Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4240/23328 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP** Uzdrowiskowy
Turniej Par MAX
Połczyn Zdrój, 06 stycznia 2019 roku
niedziela, 6 stycznia 2019r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01444
01718
Ryszard Laskowski
Bogumił Wegner
DS
DS
7
12
61.88100II
II
2.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
4
61.3695III
III
3.10386
16810
Jarosław Kuźba
Przemysław Stefanowski
ZP
ZP
3
0.5
61.2390III
III
4.02094
08847
Romuald Paszkowski
Marek Tuziemski
ZP
ZP
4
3
60.1385 
 
5.06080
06131
Jerzy Sadowski
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
12
7
59.3981 
 
6.09006
05525
Adam Peszke
Maciej Wybranowski
WP
WP
5
4
58.9276 
 
7.05920
08990
Andrzej Dębowski
Ryszard Sałata
ZP
ZP
12
4
57.1072 
 
8.05059
12872
Stanisław Janik
Stefan Samól
LB
WP
13
3
56.7768 
 
9.05983
06093
Marian Kryger
Marian Siwy
ZP
ZP
4
11
56.4463 
 
10.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
3
56.2459 
 
11.08541
04775
Mirosław Całka
Karina Drobiniak
PM
PM
3
5
56.1155 
 
12.18059
09385
Stanisław Kokłowski
Wojciech Morawski
ZP
ZP
1.5
3
55.9250 
 
13.09301
12001
Jerzy Bronisławski
Jerzy Powalisz
KP
KP
5
2
55.8746 
 
14.04829
03562
Marek Pietrzak
Jerzy Ujma
PM
SL
5
12
55.3041 
 
15.10651
16987
Eligiusz Śmieja
Henryk Urbański
ZP
WP
1.5
1
55.2837 
 
16.14835
14780
Andrzej Pożerski
Waldemar Wochna
ZP
ZP
5
4
55.1833 
 
17.15633
02163
Bogusław Drozd
Henryk Tyburczy
ZP
ZP
3
5
54.9128 
 
18.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
5
53.9624 
 
19.06125
14368
Ryszard Urbański
Andrzej Żmuda
ZP
ZP
5
3
53.8120 
 
20.05989
06112
Jerzy Kullass
Roman Szlachetka
ZP
ZP
7
12
53.7120 
 
21.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
9
5
53.7119 
 
22.02522
11828
Leszek Młodziński
Edward Wójcik
LU
LU
4
4
53.5718 
 
23.16729
05438
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
WP
WP
4
5
53.4617 
 
24.02036
03822
Stanisław Kotas
Lech Łaniewski
LB
KP
5
13
53.4317 
 
25.05900
06115
Lechosław Błaziński
Radosław Szopiński
ZP
ZP
12
7
53.4116 
 
26.04772
04797
Bogusław Dyk
Ryszard Konopka
PM
PM
12
12
53.2815 
 
27.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
9
5
53.2214 
 
28.06051
06066
Marek Ostrowski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
7
9
53.1814 
 
29.08328
06067
Piotr Kiełczewski
Julian Pisarek
ZP
ZP
5
13
53.1713 
 
30.18827
18826
Wiesław Lange
Wiesław Sirman
ZP
ZP
1.5
1.5
52.8712 
 
31.05642
05789
Barbara Jarota-Romaniuk
Jarosław Romaniuk
MA
MA
9
9
52.5611 
 
32.08825
06148
Cezary Kawiak
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
4
7
52.5111 
 
33.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
52.4410 
 
34.05947
06103
Stefan Jadowski
Wacław Stupnicki
ZP
ZP
3
4
52.129 
 
35.18251
05279
Elżbieta Lis
Jadwiga Nowak
DS
WP
1.5
11
51.938 
 
36.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
4
51.848 
 
37.14369
08348
Józef Klimowski
Piotr Wilczok
ZP
ZP
4
3
51.627 
 
38.17728
17023
Grzegorz Makowiecki
Krzysztof Rutkowski
ZP
ZP
2
2
51.426 
 
39.19063
12278
Małgorzata Bajerska-Wasilius
Michał Dolny
KP
KP
1
2.5
51.245 
 
40.04920
05055
Marek Bukowski
Jolanta Jacoszek
WP
WP
5
3
51.175 
 
41.13387
03933
Benedykt Mieszczak
Eugeniusz Seichter
KP
KP
3
12
51.074 
 
42.10385
08344
Wiesław Adamowicz
Jerzy Czeszewski
ZP
ZP
2
4
51.023 
 
43.01958
02099
Andrzej Czernow
Stanisław Pietrzak
ZP
ZP
3
4
50.902 
 
44.05118
05403
Cezary Kmiecik
Piotr Solecki
WP
WP
5
7
50.732 
 
45.05988
06101
Stanisław Kulesza
Paweł Stężała
ZP
ZP
11
5
50.611 
 
46.04943
05527
Sławomir Czapliński
Janusz Wygowski
WP
WP
7
11
50.511 
 
47.06117
06118
Franciszek Świderski
Jerzy Świderski
ZP
ZP
9
7
50.511 
 
48.06689
08428
Andrzej Kondeja
Krzysztof Sokół
MA
MA
13
4
50.221 
 
49.06014
02115
Adam Małdyk
Czesław Rekret
ZP
LB
4
4
50.211 
 
50. 
 
