Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4401/24485 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

59. Kongres Bałtycki
59th Bridge Baltic Congress
X Kongresowy Turniej Par - OTP**
piątek, 9 sierpnia 2019r., godz. 17:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.08979
11550
Krzysztof Jassem
Piotr Marcinowski
DS
DS
24
11
63.1910754II
II
2.14728
06963
Kamil Nowak
Marek Szymanowski
MA
LD
13
24
63.0910352III
III
3.03847
04665
Jarosław Michałowski
Kazimierz Omernik
KP
PM
18
19
62.729950III
III
4.08434
05534
Witold Tomaszek
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
12
17
61.799548 
 
5.09357
12154
Arkadiusz Majcher
Mateusz Sobczak
PK
DS
11
11
61.689246 
 
6.04760
04712
Antoni Adamiec
Leszek Szkudlarek
PM
PM
4
9
60.368945 
 
7.04535
05084
Dariusz Bogucki
Tadeusz Kaczanowski
ZP
ZP
15
19
60.208643 
 
8.04593
04632
Wacław Janicki
Jacek Lew
WP
PM
17
15
59.778342 
 
9.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
MP
MP
24
21
59.037940 
 
10.12503
07869
Wojciech Uszynski
Sławomir Zawiślak
MA
LB
13
21
59.017638 
 
11.06539
18479
Robert Chmielak
Magdalena Czajkowska
MA
MA
7
2
58.807337 
 
12.04852
12899
Marta Sikora
Michał Wróbel
PM
SL
4
7
58.567035 
 
13.13191
13194
Kazimierz Rajski
Zenon Zielka
PM
PM
2.5
0.5
58.446633 
 
14.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
SL
PK
19
2.5
58.286332 
 
15.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
MP
MP
15
19
58.246030 
 
16.05213
08769
Paweł Małecki
Sławomir Piechocki
WP
WP
11
11
58.135729 
 
17.05111
04731
Wit Klapper
Sylwester Walerowicz
SL
WP
21
15
57.635427 
 
18.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
56.785025 
 
19.02671
07501
Ryszard Jaśkiewicz
Jan Styczyński
MP
SL
11
5
56.074724 
 
20.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
55.894422 
 
21.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
55.624121 
 
22.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
15
13
55.493719 
 
23.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
55.463417 
 
24.07809
02157
Piotr Kołuda
Paweł Szymonik
LU
LU
17
7
54.973116 
 
25.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
54.672814 
 
26.18197
 
Andrzej Knap
Alan Maddock
PK
ESP
5
6
54.622412 
 
27.07794
06822
Marta Janeczek
Anna Nosalska
PM
PM
9
7
54.542211 
 
28.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
SW
SW
18
17
54.432111 
 
29.03206
03529
Maciej Janeczko
Jacek Szczerbowski
MP
SL
7
7
54.392111 
 
30.04670
04682
Mariusz Pater
Jacek Piotrowski
PM
PM
11
12
54.202010 
 
31.04527
04735
Krzysztof Antas
Wacław Wejknis
PM
PM
19
17
53.872010 
 
32.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
4
5
53.791910 
 
33.08166
09491
Renata Dancewicz
Rafał Niedzielski
MA
LU
7
7
53.34189 
 
34.04887
07815
Olech Bestrzyński
Lena Leszczyńska
WP
MA
15
7
53.27189 
 
35.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
LD
LD
4
5
53.22179 
 
36.04588
04699
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
19
53.19179 
 
37.14430
04341
Teresa Górkiewicz
Jan Lech
PM
PM
3
5
53.14168 
 
38.01318
14782
Stanisław Gołębiowski
Jakub Patreuha
DS
DS
24
5
53.09168 
 
39.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
7
9
52.91158 
 
40. 
15666
Mikhail Chorny
Henadzi Medusheuski
ISR
PD
6
3
52.81158 
 
41.06795
11296
Ewa Miszewska
Artur Pomarański
WP
LU
19
5
52.74147 
 
42.07725
16000
Grzegorz Superson
Szymon Superson
MP
MP
13
2.5
52.55137 
 
43.15120
13174
Agnieszka Pietrzyk
Ryszard Zwolak
SL
SL
7
4
52.37137 
 
44.05611
01865
Dominik Filipowicz
Andrzej Pawlak
DS
OP
21
17
52.31126 
 
45. 
11653
Ekaterina Dobrushina
Igor Kravchenko
RUS
PD
6
7
52.23126 
 
46. 
11936
Kennet Christiansen
Ervin Otvosi
DEN
PM
6
9
52.08116 
 
47.01272
05822
Marek Czerepak
Tomasz Spodenkiewicz
DS
LD
12
13
52.01116 
 
48.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
51.88105 
 
49.07063
07065
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
MA
MA
7
7
51.69105 
 
