Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C1544/7313 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT** (2) Grand Prix Polski Teamów 2010/2011
Turniej Kongresowy K-7
piątek, 9 lipca 2010r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01318
05176
01539
01661
Stanisław Gołębiowski
Michał Kwiecień
Wojciech Olański
Włodzimierz Starkowski
DS
WP
DS
DS
18
24
19
19
127.94100I
I
I
I
2. 
05651
08978
04665
Tomasz Gotard
Edward Kaczmarek
Jacek Leśniczak
Kazimierz Omernik
NZ
WP
WP
WP
0
13
13
18
127.6890 
II
II
II
3.03109
09828
07603
03542
Andrzej Czech
Waldemar Jaworski
Tomasz Pilch
Andrzej Szymczak
SL
SL
MA
SL
12
7
18
13
120.1682II
II
II
II
4.01224
01223
01439
02408
Marek Bałdysz
Cathy Bałdysz
Lech Kurowski
Kazimierz Sługocki
LB
LB
DS
LB
12
12
7
12
113.3174 
 
 
 
5.01071
14234
11319
01206
Jan Kadula
Jakub Zawada
Przemysław Zawada
Jacek Znamirowski
PK
PK
PK
PK
12
1
7
12
112.4366 
 
 
 
6.05568
06554
05691
07044
Zdzisław Beling
Jarosław Cieślak
Grzegorz Lewaciak
Piotr Żak
WP
WP
WP
WP
18
13
18
7
109.1358 
 
 
 
7.09952
12846
03322
03561
Stanisław Drabczyk
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
Zbigniew Tymków
SL
SL
SL
SL
4
4
4
12
106.9050 
 
 
 
8.06978
02827
07722
02846
Tomasz Ukraiński
Marek Urbański
Janusz Wesołowski
Ryszard Woliński
PK
MP
PK
MP
12
7
12
7
105.4542 
 
 
 
9.07779
07782
10793
09550
Jan Betley
Piotr Butryn
Natalia Sakowska
Jakub Wojcieszek
MA
MA
MA
MA
4
7
7
7
104.0933 
 
 
 
10.08476
02663
02683
01615
Grzegorz Debita
Jacek Herman
Krzysztof Kleinrok
Jan Sadowski
DS
MP
MP
WP
2
7
7
2.5
102.4025 
 
 
 
11.04198
02635
02912
02838
Adolf Bocheński
Angelika Ferrer-Lopez
Jacek Janowski
Kamila Wesołowska
MA
MP
SW
MP
12
4
18
4
101.3520 
 
 
 
12.02460
02495
02976
02833
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
Tomasz Raczkiewicz
Edward Warząchowski
SW
SW
SW
MP
12
7
12
12
95.7519 
 
 
 
13.07052
06877
06883
06954
Edmund Czubak
Waldemar Radziak
Sławomir Rokicki
Adam Suwik
MA
MA
MA
WP
7
12
7
18
93.5717 
 
 
 
14.01239
01433
14353
10405
Robert Biel
Aleksander Kud
Roman Kurzydłowski
Bogusław Nowak
DS
DS
DS
DS
7
7
4
4
93.1716 
 
 
 
15. 
 
 
 
Bernd Gahutz
Waldemar Pietrasiewicz
M Stenneken
Ralf Wollenberg
GER
GER
GER
GER
5
5
5
5
90.0214 
 
 
 
16.02876
10755
02904
02927
Wojciech Arczewski
Grzegorz Gajaszek
Janusz Gawęcki
Paweł Kowalski
SW
SW
SW
SW
18
2.5
18
7
83.9913 
 
 
 
17.04040
11305
04042
03345
Jerzy Gober
Łukasz Golder
Janusz Kowalewski
Zbigniew Mącior
PD
SL
PD
SL
7
2.5
7
18
59.4912 
 
 
 
18.02013
10095
10250
02166
Andrzej Jeleniewski
Paweł Miechowicz
Jarosław Świderski
Jarosław Wachnowski
LB
MA
MA
LB
18
12
7
18
57.9910 
 
 
 
19.08203
06658
06924
08158
Wojciech Gaweł
Jacek Kalita
Jan Sikora
Piotr Zatorski
DS
MA
MA
DS
7
19
12
12
57.779 
 
 
 
20. 
12266
05749
07543
X Brak Nazwiska
Marek Drukier
Stanisław Owczarek
Przemysław Teleszyński
NZ
PM
LD
LD
0
2.5
18
12
56.927 
 
 
 
21.03064
03185
03512
03618
Michał Błach
Zbigniew Guła
Wojciech Sołtysik
Eugeniusz Zalewski
SL
SL
SL
SL
2.5
7
2.5
4
56.696 
 
 
 
22.10564
09466
10937
02804
Jan Blajda
Piotr Ludwikowski
Jacek Stasica
Piotr Stopa
MP
MP
MP
MP
13
2.5
7
12
56.145 
 
 
 
23.06526
06551
07801
09755
Waldemar Burakowski
Jacek Ciechomski
Michał Kania
Łukasz Witkowski
MA
LU
MA
MA
12
18
4
4
53.563 
 
 
 
