.1911 
 
94.20680
18066
Wojciech Okrzesik
Michał Stasik
SL
MP
2.5
3
46.1111 
 
95.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
MA
MA
19
19
45.8211 
 
96.20994
16001
Marek Michałowski
Jacek Socha
DS
DS
0.5
0
45.7411 
 
97.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LB
LB
15
9
45.4911 
 
98.21449
20711
Aniela Hulanicka
Milena Lasota
MA
MA
0
0.5
45.3911 
 
99.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
MA
MA
12
12
45.3711 
 
100.06616
13463
Łukasz Grodzicki
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
5
4
45.1811 
 
101.02013
07221
Andrzej Jeleniewski
Andrei Kavalenka
WP
WM
18
7
45.1111 
 
102.17951
18996
Jakub Bojanowski
Natalia Węgleńska
MA
MA
2
1.5
44.9111 
 
103.14007
14006
Tomasz Szleszyński
Andrzej Tarlecki
MA
MA
3
4
44.6311 
 
104.08970
19663
Bogusław Pawszak
Ewa Wawrowska
MA
MA
12
2
44.5311 
 
105.07063
07065
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
MA
MA
7
7
44.3111 
 
106.08543
19157
Marek Jaroszkiewicz
Grażyna Jaskulska
MA
MA
3
2.5
44.2911 
 
107.20237
21769
Bartłomiej Lech
Wojciech Wnuk
MA
MA
1
0
44.2711 
 
108.07815
17361
Lena Leszczyńska
Marta Makarewicz
ZP
MA
9
5
44.1911 
 
109.21144
13913
Krzysztof Szufnara
Damian Trojnara
MA
MA
1.5
2.5
43.9111 
 
110.09006
21060
Adam Peszke
Katarzyna Stachowiak
WP
WP
5
2
43.8811 
 
111.06539
06956
Robert Chmielak
Bogdan Szlacheta
MA
MA
7
7
43.7211 
 
112.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
12
11
43.7211 
 
113.20812
22160
Hubert Kamiński
Marek Siermiński
MA
MA
0.5
0
43.7011 
 
114.21057
08043
Dariusz Sarzyński
Piotr Zawiślak
LU
LU
1.5
5
43.6811 
 
115.07777
12108
Ewa Banaszkiewicz
Aleksandra Jarosz
MA
MA
15
5
43.6211 
 
116.13941
18011
Piotr Łukianiuk
Filip Parol
MA
MA
2.5
3
43.3811 
 
117.18298
03023
Ryszard Pietrzak
Teresa Roszkowska-Śliź
MA
MA
2.5
2
43.0611 
 
118.04242
02519
Andrzej Fronczak
Bartosz Matras
PM
LU
18
9
42.8011 
 
119.12383
09345
Andrzej Chodowski
Norbert Krzystanek
DS
SW
3
4
42.7111 
 
120.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
42.0711 
 
121.02673
07542
Marek Jaworski
Marek Tekieli
MP
OP
13
9
41.6911 
 
122.10191
06661
Artur Duczmalewski
Waldemar Kałużyński
MA
MA
5
9
41.6811 
 
123.06527
16473
Wanda Buszkowska
Wojciech Niewiadomski
MA
MA
3
2.5
41.4411 
 
124.21877
17855
Lidia Dąbrowska
Jan Dąbrowski
MA
MA
0
0
41.1011 
 
125.10209
09755
Igor Łosiewicz
Łukasz Witkowski
MA
SW
9
17
40.9211 
 
126.19722
19080
Michał Korwek
Jan Szewczyk
PD
MA
2
2
40.4711 
 
127.06627
10468
Krzysztof Hołowacz
Kamil Kajetanowicz
MA
MA
7
4
40.2711 
 
128.11447
06823
Paweł Lasota
Tomasz Nowacki
MA
MA
3
4
40.1111 
 
129.10720
06810
Maria Düm
Andrzej Musiał
MA
MA
2.5
3
39.6211 
 
130.18347
07068
Lidia Chłąd
Elżbieta Wróblewska
PM
MA
2.5
5
36.7211 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 4082 punkty PKL, w tym 2138 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2022/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-18 g.20:11:40 (0.3699/270) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.