Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4424/24653 turniej teamów
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTT*** 22. Mistrzostwa Polski Teamów Pattona, GPPT 2019/20 (1)
Patton 2019
piątek, 20 września 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej teamów Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06815
14728
02806
04740
14234
11319
Piotr Nawrocki
Kamil Nowak
Wojciech Strzemecki
Piotr Wiankowski
Jakub Zawada
Przemysław Zawada
MA
MA
MA
MA
PK
MA
19
13
21
21
9
19
113.30300M
M
M
M
M
M
2.14619
09357
11550
12154
Maksymilian Chodacki
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
SL
PK
DS
DS
9
11
11
11
106.80240M
M
M
M
3.16184
01054
04985
16183
02121
02827
Tomasz Bartnicki
Tadeusz Garbacik
Rafał Gardzielewski
Zofia Miechowicz
Ryszard Sakowicz
Marek Urbański
LB
MP
ZP
LB
LB
LB
7
15
11
5
18
13
101.50190I
I
I
I
I
I
4.05574
05084
05691
07544
Przemysław Błaszczyk
Tadeusz Kaczanowski
Grzegorz Lewaciak
Marek Tyran
LD
ZP
LD
LD
15
19
18
13
91.50150I
I
I
I
5.06551
13709
08979
01726
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
Krzysztof Jassem
Tomasz Winciorek
SW
SW
DS
MA
19
9
24
18
83.40120II
II
II
II
6.17161
01347
15511
01840
05856
Krzysztof Cichy
Piotr Ilczuk
Kacper Kopka
Leszek Majdański
Piotr Walczak
MA
LU
MA
KP
WP
5
18
7
15
21
83.30100II
II
II
II
II
7.04922
08485
14885
08549
Piotr Busse
Grażyna Busse
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
LB
WP
WP
WP
19
15
7
7
81.0090II
II
II
II
8.04906
05386
05454
02158
Jan Borychowski
Paweł Siwiński
Bogdan Świątek
Zdzisław Świątek
WP
LB
WP
LB
13
12
12
13
80.0080III
III
III
III
9.19985
04109
 
15040
Florian Alter
Łukasz Brede
Mathias Felmy
Thomas Gotard
DS
WP
GER
WP
0
17
6
5
79.5067III
III
 
III
10.01318
17167
14782
14783
Stanisław Gołębiowski
Tomasz Kiełbasa
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
MA
DS
DS
24
5
5
5
75.0055III
III
III
III
11.08950
05111
04842
07849
Iwona Czajka
Wit Klapper
Leszek Sztyrak
Bogdan Szulejewski
MA
SL
OP
SW
9
21
19
21
72.5043 
 
 
 
12.02013
03266
03847
11296
Andrzej Jeleniewski
Stefan Kowalczyk
Jarosław Michałowski
Artur Pomarański
ZP
SL
KP
LU
18
18
18
5
69.0031 
 
 
 
13.02904
06706
02966
05363
06973
07431
Janusz Gawęcki
Apolinary Kowalski
Stanisław Pająk
Jerzy Russyan
Piotr Tuszyński
Marek Witek
SW
WM
SW
WM
DS
SL
18
24
15
21
24
21
68.5019 
 
 
 
 
 
14.07775
04242
04707
04509
Piotr Anastaziak
Andrzej Fronczak
Mirosław Szaliński
Janusz Wróblewski
WP
WM
PM
WM
9
18
12
9
67.0015 
 
 
 
15.13411
16585
16586
16926
Michał Kaleta
Adam Pigulski
Maciej Racewicz
Oskar Tokarczuk
SL
DS
DS
DS
5
3
2.5
2
62.5013 
 
 
 
16.10472
01224
07221
13698
Samuel Bałdysz
Marek Bałdysz
Andrei Kavalenka
Dmitry Khodkov
DS
DS
PD
PD
5
13
7
2.5
54.5011 
 
 
 
17.04887
04535
07815
06128
06129
Olech Bestrzyński
Dariusz Bogucki
Lena Leszczyńska
Andrzej Wasylko
Piotr Wasylko
WP
ZP
MA
ZP
ZP
15
17
7
7
12
57.009 
 
 
 
 
18.05670
09303
05730
05822
Andrzej Kozikowski
Jarosław Łaszczuk
Wiesław Niciński
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
LD
LD
15
7
13
13
56.007 
 
 
 
19.16255
01397
15259
01578
Joanna Kokot
Piotr Korecki
Dominika Ocylok
Marcin Preisner
DS
LB
DS
LB
2.5
7
2.5
3
55.005 
 
 
 