Lidia Gotard
Krzysztof Korzeniewski
NZ
NZ
0
0
50.201 
 
51.06033
06151
Włodzimierz Mysłek
Hanna Zembrzuska
ZP
ZP
5
9
49.761 
 
52.08833
09427
Zdzisław Michalski
Mariusz Wierzchowski
ZP
ZP
4
2.5
49.511 
 
53.15627
15069
Czesław Podgórny
Waldemar Wileński
ZP
ZP
1.5
2
48.991 
 
54.05017
05038
Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
WP
WP
7
7
48.921 
 
55. 
 
Stanisław Babiak
Radosław Sokołowski
NZ
NZ
0
0
48.751 
 
56.05286
05489
Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
WP
WP
4
12
48.671 
 
57.01556
06903
Jan Pawlikaniec
Józef Rzepka
WP
MA
5
5
48.661 
 
58.01937
02056
Ryszard Boberski
Krystyna Lindner
LB
LB
3
2.5
48.631 
 
59.06546
01493
Bogusław Chomentowski
Bohdan Mazur
MA
DS
5
13
48.551 
 
60. 
 
Danuta Ryba
Lucyna Szczepkowska
NZ
NZ
0
0
48.231 
 
61.02087
04103
Marian Nieznański
Dariusz Sterniczuk
LB
PD
7
5
48.031 
 
62.17389
15688
Zdzisława Krzyżańska
Barbara Soroko
LB
LB
1.5
2.5
47.781 
 
63.18877
18878
Bolesław Aleksandrowicz
Bogdan Lipiński
ZP
ZP
1
0.5
47.621 
 
64.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
2
2.5
47.361 
 
65.12434
05277
Wojciech Kaniewski
Hieronim Nowacki
WP
WP
4
5
47.221 
 
66.03744
08379
Andrzej Jarmużek
Zdzisław Zachwieja
KP
KP
4
3
46.991 
 
67.16116
11785
Zbigniew Cholewiński
Tadeusz Grewling
WP
WP
2
2.5
46.901 
 
68.05967
05968
Sabina Kaźmierska
Aleksander Kaźmierski
ZP
ZP
9
11
46.861 
 
69.13249
14364
Krzysztof Małolepszy
Roman Pawłowski
ZP
ZP
3
2.5
46.451 
 
70.06042
06074
Zbigniew Nowak
Mieczysław Rogowski
ZP
ZP
4
5
46.361 
 
71.10401
02161
Marek Szabałowski
Marcin Tarasiewicz
ZP
ZP
3
2.5
45.981 
 
72. 
 
Udo Breiholz
Kamila Markiewicz
GER
NZ
6
0
45.311 
 
73.09082
13607
Eugeniusz Dota
Jan Sztuba
WP
WP
2.5
2
45.291 
 
74. 
 
Małgorzata Laskowska
Mirosław Laskowski
NZ
NZ
0
0
45.141 
 
75.13722
13721
Hanna Derdowska-Zimpel
Michał Zimpel
WP
WP
1
2
45.081 
 
76.11424
13711
Henryk Duszyński
Magdalena Głombińska
WP
MA
4
2.5
44.631 
 
77.19581
19580
Stanisław Fiedkiewicz
Andrzej Kryń
ZP
ZP
0
0
44.411 
 
78.04232
 
Roman Dulko
Andrzej Wojciuszkiewicz
ZP
NZ
4
0
43.651 
 
79.06009
 
Tadeusz Madej
Marek Radowski
ZP
NZ
3
0
43.071 
 
80.12435
17508
Janusz Kopras
Maciej Masłowski
WP
WP
4
2
42.701 
 
81.15375
02196
Ryszard Kurpios
Tadeusz Zwoliński
KP
LB
2
2
42.601 
 
82.18880
18879
Roman Chmielecki
Zbigniew Lange
ZP
ZP
1
1
41.601 
 
83.15655
15651
Małgorzata Zielonacka
Andrzej Zielonacki
WP
WP
2.5
2
41.531 
 
84.15217
17301
Zofia Diakowska
Arkadiusz Jaranowski
DS
LB
3
2.5
40.491 
 
85.15906
06140
Dariusz Głowiński
Franciszek Wnęk
ZP
ZP
2.5
2
40.261 
 
86.19154
19155
Ewa Pietras
Krzysztof Pietras
WP
WP
0
0
39.421 
 
87.17874
05227
Jerzy Glezer
Roman Mączkowski
LB
WP
1
4
39.381 
 
88. 
 
Renata Lachowska
Witold Lachowski
NZ
NZ
0
0
39.101 
 
89.18846
19641
Ewa Bargłowska
Marek Chmielewski
ZP
ZP
0.5
0
35.121 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2868 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.zzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-16 g.13:28:49 (24.3413/190) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.