Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2142/9013 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT** (10) Grand Prix Polski Teamów 2010/2011
Mityngowy Turniej Teamów
sobota, 7 maja 2011r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06540
04662
06873
06973
Bartosz Chmurski
Michał Nowosadzki
Mariusz Puczyński
Piotr Tuszyński
MA
MA
MA
MA
19
18
19
24
179.00100I
I
I
I
2.08203
03401
09146
04740
Wojciech Gaweł
Jarosław Ostrowski
Piotr Tuczyński
Piotr Wiankowski
DS
WP
WP
MA
7
7
12
12
168.0088II
II
II
II
3.03109
07283
03170
07603
Andrzej Czech
Jarosław Figlus
Cezary Góra
Tomasz Pilch
SL
SL
SL
SL
12
12
7
18
165.1078II
II
II
II
4.01221
09822
05176
06341
01776
Cezary Balicki
Zdzisław Ingielewicz
Michał Kwiecień
Grzegorz Narkiewicz
Adam Żmudziński
DS
MA
WP
MA
DS
24
2.5
24
19
24
165.0068 
 
 
 
 
5.03266
10937
03523
02831
Stefan Kowalczyk
Jacek Stasica
Jan Sucharkiewicz
Włodzimierz Wala
SL
MP
SL
MP
18
7
18
18
162.0057 
 
 
 
6.01416
04823
06085
04848
Marek Kozłowski
Małgorzata Sawicka
Zbigniew Sawicki
Maria Tomczewska
DS
ZP
ZP
PM
2.5
19
7
7
162.0047 
 
 
 
7.06954
05859
06994
09550
Adam Suwik
Artur Wasiak
Tomasz Wiśniewski
Jakub Wojcieszek
MA
SL
MA
MA
18
12
12
7
156.0037 
 
 
 
8.05651
07341
01865
10534
Edward Kaczmarek
Ireneusz Kowalczyk
Andrzej Pawlak
Waldemar Sroczyński
MP
SL
SL
MP
13
18
12
2.5
153.0027 
 
 
 
9.03185
03184
03321
03596
Zbigniew Guła
Artur Guła
Marek Łazanowski
Andrzej Wojtusiak
SL
SL
SL
SL
7
13
4
13
145.0020 
 
 
 
10.01318
01539
01661
07242
Stanisław Gołębiowski
Wojciech Olański
Włodzimierz Starkowski
Vytautas Vainikonis
DS
PD
DS
PD
18
19
19
7
140.0018 
 
 
 
11.11388
12108
12927
07428
Jan Grzeszczak
Aleksandra Jarosz
Adam Waszkiewicz
Izabela Weinhold
DS
WP
DS
SL
2
2.5
1.5
4
136.0016 
 
 
 
12.01483
09491
02157
01705
Adam Marcinowski
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
LU
MA
DS
4
4
4
4
135.0015 
 
 
 
13.04922
06706
06795
05431
Piotr Busse
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
Andrzej Syrek
WP
MA
WP
WP
18
24
18
12
87.2013 
 
 
 
14.08241
03787
03815
03847
Wojciech Dolny
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
Jarosław Michałowski
KP
LB
LB
KP
12
12
12
18
85.0011 
 
 
 
15.05264
06815
05822
08158
Jerzy Mścisz
Piotr Nawrocki
Tomasz Spodenkiewicz
Piotr Zatorski
WP
MA
LD
DS
12
12
12
12
84.009 
 
 
 
16.01223
06542
06543
06717
Cathy Bałdysz
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
Jolanta Krogulska
LB
MA
MA
MA
12
18
18
18
83.008 
 
 
 
17.10095
10250
01730
01731
Paweł Miechowicz
Jarosław Świderski
Michał Wittenbeck
Paweł Wittenbeck
MA
MA
DS
DS
12
13
7
7
82.006 
 
 
 
18.11305
07378
07409
02179
Łukasz Golder
Mateusz Mroczkowski
Anna Pełszyńska
Kacper Wilczak
SL
DS
SL
LB
4
7
4
4
81.004 
 
 
 
19. 
08978
05830
05856
Nedju Buchlev
Jacek Leśniczak
Robert Stoliński
Piotr Walczak
NZ
WP
MA
WP
5
13
12
18
81.002 
 
