Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4231/23693 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2018/2019
III Liga Dolnośląska
niedziela, 30 czerwca 2019r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.17931Szymon ArmataDS1.520KS AZS Wratislavia VI Wrocław
2.01215Dariusz ArtmańskiDS4185KS Gwardia III Wrocław
3.01219Marcin BajDS4169KS AZS Wratislavia XV Wrocław
4.01222Maciej BałazińskiDS7210KBS Kolejarz II Wroclaw
5.08567Maciej BarszczewskiDS2.5220ŚWSBS CHEŁMIEC I TERMET WB
6.01234Kazimierz BednarekDS9185MKS Zakrzów Wrocław
7.11243Kazimierz BeyerDS7220ŚWSBS CHEŁMIEC I TERMET WB
8.01243Jan BiniewskiDS474KS Gwardia III Wrocław
9.18895Kacper BłasiakDS1300KS AZS Wratislavia XIV WR
10.18925Andrzej BojdaDS1169KS Gwardia III Wrocław
11.11213Edmund BudkaDS1.5150PROMOST KS AZS Wratislavia X Wrocław
12.16213Dariusz BudnikDS2.5200MKS Rokita Brzeg Dolny
13.06559Tadeusz CymbalistaDS4165JKBS Jawor
14.01269Aleksander CzajkaDS7175KS Gwardia I Wrocław
15.01270Grzegorz CzapulakDS599KS Konfeks I Legnica
16.14125Walery CzarneckiDS2.572KBS Piast I Lubań
17.01273Janusz CzerniawskiDS472KBS Piast I Lubań
18.08165Marek CzerniawskiDS4126KS Konfeks II Legnica
19.01274Marek CzolijDS9180KBS Piast I Lubań
20.01277Krzysztof ĆwikDS543KS Gwardia III Wrocław
21.08476Grzegorz DebitaDS3160KS AZS Wratislavia V Wrocław
22.04958Tomasz DorobekDS4155OKBS Progress Ostrzeszów
23.12365Mirosław DrabczyńskiDS2.598OKBS Progress Ostrzeszów
24.01289Marek DuczmalDS4150PROMOST KS AZS Wratislavia X Wrocław
25.11541Janusz DzielendziakDS2.5160KS AZS Wratislavia V Wrocław
26.07700Tomasz DziubatyDS1.5140PROMOST KS AZS Wratislavia X Wrocław
27.18213Leszek FederowiczDS2.5103JKBS Jawor
28.10482Adam GarcarekDS485JKBS Jawor
29.13098Damian GarczarekDS0.5131OKBS Progress Ostrzeszów
30.01314Gerard GodlewskiDS784KBS Kolejarz II Wroclaw
31.13065Anna JankowskaDS3189KBS Kolejarz II Wroclaw
32.12418Artur JanośDS3240BKS Miles Milicz
33.01357Roman JarmużDS3200MKS Rokita Brzeg Dolny
34.01361Tomasz JaworskiDS9260KS AZS Wratislavia XV Wrocław
35.01369Piotr KalinowskiDS7210KBS Kolejarz II Wroclaw
36.01370Jan KamionkaDS444MKS Zakrzów Wrocław
37.18304Radosław KarpińskiDS1140PROMOST KS AZS Wratislavia X Wrocław
38.01373Andrzej KaźmierczakDS12230BKB I Bolesławiec
39.01385Tomasz KlukowskiDS550KS AZS Wratislavia XV Wrocław
40.16255Joanna KokotDS2.5219KS AZS Wratislavia XV Wrocław
41.01402Lech KosteckiDS5164MKS Zakrzów Wrocław
42.01409Jarosław KowalikDS5165JKBS Jawor
43.10483Jan KrakowskiDS2.5165JKBS Jawor
44.16217Patrycja KrupnikDS1.561KS AZS Wratislavia V Wrocław
45.08188Robert KsiężopolskiDS4160KS AZS Wratislavia V Wrocław
46.10484Ludwik KurzejaDS3165JKBS Jawor
47.01444Ryszard LaskowskiDS7170KS Konfeks I Legnica
48.01450Bogdan LeśniakDS5220ŚWSBS CHEŁMIEC I TERMET WB
49.01456Andrzej LitwińskiDS5164MKS Zakrzów Wrocław
50.01462Tadeusz ŁukasiewiczDS4185KS Gwardia III Wrocław
51.01465Robert ŁukomskiDS3185KS Gwardia III Wrocław
52.01478Zdzisław MalkiewiczDS472KS Gwardia I Wrocław
53.09595Jan MarcinkowskiDS5173MKS Zakrzów Wrocław
54.18189Marcin MarcinkowskiDS1.5132MKS Zakrzów Wrocław
55.01484Dariusz MarczakDS5180KS Gwardia III Wrocław
56.01488Henryk MasłowskiDS5190MKS Zakrzów Wrocław
57.01498Marek MichalskiDS5170KS Konfeks I Legnica
58.01500Wiktor MieszczanowiczDS3180KBS Piast I Lubań
59.01508Jarosław MolendaDS9230BKB I Bolesławiec
60.14454Marcin MotykiewiczDS4175KS Gwardia I Wrocław
61.16774Grzegorz MzykDS2175KS Gwardia I Wrocław
62.01523Jan NiebudekDS2.5170KS Konfeks I Legnica
63.16775Elżbieta NiewiadomskaDS2175KS Gwardia I Wrocław
64.16776Szymon NiewiadomskiDS2.5175KS Gwardia I Wrocław
65.01533Marek NowotarskiDS4168KBS Kolejarz II Wroclaw
