Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3657/20553 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** Mistrzostwa Polski Teamów "Waza Bałtyku", GPPT 2017 (7)
Kongresowy Turniej Teamów
poniedziałek, 7 sierpnia 2017r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.17161
16645
15511
16875
Krzysztof Cichy
Piotr Jasiński
Kacper Kopka
Edward Sucharda
MA
MA
MA
MA
2.5
3
4
3
155.68450M
M
M
M
2.06540
09822
06341
06815
09146
04740
Bartosz Chmurski
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
Piotr Nawrocki
Piotr Tuczyński
Piotr Wiankowski
MA
MA
MA
MA
MA
MA
21
7
24
17
15
19
138.92349I
I
I
I
I
I
3.12450
09357
13438
10085
Katarzyna Dufrat
Arkadiusz Majcher
Rafał Marks
Justyna Żmuda
MA
PK
MA
MA
13
7
9
15
111.91280I
I
I
I
4.05111
05739
05464
07544
Wit Klapper
Robert Nowicki
Witold Turant
Marek Tyran
SL
WP
LD
LD
21
15
18
13
129.27200II
II
II
II
5.08294
17134
15595
10095
01865
07431
Mariusz Bartkowski
Marek Dalecki
Maciej Dąbrowski
Paweł Miechowicz
Andrzej Pawlak
Marek Witek
SW
MA
MA
LB
MA
PK
17
9
7
15
15
21
130.74160II
II
II
II
II
II
6.06580
17167
11358
12123
Piotr Dybicz
Tomasz Kiełbasa
Aleksander Krych
Mateusz Stępiński
MA
MA
MA
MA
11
2.5
7
7
119.43120II
II
II
II
7.04531
01318
06706
08195
 
07242
Marek Barylewski
Stanisław Gołębiowski
Apolinary Kowalski
Dariusz Kowalski
Artur Malinowski
Vytautas Vainikonis
WP
DS
WP
WP
-
WP
18
24
24
21
19
15
105.20100 
 
 
 
 
 
8.14728
04662
02121
02806
06973
11319
Kamil Nowak
Michał Nowosadzki
Ryszard Sakowicz
Wojciech Strzemecki
Piotr Tuszyński
Przemysław Zawada
MA
MA
LB
LB
LB
LB
9
24
17
21
24
17
119.3780 
 
 
 
 
 
9.04163
08979
05176
01661
10370
08158
Andrei Arlovich
Krzysztof Jassem
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
Erikas Vainikonis
Piotr Zatorski
PD
KP
DS
DS
PD
DS
15
24
24
24
11
19
146.0472 
 
 
 
 
 
10.08605
04143
07209
07239
Krzysztof Dach
Stanisław Gawryszczak
Krzysztof Krajewski
Bogdan Zakrzewski
PD
PD
PD
PD
3
5
7
7
154.4865 
 
 
 
11.06664
06705
12196
06306
Jan Kandybowicz
Zdzisław Kowalewski
Zbigniew Skibicki
Kazimierz Wielechowski
MA
MA
MA
MA
13
13
5
12
114.9858 
 
 
 
12.12272
06845
07725
13882
15477
Anna Makarewicz
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
Agnieszka Wiankowska
Krzysztof Żak
DS
MA
MP
PM
MP
4
13
11
4
4
128.7150 
 
 
 
 
13.04198
04212
04250
04303
04405
04431
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
Bogusław Gierulski
Roman Kierznowski
Krzysztof Pikus
Zbigniew Rogowski
WM
WM
WP
WM
WM
WM
12
19
21
21
19
18
118.8043 
 
 
 
 
 
14.04949
09138
 
05264
05374
05856
Michał Dembiński
Danuta Kazmucha
Hilary Moran
Jerzy Mścisz
Cezary Serek
Piotr Walczak
WP
WP
-
WP
WP
WP
12
15
6
13
15
21
101.3236 
 
 
 
 
 
15.17082
11928
11296
02131
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
Artur Pomarański
Ryszard Smejda
MA
MA
ZP
ZP
2.5
4
4
7
138.9629 
 
 
 
16.02472
11834
02495
02519
12927
Konrad Codello
Jakub Jagodziński
Andrzej Kokoryka
Bartosz Matras
Adam Waszkiewicz
LU
LU
LU
LU
DS
11
5
9
7
4
117.1622 
 
 
 
 
17.05023
05059
03787
08978
03815
08769
Paweł Gruszczyński
Stanisław Janik
Adam Kozłowski
Jacek Leśniczak
Michał Lewiński
Sławomir Piechocki
LB
LB
LB
LB
LB
LB
5
13
12
15
12
9
178.7416 
 
