Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4564/24410 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (12)
56. OTP Łuczniczka
kpzbs.host4u.pl
niedziela, 21 lipca 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.04699
04735
Krzysztof Sikorski
Wacław Wejknis
PM
PM
19
17
62.27223I
I
2.04108
07809
Przemysław Janiszewski
Piotr Kołuda
MA
LU
21
17
61.51216II
II
3.01865
04842
Andrzej Pawlak
Leszek Sztyrak
OP
OP
17
19
60.61208II
II
4.04250
04588
Bogusław Gierulski
Sławomir Henclik
WM
PM
21
18
60.25200III
III
5.08182
01749
Paweł Kowalczewski
Maciej Wręczycki
DS
DS
9
17
59.92194III
III
6.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
SW
MA
21
18
59.03188III
III
7.06382
02921
Maciej Dobrzyński
Tadeusz Kowalczewski
SW
SW
7
12
58.69182 
 
8.02013
11296
Andrzej Jeleniewski
Artur Pomarański
ZP
LU
18
5
58.61176 
 
9.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
WP
MA
7
12
58.60170 
 
10.03847
18890
Jarosław Michałowski
Vasil Valchev
KP
ZP
18
4
57.96164 
 
11.05314
03920
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
WP
WP
15
13
57.81157 
 
12.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
57.03151 
 
13.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
56.71145 
 
14.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
7
11
56.48139 
 
15.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
2
56.21133 
 
16.05856
07431
Piotr Walczak
Marek Witek
WP
SL
21
21
56.10127 
 
17.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
7
7
55.85121 
 
18.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
55.83115 
 
19.12012
06845
Jacek Koter
Tomasz Paluchowski
MA
MA
5
13
55.66109 
 
20.14175
05989
Andrzej Jabłoński
Jerzy Kullass
ZP
ZP
5
7
55.62103 
 
21.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
5
55.5596 
 
22.07052
10043
Edmund Czubak
Łukasz Kalbarczyk
MA
MA
11
7
55.4690 
 
23.15595
16645
Maciej Dąbrowski
Piotr Jasiński
OP
MA
9
5
55.3984 
 
24.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
55.2178 
 
25.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
SL
OP
7
19
55.0872 
 
26.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
11
54.8966 
 
27.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
5
54.8560 
 
28.12154
11319
Mateusz Sobczak
Przemysław Zawada
DS
MA
11
19
54.6654 
 
29.05611
09138
Dominik Filipowicz
Danuta Kazmucha
DS
WM
21
17
54.6048 
 
30.03978
04022
Jarosław Śmieszek
Adam Wujków
KP
KP
15
17
54.3344 
 
31.13364
15802
Adam Lonski
Adam Suchodolski
PM
PM
7
4
54.2743 
 
32.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
13
15
54.2242 
 
33.02934
18128
Krzysztof Kujawa
Wojciech Kurkowski
SL
LU
19
4
54.1641 
 
34.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
13
54.1040 
 
35.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
PM
ZP
19
19
54.0539 
 
36.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
MA
12
12
53.6638 
 
37.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
2.5
7
53.5337 
 
38.17213
 
Grzegorz Drażba
Michał Redman
KP
-
0
0
53.5336 
 
39.16470
06131
Agata Pyclik-Chojenka
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
2
7
53.3435 
 
40.09355
08052
Mariusz Grabowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
9
7
53.0334 
 
41.09387
06112
Cezary Jarmuł
Roman Szlachetka
ZP
ZP
7
12
52.9033 
 
42.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
52.8932 
 
43.03763
15477
Leszek Kawski
Krzysztof Żak
KP
MP
9
7
52.8231 
 
44.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
5
5
52.8030 
 
45.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
52.6729 
 
46.18433
05859
Marcin Miller
Artur Wasiak
LD
LD
1.5
12
52.6128 
 
47.04686
04696
Janusz Przybyszewski
Antoni Sękowski
PM
PM
11
18
52.5727 
 
48.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
52.4326 
 
49.07190
04602
Paweł Chindelewicz
Aleksander Kasprzak
PM
PM
12
18
52.3825 
 
50.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
52.3524 
 
51.04601
03829
Witold Kaliński
Bogumił Macierzyński
PM
PM
12
9
52.3322 
 
52.03818
03904
Piotr Litwin
Grzegorz Prusak
KP
KP
5
5
52.0521 
 
53.10898
03785
Zbigniew Ehlert
Roman Kowalkowski
KP
KP
5
7
52.0420 
 
54.12127
04707
Jarosław Bartosiński
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
51.9219 
 