20.07271
12474
09835
15120
03497
03529
Adrian Bakalarz
Marek Blat
Tomasz Kłys
Agnieszka Pietrzyk
Jerzy Skwark
Jacek Szczerbowski
SL
SL
WP
SL
SL
SL
7
13
7
7
15
7
54.103 
 
 
 
 
 
21.06697
18165
07642
18166
13463
Jarosław Kostrzewa
Dariusz Kłodos
Witold Stachnik
Arkadiusz Wódkowski
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
MA
MA
MA
11
2
9
2.5
3
54.001 
 
 
 
 
22.10217
17361
16716
17030
Urszula Kędzierska
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
Anna Zaręba
MA
MA
MA
MA
5
4
4
3
53.901 
 
 
 
23.09594
01291
09568
01617
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
DS
DS
9
12
7
9
53.101 
 
 
 
24.15621
04588
04699
04751
Tomasz Gotard
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
Andrzej Zaleski
PM
PM
PM
PM
19
18
19
9
53.001 
 
 
 
25.01781
01502
05523
01770
Andrzej Aleksandrzak
Mirosław Miłaszewski
Artur Wójcik
Aleksander Zdybel
WP
DS
WP
MP
15
19
12
9
51.001 
 
 
 
26.13899
14789
14286
14250
Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
WP
WP
MP
MP
4
4
5
5
50.101 
 
 
 
27.01239
01433
14060
01713
Robert Biel
Aleksander Kud
Adam Szuszkiewicz
Stanisław Wawszczyk
LB
LB
DS
DS
11
11
3
7
50.001 
 
 
 
28.12253
15519
08978
10533
07725
18890
Jerzy Kozyczkowski
Piotr Kulesza
Jacek Leśniczak
Ryszard Pałasz
Grzegorz Superson
Vasil Valchev
LB
ZP
LB
WP
MP
ZP
11
7
15
11
13
5
48.101 
 
 
 
 
 
29.08294
17134
15595
05423
12123
11903
Mariusz Bartkowski
Marek Dalecki
Maciej Dąbrowski
Jeremi Stępiński
Mateusz Stępiński
Paweł Szymaszczyk
SW
MA
OP
OP
MA
MA
17
9
11
19
9
9
48.001 
 
 
 
 
 
30.02495
18128
02519
07722
Andrzej Kokoryka
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
Janusz Wesołowski
LU
LU
LU
PK
11
4
7
13
47.901 
 
 
 
31.01831
01455
01508
12374
01727
01772
Marian Kupnicki
Roland Lippik
Jarosław Molenda
Zdzisław Patreuha
Artur Winkler
Sławomir Zimniak
KP
DS
DS
DS
DS
DS
17
5
9
5
9
7
47.101 
 
 
 
 
 
32.03052
07283
03170
03464
Janis Bendiks
Jarosław Figlus
Cezary Góra
Adam Robak
SL
SL
SL
SL
7
13
7
13
47.001 
 
 
 
33.01345
01865
11600
01739
Maciej Hutyra
Andrzej Pawlak
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
OP
OP
7
17
9
7
43.001 
 
 
 
34.16259
02774
07617
08308
Maciej Kliś
Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
Kamil Walczyk
MP
MP
MP
SW
4
12
12
7
42.101 
 
 
 
35.01220
01272
05611
08182
01749
Grzegorz Bajek
Marek Czerepak
Dominik Filipowicz
Paweł Kowalczewski
Maciej Wręczycki
DS
DS
DS
DS
DS
11
12
21
9
17
42.001 
 
 
 
 
36.06090
06014
06079
08148
Robert Cylwik
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
Ryszard Suder
ZP
ZP
ZP
DS
7
4
7
3
41.001 
 
 
 
37.07596
04949
05314
05400
Krzysztof Brudka
Michał Dembiński
Marcin Pędziński
Maciej Sobieralski
WP
WP
WP
WP
13
12
15
15
40.001 
 
 
 
38.10450
02673
12272
05718
06795
Jacek Dmowski
Marek Jaworski
Anna Makarewicz
Jerzy Michałek
Ewa Miszewska
WP
MP
MA
SL
WP
13
13
5
21
19
38.001 
 
 
 
 
39.17721
17892
16000
17008
Jakub Bazyluk
Aron Shindler
Szymon Superson
Filip Trojański
MA
MP
MP
MA
4
2.5
2.5
3
37.001 
 
 
 
40.02580
02698
09418
11769
Agata Kowal
Jakub Kowal
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
MP
MP
7
12
7
9
30.001 
 
 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 7414 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/gpp1920/01boles/team/pattonwyn.htm

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-21 g.13:09:36 (0.3022/189) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.