Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4231/23857 zbitka

szczegóły imprezy

Drużynowe Mistrzostwa Polski - sezon 2018/2019
III Liga - Mazowiecka
niedziela, 31 marca 2019r.

Wyniki oficjalne − zbitka Lista
lp. PID imię i nazwisko WZBS WK PKL drużyna
1.13920Wojciech AdamkiewiczMA4138Geoexpres Płock
2.06488Wiesław AndrukMA9175DRYL Warszawa
3.16070Krystian BączekMA4250Akademia Brydża AZS UW Warszawa
4.09771Jacek BąkowskiMA3141Żbik Nasielsk
5.08303Leszek BiegańskiMA5267GOK Bielsk
6.17951Jakub BojanowskiMA1.5117MIM UW Warszawa
7.16537Marek BytofMA2.5277ECC REAL ESTATE
8.06539Robert ChmielakMA7283ECC REAL ESTATE
9.18270Piotr Chrząstowski-WachtelMA1161MIM UW Warszawa
10.16544Hanna CiuńczykMA3250Akademia Brydża AZS UW Warszawa
11.14529Ireneusz CybulskiMA3188Reaktywacja Warszawa
12.15150Andrzej CylwikMA1.5106SAMOVOLKA SMART
13.08950Iwona CzajkaMA997INTER BLOCK Warszawa
14.18479Magdalena CzajkowskaMA2157ECC REAL ESTATE
15.06562Maciej CzajkowskiMA434Piast II Feliksów
16.07052Edmund CzubakMA11275BATMIX Warszawa
17.06567Czesław CzyżkowskiMA13155GOS Nadarzyn-Bogorya
18.08166Renata DancewiczMA794BATMIX Warszawa
19.14493Ryszard DenstMA1.5165Geoexpres Płock
20.06577Zygmunt DumałaMA5205ECC REAL ESTATE
21.06320Władysław DziachanMA437GOK Bielsk
22.17029Joanna DziekańskaMA2117MIM UW Warszawa
23.04125Mariusz FalińskiMA5109Reaktywacja Warszawa
24.08931Andrzej FenglerMA5200Czwórka Warszawa
25.06591Grzegorz FijałkowskiMA9167K2 Oldersi Raszyn
26.16115Michał FiutaMA1.5136AZS SGH Warszawa
27.06323Krzysztof FlemingMA7267GOK Bielsk
28.09666Mateusz GackowskiMA3204AZS SGH Warszawa
29.11588Jacek GajdaMA2.585INTER BLOCK Warszawa
30.15350Eliza GardzińskaMA228Geoexpres Płock
31.12651Wojciech GardzińskiMA228Geoexpres Płock
32.08299Tadeusz GawrońskiMA5150Piast I Feliksów
33.09506Waldemar GnatkowskiMA171Żbik Nasielsk
34.16445Piotr GodlewskiMA2.554MIM UW Warszawa
35.07053Krzysztof GołaśMA5200Czwórka Warszawa
36.18320Michał GórskiMA2188Akademia Brydża AZS UW Warszawa
37.06615Jerzy GreśMA934Piast II Feliksów
38.17724Maksymilian GrochowskiMA2250Akademia Brydża AZS UW Warszawa
39.18297Mirosław GrochowskiMA1.5149SAMOVOLKA SMART
40.19103Piotr GuzikMA1164Czwórka Warszawa
41.06627Krzysztof HołowaczMA7292DRIM TIM Alfa
42.06188Rafał HonczarMA236Żbik Nasielsk
43.17169Paweł HulanickiMA2.575Akademia Brydża AZS UW Warszawa
44.06638Włodzimierz JaneczekMA11167K2 Oldersi Raszyn
45.16695Marcin JankowskiMA3197FABEX Wyszków
46.06641Marek JaźwińskiMA4220GOS Nadarzyn-Bogorya
47.04290Zbigniew JuchniewiczMA362Altkom Akademia SMART
48.07800Tomasz KaczmarskiMA9217Reaktywacja Warszawa
49.10468Kamil KajetanowiczMA3292DRIM TIM Alfa
50.06657Bogdan KakietekMA5258GOS Nadarzyn-Bogorya
51.10043Łukasz KalbarczykMA7275BATMIX Warszawa
52.06198Wojciech KałaMA3106Żbik Nasielsk
53.17432Jacek KapelaMA1.5217Reaktywacja Warszawa
54.10570Wojciech KaźmierczakMA1294BATMIX Warszawa
55.10217Urszula KędzierskaMA5235BATMIX Warszawa
56.16526Kinga KiragaMA2.567Piast I Feliksów
57.14535Lesław KladerMA4233SAMOVOLKA SMART
58.04793Krzysztof KlufMA12265ECC REAL ESTATE
59.08885Marcel KołodziejczykMA3208AZS SGH Warszawa
60.15201Jacek KomorowskiMA2.5183DRIM TIM Alfa