 
 
20.03096
02644
02698
02809
Konrad Ciborowski
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
Rafał Synowiec
MP
MP
MP
MP
7
7
7
4
80.00  
 
 
 
21.09594
01291
01433
01713
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
DS
DS
4
7
7
2.5
79.00  
 
 
 
22.04887
01272
11551
05739
01591
Olech Bestrzyński
Marek Czerepak
Grzegorz Jarząbek
Robert Nowicki
Adam Razik
WP
DS
DS
WP
DS
13
7
4
13
7
79.00  
 
 
 
 
23.02673
11466
02806
02827
Marek Jaworski
Tadeusz Laszczak
Wojciech Strzemecki
Marek Urbański
MP
MA
MP
MP
7
4
18
7
79.00  
 
 
 
24.01347
10148
01516
01620
Piotr Ilczuk
Paulina Klimentowska
Karol Mykietyn
Robert Sekulski
SL
MA
DS
DS
18
4
18
13
78.00  
 
 
 
25.07782
09138
10793
05374
Piotr Butryn
Danuta Kazmucha
Natalia Sakowska
Cezary Serek
MA
WP
MA
WP
7
7
7
7
76.00  
 
 
 
26.01222
01662
01670
01674
Maciej Bałaziński
Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
Włodzimierz Szczepanik
DS
DS
DS
DS
7
4
7
7
74.20  
 
 
 
27.09549
12450
11358
04812
Maciej Bielawski
Katarzyna Dufrat
Aleksander Krych
Marta Ostrowska
DS
DS
MA
WP
4
4
4
4
71.00  
 
 
 
28.01231
01224
08859
09012
Longin Bartnik
Marek Bałdysz
Krzysztof Lewandowski
Bolesław Ostrowski
DS
LB
DS
PM
7
12
4
13
70.00  
 
 
 
29.15119
02642
02580
15120
Marek Dusza
Przemysław Gałek
Agata Kowal
Agnieszka Pietrzyk
OP
MP
MP
OP
2.5
4
4
0
69.00  
 
 
 
30.01437
07124
01617
08150
Zdzisław Kunc
Ryszard Lachowicz
Przemysław Saliński
Jerzy Szudziński
DS
DS
DS
DS
7
7
4
4
68.00  
 
 
 
31.12440
08455
08476
01615
Maciej Bojarski
Maciej Dąbrowski
Grzegorz Debita
Jan Sadowski
DS
SL
DS
WP
2
2.5
2
2.5
66.00  
 
 
 
32.05649
10570
12197
08911
Tomasz Jochymski
Wojciech Kaźmierczak
Michał Klukowski
Ilya Shpuntou
MA
MA
DS
LB
7
7
4
4
66.00  
 
 
 
33. 
 
 
14366
Inge Metzler
Bernd Metzler
Stefan Schmieder
Michael Schroeder
NZ
NZ
NZ
DS
0
0
0
2
65.00  
 
 
 
34.04905
12139
01636
10501
Andrzej Boruta
Remigiusz Kaźmierczak
Józef Sławenta
Ireneusz Szulc
WP
WP
DS
DS
1
2
4
2.5
62.00  
 
 
 
35.12382
01259
 
01720
Zygmunt Adamski
Bogusław Chmielewski
Stanisław Kosowski
Ryszard Wiącek
DS
DS
-
DS
1.5
4
0
1.5
60.00  
 
 
 
36.02671
07815
08434
07256
Ryszard Jaśkiewicz
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
Lech Zakrzewski
MP
MA
MA
MP
7
4
7
4
58.00  
 
 
 
37.06488
06689
13910
06883
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
Lesław Mandecki
Sławomir Rokicki
MA
MA
MA
MA
7
12
2
7
53.00  
 
 
 
38.10472
01522
13882
01759
Sammy Bałdysz
Jerzy Neter
Agnieszka Sławenta
Gwidon Zajączkowski
DS
DS
DS
DS
2
4
1
2.5
51.00  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2564 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://michzimny.pl/bridge/2011/wroclaw/t/W-team.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-20 g.13:08:05 (0.2888/164) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.