Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4313/23836 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

20. Mityng "Hotel Senator"**
V MTP
sobota, 13 kwietnia 2019r., godz. 16:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.17721
15976
Jakub Bazyluk
Stanisław Mączka
MA
MA
3
5
67.579749II
II
2.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
LU
7
7
62.449447III
III
3.04242
04279
Andrzej Fronczak
Jan Janiak
WM
WM
18
7
61.779045III
III
4.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
60.478744 
 
5.13438
11903
Rafał Marks
Paweł Szymaszczyk
SL
MA
11
9
59.668442 
 
6.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
5
5
59.618141 
 
7.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
58.687839 
 
8.02507
07939
Grzegorz Kułak
Elżbieta Waniurska
LU
LU
13
7
58.417538 
 
9.15519
18890
Piotr Kulesza
Vasil Valchev
DS
ZP
7
4
58.397236 
 
10.02703
07940
Marcin Krawczyk
Piotr Waniurski
MP
MP
12
12
58.327035 
 
11.02671
07722
Ryszard Jaśkiewicz
Janusz Wesołowski
MP
PK
11
13
57.816734 
 
12.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
2
57.336432 
 
13.04670
04748
Mariusz Pater
Andrzej Wyborski
PM
PM
11
7
57.006131 
 
14.05624
11573
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
LD
LD
13
4
56.825829 
 
15.11653
07277
Igor Kravchenko
Aliaksandr Prakapenka
PD
PD
7
4
56.705528 
 
16.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
MA
PK
21
7
56.545226 
 
17.06556
07555
Sylwester Cieślak
Stanisław Stachlewski
MA
MA
12
9
56.515025 
 
18.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
OP
9
19
56.104724 
 
19.05574
05691
Przemysław Błaszczyk
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
15
18
56.084422 
 
20.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
WP
LB
15
21
56.014121 
 
21.01824
07431
Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
OP
SL
4
21
55.833819 
 
22.14651
14650
Sergey Belko
Dmitry Kamlyuk
PD
PD
2
2
55.613518 
 
23.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
55.553216 
 
24.01865
11600
Andrzej Pawlak
Jarosław Stach
OP
OP
17
9
55.453015 
 
25.02919
02966
Aleksander Knawa
Stanisław Pająk
SW
SW
13
15
55.242714 
 
26.11092
06551
Tytus Bisping
Jacek Ciechomski
MP
SW
7
19
55.212412 
 
27.06554
01272
Jarosław Cieślak
Marek Czerepak
DS
DS
19
12
54.862111 
 
28.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
3
54.462010 
 
29.01025
12985
Roman Cieśla
Eugeniusz Strzyż
PK
PK
9
5
54.451910 
 
30.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
4
7
54.401910 
 
31.05680
05681
Włodzimierz Krysztofczyk
Tomasz Krysztofiak
LD
LD
9
13
54.38189 
 
32.02904
03001
Janusz Gawęcki
Marek Tutka
SW
SW
18
18
54.35189 
 
33.07975
15916
Jerzy Maludziński
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
11
4
54.22179 
 