61.10447Mikołaj KomorowskiMA2.5106SAMOVOLKA SMART
62.13240Gracjan KoniecznyMA2208AZS SGH Warszawa
63.08800Jerzy KosowiczMA370Reaktywacja Warszawa
64.12012Jacek KoterMA5258GOS Nadarzyn-Bogorya
65.06702Janusz KowalczykMA5191SAMOVOLKA SMART
66.09734Krzysztof KowalczykMA4121ECC REAL ESTATE
67.15582Tomasz KozłowskiMA3200Czwórka Warszawa
68.17854Dariusz KrakowiakMA2.5159SAMOVOLKA SMART
69.15261Mirosław KrasowskiMA2225Altkom Akademia SMART
70.06721Edward KrusiewiczMA7167K2 Oldersi Raszyn
71.06724Paweł KubackiMA5292DRIM TIM Alfa
72.10571Marek KubickiMA4175DRYL Warszawa
73.06278Zenon KujawskiMA2.5300FABEX Wyszków
74.06733Grzegorz KulaMA11225Altkom Akademia SMART
75.18032Maciej KulikowskiMA4141BATMIX Warszawa
76.11447Paweł LasotaMA1.5173Czwórka Warszawa
77.07056Piotr LipkowskiMA2.5164Czwórka Warszawa
78.06282Wiesław LubańskiMA4300FABEX Wyszków
79.06213Adam LuberadzkiMA3150Żbik Nasielsk
80.07928Mariusz ŁasiewickiMA4103Altkom Akademia SMART
81.13622Mirosław ŁopaciukMA4175DRYL Warszawa
82.07901Rafał ŁuczakMA4145ECC REAL ESTATE
83.13940Andrzej ŁukianiukMA3195Altkom Akademia SMART
84.13941Piotr ŁukianiukMA2.550AZS UW Warszawa
85.06766Wiesław MaciejczukMA1338K2 Oldersi Raszyn
86.14001Adrian MacielakMA2208AZS SGH Warszawa
87.04461Karolina MacielakMA3158INTER BLOCK Warszawa
88.04355Mariusz MacielakMA5158INTER BLOCK Warszawa
89.15481Grzegorz MaguzaMA3300FABEX Wyszków
90.16065Konrad MajewskiMA3170MIM UW Warszawa
91.17361Marta MakarewiczMA4242INTER BLOCK Warszawa
92.06776Janusz MaliszewskiMA9146INTER BLOCK Warszawa
93.06338Aleksander MarciniakMA7267GOK Bielsk
94.13253Wojciech MarcinkiewiczMA2194INTER BLOCK Warszawa
95.15351Jerzy MaszendaMA2.5100Piast I Feliksów
96.15352Michał MaszendaMA3267GOK Bielsk
97.15032Rafał MaszendaMA4125Piast I Feliksów
98.15203Adam MielczarekMA2.5219DRIM TIM Alfa
99.15857Tomasz MikołajczykMA397Singleton Warszawa
100.12461Andrzej MitrosMA2188Reaktywacja Warszawa
101.06799Marcin MłodzkiMA399MIM UW Warszawa
102.14536Dorota MosakowskaMA285SAMOVOLKA SMART
103.14417Maciej MosakowskiMA2191SAMOVOLKA SMART
104.06813Krzysztof NajdaMA5145ECC REAL ESTATE
105.16496Arkadiusz NatkaniecMA1.5300FABEX Wyszków
106.06817Renata NeronowiczMA12141BATMIX Warszawa
107.10928Robert NiedziałkowskiMA5140DRYL Warszawa
108.10930Zbigniew NiedziałkowskiMA5140DRYL Warszawa
109.18636Andrzej NierobiszMA0.591GOS Nadarzyn-Bogorya
110.16473Wojciech NiewiadomskiMA2.5146Czwórka Warszawa
111.06342Piotr NowakMA5100Piast I Feliksów
112.06221Grzegorz NowińskiMA2.5115Żbik Nasielsk
113.17692Anna NożyńskaMA2217Reaktywacja Warszawa
114.11291Przemysław OhryskoMA2.5117MIM UW Warszawa
115.11554Bartłomiej OkopińskiMA2164BATMIX Warszawa
116.17207Jerzy OleksiewiczMA2149SAMOVOLKA SMART
117.06344Arkadiusz OlichwirukMA2165Geoexpres Płock
118.16716Lena OstrowskaMA3270BATMIX Warszawa
119.18011Filip ParolMA2.5250Akademia Brydża AZS UW Warszawa
120.15760Tadeusz PawlakMA3194Singleton Warszawa
121.12709Katarzyna PerkowskaMA1.524BATMIX Warszawa
122.16373Krzysztof PietruszkaMA2.5150Piast I Feliksów
123.06854Janusz PietrzakMA5258GOS Nadarzyn-Bogorya
124.06856Jan PiotrowskiMA7175DRYL Warszawa
125.14479Maciej PlichtaMA1.5126AZS SGH Warszawa
