Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C3986/22043 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (10)
4. Mityngowy Turniej Par - GPPP
niedziela, 20 maja 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
WP
WP
19
19
62.83229I
I
2.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
61.61222II
II
3.01617
01693
Przemysław Saliński
Maciej Terpiłowski
DS
DS
9
5
60.48215II
II
4.03847
18890
Jarosław Michałowski
Vasil Valchev
KP
ZP
18
1.5
60.11208III
III
5.01318
08979
Stanisław Gołębiowski
Krzysztof Jassem
DS
DS
24
24
59.71202III
III
6.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
WM
7
19
59.29197III
III
7.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
4
4
58.79191 
 
8.05069
09755
Paweł Jassem
Łukasz Witkowski
WP
SW
17
13
58.73185 
 
9.17935
14060
Ryszard Rosikiewicz
Adam Szuszkiewicz
DS
DS
1.5
2.5
58.57180 
 
10.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
57.84174 
 
11.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
5
4
57.64169 
 
12.06973
11319
Piotr Tuszyński
Przemysław Zawada
LB
MA
24
17
57.59163 
 
13.16585
15931
Adam Pigulski
Kajetan Wroński
DS
WP
2.5
2.5
57.30158 
 
14.15595
05423
Maciej Dąbrowski
Jeremi Stępiński
OP
OP
7
19
56.45152 
 
15.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WP
WP
24
21
56.34146 
 
16.02934
02806
Krzysztof Kujawa
Wojciech Strzemecki
SL
MA
19
21
56.19141 
 
17.02590
15988
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
2.5
55.99135 
 
18.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
11
7
55.70130 
 
19.05574
08549
Przemysław Błaszczyk
Anna Maduzia
LD
WP
15
5
55.61124 
 
20.02913
07491
Edmund Jas
Tadeusz Sobota
SW
SW
5
5
55.53119 
 
21.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
OP
5
5
55.48113 
 
22.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
55.48108 
 
23.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
55.35102 
 
24.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
5
5
55.2196 
 
25.11471
02846
Maciej Rodzaj
Ryszard Woliński
MP
MP
7
12
55.2191 
 
26.03096
17934
Konrad Ciborowski
Szymon Ostrowski
MP
DS
11
1.5
55.1685 
 
27.01220
06554
Grzegorz Bajek
Jarosław Cieślak
DS
DS
11
19
55.1580 
 
28.05611
01749
Dominik Filipowicz
Maciej Wręczycki
DS
DS
21
15
55.0374 
 
29.01054
02727
Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
13
54.9669 
 
30.01299
01502
Karol Filipowicz
Mirosław Miłaszewski
DS
DS
13
19
54.9463 
 
31.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
9
5
54.7057 
 
32.06041
05438
Edward Niewierowski
Witold Szczepaniak
WP
WP
11
5
54.6052 
 
33.02666
07725
Andrzej Hycnar
Grzegorz Superson
PK
MP
13
11
54.5346 
 
34.01865
11600
Andrzej Pawlak
Jarosław Stach
OP
OP
15
7
54.4845 
 
35.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
12
18
54.4644 
 
36.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
54.4543 
 
37.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
MP
MP
15
15
54.3642 
 
38.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
MP
MP
24
24
54.3242 
 
39.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
54.1941 
 
40.17112
17113
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
WP
WP
2
2.5
54.1840 
 
41.02698
11769
Jakub Kowal
Tomasz Stryszawski
MP
MP
12
7
54.0339 
 
42.05739
07544
Robert Nowicki
Marek Tyran
WP
LD
15
13
53.9738 
 
43.05944
03345
Adam Hintertan
Zbigniew Mącior
SL
SL
12
18
53.8237 
 
44.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
WP
SW
7
18
53.8136 
 
45.07271
03206
Adrian Bakalarz
Maciej Janeczko
SL
SL
7
7
53.6935 
 
46.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
WP
SL
15
21
53.5934 
 
47.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
3
21
53.5433 
 
48.04108
16259
Przemysław Janiszewski
Maciej Kliś
MA
MP
21
4
53.4832 
 
49.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
MP
MP
24
21
53.4331 
 
50.17513
16926
Bartosz Bunar
Oskar Tokarczuk
MP
DS
2
2
53.3530 
 
51.02013
05084
Andrzej Jeleniewski
Tadeusz Kaczanowski
ZP
ZP
18
19
52.9929 
 
52.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
52.9728 
 
53.05242
05170
Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
WP
WP
5
12
52.9127 
 
