Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4158/22611 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** GPPT 2017/18 (15)
Kongresowy Turniej Teamów - GPPT
sobota, 1 września 2018r., godz. 16:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.08513
12197
02806
11319
10085
Piotr Gawryś
Michał Klukowski
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
Justyna Żmuda
DS
MP
MA
MA
MP
24
24
21
19
17
121.08299I
I
I
I
I
2.04887
04250
05374
04451
Olech Bestrzyński
Bogusław Gierulski
Cezary Serek
Jerzy Skrzypczak
WP
WP
WP
WP
15
21
15
21
110.31270II
II
II
II
3.01318
04108
07811
05310
05520
Stanisław Gołębiowski
Przemysław Janiszewski
Marcin Krupowicz
Bogusław Pazur
Marek Wójcicki
DS
MA
SL
SL
SL
24
21
21
21
19
117.23246II
II
II
II
II
4.08294
15595
10054
04842
09755
Mariusz Bartkowski
Maciej Dąbrowski
Andrzej Jaszczak
Leszek Sztyrak
Łukasz Witkowski
SW
OP
OP
OP
SW
17
9
15
19
13
112.89223 
 
 
 
 
5.10450
11600
07854
12899
Jacek Dmowski
Jarosław Stach
Witalis Talar
Michał Wróbel
OP
OP
OP
OP
13
9
13
7
110.27200 
 
 
 
6.04793
06707
16140
01739
Krzysztof Kluf
Maciej Kowalski
Andrzej Szepczyński
Rafał Wolański
MA
MA
MA
DS
12
12
4
7
108.82177 
 
 
 
7.04535
05111
03847
18890
Dariusz Bogucki
Wit Klapper
Jarosław Michałowski
Vasil Valchev
PM
SL
KP
ZP
13
21
18
3
108.20153 
 
 
 
8.02644
02642
02698
02809
Grzegorz Gawron
Przemysław Gałek
Jakub Kowal
Rafał Synowiec
MP
MP
MP
MP
12
7
12
9
107.59130 
 
 
 
9.07568
15857
15760
12460
Marek Kamelski
Tomasz Mikołajczyk
Tadeusz Pawlak
Sławomir Stępniewski
MA
MA
MA
MA
3
3
3
2.5
107.55107 
 
 
 
10.05568
05708
05464
07544
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
LD
LD
18
17
18
13
107.1084 
 
 
 
11.05176
08899
06923
08158
Michał Kwiecień
Marcin Osmański
Jacek Sikora
Piotr Zatorski
MP
PM
PM
MP
24
4
5
21
106.3560 
 
 
 
12.06165
02501
07725
06249
Dariusz Biedrzycki
Mariusz Kowalski
Grzegorz Superson
Przemysław Ślesicki
MA
LU
MP
MA
7
15
11
9
105.3256 
 
 
 
13.06551
07796
07827
06954
Jacek Ciechomski
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
Adam Suwik
SW
SW
SW
SW
19
18
17
18
104.7452 
 
 
 
14.04198
04212
09138
06713
04405
06909
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
Danuta Kazmucha
Marek Krajewski
Krzysztof Pikus
Anna Sarniak
WM
WM
WM
WM
KP
WM
13
19
15
2
19
19
103.9248 
 
 
 
 
 
15.06706
06887
01661
06973
Apolinary Kowalski
Jacek Romański
Włodzimierz Starkowski
Piotr Tuszyński
WP
DS
MP
LB
24
24
24
24
103.4244 
 
 
 
16.12320
01223
05314
03920
Sophia Bałdysz
Cathy Bałdysz
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
DS
DS
WP
KP
5
19
15
12
102.6640 
 
 
 
17.06580
16645
17167
13438
12123
Piotr Dybicz
Piotr Jasiński
Tomasz Kiełbasa
Rafał Marks
Mateusz Stępiński
MA
MA
MA
MA
MA
11
5
4
9
9
100.6936 
 
 
 
 
18.05624
09303
05822
05876
Jacek Grzelczak
Jarosław Łaszczuk
Tomasz Spodenkiewicz
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
LD
LD
13
7
13
7
99.2432 
 
 
 
19.06629
12263
05059
12503
Włodzimierz Ilnicki
Anna Jaguszewska
Stanisław Janik
Wojciech Uszynski
MA
MA
LB
MA
17
4
13
13
97.9328 
 
 
 
20.09357
11550
07849
01726
09550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
Jakub Wojcieszek
PK
DS
SW
SW
MA
9
9
21
18
17
94.7924 
 
 
 
 
21.10563
05670
05691
11428
Paweł Klapper
Andrzej Kozikowski
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
SL
LD
LD
LD
5
13
18
7
92.7020 
 
 
 
22.02468
13993
02533
07939
Jerzy Brzustowski
Grzegorz Cieślak
Tomasz Pawluk
Elżbieta Waniurska
LU
LU
LU
LU
5
4
5
7
92.2916 
 
 
 
23.06689
12012
06845
11191
Andrzej Kondeja
Jacek Koter
Tomasz Paluchowski
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
MA
MA
13
5
13
5
90.6112 
 
 
 
24.06620
06621
01347
07809
Igor Grzejdziak
Sabina Grzejdziak
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
LU
LU
15
13
18
17
90.578 
 