66.10479Krzysztof ObłójDS4200MKS Rokita Brzeg Dolny
67.15259Dominika OcylokDS2.5123KS AZS Wratislavia XV Wrocław
68.05289Jerzy OfierskiDS3155OKBS Progress Ostrzeszów
69.17934Szymon OstrowskiDS1.5162KS AZS Wratislavia XIV WR
70.14663Beata PacakDS277KS AZS Wratislavia V Wrocław
71.11512Dariusz PannekDS2.533OKBS Progress Ostrzeszów
72.15143Marcin PastudzkiDS3175KS Gwardia I Wrocław
73.12374Zdzisław PatreuhaDS5196BKB I Bolesławiec
74.15122Wojciech PeisertDS2.5200MKS Rokita Brzeg Dolny
75.14784Dawid PermusDS2169KS AZS Wratislavia XV Wrocław
76.10493Janusz PękalaDS463KS Gwardia III Wrocław
77.01559Sławomir PękalskiDS3160KS AZS Wratislavia V Wrocław
78.16585Adam PigulskiDS2.5237KS AZS Wratislavia XIV WR
79.09452Maciej PileckiDS3131OKBS Progress Ostrzeszów
80.05333Mirosław PowązkaDS3155OKBS Progress Ostrzeszów
81.16699Arkadiusz PoziemskiDS3300KS AZS Wratislavia XIV WR
82.16586Maciej RacewiczDS2.5300KS AZS Wratislavia XIV WR
83.01587Marek RajcaDS7220ŚWSBS CHEŁMIEC I TERMET WB
84.10495Łukasz RokitaDS4240BKS Miles Milicz
85.17935Ryszard RosikiewiczDS2300KS AZS Wratislavia XIV WR
86.01608Marek RużyłoDS5200MKS Rokita Brzeg Dolny
87.01612Dariusz RymaszewskiDS5103KBS Piast I Lubań
88.01615Jan SadowskiDS4160KS AZS Wratislavia V Wrocław
89.01621Wojciech SękowskiDS5170KS Konfeks I Legnica
90.01631Wojciech SkoniecznyDS5185KS Gwardia III Wrocław
91.01632Aleksander SkorupaDS5132MKS Zakrzów Wrocław
92.01634Agnieszka Skrybant-JaworskaDS3182KS AZS Wratislavia XV Wrocław
93.01635Jolanta SławentaDS5240BKS Miles Milicz
94.01636Józef SławentaDS5240BKS Miles Milicz
95.01641Zbigniew SobczykDS12230BKB I Bolesławiec
96.01648Zbigniew SosnaDS474KS Gwardia III Wrocław
97.01657Waldemar StaniszewskiDS3200MKS Rokita Brzeg Dolny
98.01662Tomasz StruzikDS5210KBS Kolejarz II Wroclaw
99.15632Mateusz StrzelczykDS2.5260KS AZS Wratislavia XV Wrocław
100.01668Edward SzafraniecDS11180KBS Piast I Lubań
101.01670Jan SzamkołowiczDS7168KBS Kolejarz II Wroclaw
102.01674Włodzimierz SzczepanikDS11210KBS Kolejarz II Wroclaw
103.10501Ireneusz SzulcDS5240BKS Miles Milicz
104.08574Mariusz SzumskiDS1209ŚWSBS CHEŁMIEC I TERMET WB
105.14060Adam SzuszkiewiczDS387KS AZS Wratislavia XIV WR
106.01684Jacek SzymuraDS4152MKS Zakrzów Wrocław
107.01693Maciej TerpiłowskiDS5260KS AZS Wratislavia XV Wrocław
108.10494Krzysztof TokarDS4240BKS Miles Milicz
109.16926Oskar TokarczukDS2300KS AZS Wratislavia XIV WR
110.08194Leszek UrbańczykDS4132ŚWSBS CHEŁMIEC I TERMET WB
111.01707Stanisław WachelDS5190MKS Zakrzów Wrocław
112.01711Lech WarężakDS11230BKB I Bolesławiec
113.01718Bogumił WegnerDS12162KS Konfeks I Legnica
114.05494Grzegorz WięcekDS350OKBS Progress Ostrzeszów
115.01727Artur WinklerDS9230BKB I Bolesławiec
116.01728Barbara WiśniowskaDS341PROMOST KS AZS Wratislavia X Wrocław
117.18306Adam WojciechowskiDS1150PROMOST KS AZS Wratislavia X Wrocław
118.10497Ryszard WojtalaDS4178BKS Miles Milicz
119.08206Norbert WolskiDS2.5140PROMOST KS AZS Wratislavia X Wrocław
120.12366Andrzej WójtowiczDS2.598OKBS Progress Ostrzeszów
121.08155Ryszard WróblewskiDS2.5209ŚWSBS CHEŁMIEC I TERMET WB
122.01755Roman WyszowskiDS5136JKBS Jawor
123.05531Zdzisława ZabłockaDS398OKBS Progress Ostrzeszów
124.10500Janusz ZajączkowskiDS3180KBS Piast I Lubań
125.01768Jerzy ZatorskiDS4170KS Konfeks I Legnica
126.01769Jerzy ZatylnyDS5175KBS Piast I Lubań
127.01772Sławomir ZimniakDS5161BKB I Bolesławiec
128.18214Andrzej ZiomekDS1.5136JKBS Jawor
129.01779Roman ŻytoDS4178BKS Miles Milicz

Łącznie 21523 punkty PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.dzbs.com.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-17 g.09:47:18 (0.2661/140) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.