55.03939
03960
Aleksander Skop
Radosław Szczepański
KP
KP
13
18
51.8418 
 
56.09520
06348
Marek Przybyła
Tomasz Radwański
LD
LD
5
5
51.8017 
 
57.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LB
LB
18
24
51.4916 
 
58.04682
08119
Jacek Piotrowski
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
51.3915 
 
59.03712
08075
Mirosław Graczkowski
Jerzy Kowalski
KP
KP
5
13
51.3614 
 
60.09643
05520
Tomasz Sielicki
Marek Wójcicki
MA
SL
7
19
51.0513 
 
61.10721
09491
Sławomir Czech
Rafał Niedzielski
LU
LU
7
7
51.0212 
 
62.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
50.9511 
 
63.04198
04405
Adolf Bocheński
Krzysztof Pikus
WM
WM
13
19
50.8610 
 
64.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
50.859 
 
65.03644
03987
Adam Błachnio
Piotr Turowski
KP
KP
13
11
50.818 
 
66.17318
13339
Andrzej Łoziński
Jan Siwczyński
KP
KP
2
2
50.627 
 
67.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
LD
LD
18
17
50.556 
 
68.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
50.415 
 
69.15120
03454
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
50.354 
 
70.12575
10403
Wojciech Bondarewicz
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
4
4
50.293 
 
71.17061
06911
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
MA
MA
2.5
3
50.292 
 
72.17495
06346
Robert Barankiewicz
Adam Pawłowski
LD
LD
2.5
13
50.171 
 
73.08117
04852
Grażyna Brewiak
Marta Sikora
PM
PM
19
4
50.101 
 
74.17167
11550
Tomasz Kiełbasa
Piotr Marcinowski
MA
DS
5
11
49.901 
 
75.04535
04751
Dariusz Bogucki
Andrzej Zaleski
ZP
PM
15
9
49.901 
 
76.04621
04660
Marek Kryniewski
Marek Niesłuchowski
PM
PM
5
5
49.851 
 
77.04261
04509
Lech Grabski
Janusz Wróblewski
WM
WM
7
9
49.701 
 
78.05111
05363
Wit Klapper
Jerzy Russyan
SL
WM
21
21
49.681 
 
79.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
5
5
49.681 
 
80.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
49.551 
 
81.15032
10056
Rafał Maszenda
Piotr Nowicki
MA
MA
4
5
49.471 
 
82.03724
04360
Leszek Hejne
Mirosław Makatrewicz
KP
WM
7
13
49.451 
 
83.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
49.291 
 
84.04305
04396
Marek Klepacki
Krzysztof Pakuła
WM
WM
7
9
49.251 
 
85.01587
01617
Marek Rajca
Przemysław Saliński
DS
DS
7
9
49.021 
 
86.05210
05508
Przemysław Maliszewski
Robert Włodkowski
WP
WP
4
5
48.831 
 
87.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
48.781 
 
88.12018
04015
Andrzej Wilemski
Tomasz Woźniak
KP
KP
7
7
48.471 
 
89.18320
17724
Michał Górski
Maksymilian Grochowski
MA
MA
2
2.5
48.291 
 
90.04922
05264
Piotr Busse
Jerzy Mścisz
LB
WP
19
13
48.271 
 
91.03714
03820
Andrzej Grela
Jarosław Łakomy
KP
KP
9
7
48.201 
 
92.04798
04829
Mirosław Kopowski
Marek Pietrzak
PM
PM
12
5
48.021 
 
93.15519
10533
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
DS
WP
7
11
47.981 
 
94.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
47.871 
 
95.01345
01739
Maciej Hutyra
Rafał Wolański
DS
DS
7
7
47.741 
 
96.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
47.731 
 
97.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
4
7
47.711 
 
98.16456
16707
Sylwester Sokół
Piotr Trębski
LD
MA
4
2.5
47.611 
 
99.03739
03954
Jarosław Jamroszczak
Maciej Sukniak
KP
KP
3
3
47.501 
 
100.09385
06066
Wojciech Morawski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
3
9
47.491 
 
