Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4259/23323 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (4)
3. Kongresowy TP - GPPP
sobota, 12 stycznia 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05718
07475
Jerzy Michałek
Jerzy Stworzewicz
SL
SL
21
12
62.33224I
I
2.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
9
61.70214II
II
3.01138
11296
Marek Pietraszek
Artur Pomarański
PK
LU
18
5
61.56204II
II
4.01054
17361
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
MP
MA
13
4
59.71195III
III
5.06540
01726
Bartosz Chmurski
Tomasz Winciorek
MA
SW
21
18
59.33187III
III
6.13411
03546
Michał Kaleta
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
4
13
58.25179III
III
7.16184
02121
Tomasz Bartnicki
Ryszard Sakowicz
LB
LB
5
18
57.88171 
 
8.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
11
57.71163 
 
9.08532
15846
Mieczysław Madej
Krzysztof Sałaj
SL
SL
4
2.5
57.55155 
 
10.03064
03185
Michał Błach
Zbigniew Guła
SL
SL
5
13
57.11147 
 
11.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
56.61139 
 
12.01318
05856
Stanisław Gołębiowski
Piotr Walczak
DS
WP
24
21
56.35131 
 
13.01807
08450
Roman Grzelak
Waldemar Szelka
DS
OP
15
9
56.20123 
 
14.14619
09357
Maksymilian Chodacki
Arkadiusz Majcher
SL
PK
7
9
55.73115 
 
15.14882
12854
Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
MP
MP
4
5
55.53107 
 
16.06672
05670
Urban Kielichowski
Andrzej Kozikowski
LD
LD
13
13
55.5399 
 
17.01865
11600
Andrzej Pawlak
Jarosław Stach
OP
OP
17
9
55.1690 
 
18.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
MA
PK
21
7
54.9982 
 
19.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
OP
9
19
54.9774 
 
20.09138
06973
Danuta Kazmucha
Piotr Tuszyński
WM
LB
15
24
54.9066 
 
21.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
7
12
54.3958 
 
22.07370
03374
Piotr Matkowski
Bogusław Mojżesz
SL
SL
13
5
54.2350 
 
23.16183
17083
Zofia Miechowicz
Paweł Płocki
LB
MA
4
3
54.1245 
 
24.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
13
7
53.9043 
 
25.07710
15599
Andrzej Dudzik
Jerzy Jeleń
MP
MP
12
2.5
53.5542 
 
26.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
53.5141 
 
27.03052
03077
Janis Bendiks
Lesław Budzyn
SL
SL
7
5
53.3039 
 
28.16259
02831
Maciej Kliś
Włodzimierz Wala
MP
MP
4
19
53.2338 
 
29.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
53.0236 
 
30.04535
14584
Dariusz Bogucki
Marek Heichel
ZP
MP
13
4
52.9235 
 
31.12272
06845
Anna Makarewicz
Tomasz Paluchowski
MA
MA
4
13
52.4534 
 
32.15595
07809
Maciej Dąbrowski
Piotr Kołuda
OP
LU
9
17
52.4032 
 
33.02673
02519
Marek Jaworski
Bartosz Matras
MP
LU
13
7
52.2831 
 
34.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
52.2330 
 
35.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
52.1228 
 
36.15081
04111
Jarosław Baran
Krzysztof Kotorowicz
ZP
WP
2.5
21
52.0727 
 
37.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
52.0025 
 
38.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
51.7924 
 
39.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
51.7723 
 
40.03345
10219
Zbigniew Mącior
Jacek Stokowacki
SL
SL
18
5
51.7621 
 
41.09794
07346
Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
SL
SL
5
11
51.6220 
 