34.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
7
12
54.17179 
 
35.02013
02114
Andrzej Jeleniewski
Sebastian Rawlik
ZP
LB
18
3
53.87168 
 
36.07271
15259
Adrian Bakalarz
Dominika Ocylok
SL
DS
7
2.5
53.66168 
 
37.01318
11550
Stanisław Gołębiowski
Piotr Marcinowski
DS
DS
24
9
53.63158 
 
38.11834
02524
Jakub Jagodziński
Józef Myć
LU
LU
5
7
53.50158 
 
39.01345
01739
Maciej Hutyra
Rafał Wolański
DS
DS
7
7
53.42147 
 
40.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
53.30147 
 
41.19957
18832
Alexander Belov
Vołodymyr Dragan
MA
PD
0
0
53.27137 
 
42.11591
06526
Tadeusz Bożek
Waldemar Burakowski
MA
MA
5
15
53.27137 
 
43.05944
03345
Adam Hintertan
Zbigniew Mącior
PD
SL
12
18
53.18126 
 
44.13474
16128
Valery Kanstantsinau
Pavel Peradziryi
PM
PD
4
3
53.06126 
 
45.10105
16859
Robert Głowacki
Ireneusz Grynczewski
MA
MA
13
5
53.04116 
 
46.05611
07809
Dominik Filipowicz
Piotr Kołuda
DS
LU
21
17
53.03116 
 
47.10709
08041
Piotr Frankowski
Eligiusz Wojakowski
LU
LU
4
2
52.73105 
 
48.02928
08519
Marek Kozdrach
Jacek Młyńczyk
SW
MP
5
13
52.72105 
 
49.06973
09550
Piotr Tuszyński
Jakub Wojcieszek
LB
LB
24
17
52.2995 
 
50.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
52.1295 
 
51.06382
08283
Maciej Dobrzyński
Andrzej Iwański
SW
SW
7
13
51.7584 
 
52.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
51.5184 
 
53.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
51.3874 
 
54.04535
03881
Dariusz Bogucki
Tomasz Osiński
ZP
KP
13
12
51.3474 
 
55.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
51.2963 
 
56.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
51.2563 
 
57.13993
01152
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
LU
4
9
51.1853 
 
58.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
51.0353 
 
59.01397
02934
Piotr Korecki
Krzysztof Kujawa
LB
SL
7
19
50.8242 
 
60.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
4
7
50.3542 
 
61.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
50.2032 
 
62.02666
15413
Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
PK
MP
13
4
50.1732 
 
63.06689
10571
Andrzej Kondeja
Marek Kubicki
MA
MA
13
4
50.1021 
 
64.10533
01617
Ryszard Pałasz
Przemysław Saliński
WP
DS
11
9
49.9821 
 
65.17766
18833
Julij Chumak
Oleg Rovyshyn
PD
LU
3
0
49.9011 
 
66.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
LD
LD
18
17
49.8911 
 
67.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
7
7
49.7411 
 
68.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
49.7211 
 
69.05084
05856
Tadeusz Kaczanowski
Piotr Walczak
ZP
WP
19
21
49.6711 
 
70.11466
05307
Tadeusz Laszczak
Zbigniew Papierniak
MA
SL
7
13
49.4011 
 
71.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
49.3311 
 
72.14619
12154
Maksymilian Chodacki
Mateusz Sobczak
SL
DS
7
9
49.1111 
 
73.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
49.0611 
 
74.16738
03021
Jacek Wąsik
Janusz Zegadło
SW
SW
2
3
49.0211 
 
75.08288
06414
Grzegorz Bachanek
Sławomir Kutyła
SW
SW
3
5
48.9611 
 
76.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
4
5
48.8011 
 
77.05242
04848
Ewa Knapik
Maria Tomczewska
WP
PM
5
7
48.7711 
 
78.07710
02631
Andrzej Dudzik
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
12
7
48.5911 
 
79.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
48.5711 
 
80.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PD
PD
2.5
3
48.5711 
 
81.02489
02519
Jarosław Kaczorowski
Bartosz Matras
LU
LU
12
7
48.5411 
 
82.06376
14682
Witold Czarniawski
Andrzej Sołtysiak
MA
MA
4
1.5
48.4011 
 
83.06815
11319
Piotr Nawrocki
Przemysław Zawada
MA
MA
19
19
48.0011 
 
84.06591
07053
Grzegorz Fijałkowski
Krzysztof Gołaś
MA
MA
9
5
47.9911 
 
85.02930
09371
Stanisław Król
Zbigniew Swat
SW
SW
4
2.5
47.8011 
 
86.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
47.7811 
 
87.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
2.5
2.5
47.7211 
 
88.06705
12196
Zdzisław Kowalewski
Zbigniew Skibicki
MA
MA
13
5
47.6511 
 
89.02913
02504
Edmund Jas
Janusz Krawczyński
SW
SW
7
7
47.5111 
 
90.09322
02954
Mirosław Kotowski
Włodzimierz Niedolaz
SW
SW
5
7
47.4411 
 
91.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
47.3711 
 
92.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
3
4
47.3111 
 
93.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
1.5
2
47.2911 
 
94.07729
01138
Wojciech Paszko
Marek Pietraszek
PK
PK
7
18
47.0511 
 
95.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
13
13
46.9011 
 
96.17161
17167
Krzysztof Cichy
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
5
5
46.7711 
 