 
 
 
 
18.04527
11092
02013
05084
04665
Krzysztof Antas
Tytus Bisping
Andrzej Jeleniewski
Tadeusz Kaczanowski
Kazimierz Omernik
WP
MP
WP
WP
PM
19
5
18
19
19
167.9515 
 
 
 
 
19.12266
04242
12220
08970
Marek Drukier
Andrzej Fronczak
Kazimierz Konefał
Bogusław Pawszak
WP
WM
WM
MA
4
18
4
12
165.9514 
 
 
 
20.08129
 
 
03939
11248
Edward Bednarczyk
Paul Delaney
David Dunne
Aleksander Skop
Radosław Szczepanowski
PM
-
-
KP
PM
5
6
6
12
2.5
161.3613 
 
 
 
 
21.03266
07313
12634
03960
Stefan Kowalczyk
Jerzy Pietrusza
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
SL
MP
KP
LB
18
4
4
18
151.3511 
 
 
 
22.04535
05574
04547
07794
Dariusz Bogucki
Przemysław Błaszczyk
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
LD
PM
PM
13
15
18
9
151.3110 
 
 
 
23.03633
09549
03644
04022
Mariusz Arutiunianc
Maciej Bielawski
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
KP
KP
13
11
13
17
146.639 
 
 
 
24.04922
08485
06795
07827
08434
07869
Piotr Busse
Grażyna Busse
Ewa Miszewska
Lech Ohrysko
Witold Tomaszek
Sławomir Zawiślak
SL
SL
WP
SW
MA
SL
19
15
19
17
12
21
127.658 
 
 
 
 
 
25.06551
13709
06954
01726
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
Adam Suwik
Tomasz Winciorek
SW
SW
SW
WP
19
7
18
18
170.997 
 
 
 
26.13661
07405
02784
11769
Adam Harasimowicz
Piotr Radzikowski
Robert Różak
Tomasz Stryszawski
MP
MP
MP
MP
4
9
5
7
165.385 
 
 
 
27.12127
07190
04602
13364
11809
04707
Jarosław Bartosiński
Paweł Chindelewicz
Aleksander Kasprzak
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
Mirosław Szaliński
PM
PM
PM
PM
PM
PM
7
12
18
7
7
12
163.094 
 
 
 
 
 
28.02666
02673
11471
07642
Andrzej Hycnar
Marek Jaworski
Maciej Rodzaj
Witold Stachnik
PK
MP
MP
MP
13
12
7
7
150.473 
 
 
 
29.08078
04682
04696
08119
Edmund Pinkiewicz
Jacek Piotrowski
Antoni Sękowski
Waldemar Warzała
PM
PM
PM
PM
12
12
18
12
141.772 
 
 
 
30.08618
11573
14983
08990
Roland Godlewski
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
Ryszard Sałata
ZP
LD
LD
ZP
2.5
4
4
4
140.41  
 
 
 
31.14885
08549
14782
14783
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
MA
MA
DS
DS
5
5
3
4
138.97  
 
 
 
32. 
06556
02672
11936
Ashley Bach
Sylwester Cieślak
Stanisław Jaśkiewicz
Ervin Otvosi
-
MA
MP
PM
24
12
7
7
137.42  
 
 
 
33.11550
01502
12154
09424
Piotr Marcinowski
Mirosław Miłaszewski
Mateusz Sobczak
Stefan Szenberg
DS
DS
DS
DS
7
19
7
13
169.38  
 
 
 
34.06370
02921
02990
08308
03020
Jacek Bors
Tadeusz Kowalczewski
Adam Strzelecki
Kamil Walczyk
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
SW
SW
SW
5
12
7
5
9
169.30  
 
 
 
 
35.01483
09491
02157
01705
Adam Marcinowski
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
MA
MA
DS
7
7
7
7
157.61  
 
 
 
36.15666
07277
15665
12357
Henadzi Medusheuski
Aliaksandr Prakapenka
Andrei Sotnikau
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
PD
PD
3
4
4
11
145.27  
 
 
 
37.02904
16259
02933
02966
Janusz Gawęcki
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
MP
SW
SW
18
3
18
13
144.96  
 
 
 
38.17766
13616
04042
04043
Julij Chumak
Arunas Jankauskas
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
PD
PD
2
4
12
9
143.80  
 
 
 
39.03186
01347
03274
03549
Sebastian Gumula
Piotr Ilczuk
Joanna Taczewska
Mikołaj Taczewski
SL
WP
SL
SL
4
18
12
15
130.28  
 