101.06556
06661
Sylwester Cieślak
Waldemar Kałużyński
MA
MA
12
9
47.241 
 
102.04920
05017
Marek Bukowski
Józef Grewling
WP
WP
5
7
47.131 
 
103.04712
12680
Leszek Szkudlarek
Michał Wróblewski
PM
PM
9
4
47.111 
 
104.05118
05403
Cezary Kmiecik
Piotr Solecki
WP
WP
5
7
47.111 
 
105.10455
06355
Mirosław Andrzejczak
Lech Warwocki
LD
LD
4
9
46.891 
 
106.03696
03867
Leszek Falkowski
Jan Nawrocki
KP
KP
13
9
46.681 
 
107.03884
10012
Wiesław Paczkowski
Waldemar Zieliński
KP
KP
5
4
46.611 
 
108.11573
04848
Piotr Kazub
Maria Tomczewska
LD
PM
4
7
46.581 
 
109.17294
11800
Marek Bałabuch
Mariusz Krakowiak
KP
KP
2.5
5
46.491 
 
110.15352
05517
Michał Maszenda
Krzysztof Wośkowiak
MA
MA
4
7
46.331 
 
111.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
WP
13
13
46.251 
 
112.05751
05772
Roman Owsiak
Krzysztof Porczyński
LD
LD
5
5
46.041 
 
113.19386
16936
Andrzej Ciechacki
Bolesław Radko
KP
KP
1.5
2
45.921 
 
114. 
18240
Ryszard Dzedzej
Zbigniew Klamczyński
-
KP
0
2.5
45.821 
 
115.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
45.561 
 
116.05213
11809
Paweł Małecki
Krzysztof Mielnik
WP
PM
11
9
45.261 
 
117.18253
15721
Bogumił Drews
Henryk Jeliński
KP
KP
1
2.5
45.221 
 
118.08328
06014
Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
ZP
ZP
5
4
44.861 
 
119.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
2
12
44.501 
 
120.03744
09259
Andrzej Jarmużek
Kazimierz Ligęza
KP
KP
4
5
44.371 
 
121.19908
19907
Marianna Gołębiewska
Justyna Palikowska
PM
PM
0
0
44.211 
 
122.14845
04411
Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
PM
PM
5
5
44.101 
 
123.18943
03857
Witold Chmarzyński
Jerzy Mojsiewicz
WP
KP
1
5
43.691 
 
124.09357
17030
Arkadiusz Majcher
Anna Zaręba
PK
MA
11
3
43.311 
 
125.19163
18647
Wiktor Chałupniczak
Jakub Nawrocki
WP
WP
1.5
1.5
43.261 
 
126.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
43.231 
 
127.12278
16815
Michał Dolny
Zbigniew Pełka
KP
KP
2.5
2
43.081 
 
128.05944
12006
Adam Hintertan
Danuta Krupnik
PD
MA
12
7
42.731 
 
129.17916
18645
Kajetan Gościański
Ewa Morawska
WP
WP
2
1.5
42.531 
 
130.03843
20047
Józef Matuszewski
Witold Posadzy
KP
-
5
0
42.421 
 
131.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
5
42.381 
 
132.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
4
41.511 
 
133.12639
12002
Jacek Rosenthal
Jerzy Rosenthal
KP
KP
3
4
41.081 
 
134.09389
13571
Jan Damazyn
Józef Kurnik
ZP
KP
2
3
40.971 
 
135.19463
 
Bogdan Kowalczyk
Alina Majchrzak
KP
-
3
0
39.961 
 
136.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
4
4
39.761 
 
137.10884
10903
Jan Emmert
Ryszard Sukniak
KP
KP
3
3
38.281 
 
138.16787
12046
Justyna Graniczny
Przemysław Kacprzak
KP
KP
2
4
36.311 
 
139.17228
10469
Mirosław Derwojed
Grzegorz Gralik
KP
KP
2
3
35.191 
 
140.14655
04034
Arkadiusz Stanisławski
Tadeusz Żurek
KP
KP
3
4
33.471 
 
141. 
 
Jerzy Hołderny
Jerzy Zawalski
-
-
0
0
33.071 
 
142.03788
05867
Eugeniusz Krawczyk
Andrzej Wiosna
KP
KP
9
5
32.721 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 9812 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.latala.pl/wyniki/190721/index.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-17 g.03:29:09 (0.4919/294) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.