Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5953/28396 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

II OTP** im. Eugeniusza Frasońskiego
II OTP** im. Eugeniusza Frasońskiego
sobota, 3 września 2022r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
7
7
59.55107II
II
2.09387
06108
Cezary Jarmuł
Sławomir Szczełkun
ZP
ZP
7
5
59.4593III
III
3.08833
09427
Zdzisław Michalski
Mariusz Wierzchowski
ZP
ZP
4
3
57.5381III
III
4.06067
09394
Julian Pisarek
Marek Siech
ZP
ZP
13
5
57.3069 
 
5.05920
06112
Andrzej Dębowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
56.2058 
 
6.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
55.6146 
 
7.04876
11293
Romuald Bartoszko
Radzisław Oczkowicz
WP
WP
5
5
55.5834 
 
8.10651
06151
Eligiusz Śmieja
Hanna Zembrzuska
ZP
ZP
2
9
54.9522 
 
9.06085
02185
Zbigniew Sawicki
Damian Wroński
ZP
ZP
11
11
54.7720 
 
10.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
53.9318 
 
11.05967
05968
Sabina Kaźmierska
Aleksander Kaźmierski
ZP
ZP
9
11
53.4716 
 
12. 
12269
Józef Bartoś
Tomasz Jakóbczak
-
ZP
0
5
53.3714 
 
13.12575
05084
Wojciech Bondarewicz
Tadeusz Kaczanowski
ZP
ZP
5
19
52.5012 
 
14.11355
06080
Władysław Korbutowicz
Jerzy Sadowski
ZP
ZP
5
12
51.9810 
 
15.04798
06131
Mirosław Kopowski
Marek Wawrzyniak
PM
ZP
12
9
51.838 
 
16.08825
06074
Cezary Kawiak
Mieczysław Rogowski
ZP
ZP
5
5
51.196 
 
17.11444
02131
Grzegorz Adamski
Ryszard Smejda
ZP
LB
5
7
50.724 
 
18.05982
05348
Waldemar Krych
Włodzimierz Reszelski
ZP
ZP
4
11
50.482 
 
19.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
7
49.881 
 
20.05918
07891
Tomasz Derba
Piotr Klimacki
ZP
ZP
11
18
49.801 
 
21.18827
18826
Wiesław Lange
Wiesław Sirman
ZP
ZP
2.5
3
49.251 
 
22.06066
06121
Ludwik Piotrowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
9
5
49.171 
 
23.05988
06101
Stanisław Kulesza
Paweł Stężała
ZP
ZP
11
5
48.001 
 
24.11356
06157
Janusz Linkiewicz
Marek Żakowicz
ZP
ZP
5
12
47.841 
 
25.05890
06051
Marek Banach
Marek Ostrowski
ZP
ZP
5
7
47.431 
 
26.14175
11296
Andrzej Jabłoński
Artur Pomarański
ZP
OP
5
7
47.271 
 
27.18880
19579
Roman Chmielecki
Kazimierz Kłys
ZP
ZP
2
2
46.521 
 
28.05900
06148
Lechosław Błaziński
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
12
7
46.031 
 
29.05894
 
Mirosław Bąk
Zbigniew Ryngwelski
ZP
-
2
0
45.891 
 
30.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
5
7
44.951 
 
31.12176
06042
Aneta Buze
Zbigniew Nowak
ZP
ZP
5
5
43.701 
 
32.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
4
41.751 
 
33.18877
19578
Bolesław Aleksandrowicz
Marek Leś
ZP
ZP
2
2
41.501 
 
34.18846
16173
Ewa Bargłowska
Beata Szczepańska
ZP
ZP
2
1.5
41.171 
 
35.05983
06093
Marian Kryger
Marian Siwy
ZP
ZP
4
11
40.391 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1274 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-25 g.09:31:06 (0.1719/80) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.