54.07283
03464
Jarosław Figlus
Adam Robak
SL
SL
13
13
52.7026 
 
55.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
OP
OP
9
4
52.6925 
 
56.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
5
7
52.6724 
 
57.01373
01508
Andrzej Kaźmierczak
Jarosław Molenda
DS
DS
12
9
52.6623 
 
58.11092
02831
Tytus Bisping
Włodzimierz Wala
MP
MP
5
19
52.4122 
 
59.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
52.1821 
 
60.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
2.5
7
52.0321 
 
61.01345
01736
Maciej Hutyra
Jacek Wojnarowicz
DS
DS
5
11
51.9120 
 
62.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
7
51.5019 
 
63.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
5
51.4418 
 
64.09563
01744
Jerzy Gdeczyk
Krzysztof Wójcik
DS
DS
3
7
51.3517 
 
65.14619
12154
Maksymilian Chodacki
Mateusz Sobczak
SL
DS
7
9
51.2216 
 
66.12846
03554
Andrzej Hermansdorfer
Krzysztof Tomsia
SL
SL
7
9
51.2015 
 
67.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WP
WP
21
17
51.1314 
 
68.02597
09430
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
MP
MP
12
7
51.0113 
 
69.14885
02673
Marcin Dobrowolski
Marek Jaworski
WP
MP
7
12
50.9912 
 
70.05634
05765
Włodzimierz Jakowicki
Rafał Pietrzyk
WP
LD
7
5
50.9911 
 
71.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
4
5
50.9810 
 
72.05675
05701
Mariusz Kraśnicki
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
9
13
50.989 
 
73.13181
01438
Sławomir Bogdanowicz
Jerzy Kurianowicz
DS
DS
2.5
5
50.918 
 
74.07052
17361
Edmund Czubak
Marta Makarewicz
MA
MA
11
3
50.907 
 
75.10938
01739
Wojciech Rozwadowski
Rafał Wolański
DS
DS
5
7
50.886 
 
76.04360
11296
Mirosław Makatrewicz
Artur Pomarański
WM
ZP
13
5
50.785 
 
77.03389
10219
Leszek Niemiec
Jacek Stokowacki
SL
SL
13
4
50.694 
 
78.12272
10095
Anna Makarewicz
Paweł Miechowicz
DS
LB
4
15
50.603 
 
79.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
9
50.522 
 
80.07341
03542
Ireneusz Kowalczyk
Andrzej Szymczak
SL
SL
21
17
50.371 
 
81.01831
01840
Marian Kupnicki
Leszek Majdański
KP
KP
17
15
50.04  
 
82.01402
01456
Lech Kostecki
Andrzej Litwiński
DS
DS
5
5
49.98  
 
83.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
49.91  
 
84.07891
10403
Piotr Klimacki
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
18
3
49.85  
 
85.01323
03405
Rafał Gregorowicz
Janusz Paliwoda
DS
SL
2.5
4
49.84  
 
86.13411
15414
Michał Kaleta
Wojciech Okuniewski
SL
SL
3
2
49.61  
 
87.01283
01311
Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
DS
DS
12
12
49.47  
 
88.18895
17916
Kacper Błasiak
Kajetan Gościański
DS
WP
0
1.5
49.42  
 
89.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
18
15
49.41  
 
90.18257
18648
Thomas Berg
Geert Jorgensen
DS
DS
2
2
49.35  
 
91.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
LB
LB
11
9
49.23  
 
92.16775
16776
Elżbieta Niewiadomska
Szymon Niewiadomski
DS
DS
2
2.5
49.15  
 
93.16134
16586
Dominik Caus
Maciej Racewicz
SL
DS
1.5
2
49.03  
 
94.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
3
2
49.03  
 
95.01615
13122
Jan Sadowski
Sławomir Zagórski
DS
DS
4
2.5
48.77  
 
96.01577
01628
Aleksander Poznysz
Roman Siwiec
DS
DS
12
3
48.59  
 
97.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
4
48.54  
 
98.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
5
48.52  
 
99.01444
01718
Ryszard Laskowski
Bogumił Wegner
DS
DS
7
12
48.48  
 
100.17298
18252
Rob Helle
Ed Hoogenkamp
DS
DS
7
2.5
48.45  
 
101.01250
01286
Andrzej Bondarewicz
Maciej Dorabiała
DS
DS
13
9
48.37  
 
102.04535
08308
Dariusz Bogucki
Kamil Walczyk
PM
SW
13
7
48.34  
 
103.06551
09357
Jacek Ciechomski
Arkadiusz Majcher
SW
PK
19
9
48.06  
 
104.15748
09572
Jan Czerw
Edward Kasiński
DS
DS
2
5
48.03  
 
105.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
47.99  
 
106.01436
01575
Stanisław Kulpaczyński
Wojciech Potoczny
DS
DS
5
5
47.96  
 
107.11479
01662
Tomasz Koźlecki
Tomasz Struzik
DS
DS
4
5
47.70  
 
108. 
 