 
 
40.06573
18063
 
05957
06144
Bogusław Domaszewski
Robert Grisdale
Michael Heins
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
MA
PM
-
ZP
ZP
3
1
6
9
5
114.64  
 
 
 
 
41.15621
04588
04699
04731
05534
04751
Tomasz Gotard
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
Sylwester Walerowicz
Stanisław Zakrzewski
Andrzej Zaleski
PM
PM
PM
WP
WP
PM
19
18
19
15
15
9
159.51  
 
 
 
 
 
42.04560
04591
04630
09768
Jarosław Drewing
Tadeusz Jakubiak
Jacek Lasota
Sebastian Piepióra
PM
PM
PM
PM
5
4
11
9
157.73  
 
 
 
43.07667
02753
07617
08797
Barbara Batkiewicz
Jarosław Nowakowski
Mirosław Sady
Michał Tuszyński
MP
MP
MP
MP
9
4
12
4
142.43  
 
 
 
44.06488
06689
12503
 
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
Wojciech Uszynski
Anna Wheeler
MA
MA
MA
-
9
13
13
6
137.91  
 
 
 
45.08950
01054
17361
03847
06909
Iwona Czajka
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
Jarosław Michałowski
Anna Sarniak
MA
MP
MA
KP
MA
7
12
2.5
18
19
136.27  
 
 
 
 
46.16187
08057
04684
04686
Krzysztof Czapczyk
Zbigniew Pinkiewicz
Józef Pochroń
Janusz Przybyszewski
PM
PM
PM
PM
3
13
19
11
134.60  
 
 
 
47.08109
04621
04660
08565
Krzysztof Borkowski
Marek Kryniewski
Marek Niesłuchowski
Lechosław Suszka
PM
PM
PM
PM
4
5
5
5
129.46  
 
 
 
48.06554
05675
09303
05701
05830
 
Jarosław Cieślak
Mariusz Kraśnicki
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
Robert Stoliński
Barbara Tuma
WP
LD
LD
LD
LD
PM
17
7
5
13
15
0
115.99  
 
 
 
 
 
49.05670
05691
14028
11428
Andrzej Kozikowski
Grzegorz Lewaciak
Zdzisław Radwański
Paweł Zubiel
LD
LD
LD
LD
13
18
7
7
167.17  
 
 
 
50.01967
05989
06131
10403
Aleksander Downar-Zapolski
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
ZP
ZP
7
7
5
2.5
147.39  
 
 
 
51.10450
05624
06346
07854
Jacek Dmowski
Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
Witalis Talar
MA
LD
LD
MA
13
11
13
13
147.16  
 
 
 
52.08094
16130
04618
12010
Zdzisław Jędrzejczak
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
Dariusz Zieliński
PM
PM
PM
PM
4
4
4
4
146.58  
 
 
 
53.05996
06014
16145
06079
 
 
Zbigniew Lasocki
Adam Małdyk
Andrzej Proczkowski
Grzegorz Rybacki
Krzysztof Tuma
Vasil Valchev
ZP
ZP
PK
ZP
PM
-
12
4
2
5
0
6
126.38  
 
 
 
 
 
54.09667
15802
13028
09696
Arkadiusz Górzewski
Adam Suchodolski
Piotr Suchodolski
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
PM
PM
5
3
5
4
110.28  
 
 
 
55.14971
16053
17451
17214
16699
14569
Bartosz Ćwiek
Filip Czaplicki
Wojciech Grzegorzewski
Karol Konopko
Arkadiusz Poziemski
Maksym Wałaszewski
MA
MA
MA
MA
DS
MA
2.5
2
2
2.5
2.5
1.5
108.37  
 
 
 
 
 
56.13873
14230
10798
04614
Martyn Bambrowicz
Adam Betliński
Kazimierz Gierulski
Mateusz Kotarski
PM
PM
PM
PM
1.5
3
3
1.5
86.69  
 
 
 
57.17344
17380
17353
08098
Krzysztof Chełstowski
Grzegorz Głowacki
Norbert Łukasiak
Michał Okoński
PM
PM
PM
PM
1.5
1
1.5
2
82.17  
 
 
 
58.16255
14845
15259
04411
Joanna Kokot
Robert Krawczyk
Dominika Ocylok
Zbigniew Prasek
DS
PM
DS
PM
1.5
5
2
5
71.07  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 10760 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2017/baltycki/t/wszyscy.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-05-10 g.07:19:42 (0.4735/277) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.