Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4380/24286 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

62. Kongres "Sława"
OTP* - 8 Kongresowy TP
środa, 3 lipca 2019r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.07052
08166
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
MA
MA
11
7
62.975628III
III
2.07061
01726
Marek Różański
Tomasz Winciorek
MA
MA
9
18
62.315327III
III
3.17721
17161
Jakub Bazyluk
Krzysztof Cichy
MA
MA
3
5
61.575126 
 
4.03847
04823
Jarosław Michałowski
Małgorzata Sawicka
KP
KP
18
18
60.864824 
 
5.10045
08859
Jacek Krystecki
Krzysztof Lewandowski
DS
DS
4
7
59.164623 
 
6.06551
06954
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
SW
MA
19
18
59.084322 
 
7.02057
07915
Radosław Liskowiak
Wiesław Skowron
LB
LB
5
4
58.894121 
 
8.01450
10584
Bogdan Leśniak
Wiesław Puton
DS
DS
5
5
58.613920 
 
9.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
58.493618 
 
10.14728
02806
Kamil Nowak
Wojciech Strzemecki
MA
MA
13
21
58.473417 
 
11.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
SL
LB
11
17
58.203216 
 
12.01361
01693
Tomasz Jaworski
Maciej Terpiłowski
DS
DS
9
5
57.602915 
 
13.08980
08769
Zbyszko Paluczek
Sławomir Piechocki
WP
WP
5
11
57.082714 
 
14.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
7
56.942412 
 
15.07090
05691
Anna Kowalska
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
13
18
56.622211 
 
16.04921
05030
Cezary Bura
Bogdan Grzelak
WP
WP
9
5
55.972010 
 
17.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1
1
55.25179 
 
18.06556
12263
Sylwester Cieślak
Anna Jaguszewska
MA
MA
12
4
54.98158 
 
19.16184
01587
Tomasz Bartnicki
Marek Rajca
LB
DS
5
7
54.64137 
 
20.16898
05111
Maciej Kędzierski
Wit Klapper
MP
SL
4
21
54.47116 
 
21.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
MA
12
12
54.42116 
 
22.04797
03588
Ryszard Konopka
Maciej Wilkoszewski
PM
SL
12
5
54.28116 
 
23.01224
01744
Marek Bałdysz
Krzysztof Wójcik
DS
DS
13
7
54.07105 
 
24.16585
17008
Adam Pigulski
Filip Trojański
DS
MA
3
2.5
54.01105 
 
25.12158
17030
Izabella Jaworska
Anna Zaręba
LD
MA
4
3
53.9795 
 
26.03104
07346
Kazimierz Cios
Kazimierz Lichawski
SL
SL
11
11
53.7995 
 
27.03423
05520
Marek Pieczka
Marek Wójcicki
SL
SL
11
19
53.6695 
 
28.16716
07043
Lena Ostrowska
Sandra Różańska
MA
MA
3
3
53.3384 
 
29.03787
05340
Adam Kozłowski
Janusz Przybysz
LB
WP
12
9
53.2084 
 
30.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
3
52.9474 
 
31.09951
03530
Jacek Michalski
Fabian Szczerek
SL
SL
4
4
52.9274 
 
32.01727
01772
Artur Winkler
Sławomir Zimniak
DS
DS
9
7
52.7974 
 
33.11403
10581
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
LB
LB
5
5
52.6063 
 
34.17513
18760
Bartosz Bunar
Joanna Zalewska
MP
MA
2.5
2.5
52.5963 
 
35.03096
19371
Konrad Ciborowski
Magdalena Fornal
MP
MP
11
0
52.5653 
 
36.16699
16586
Arkadiusz Poziemski
Maciej Racewicz
DS
DS
3
2.5
52.0553 
 
37.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
LD
LD
5
12
51.9153 
 
38.10709
08041
Piotr Frankowski
Eligiusz Wojakowski
LU
LU
4
2
51.6042 
 
39.17001
18011
Jakub Lenkiewicz
Filip Parol
MP
MA
2.5
3
51.4842 
 
40.16875
14965
Edward Sucharda
Marta Wójcik
MA
MA
5
3
51.1932 
 
41.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
51.0132 
 
42.02934
07603
Krzysztof Kujawa
Tomasz Pilch
SL
SL
19
19
50.8732 
 
43.12575
06116
Wojciech Bondarewicz
Radosław Szymczak
ZP
ZP
4
5
50.6621 
 
44.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
50.2421 
 
45.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
50.2111 
 
46.02631
01054
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Garbacik
MP
MP
7
13
50.1711 
 
47.02365
09996
Jan Obuchowicz
Krzysztof Sinicki
LB
LB
9
4
50.0111 
 
48.03345
05718
Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
SL
SL
18
21
49.6511 
 