42.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
51.5218 
 
43.07849
18890
Bogdan Szulejewski
Vasil Valchev
SW
ZP
21
4
51.4917 
 
44.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
11
7
51.4616 
 
45.03481
03525
Aleksander Sejud
Aleksy Swoboda
SL
SL
9
7
51.2814 
 
46.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
51.2713 
 
47.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
51.0412 
 
48.05111
02727
Wit Klapper
Andrzej Lubojemski
SL
MP
21
13
50.9410 
 
49.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
9
50.869 
 
50.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
3
7
50.587 
 
51.11550
16716
Piotr Marcinowski
Lena Ostrowska
DS
MA
9
3
50.566 
 
52.03141
15346
Rafał Furgal
Wojciech Szuba
SL
SL
4
2.5
50.525 
 
53.06909
11319
Anna Sarniak
Przemysław Zawada
WM
MA
19
19
50.373 
 
54.12474
03497
Marek Blat
Jerzy Skwark
SL
SL
11
15
50.122 
 
55.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
50.101 
 
56.11092
05307
Tytus Bisping
Zbigniew Papierniak
MP
SL
7
13
49.851 
 
57.08166
10043
Renata Dancewicz
Łukasz Kalbarczyk
MA
MA
5
7
49.591 
 
58.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
49.461 
 
59.15340
03498
Aleksander Drabczyk
Zbigniew Słaby
SL
SL
3
7
49.371 
 
60.07283
03464
Jarosław Figlus
Adam Robak
SL
SL
13
13
49.171 
 
61.05611
07114
Dominik Filipowicz
Waldemar Skóra
DS
LD
21
13
49.111 
 
62.03881
03971
Tomasz Osiński
Karol Szwenkel
KP
KP
12
9
48.971 
 
63.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
48.911 
 
64.06382
08308
Maciej Dobrzyński
Kamil Walczyk
SW
SW
7
7
48.891 
 
65.11320
14688
Robert Kwiatkowski
Jacek Szczerba
PK
PK
4
4
48.861 
 
66.07812
10096
Zygmunt Kuczyński
Adam Zdrojewski
MA
MA
11
4
48.741 
 
67.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
48.661 
 
68.05675
12154
Mariusz Kraśnicki
Mateusz Sobczak
LD
DS
9
9
48.371 
 
69.07144
03370
Tadeusz Dudziak
Jerzy Miś
SL
SL
4
5
48.341 
 
70.03170
11466
Cezary Góra
Tadeusz Laszczak
SL
MA
7
7
48.311 
 
71.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
DS
9
7
48.001 
 
72.06551
07052
Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
SW
MA
19
11
47.641 
 
73.03444
11421
Jerzy Prijma
Wojciech Wnętrzak
SL
SL
5
2.5
47.451 
 
74.13709
07431
Grzegorz Głasek
Marek Witek
SW
SL
9
21
47.221 
 
75.09835
05282
Tomasz Kłys
Jerzy Nowak
WP
WP
5
13
47.061 
 
76.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
MP
MP
7
7
46.971 
 
77.10554
18018
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
PK
PK
4
2.5
46.881 
 
78.19686
03435
Jerzy Lewkowicz
Ireneusz Płocha
SL
SL
0
4
46.871 
 
79.13660
15757
Jarosław Duda
Marcin Wilczyński
MP
MP
4
5
46.681 
 
80.07310
03472
Kazimierz Płusa
Kazimierz Róg
SL
SL
4
9
46.611 
 
81. 
 
Viliam Stefanik
Emil Sustek
SVK
SVK
6
6
46.601 
 
82.03300
03387
Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
SL
SL
7
7
46.541 
 
83.17167
15976
Tomasz Kiełbasa
Stanisław Mączka
MA
MA
5
5
46.251 
 
84. 
 
Peter Hora
Juraj Slabeycius
SVK
SVK
6
6
46.111 
 
85.16776
15143
Szymon Niewiadomski
Marcin Pastudzki
DS
DS
2.5
3
45.861 
 
86.16434
16274
Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
SL
SL
3
5
45.801 
 
87.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
WP
WP
15
7
45.641 
 
88.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
5
5
45.541 
 
89.11958
11956
Bogusław Biel
Bogdan Macierzyński
SL
SL
2
2.5
45.281 
 
90.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
5
5
45.081 
 
91.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
5
5
44.831 
 
92.05574
05701
Przemysław Błaszczyk
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
15
13
44.821 
 
93.02666
07725
Andrzej Hycnar
Grzegorz Superson
PK
MP
13
12
44.741 
 
94.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
WP
MA
7
12
44.561 
 
95. 
 
Petr Bahnik
Eva Bahnikova
CZE
CZE
6
6
44.431 
 
96.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
7
4
44.151 
 
97.16435
09872
Janusz Hamryszak
Tadeusz Owczarz
SL
SL
1.5
3
43.711 
 
98.19409
01215
Marzena Artmańska
Dariusz Artmański
DS
DS
0
4
42.691 
 
99.15974
07422
Bogdan Bialik
Stanisław Waliczek
SL
SL
2.5
4
42.481 
 
100.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
7
7
42.451 
 
101.17609
15338
Krzysztof Mól
Tadeusz Zawada
SL
SL
0.5
1.5
42.201 
 
102.02793
09501
Paweł Skałacki
Jan Skuciński
MP
MP
7
5
42.111 
 
103.18392
07501
Anna Stelmach
Jan Styczyński
SL
SL
1.5
5
41.661 
 
104.03229
17383
Tomasz Kadłubicki
Łukasz Stworzewicz
SL
SL
3
2
41.441 
 
105.17911
14626
Łukasz Baniak
Mateusz Dominik
MP
MP
1.5
1.5
41.311 
 
106.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
40.291 
 
107.13065
01662
Anna Jankowska
Tomasz Struzik
DS
DS
3
5
36.461 
 
108.03091
10616
Andrzej Cholewa
Piotr Kamiński
SL
SL
5
5
25.131 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 7546 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/gpp/szczyrk/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-19 g.05:03:08 (0.4090/226) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.