50.11403
10581
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
LB
LB
7
5
51.4595 
 
51.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
SL
OP
7
19
51.4395 
 
52.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
19
21
51.3984 
 
53.14710
16128
Yauheni Hardzei
Pavel Peradziryi
PD
PD
2.5
3
51.3974 
 
54.02760
14609
Jerzy Pasich
Piotr Szczygieł
MP
SW
7
4
51.3674 
 
55.04622
04701
Jan Kuchta
Jan Staniszewski
PM
PM
4
5
51.2863 
 
56.11591
12196
Tadeusz Bożek
Zbigniew Skibicki
MA
MA
5
5
51.2063 
 
57.10148
06817
Paulina Klimentowska
Renata Neronowicz
PM
MA
7
12
50.8953 
 
58.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
LB
15
19
50.8153 
 
59.04531
04707
Marek Barylewski
Mirosław Szaliński
WP
PM
18
12
50.8142 
 
60.05574
08549
Przemysław Błaszczyk
Anna Maduzia
LD
WP
15
7
50.8042 
 
61. 
 
Ashley Bach
Arlene Dalley
NZL
AUS
24
6
50.7632 
 
62.04601
08565
Witold Kaliński
Lechosław Suszka
PM
PM
12
5
50.6821 
 
63.01054
03356
Tadeusz Garbacik
Katarzyna Michałek
MP
MP
13
7
49.7221 
 
64.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
49.7111 
 
65.14650
13698
Dmitry Kamlyuk
Dmitry Khodkov
PD
PD
2
2.5
49.6811 
 
66.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
49.6711 
 
67.10698
19383
Katarzyna Liszewska
Jacek Liszewski
MA
PM
0
0.5
49.6411 
 
68.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
KP
5
18
49.5711 
 
69.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
3
2
49.5611 
 
70.03696
04242
Leszek Falkowski
Andrzej Fronczak
KP
WM
13
18
49.3511 
 
71.04198
03266
Adolf Bocheński
Stefan Kowalczyk
WM
SL
13
18
49.2711 
 
72.11471
02794
Maciej Rodzaj
Ryszard Skotarski
MP
MA
9
12
49.2011 
 
73.19384
 
Leszek Ekert
Maciej Raczkiewicz
PM
-
3
0
49.1711 
 
74.14230
10798
Adam Betliński
Kazimierz Gierulski
PM
PM
4
4
49.0411 
 
75. 
15621
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
GER
PM
6
19
49.0411 
 
76.01502
09424
Mirosław Miłaszewski
Stefan Szenberg
DS
DS
19
13
48.9511 
 
77.04424
04473
Jerzy Ratkowski
Jerzy Sukow
PM
PM
5
12
48.8211 
 
78.02812
02831
Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
MP
MP
4
19
48.6911 
 
79.04399
04755
Tomasz Patalan
Danuta Żabicka
WM
PM
4
7
48.5011 
 
80.06488
10354
Wiesław Andruk
Krzysztof Przybielski
MA
PM
9
4
48.4211 
 
81.06973
01726
Piotr Tuszyński
Tomasz Winciorek
LB
MA
24
18
48.4011 
 
82.04143
16829
Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
5
48.3811 
 
83.05675
07543
Mariusz Kraśnicki
Przemysław Teleszyński
LD
LD
9
13
48.3611 
 
84.06689
04829
Andrzej Kondeja
Marek Pietrzak
MA
PM
13
5
48.2911 
 
85.08057
04686
Zbigniew Pinkiewicz
Janusz Przybyszewski
PM
PM
13
11
48.1411 
 
86.08129
11248
Edward Bednarczyk
Radosław Szczepanowski
PM
PM
7
3
48.0011 
 
87.06556
05996
Sylwester Cieślak
Zbigniew Lasocki
MA
ZP
12
12
47.9911 
 
88.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
4
7
47.4111 
 
89.02666
07642
Andrzej Hycnar
Witold Stachnik
PK
MA
13
9
47.1911 
 
90.16810
06355
Przemysław Stefanowski
Lech Warwocki
ZP
LD
0.5
9
46.9811 
 
91.07052
14317
Edmund Czubak
Aleksandra Talaczek
MA
MP
11
2
46.9511 
 
92.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
MP
MP
24
24
46.9411 
 
93.04631
04633
Łukasz Ledóchowski
Adam Lewandowski
PM
PM
2.5
2.5
46.9411 
 
94.05635
15802
Bogusław Jakóbczyk
Adam Suchodolski
LD
PM
5
4
46.9111 
 
95.03168
16140
Roman Goszcz
Andrzej Szepczyński
SL
MP
5
4
46.8911 
 
96.17495
05691
Robert Barankiewicz
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
2.5
18
46.8011 
 