97.17775
17789
Maciej Betliński
Sebastian Zimorski
DS
DS
1.5
1.5
46.7411 
 
98.14710
15670
Yauheni Hardzei
Aliaksandr Kotau
PD
PD
2.5
1.5
46.7211 
 
99.06441
09210
Roman Urbańczyk
Tatiana Verkhos
MA
MA
7
4
46.5111 
 
100.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
46.2011 
 
101.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
46.2011 
 
102.05983
06093
Marian Kryger
Marian Siwy
ZP
ZP
4
11
46.0711 
 
103.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
45.8911 
 
104.13709
07849
Grzegorz Głasek
Bogdan Szulejewski
SW
SW
9
21
45.5811 
 
105.15081
04111
Jarosław Baran
Krzysztof Kotorowicz
ZP
WP
2.5
21
45.3911 
 
106.17544
18066
Łukasz Kasperczyk
Michał Stasik
MP
MP
2
2
45.3311 
 
107.10687
01437
Lech Adach
Zdzisław Kunc
LU
DS
5
11
45.1011 
 
108.18788
12999
Adam Brodowski
Adam Krysa
MP
PK
1.5
11
44.8011 
 
109.11296
06130
Artur Pomarański
Wojciech Waszkiewicz
LU
ZP
5
4
44.6211 
 
110.04161
08854
Bartosz Mer
Joanna Przytycka
MA
MA
3
3
44.5511 
 
111.06370
03020
Jacek Bors
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
5
9
44.5211 
 
112.06368
06408
Jerzy Bednarz
Jarosław Kosior
MA
MA
4
4
44.2311 
 
113.07667
07617
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
MP
MP
9
12
44.1911 
 
114.12266
07090
Marek Drukier
Anna Kowalska
LD
LD
5
13
44.0311 
 
115.17082
04829
Maciej Boczar
Marek Pietrzak
MA
PM
4
5
43.5011 
 
116.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
43.1811 
 
117.08970
16461
Bogusław Pawszak
Sławomir Rokicki
MA
MA
12
2.5
43.0011 
 
118.13622
08428
Mirosław Łopaciuk
Krzysztof Sokół
MA
MA
4
4
42.5911 
 
119.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
5
5
42.3511 
 
120.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
41.9311 
 
121.16544
07052
Hanna Ciuńczyk
Edmund Czubak
MA
MA
3
11
41.6311 
 
122.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
4
41.1411 
 
123.06403
15913
Eugeniusz Karski
Adam Rydz
MA
SW
7
3
41.1311 
 
124.19349
19268
Marius Barysas
Remigijus Mackus
PD
PD
0.5
1
40.8711 
 
125.04622
04701
Jan Kuchta
Jan Staniszewski
PM
PM
4
5
40.5811 
 
126.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
7
7
40.5511 
 
127.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
5
5
40.4211 
 
128.02955
10219
Wojciech Nowak
Jacek Stokowacki
SW
SL
4
5
40.3811 
 
129.13411
15414
Michał Kaleta
Wojciech Okuniewski
SL
LU
4
2.5
39.5511 
 
130.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
38.5211 
 
131.14446
07480
Ryszard Korba
Zdzisław Madej
SW
SW
2
3
36.3011 
 
132.08986
08026
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
5
5
24.4911 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 4080 punktów PKL, w tym 2138 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/gpp/starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-14 g.23:52:16 (0.4234/274) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.