126.17083Paweł PłockiMA3215Altkom Akademia SMART
127.13254Dariusz PodporaMA297INTER BLOCK Warszawa
128.06872Kazimierz PuczyńskiMA1339GOS Nadarzyn-Bogorya
129.15200Małgorzata PurtaMA2256DRIM TIM Alfa
130.15199Marcin PurtaMA2256DRIM TIM Alfa
131.18635Maria Rubanowska-NierobiszMA0.591GOS Nadarzyn-Bogorya
132.16450Alicja RybakMA2.5138SAMOVOLKA SMART
133.16428Grzegorz RybakMA2138SAMOVOLKA SMART
134.06900Tomasz RyffaMA5167K2 Oldersi Raszyn
135.15263Andrzej RzechułaMA2.5205Altkom Akademia SMART
136.06903Józef RzepkaMA5158DRYL Warszawa
137.06904Lech SadośMA12185Altkom Akademia SMART
138.07840Zbigniew SantkiewiczMA3106SAMOVOLKA SMART
139.10879Łukasz SepczyńskiMA2.5208AZS SGH Warszawa
140.06240Stanisław SiwekMA7141Żbik Nasielsk
141.14255Marcin SkurzyńskiMA2.5183Geoexpres Płock
142.17625Honorata SobolewskaMA2.549INTER BLOCK Warszawa
143.11610Paweł StarnawskiMA5167DRYL Warszawa
144.06950Piotr StrzelczykMA5205Altkom Akademia SMART
145.16146Frank SvindahlMA759BATMIX Warszawa
146.10426Marek SzakunMA3167K2 Oldersi Raszyn
147.16655Tadeusz SzczepańskiMA2150Piast I Feliksów
148.11245Jarosław SzczygiełMA467Piast I Feliksów
149.06956Bogdan SzlachetaMA7145ECC REAL ESTATE
150.14007Tomasz SzleszyńskiMA3117MIM UW Warszawa
151.06960Janusz SzuksztaMA938K2 Oldersi Raszyn
152.16637Joanna SzymaszczykMA250AZS UW Warszawa
153.15404Włodzimierz TabaczyńskiMA181MIM UW Warszawa
154.14006Andrzej TarleckiMA3152MIM UW Warszawa
155.06303Wiesław TofelMA3104FABEX Wyszków
156.04166Piotr TokarskiMA2188Reaktywacja Warszawa
157.17363Janusz TomaszczukMA2.5246GOS Nadarzyn-Bogorya
158.16069Łukasz TrendakMA4152MIM UW Warszawa
159.16707Piotr TrębskiMA2.5150Piast I Feliksów
160.13913Damian TrojnaraMA2106SAMOVOLKA SMART
161.15957Robert TruszkowskiMA2158Żbik Nasielsk
162.07859Maciej UrbaniakMA3292DRIM TIM Alfa
163.18382Jakub UrbanowiczMA2146Singleton Warszawa
164.10022Piotr UrbańskiMA3165Geoexpres Płock
165.06982Marcin WalczakMA5205ECC REAL ESTATE
166.12224Aleksander WaślickiMA4200Czwórka Warszawa
167.06357Jolanta WiśniewskaMA4156Geoexpres Płock
168.06358Sławomir WiśniewskiMA3156Geoexpres Płock
169.13696Tomasz WiśniewskiMA3183Geoexpres Płock
170.07000Tomasz WnukMA12178Reaktywacja Warszawa
171.11595Dariusz WojnaMA2182INTER BLOCK Warszawa
172.05517Krzysztof WośkowiakMA5267GOK Bielsk
173.14965Marta WójcikMA3108MIM UW Warszawa
174.15609Bogusław WrąbelMA0.599MIM UW Warszawa
175.07068Elżbieta WróblewskaMA439GOS Nadarzyn-Bogorya
176.06255Paweł WróblewskiMA2.5158Żbik Nasielsk
177.09712Janusz WydraMA1.5158Żbik Nasielsk
178.17965Mikołaj WyspiańskiMA1208AZS SGH Warszawa
179.07020Jan ZabrockiMA738K2 Oldersi Raszyn
180.18760Joanna ZalewskaMA2.5125Akademia Brydża AZS UW Warszawa
181.17030Anna ZarębaMA3275BATMIX Warszawa
182.07029Stanisław ZarzeckiMA3277ECC REAL ESTATE
183.18763Maria ZarzyckaMA125AZS UW Warszawa
184.14090Grzegorz ZgorzelskiMA3267GOK Bielsk
185.15858Iwona ZielińskaMA361GOK Bielsk

Łącznie 30096 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/ligi/IIIliga1819/wyniki/W-3liga1819leaderb.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-12-12 g.22:06:19 (2.3337/195) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.