49.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
WP
WP
15
7
49.4311 
 
50.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
49.4211 
 
51.16255
15259
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
DS
DS
2.5
2.5
49.2111 
 
52.02236
07887
Jerzy Cydzik
Antoni Gocyła
LB
LB
5
7
49.1911 
 
53.02354
02387
Zbigniew Nahorski
Stanisław Pryputniewicz
LB
LB
11
5
49.0411 
 
54.01437
01770
Zdzisław Kunc
Aleksander Zdybel
DS
MP
11
9
48.9811 
 
55.13181
09575
Sławomir Bogdanowicz
Krzysztof Komenda
DS
DS
3
5
48.9311 
 
56.19445
09924
Kajetan Granops
Jacek Kowalski
WP
MA
0.5
5
48.3911 
 
57.18699
05670
Piotr Ciszak
Andrzej Kozikowski
LD
LD
1.5
15
48.3011 
 
58.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
48.2911 
 
59.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
48.1811 
 
60. 
09572
Leon Brylski
Edward Kasiński
-
DS
0
5
48.1611 
 
61.01554
01910
Janusz Pawlicki
Roman Zabłocki
DS
OP
5
5
47.9711 
 
62.02673
09520
Marek Jaworski
Marek Przybyła
MP
LD
13
5
47.2911 
 
63.02087
04103
Marian Nieznański
Dariusz Sterniczuk
LB
PD
7
5
47.0611 
 
64.11466
05307
Tadeusz Laszczak
Zbigniew Papierniak
MA
SL
7
13
46.9411 
 
65.04078
14660
Jan Gardocki
Zbigniew Ruchlicki
PD
PD
7
3
46.8111 
 
66.07190
06689
Paweł Chindelewicz
Andrzej Kondeja
PM
MA
12
13
46.7311 
 
67.18895
18896
Kacper Błasiak
Jakub Franczak
DS
DS
1.5
1.5
46.6611 
 
68.09994
10343
Adam Małecki
Waldemar Marczyński
LB
LB
5
3
46.6511 
 
69.06697
18724
Jarosław Kostrzewa
Piotr Wierzbicki
MA
MA
11
1.5
46.1211 
 
70.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
1.5
2
45.3011 
 
71.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
45.2211 
 
72.16070
18495
Krystian Bączek
Alicja Jaskulecka
MA
LU
4
1.5
45.1811 
 
73.07093
05678
Tomasz Krym
Adam Krysiak
LD
LD
2.5
5
44.3411 
 
74.06274
16217
Ryszard Kiełczewski
Patrycja Krupnik
SL
DS
18
1.5
43.9911 
 
75.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
3
12
43.9511 
 
76.02324
02382
Andrzej Łagosz
Sławomir Polak
LB
WP
11
7
43.8611 
 
77.18829
11519
Gerhard Langenmayr
Bożena Rakuzy
LB
DS
0.5
2.5
43.6711 
 
78.04161
06815
Bartosz Mer
Piotr Nawrocki
MA
MA
4
19
43.3811 
 
79.09594
15519
Ewa Dziekańska
Piotr Kulesza
DS
DS
9
7
43.3111 
 
80.02937
07491
Nikander Kuszewski
Tadeusz Sobota
SW
SW
11
7
43.2711 
 
81.05064
05243
Andrzej Janowicz
Tomasz Mieloch
WP
WP
7
4
43.2311 
 
82.02495
01397
Andrzej Kokoryka
Piotr Korecki
LU
LB
11
7
43.0811 
 
83.12266
04829
Marek Drukier
Marek Pietrzak
LD
PM
5
5
42.0511 
 
84.18889
05403
Marcel Solecki
Piotr Solecki
WP
WP
0
7
41.9911 
 
85.09001
07914
Marek Matwijewicz
Janusz Sidelnik
LB
LB
4
3
41.1611 
 
86.04873
02262
Bogusław Barański
Zbigniew Halat
WP
LB
4
12
40.9111 
 
87.18794
07431
Danuta Kaczmarek
Marek Witek
LB
SL
1.5
21
40.5511 
 
88.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
3
5
39.8211 
 
89.09595
18189
Jan Marcinkowski
Marcin Marcinkowski
DS
DS
5
1.5
38.4611 
 
90.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
2.5
2.5
38.2411 
 
91.06705
12196
Zdzisław Kowalewski
Zbigniew Skibicki
MA
MA
13
5
36.8311 
 
92.07102
19065
Jacek Omelańczuk
Jacek Zubiel
LD
LD
4
0.5
36.4211 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 1718 punktów PKL, w tym 932 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2019

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-20 g.09:01:51 (0.3788/194) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.