97.10469
12859
Grzegorz Gralik
Magdalena Kazimierczak
KP
KP
3
2.5
46.7611 
 
98.08078
04696
Edmund Pinkiewicz
Antoni Sękowski
PM
PM
12
18
46.2311 
 
99.09778
09703
Szczepan Chruścicki
Czesław Szur
PM
PM
4
5
46.0211 
 
100.13794
14422
Leszek Dybizbański
Zbigniew Dybizbański
PM
PM
2
2.5
45.9411 
 
101.04621
13707
Marek Kryniewski
Mirosław Małypan
PM
PM
5
4
45.3611 
 
102.04563
15477
Ireneusz Dzikowski
Krzysztof Żak
PM
MP
18
7
45.0811 
 
103.16187
04562
Krzysztof Czapczyk
Piotr Dybowski
PM
PM
4
7
44.9911 
 
104.19780
05246
Tomasz Kuchta
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
1
4
44.7711 
 
105.11726
04659
Ryszard Kamiński
Krzysztof Niemkiewicz
PM
PM
4
5
44.6711 
 
106.08056
10118
Marek Jacyków
Jarosław Pęski
PM
PM
5
5
44.4611 
 
107.12983
15059
Janusz Kobylarski
Agata Zatorska
PM
PM
5
3
44.4611 
 
108.04797
04660
Ryszard Konopka
Marek Niesłuchowski
PM
PM
12
5
44.2511 
 
109.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
44.0111 
 
110.08104
08122
Zbigniew Kamiński
Tomasz Tarasiuk
PM
PM
4
3
43.3911 
 
111.04590
04605
Józef Idczak
Jan Klapkowski
PM
PM
7
7
43.3211 
 
112.04212
15195
Mirosław Cichocki
Wiesław Podlecki
WM
WM
19
3
43.2611 
 
113.06577
12263
Zygmunt Dumała
Anna Jaguszewska
MA
MA
5
4
43.0611 
 
114.05242
08859
Ewa Knapik
Krzysztof Lewandowski
WP
DS
5
7
42.9011 
 
115.06325
07102
Ireneusz Głowacki
Jacek Omelańczuk
MA
LD
4
4
42.6311 
 
116.11462
15049
Olga Bytskevitch
Siarhei Ramanovich
PD
PD
2.5
2
42.5911 
 
117.14703
14990
Illia Feranchuk
Liudmila Nestsiaronak
PD
PD
2.5
0
42.4511 
 
118.18699
07431
Piotr Ciszak
Marek Witek
LD
SL
1.5
21
42.0011 
 
119.17361
17030
Marta Makarewicz
Anna Zaręba
MA
MA
4
3
41.9711 
 
120.15733
11490
Maria Domagałło
Mieczysław Manik
PM
ZP
1.5
3
41.9711 
 
121.14509
14508
Anatol Kupryciuk
Zdzisław Stoszek
LD
LD
2
3
41.4611 
 
122.04560
10348
Jarosław Drewing
Dariusz Podfigurny
PM
PM
5
4
40.9411 
 
123.08117
04547
Grażyna Brewiak
Andrzej Bunikowski
PM
PM
19
18
40.7211 
 
124.06780
10930
Anna Mandecka
Zbigniew Niedziałkowski
MA
MA
7
5
40.7011 
 
125.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2
2
40.6511 
 
126.05932
05023
Remigiusz Góralczyk
Paweł Gruszczyński
ZP
WP
5
7
40.5511 
 
127.17291
17499
Marek Piętak
Dariusz Wiktorko
PM
PM
2
1.5
38.8311 
 
128.17916
16623
Kajetan Gościański
Wojciech Ligman
WP
PM
2
2
35.4211 
 
129.04165
12357
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
7
11
34.8811 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 4384 punkty PKL, w tym 2290 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-12 g.23:19:56 (0.4335/268) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.