Michal Kopecky
Vit Volhejn
CZE
CZE
0
0
47.68  
 
109.17336
17324
Jan Cieśliński
Mikołaj Jankowski
WP
WP
1.5
1.5
47.64  
 
110.01474
10503
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
DS
DS
5
4
47.61  
 
111.18869
18871
Dominik Hołyś
Piotr Zborowski
DS
DS
1
1
47.52  
 
112.14565
02103
Daniel Fira
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
4
11
47.50  
 
113.04198
05264
Adolf Bocheński
Jerzy Mścisz
WM
WP
13
13
47.47  
 
114.07614
02793
Marek Kiepura
Paweł Skałacki
MP
MP
5
7
47.45  
 
115.02324
09004
Andrzej Łagosz
Konrad Wójcik
LB
LB
11
4
47.38  
 
116.03455
03621
Jerzy Radomski
Krzysztof Zieliński
SL
SL
12
7
46.98  
 
117.01578
12927
Marcin Preisner
Adam Waszkiewicz
LB
DS
2.5
4
46.92  
 
118.01223
12320
Cathy Bałdysz
Sophia Bałdysz
DS
DS
19
5
46.82  
 
119.01325
01655
Maciej Grodzki
Janusz Staniów
DS
DS
5
5
46.69  
 
120.14454
09654
Marcin Motykiewicz
Lilianna Szatańska
DS
DS
4
3
46.59  
 
121.10497
01779
Ryszard Wojtala
Roman Żyto
DS
DS
3
4
46.52  
 
122.11550
13438
Piotr Marcinowski
Rafał Marks
DS
MA
9
9
46.22  
 
123.18222
17593
Konrad Ciborowski
Kinga Kowal
MP
MP
1.5
1.5
45.98  
 
124.13791
03399
Edward Ciesielski
Stefan Osadnik
OP
SL
3
9
45.95  
 
125.08203
01731
Wojciech Gaweł
Paweł Wittenbeck
MA
ZP
19
12
45.79  
 
126.01269
01277
Aleksander Czajka
Krzysztof Ćwik
DS
DS
7
5
45.79  
 
127.03033
03387
Janusz Bachrach
Tadeusz Nędzi
SL
SL
5
7
45.64  
 
128.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
2
2.5
45.61  
 
129.06382
02977
Maciej Dobrzyński
Mirosław Rafalski
SW
SW
5
18
45.57  
 
130.13709
07849
Grzegorz Głasek
Bogdan Szulejewski
SW
SW
7
21
45.29  
 
131.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
WP
WP
18
17
45.28  
 
132.06080
06112
Jerzy Sadowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
45.05  
 
133.04885
05367
Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
WP
WP
4
12
44.98  
 
134.08166
10217
Renata Dancewicz
Urszula Kędzierska
MA
MA
5
5
44.68  
 
135.01288
15519
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
DS
DS
12
7
44.54  
 
136.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
5
44.36  
 
137.07187
09179
Michał Bąk
Barbara Larysz
OP
OP
3
2.5
44.09  
 
138.18493
14665
Jarosław Chłądowicz
Jakub Świst
DS
DS
0.5
0
43.96  
 
139.18221
 
Łucja Ciborowska
Magdalena Fornal
MP
-
1
0
43.63  
 
140.17539
18066
Kacper Kuflowski
Michał Stasik
MP
MP
2
1.5
43.51  
 
141.01677
01683
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
DS
DS
5
11
43.31  
 
142.04109
01556
Łukasz Brede
Jan Pawlikaniec
WP
DS
17
5
42.65  
 
143.08144
08155
Ireneusz Siemieniako
Ryszard Wróblewski
DS
DS
5
2.5
42.40  
 
144.13065
15143
Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
DS
DS
3
2.5
42.22  
 
145.12383
01324
Andrzej Chodowski
Stanisław Greszta
DS
OP
1.5
1.5
42.13  
 
146.18671
13830
Dariusz Gwiazda
Tadeusz Szczęch
DS
DS
0.5
2
42.06  
 
147.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
41.53  
 
148.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
41.43  
 
149.01641
01711
Zbigniew Sobczyk
Lech Warężak
DS
DS
12
11
41.24  
 
150.11524
11527
Cezary Mroczek
Andrzej Pękala
DS
DS
3
3
40.86  
 
151.09595
01632
Jan Marcinkowski
Aleksander Skorupa
DS
DS
4
5
40.36  
 
152.14458
 
Paweł Górzyński
Przemysław Ziółek
DS
-
2
0
40.18  
 
153.10479
01608
Krzysztof Obłój
Marek Rużyło
DS
DS
4
5
39.53  
 
154.08188
11554
Robert Księżopolski
Bartłomiej Okopiński
DS
DS
4
2
38.49  
 
155.07167
10301
Eryk Hamerski
Andrzej Sobina
OP
DS
2.5
3
37.54  
 
156.18645
18642
Ewa Morawska
Maria Niklaus
WP
WP
0.5
0.5
36.63  
 
157.02928
02952
Marek Kozdrach
Ireneusz Michalski
SW
SW
5
7
36.55  
 
158.10054
04842
Andrzej Jaszczak
Leszek Sztyrak
OP
OP
15
19
28.77  
 
159.01590
01679
Piotr Ratajski
Jacek Szwed
DS
DS
5
5
24.00  
 
160.07140
07130
Jerzy Ignyś
Eugeniusz Konik
OP
OP
7
4
21.31  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 11148 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/gpp/wroclaw/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-06-17 g.09:53:03 (0.4671/330) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.