24.01807
06706
06341
06887
Roman Grzelak
Apolinary Kowalski
Grzegorz Narkiewicz
Jacek Romański
OP
MA
MA
OP
7
24
18
24
52.972 
 
 
 
25.05574
05624
05681
05802
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
Tomasz Krysztofiak
Mirosław Samujłło
LD
LD
WP
LD
12
7
12
7
52.06  
 
 
 
26.12745
13520
13929
13874
Dominik Dudzik
Przemysław Picheta
Grzegorz Raźny
Paweł Walter
MP
MP
MP
MP
1.5
1.5
0.5
1.5
50.41  
 
 
 
27.05069
05670
07109
09146
Paweł Jassem
Andrzej Kozikowski
Jerzy Ronke
Piotr Tuczyński
WP
LD
LD
WP
7
12
12
12
50.02  
 
 
 
28.01234
02218
02217
05452
Kazimierz Bednarek
Adolf Bogusz
Marek Bogusz
Zdzisław Szyszkowski
DS
LB
LB
LB
7
4
12
4
48.26  
 
 
 
29.07710
01054
02673
01770
Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
Marek Jaworski
Aleksander Zdybel
MP
MP
MP
DS
12
7
7
7
47.17  
 
 
 
30.05611
01840
01115
05856
Dominik Filipowicz
Leszek Majdański
Krzysztof Martens
Piotr Walczak
WP
WP
WP
WP
12
13
24
18
46.94  
 
 
 
31.03707
03807
07101
07545
Marek Giża
Tomasz Latos
Kajetan Olewicz
Aleksander Wład
KP
KP
SL
SL
4
7
4
4
46.24  
 
 
 
32.12450
07563
10209
06925
Katarzyna Dufrat
Radosław Kozłowski
Igor Łosiewicz
Maciej Sikora
DS
PD
MA
MA
4
4
4
7
43.84  
 
 
 
33.03029
03068
03499
07501
Stanisław Adamczyk
Michał Bojanowski
Andrzej Sładki
Jan Styczyński
SL
SL
SL
SL
4
7
7
2.5
41.58  
 
 
 
34.06522
06528
12176
06705
Henryk Brodawski
Włodzimierz Buze
Aneta Jarmocik
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
ZP
MA
12
18
2.5
12
40.68  
 
 
 
35.01508
01772
11428
05884
Jarosław Molenda
Sławomir Zimniak
Paweł Zubiel
Ryszard Zubiel
DS
DS
LD
LD
7
4
2.5
4
40.12  
 
 
 
36.10463
12074
01373
01711
Jerzy Długołęcki
Marek Faber
Andrzej Kaźmierczak
Lech Warężak
LD
LD
DS
DS
4
4
7
7
37.71  
 
 
 
37.01220
12376
01474
01627
Grzegorz Bajek
Dorota Kwintkiewicz
Ryszard Makuch
Waldemar Siuda
DS
DS
DS
DS
7
1.5
4
7
37.13  
 
 
 
38. 
14664
13882
13782
Karolina Palej
Grzegorz Serafin
Agnieszka Sławenta
Dominika Sławenta
NZ
DS
DS
DS
0
0
0.5
0.5
33.83  
 
 
 
39.09549
01297
02732
01597
Maciej Bielawski
Mirosław Fechner
Artur Machno
Michał Robak
DS
DS
MP
DS
2.5
4
7
4
33.50  
 
 
 
40.13420
14584
07725
14540
Adam Cichoń
Marek Heichel
Grzegorz Superson
Maciej Superson
MP
MP
MP
MP
0
0
2.5
1
33.41  
 
 
 
41.02580
09418
07405
08797
Agata Kowal
Piotr Kuc-Dzierżawski
Piotr Radzikowski
Michał Tuszyński
MP
MP
MP
MP
4
2.5
7
2.5
31.45  
 
 
 
42.01952
06638
02103
06915
Andrzej Choniawko
Włodzimierz Janeczek
Zdzisław Pleskot
Andrzej Serwach
ZP
MA
SW
MA
12
7
7
7
30.51  
 
 
 
43.06556
12047
10531
03999
Sylwester Cieślak
Andrzej Gołygowski
Mirosław Świeca
Tadeusz Wasilewski
MA
WP
WP
KP
7
4
4
4
29.68  
 
 
 
44.11591
06707
10930
 
Tadeusz Bożek
Maciej Kowalski
Zbigniew Niedziałkowski
X Reiner
MA
MA
MA
-
2.5
7
4
0
26.89  
 
 
 
45.05893
06090
05996
06113
Jacek Batóg
Robert Cylwik
Zbigniew Lasocki
Kazimierz Szlachta
ZP
ZP
ZP
ZP
4
2.5
7
7
22.54  
 
 
 
46.07327
01848
03525
03536
Andrzej Huńka
Marek Mazur
Aleksy Swoboda
Krzysztof Sztajnert
OP
OP
SL
SL
2.5
4
4
2.5
14.51  
 
 
 
47.03168
03206
09951
03529
Roman Goszcz
Maciej Janeczko
Jacek Michalski
Jacek Szczerbowski
SL
SL
SL
SL
2.5
4
2
4
13.53  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3092 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-27 g.03:54:34 (0.3358/198) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.