 
 
25.06540
14728
06963
09146
Bartosz Chmurski
Kamil Nowak
Marek Szymanowski
Piotr Tuczyński
MA
MA
LD
MA
21
11
24
17
89.044 
 
 
 
26.07221
14276
11653
11656
Andrei Kavalenka
Pavel Klebanovich
Igor Kravchenko
Elena Shokhan
PD
PD
PD
PD
5
5
5
7
87.17  
 
 
 
27.09822
12272
10095
05423
02827
Zdzisław Ingielewicz
Anna Makarewicz
Paweł Miechowicz
Jeremi Stępiński
Marek Urbański
MA
DS
LB
OP
LB
7
4
17
19
13
87.09  
 
 
 
 
28.07190
12266
04242
06661
04509
Paweł Chindelewicz
Marek Drukier
Andrzej Fronczak
Waldemar Kałużyński
Janusz Wróblewski
PM
WP
WM
MA
WM
12
5
18
9
9
86.64  
 
 
 
 
29.08950
13134
16616
12423
Iwona Czajka
Janusz Goławski
Paweł Sankowski
Cezary Wolski
MA
MA
MA
MA
7
5
2
4
86.41  
 
 
 
30.09491
06765
06915
02157
Rafał Niedzielski
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
Paweł Szymonik
LU
MA
MA
LU
7
11
11
7
85.19  
 
 
 
31.01019
01138
07722
01206
Andrzej Byzdra
Marek Pietraszek
Janusz Wesołowski
Jacek Znamirowski
PK
PK
PK
PK
7
18
13
15
84.94  
 
 
 
32.05097
09835
05282
05856
Janusz Kalida
Tomasz Kłys
Jerzy Nowak
Piotr Walczak
WP
WP
WP
WP
7
5
13
21
84.66  
 
 
 
33.06554
05611
06815
04740
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
DS
DS
WP
WP
19
21
19
19
84.23  
 
 
 
34.08931
15582
06856
11610
Andrzej Fengler
Tomasz Kozłowski
Jan Piotrowski
Paweł Starnawski
MA
MA
MA
MA
5
3
7
5
84.22  
 
 
 
35.08929
08854
07061
07871
Jan Mazurkiewicz
Joanna Przytycka
Marek Różański
Piotr Zieliński
MA
MA
MA
MA
7
3
9
5
83.69  
 
 
 
36.04922
06716
06336
07869
Piotr Busse
Anna Kręglewska-Wnuk
Piotr Lutostański
Sławomir Zawiślak
SL
MA
LB
SL
19
7
18
21
83.44  
 
 
 
37.06664
06703
06705
04660
Jan Kandybowicz
Sławomir Kowalczyk
Zdzisław Kowalewski
Marek Niesłuchowski
MA
MA
MA
PM
13
9
13
5
82.08  
 
 
 
38.04547
06542
06543
07794
Andrzej Bunikowski
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
Marta Janeczek
PM
MA
MA
PM
18
18
18
9
80.20  
 
 
 
39.17161
15511
11104
16875
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
Sławomir Niajko
Edward Sucharda
MA
MA
MA
MA
4
5
12
4
77.96  
 
 
 
40.02904
02933
02966
08308
Janusz Gawęcki
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
Kamil Walczyk
SW
SW
SW
SW
18
18
15
7
77.08  
 
 
 
41.06822
15802
09696
12680
Anna Nosalska
Adam Suchodolski
Grzegorz Wołowiec
Michał Wróblewski
PM
PM
PM
PM
7
4
5
3
74.42  
 
 
 
42.14885
08549
06795
08434
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
WP
WP
7
7
19
12
73.65  
 
 
 
43.06556
02934
06797
16145
Sylwester Cieślak
Krzysztof Kujawa
Andrzej Miszewski
Andrzej Proczkowski
MA
SL
MA
PK
12
19
18
2.5
73.40  
 
 
 
44.07052
08166
17361
16716
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
MA
MA
11
5
3
3
69.78  
 
 
 
45.01224
10472
01483
01705
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
DS
DS
13
5
7
7
69.64  
 
 
 
46.13661
02703
11769
07940
Adam Harasimowicz
Marcin Krawczyk
Tomasz Stryszawski
Piotr Waniurski
MP
MP
MP
MP
4
12
9
12
65.65  
 
 
 
47.02919
02952
03003
08930
Aleksander Knawa
Ireneusz Michalski
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
SW
SW
13
7
7
5
62.29  
 
 
 
48.06724
15200
15199
07859
Paweł Kubacki
Małgorzata Purta
Marcin Purta
Maciej Urbaniak
MA
MA
MA
MA
5
2
2
3
60.63  
 
 
 
49.17384
18508
06758
05830
Joanna Derewońko
Monika Kowner
Tadeusz Luzak
Robert Stoliński
MA
LD
MA
ZP
3
1
12
15
50.84  
 
 
 
50.06559
12158
11291
16146
Tadeusz Cymbalista
Izabella Jaworska
Przemysław Ohrysko
Frank Svindahl
DS
LD
MA
MA
4
4
2.5
7
43.39  
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 10400 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/gpw/gpw2018/gp2018.php?main=2

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-01-21 g.18:50:05 (0.3121/219) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.