Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3967/22058 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Turniej Ziemi Radomskiej-Memoriał Mariana Kucharskiego
Grand Prix Mazowsza
niedziela, 27 maja 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
61.37100II
II
2.09322
02954
Mirosław Kotowski
Włodzimierz Niedolaz
SW
SW
4
7
60.7993III
III
3.02888
02990
Zbigniew Borkowski
Adam Strzelecki
SW
SW
12
7
60.3686III
III
4.02669
02760
Stanisław Jaros
Jerzy Pasich
MP
MP
5
7
59.9680 
 
5.06526
07190
Waldemar Burakowski
Paweł Chindelewicz
MA
PM
15
12
59.8774 
 
6.09358
07975
Stanisława Maludzińska
Jerzy Maludziński
SW
SW
2.5
11
59.6268 
 
7.08288
06414
Grzegorz Bachanek
Sławomir Kutyła
SW
SW
3
5
59.3662 
 
8.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
58.4056 
 
9.11591
06689
Tadeusz Bożek
Andrzej Kondeja
MA
MA
5
13
56.8050 
 
10.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
11
9
56.7844 
 
11.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
LU
19
3
56.6538 
 
12.06370
02921
Jacek Bors
Tadeusz Kowalczewski
SW
SW
5
12
56.5532 
 
13.08283
18399
Andrzej Iwański
Piotr Mazurek
SW
MA
13
1
55.7926 
 
14.18398
15357
Artur Antoniak
Włodzimierz Pieniążek
MA
MA
1
2.5
55.6620 
 
15.06403
15916
Eugeniusz Karski
Grzegorz Wieczorkiewicz
MA
SW
7
3
55.2719 
 
16.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
54.9918 
 
17.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
SW
SW
5
18
54.4317 
 
18.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
53.6416 
 
19.06380
06445
Stanisław Dąbrowski
Ryszard Wójcik
MA
SW
3
4
53.5015 
 
20.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
4
5
52.7214 
 
21.02902
02937
Krzysztof Gałda
Nikander Kuszewski
SW
SW
12
11
52.6113 
 
22.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
4
13
52.5512 
 
23.10687
12660
Lech Adach
Sławomir Piętak
LU
LU
5
4
51.7211 
 
24.08281
08279
Edward Nowomiejski
Andrzej Sławiński
SW
MA
9
5
51.6910 
 
25.08393
06373
Janusz Anczakowski
Jerzy Buchacz
MA
MA
5
5
51.609 
 
26.02966
02977
Stanisław Pająk
Mirosław Rafalski
SW
SW
15
18
51.368 
 
27. 
15356
Ewa Jabłonka
Marian Jabłonka
-
MA
0
2
51.217 
 
28.02913
07491
Edmund Jas
Tadeusz Sobota
SW
SW
5
5
50.926 
 
29.13492
11836
Roman Borkowski
Jerzy Karwacki
LD
LU
4
3
50.865 
 
30.08284
14679
Janusz Dzierżanowski
Mirosław Kaczor
SW
SW
7
3
50.764 
 
31.13622
08970
Mirosław Łopaciuk
Bogusław Pawszak
MA
MA
4
12
50.743 
 
32.15913
17480
Adam Rydz
Wojciech Woźniak
SW
MA
2.5
1.5
50.702 
 
33.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
2.5
50.431 
 
34.02507
02519
Grzegorz Kułak
Bartosz Matras
LU
LU
13
7
50.33  
 
35.09345
14609
Norbert Krzystanek
Piotr Szczygieł
SW
SW
3
3
50.15  
 
36.08931
15582
Andrzej Fengler
Tomasz Kozłowski
MA
MA
5
3
50.03  
 
37.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
2.5
2.5
49.98  
 
38.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
49.70  
 
39.06620
06621
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
LU
LU
15
13
49.45  
 
40.15919
06402
Andrzej Czubak
Sławomir Kamiński
MA
MA
2
5
49.39  
 
41.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
5
4
49.07  
 
42.19157
06721
Grażyna Jaskulska
Edward Krusiewicz
MA
MA
0
7
48.91  
 
43.12012
06845
Jacek Koter
Tomasz Paluchowski
MA
MA
5
13
48.87  
 
44.08305
06430
Edward Błaż
Henryk Pysiak
MA
MA
2.5
4
48.61  
 
45.16461
06904
Sławomir Rokicki
Lech Sadoś
MA
MA
2.5
12
48.55  
 
46.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
12
11
48.22  
 
47.02873
02940
Jacek Adamczyk
Robert Łataś
SW
SW
7
4
47.84  
 
48.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
SW
SW
5
7
46.88  
 
49.02931
08460
Sławomir Król
Andrzej Prokop
SW
SW
3
4
45.79  
 
50.09313
07481
Grzegorz Godzisz
Jacek Maj
SW
SW
2.5
4
45.31  
 
51.17233
 
Jan Kosieradzki
Dariusz Wasilewski
MA
-
0.5
0
44.99  
 
52.06396
06434
Bogusław Janeczek
Andrzej Sadowski
MA
MA
4
4
44.95  
 
53.06371
15914
Jan Bors
Leszek Popiel
MA
MA
2.5
1.5
44.88  
 
54.06425
08310
Jerzy Piela
Tadeusz Sagan
MA
MA
4
4
44.06  
 
55.18433
05859
Marcin Miller
Artur Wasiak
LD
LD
0.5
12
44.01  
 
56.01019
01166
Andrzej Byzdra
Jan Sączawa
PK
PK
7
4
43.93  
 
57.02522
11828
Leszek Młodziński
Edward Wójcik
LU
LU
4
4
43.71  
 
58.06376
06387
Witold Czarniawski
Bogdan Gancarz
MA
MA
4
4
42.48  
 
59.16495
18603
Marek Janota
Mirosława Swoboda
MA
MA
2
1
41.29  
 
60.02877
 
Adam Bartosik
Janusz Dulęba
SW
-
3
0
41.14  
 
61.07053
07020
Krzysztof Gołaś
Jan Zabrocki
MA
MA
5
7
40.62  
 
62.06556
07555
Sylwester Cieślak
Stanisław Stachlewski
MA
MA
12
9
39.75  
 
63.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
36.83  
 
64.06367
06405
Andrzej Bator
Jerzy Kazubski
MA
MA
3
7
36.36  
 
65.02930
09371
Stanisław Król
Zbigniew Swat
SW
SW
4
2
34.66  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2038 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/radom/W-kuch.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-05-10 g.07:36:59 (0.3187/142) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.